beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 9 от 25 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пет Фев 18, 2011 5:48 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 347885
Жу браво много сте бързи с ремонта.сега ще си вземеш Пламчо че много ти липсва сигурно.
аз вчера взех телефона на моя.опаковах го и написах на него-ЗА ТАТИ.сложих го на етажерката в банята,защото моя като си дойде първата работа е да се измие и после идва при нас.така го изненадах и ми стана едно хубаво.а той много се зарадва.хубаво е да виждаш радостта в очите на другия.няма по хубаво нещо.
днес пак е топличко при нас.пак ще излезем малко по късно обаче.
Дими ще чакаме снимки от РД.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пет Фев 18, 2011 6:11 pm

stella80gr написа: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 347885
Жу браво много сте бързи с ремонта.сега ще си вземеш Пламчо че много ти липсва сигурно.
аз вчера взех телефона на моя.опаковах го и написах на него-ЗА ТАТИ.сложих го на етажерката в банята,защото моя като си дойде първата работа е да се измие и после идва при нас.така го изненадах и ми стана едно хубаво.а той много се зарадва.хубаво е да виждаш радостта в очите на другия.няма по хубаво нещо.
.
НЯМА НЕЩО ПО ХУБАВО ОТ ТОВА ВИДЖАШ РАДОСТТА В ОЧИТЕ НА ЧОВЕКА ДО ТЕБ /и не само той,на всички които обичат/Стели страхотно,трябваше да го снимаш////
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Пет Фев 18, 2011 8:48 pm

здравеите
ЖУ МНОГО МИ ХАРЕСВА СУПЕР Е ХОЛА
СТЕЛИ БРАВО МИЛА СТАНАЛО Е СТРАХОТНА ИЗНЕНАДА
ХРИСИ КАК БЯХА ГОСТИТЕ А КАРИТО СЛУША ЛИ
НИЕ ЦЯЛА НОЩ НЕ СМЕ СПАЛИ КАШЛЯШЕ КАТО МАГАРЕ ТЪКМО ЗАСПИ И ЗАПОЧВА ДА КАШЛЯ ОТ СОПОЛИТЕ ИНАК ПРЕЗ ДЕНЯ НИЩО НАПРАВО СЪМ КАТО ПРЕБИТА
И КОРЕМА ПОЧВА ДА МИ ТЕЖИ ЕДВАМ СЪБИРАМ ИГРАЧКИТЕ А ИВА СЕ РАЗХВЪРЛЛЯ
УЖАС
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Фев 18, 2011 9:39 pm

РОСИ НЕ ТИ Е ЛЕСНО ЛЕЛЕ ИМАШ ОЩЕ ВРЕМЕ ДО МАЙ КОРЕМА ЩЕ РАСТЕ ОЩЕ
А ВСЪЩНОСТ КАКВО И Е НА ИВЕТО АЗ МАЙ НЕЩО СЪМ ПРОПУСНАЛА.....
СТЕЛИ МНОГО ХУБАВА ИЗНЕНАДА СИ НАПРАВИЛА ТАКИВА НЕЩА НИ ТРЯБВАТА НА НАС ЗА ДА СЕ ЧУВСТВАМЕ ПО ДОБРЕ И НАЙ ВЕЧЕ ОБИЧАНИ
НАСЕТО МИ СЕ ГУБИ ДНЕС...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Съб Фев 19, 2011 4:02 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Heart-coffee2
НИЕ СИ ВЗЕХМЕ ПЛАМЧО И ЦЯЛА НОЩ СЕ ГУШКА МЕЖДУ НАС...СТРАНЕН МУ СЕ СТОРИ ХОЛА НО СВИКНА БЪРЗО.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Съб Фев 19, 2011 5:53 pm

добър ден!!!Жу,миличкия затъжил се е за вас Пламчо,много мило ,кка няма да се гушка.Ние пък неспахме добре,буди се много пак Карчи.Иначе сме на село ,много вали С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 650106 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 650106 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 650106 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 650106 и няма да се излиза днес,много е гадно.Другите къде сте?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Съб Фев 19, 2011 8:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Съб Фев 19, 2011 8:09 pm

здравейте,много набързо от мен
Жу,честит ви ремонт,
аз харесах основната идея за тортата,в понеделник ще я поръчам
сега решихме,че искаме клоуни и днес цял ден това правя-разглеждам сайтове и въртя телефони
Стели,страхотна изненада С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 951600
с моя телефон какво да ви кажа-издивях от тези служители-днес може едно,утре пък не може С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 958129
на всичкото отгоре картата е на майка ми на името и на мен са ми вързани ръцете,и най-накрая ще си взема някой ефтинджак(както винаги) колкото да ми върши работа
аз за сега ставам,че дълга ме зове
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Съб Фев 19, 2011 8:47 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 624477 момичета!
Жу,милото дете.Затъжило се е .
Хриска,тук също вали.Много е неприятно.Излизаше ми се,но...ще поотложа.Тео спинка и той като Кари не е спокоен нощем.Денем като спи също говори.
Дими приятни приготовления мила.За телефонче си помисли.Има евтини моделчета но /Нокия най си я тача нея/пък батерията държи.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Фев 20, 2011 5:37 pm

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,
НИКАКВИ ВИ НЯМА ДНЕС С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 849100
мимка,така ще направя,утре ще си взема някой евтин и така...
как сте всички днес
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Нед Фев 20, 2011 9:16 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 347885 Дими!
Днес никой няма.Защо така?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Фев 20, 2011 10:20 pm

СИГУРНО ВСЕКИ Е НА НЯКЪДЕ
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 21, 2011 2:08 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 75541491516410977521298268398rNhYlBpxswfugilgGWqq

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 10561416425073794311298268405JOl4rZDNvkPhKs2Hr74b

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 192309526712956218551298268416xKdqhElbBMY5YrnNh2cr

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 135022112219848476241298268430oMS2i3jCRKC1sIOf4XaW

Почерпка от нас за вас от сърце!!!
Днес Саши става на 6 години-да ви е сладко и наздраве!!!
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 21, 2011 2:27 pm

Добро утро!
Дими,нека ви е жив и здрав Сашко!Много да ви радва и слушка.Весел празник!
Благодаря за почерпката!
Кафенцето е от мен!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 260962507
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 21, 2011 5:34 pm

добро утро Мимка,то вече обяд,де
отивам след малко да запазя места за довечера,че ооооще не сме ги запазили
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Фев 21, 2011 5:42 pm

Дими честит рожденник и тук!
Мимка мерси за кафенцето.сега го пия.
тук е ужасно.вали от 3 дена и няма изгледи да излезем.малката спинка.слушка ме много.дано е все така
къде са другите?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Фев 21, 2011 7:13 pm

ЗДРАВЕЙТЕ МИМИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО Я КАЖИ ПРЕЗ ВАС МИНАХА ЛИ ЗА ПРЕБРОЯВАНЕТО АЗ КОЙТО ПИТАМ НАОКОЛО ПРЕЗ ВСИЧКИ СА МИНАЛИ ЗАЩО ТАКА НАС СА НИ ПРОПУСНАЛИ А УЖ ВСЕ СЪМ СИ В КЪЩИ???? С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 316149 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 316149
ДИМИ И ТУК ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕННИКА!
СТЕЛИ тук взе и сняг да прихвърча .........
другите къде са днес??????????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 21, 2011 7:26 pm

Жу,минаха още на 11.Директорката на Антона.Много мила жена.
Стели, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 616385 на Криси.Нека е послушна.
Дими весел празник!Ще чакаме снимки.
Хриска къде се губиш днес?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 21, 2011 8:45 pm

момичета,благодаря ви,много сте мили С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 63717
запазих места-олекна ми
нещо малко ми се направиха на важни в заведението,ама нищо-оправих се-нали сме с мъж ми стари кръчмари
Хриси,наистина се губи нещо,дано да са добре С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 915122
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 21, 2011 9:11 pm

ТУК СЪМ МИЛИЧКИ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 63717 БЛАГОДАРЯ ЧЕ НИ МИСЛИТЕ
БЯХА НИ СПЯЛИ НЕТА ,ТА ХОДИХ ДА ПЛАЩАМ СУТРИНТА ВСИЧКИ РАЗХОДИ,ЕДВА СЕ ОПРАВИХ ЧЕ КАРИ МНОГО РЕВА И НЕИСКАШЕ В КОЛИЧКАТА.
бЛАГОДАРЯ ЗА КАФЕТО МИМКА,АЗ СЕГА ПИЯ СЛЕДОБЕДНОТО И ГОТВЯ.НЕМОГА ДА СКОЛОСАМ НЕЩО ДНЕС ,МНОГО ЗАДАЧКИ.
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИЦИ НА ДИМИ И ДЕСКА.ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МОМЧЕТАТА И МНОГОООООО ДА ВИ СЛУШАТ МАМИНКИ!!!!

ЖУЖЕ,ПРИ НАС МИНАХА ОЩЕ НА 11.И НИ ПРЕБРОИХА.Т.Е ДАДОХ СИ КОДА.ЗАЩО ТАКА СА ПРОПУСНАЛИ?
ТОВА Е ОТ МЕН,ЗА СЕГА ИЗЧЕЗВАМ ЧЕ ИМАМ ОЩЕ ЗАДАЧКИ
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 22, 2011 2:24 pm

добро утро!
Сипвам ви кафе в тази снежна сутрин.При нас вали на едни едри парцали и е натрупало.Ужас пак ще се седи в къщи.....
Хайде на ранобудните да заповядат

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 7121
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Фев 22, 2011 3:52 pm

Хриска, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 245364 и аз вече пия своето.
При нас също вали на парцали и трупа.Ще идем малко да му се порадваме.
Другите къде сте?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Фев 22, 2011 4:02 pm

привет и от нас аз отдавна съм станала че РАДОСТ нали е 1 смяна но така ми е трудно това ставане леле ако съм на работа ще си зашия пръстите на машината от спане
и на мен така ми се излиза обожавам да се разхождам когато вали сняг.
ДИМИ КАК ИЗКАРАХТЕ РОЖДЕННИЯ ДЕН?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 22, 2011 4:46 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН
и тук е снежнооо,цяла нощ е валяло
Хриси,мерси за кафенцето аз сега си направих още едно,че първото го изпи мъж ми
Мимка,и аз обичам да му се радвам,но като го няма синчагата ще му се радвам от вкъщи
Жу,дабре мина,лошото бе,че бяхя само 3 дечица-другите 3 не дойдоха,но децата се налудуваха-ще кача снимки
момичета,само аз ли виждам сърчице на курсора на мишката С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 849100
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 22, 2011 4:57 pm

Дими,чакаме снимичици!
и не само ти виждаш сърчицето има и снежинки..............
Жуже,много е гадно това ранно ставане.
Насето ми се губи....?Стелито,Роска ,Нери и още мами също...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Фев 22, 2011 5:21 pm

добреее,ето темичка,Хрис ти си я видяла вече
https://beboci.bulgarianforum.net/t969-topic

много са хубави снеживките,аз от вчера се чудя,тогава ми излизаше нещо друго-много е сладко С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 27395
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 9 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 25 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите