beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 6 от 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пет Фев 11, 2011 8:26 pm

Мимка приеми моите съболезнования!Нека почива в мир!
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 11, 2011 10:02 pm

stella80gr написа:Мимка приеми моите съболезнования!Нека почива в мир!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Съб Фев 12, 2011 2:20 pm

ДОБРО УТРО
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Mocha-coffee-ck-1134043-l
МИМИ МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРИЯТЕН УИКЕНД.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Съб Фев 12, 2011 7:06 pm

здравейте дами С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 624477
Жу мерси за кафето,
аз минавам на бързо и изчезвам,че съм на фризьор
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Съб Фев 12, 2011 9:04 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 624477 Здравейте!Днес е прекрасен слънчев ден ,направо си е пролет.Кари дивя от рано днес на двора и си играе на пясъка.
Мими,моите съболезнования,дано почива в мир жената.
Жу,вие заминахте ли на вилата или утре?Там ли ще оставате?Ходила ли си скоро до склада с платовете?
Дими нова прическа ли мила ще си правиш?
Стели ка сте вие?
Хубав уикенд и от мен момичета
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Съб Фев 12, 2011 9:52 pm

здравейте,аз се върнах
Хрис,не е нова,просто освежаване на боята и малко връхчетата,че бях вързала направо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Съб Фев 12, 2011 10:01 pm

Здравейте и от мен!
Дано наистина почива в мир бабчето,че голям цирк и организираха милите ми свекъри.Такъв резил не съм очаквала.
Насе,не се ядосвай всички докита ги мързи.Моя реши вместо да види какво ми е изписал кардиолога да ми смени хапчетата.Дано всичко е наред с Наско.
Жу,весело изкарване.
Хриска и при нас е доста топличко но вятъра е гаден.
Стели приятна разходка.Браво на кукличката малка.
Дими хубави си направила.Не бива да се изоставяме.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Нед Фев 13, 2011 3:23 am

Здравейте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 347885
Ние напоследък сме само на разходки, много и харесва на малката и само спи. Може би и за това, че беше и болничка. Все още не се оправи напълно. Покашля сутрин най вече или ако почне да пищи тогава. Сополките намаляха, като сменихме капките за нос. Днес не можахме да излезнем, че духаше много силен вятър. А вече май го дават да се изстуди и сигурно няма да можем скоро да излезнем.
Мимка моите съболезнования. Нека почива в мир.
Дими С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 616385
Жу, приятно празнуване. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 27395 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 27395 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 27395
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Нед Фев 13, 2011 3:04 pm

Здвейте мацки влизам да ви почерпя днес моето слънчице Дани става на 5 месесеца !!!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 7907c189fc2c
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 D3d8fbea6b1b
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Фев 13, 2011 6:01 pm

здравейте дами
Роси,честита ви месечинка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 239517 ,леле,колко бързо лети времето
момичета,аз се стремя да се поддържам,ама нещо последно време няма кой да го забелязва С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 77465 ,добре че е сина ми да ми прави комплименти,че иначе самочувствието ми съвсем ще иде някъде
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Нед Фев 13, 2011 10:03 pm

Здравейте момичета!
Роси честита ви пета месечинка!Нека Дани расте жив и здрав и мнноооого да ви радва С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Kamion_rodeo
Дими не е само при теб мила.Много мъже не забелязват промяната.Моя мъж държи да си ходя с моя цвят.За сега съм само с един бял косъм.Преди много се боядисвах,изрусявах на кичури,черна.Каква ли не съм била.Сега от време на време си правя някой кичур на бретона. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 571838
Нери,дано скоро се оправи Нернур.Милата хремата е ужасна и лесно не минава.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 14, 2011 2:56 am

Добра вечер!
ние вече сме си у дома,събота и неделя поотморихме на село,но най щестлива беше Кари защото два дни лодува на воля на двора.
Нери скорошно оздравяване на Нернур,милата преставям си какво и е.Ние се мъкним вече месец със сополи но е заради последните кътници които ни растът,оф да ги искарва и да се свършва с ревовете нощем,така се беше поуспокоила.
аз ходя още на зъболекар,имам още 2-3 зъба за правене ,обаче как си хвърчат паритеееееееееее,уф ужассс,но ще ги оправям че стан авече месец ходя.
Жу,честит ти Рожденник,днес имаш рожден ден нали!Да ти е жив и здрав безкрайно много да се обичате и уважавате.
Роси ,Честита 5-та месечинка на Дани.лелелел кога минаха 5 месеца големи пораснаха малкочците ви,сякаш вчера се родиха.ще чакаме снимки от апартамента като го направите.Ужас е с майстори на главата но няма как ,трябва вечно да им висиш над главите че си карат през пръсти.
Дими,така са мъжете миличка ,незабелязват защото постоянно сме заедно
МИми,блазе ти с един бял косъм.Аз от как съм в майчинство за 2 години ,имма вече цял сноп с бели кoсми отпред на бретона,ужас и затова се боядисвам черна.
Стели,Насе,РОси,Боре,Жени къде сте?да не забравя някой.....как искарахте уикенда?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Вто Фев 15, 2011 3:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пон Фев 14, 2011 2:40 pm

хайде на кафе С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 625405 как сте Хрис горе долу добре искарахме очти и двата дена бяхме на гости у на моя майкине му и така разходки в парка в хасково на кенана и на НАско нещо му има хахахаха така д го кажа той който умира за храна не иска да яде миналия ден де в 1 на обед и после чааак за последното ядене в 7 седем часа не поиска нищо не мрънка като друг пат стоеше си спокоен и не му се яде вчера пак така събуди ме в 6 сутринта нахраних го и после чааак 12 н обед яде после нали трябваше в три яде чак в четири не му се яде и това е знам че трябва да миним поне на 4 часа интервал ама той не на четири ми направо на шес седем минава може да е зъб ама знам ли ?
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Пон Фев 14, 2011 3:14 pm

Здравейте ох много нерви ми образуват тия майстори вече не се издържа след малко се обличам и отивам да ги видя, вчера единия въобще не е идвал звъня му и отговора беше ами детето ми е болничко ами хубаво съпричасна съм и съжалявам, че е болничко ама то нали си има майка моите като се разболеят не звъня на мъжа ми да си идва от Израел. Не беше започнал още с работа и ми вика абе дай някой лев авансово че детето болно той на тоя май това му е оправданието с детето дадох му 200 лв нали съм съжелителна и ей го на никъкав го няма на другия ден залепи 3 реда плочки и това му беше . Дими тия мъже полудяват с годините мислят си че като сме им жени нямаме нужда от комплименти и ухажване ами време е да го подразниш всяка жена си има свойте хитринки прилагай ги мен моя пък ме ревнува от дърводелеца така сме се смяли снощи с една приятелка бях си пуснала скайпа и говорим с мъжа ми обаче дърводелеца има въпроси към мен и постояно ми звъни да уточняваме колко см ми е мивката оливерника от ляво или дясно и темподобни и моя като се разбуча колко пъти ми бил звънял за какво съм се гримирала няго като го няма и аз като му креснах викам му дай като те няма да лягам да умирам . Мимка браво на теб един бял косъм на мен за първи път ми излезе на 16 год и вече имам доста. Хриси това е много хубаво че си започнала да си оправяш зъбите усмивката е първото нещо което се набива на пръв поглед аз имам едно кариесче и все нямам време пууу. Насе абе тоя Наско ме изумява първо със спането сега и с храната опасна фога е моя все хленчи все нещо иска все нещо не му е наред айде аз ставам че няма време до скоро мацки
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  rosi78 Пон Фев 14, 2011 3:26 pm

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН на ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ, ЖЕЛАЯ ВИ ВИНАГИ ЧИСТА ЛЮБОВ,ПРЕКРАСНИ ОТНОШЕНИЯ,ГОРЕЩИ ЦЕЛУВКИ И ЕРОТИЧНИ МОМЕНТИ ღ ღ ღ

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 978992
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 14, 2011 4:22 pm

Добро утроооо,и аз сега сколосах да седна ,а отдаван сме станали с Кари.При нас днес няма слънце,и незнам малко се замислям дали да излизаме.
Роси така са майсторите нали ти казах все над главите им трябва се седиш,не си дават много зор.За зъбите е така,но аз много закъснях,все отлагах отлагах и сега ми се струпват много разходи...
Насе,супер че сте били на гости,а за яденето не се притеснявай че разрежда и яде на по големи интервали..нормално е всички са така.
Другите къде сте


ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ!!!БЪДЕТЕ БЕЗКРАЙНО ВЛЮБЕНИ И СЕ ОБИЧАЙТЕ БЕЗКРАЙНО МНОГО!!!!С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 A2bd4d86bc
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Фев 14, 2011 5:39 pm

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН!БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА ВЛЮБЕНИ И ДАРЯВАЙТЕ С ОБИЧ ВСИЧКИ ОКОЛО ВАС! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 978992 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 978992 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 978992

НИЕ ПРЕЗ УИКЕНДА БЯХМЕ ВСЕ НАВЪН.В СЪБОТА ХОДИХМЕ ДО ЕДИН ДЕТСКИ ХИПЕРМАРКЕТ.ИМАШЕ 20ПРОЦЕНТА НАМАЛЕНИЕ на всички неща и взехме на малката проходилка.ще пусна снимки в темичката.
в неделя баща й я изведе за 2 часа навън а аз поизчистих вкъщи и после ходихме малко на гости и после пак на разходка.честно да си кажа аз се поуморих доста.сега ще ви чета докато спинка
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 14, 2011 6:57 pm

здравейте и от мен!!!
Честит Свети Валентин!!!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 7178923507696446551297680926k251fumjdnIY1R3PDbkU
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 68292459619705872521297680932PZdd6aG4IVpVM5hh9QrI
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732
Роси,мен ме ревнува от всички възможни,камо ли пък да ме остави с някой сама у дома за нещо,
ама е такъв-хич за нищо не се сеща,
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Фев 14, 2011 8:01 pm

ПРИВЕТ И ОТ МЕН ГОРЕ ДОЛУ СМЕ ДОБРЕ .....
ХУБАВО СИ ИЗКАРАХМЕ ВЕСЕЛО БЕШЕ САМО КЪДЕТО УПРАВИТЕЛКАТА МНОГО НИ ЯДОСВАШЕ ..С ДВЕ ДУМИ НЕ ОТГОВАРЯШЕ НА ТОВА КОЕТО БЕШЕ ПИСАНО В ИНТЕРНЕТ. И ТЪКМО СЕ ПРИБРАХМЕ И ЦЪФНАХ И ЦЯЛА НОЩ ТАКИВА БОЛКИ КАКВО БЕШЕ ТОВА НЕЗНАМ МНОГО БОЛЕЗНЕН МИ Е ТОЗИ ПЪТ ДА ОСТАВИМИ МИГРЕНАТА И ТОВА ЧЕ МИ СЕ ПОВРЪЩАШЕ....
РОСИ НАИСТИНА Е НЕПРИЯТНО ДАНО Н ЛЪЖЕ ТОЗИ ЧОВЕК ЧЕ ДЕТЕТО МУ Е БОЛНО НО АЗ ПОНЕЖЕ СЪМ ОТ ДРУГАТА СТРАНА И КОГАТО ДЕЦАТА СА БОЛНИ МОЯТ МЪЖ СЪЩО НЕ ОТИВА НА ОБЕКТА ПОРАДИ ПРОСТАТА ПРИЧНА ЧЕ НИ КАРА С КОЛАТА НА ДОКИ ....
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ!
ДИМЕ КАКВО ДА ТИ КАЖА МОЯТ МЪЖ МИ ВИКА ЧЕ СЪМ БИЛА БИТА КАРТА И ТОВА Е .......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 14, 2011 8:18 pm

Здравейте момичета!
Честит празник на всички!Обичайте се и бъдете обичани.
Роси,дано наистина не лъже майстора и да си свърши работа.
Насе защо така прави Наско?Дали е от зъбките?
Хриси,има вече край на ремонта в устата.Браво на теб.Герой си.
Дими,лоша работа.Ревността убива.Защо толкова те ревнува мъжлето ти?
Стели,хубаво сте направили.Проходилката е мн хубава.Криси се занимава.Браво!
Жу,защо да си бита карта?Мъжа ти е майтапчия.Сигурно затова така ти е казал.Пийни някое хапченце.Не се мъчи.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  borqna miteva Пон Фев 14, 2011 8:51 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 347885
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 1094421354615848871297687378Qfr7iPrih4nF9aPwUJe2

да ви почерпя че днес правим 4години с моето мъжле от както сме заедно,но не можахме днес да подпишим.
Днес съм малко в града ходих да подам документите и на 23.02 ще подпишем.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 610734 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 978992
Добре сме с бебчо на 22.02 сме на консултация.
Незнам до кога няма да имам нет,защото в момента няма парички за него. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 63717 на всички майки,дечица и коремчета
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 14, 2011 8:53 pm

Жу,няма жени ,,бита карта,, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 56662
Миме,не знам,хем ме ревнува,хем не се сеща да ми обръща някакво по-специално внимание,а жената си има нужда от нещо такова понякога
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 14, 2011 8:55 pm

Боре,мерси за почерпката
честита ви годишнина С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 604421
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 14, 2011 9:14 pm

Бори,честита ви годишнина!Бъдете живи и здрави и още дълги години се обичайте,уважавайте и си прощавайте.Благодаря аз почерпката.Ще чакаме снимчици.
Дими,моя мъж много обича да ме изненадва.Понякога забравя друг път се прави на ударен,абе каквото и да кажа ми казва ,че греша.Хахаха...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Вто Фев 15, 2011 12:57 am

здравеите честит празник на всички влюбени
и всички които празнуват трифон зарезан
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 3661992581534896831297702513Xrgwcwx57q0R3V7fMKkr
ние снощи едвам свалихме 39градуса т засега е добре но ще видим как ще прекараме ноща ходихме на доки но нищо нито червено гърло нищоооо
иначе гледам зъбче и расте но от него ли е ееее незнам
отивам да приготвям романтична вечеря че няма начин да се измъкнем тая вечер
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКАА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 849732
И МНОГО СЕ ОБИЧАИТЕЕЕЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 6 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите