beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 8 от 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Фев 16, 2011 5:38 pm

здравейте и от мен ние сме добре след малко ще стягам багажа на Пламчо и ще го пращам в баба му че започваме да боядисваме и докато не изсъхне и не подредя няма да го взимам хич не ми се ще ама ........
МИМИ смятам да водя Пламчо при ВЕСКО за това петно на главата му я ми кажи колко взима????
НАСЕ дано всичко е наред с НАСКО...
ХРИСИ моят съвет е първо да дадеш КАРИ на градинка или на ясла каквото сте решили и тогава си търси работа.поне 2 седмици след като я пуснеш трябва да си на линия защото всяко дете е различно някои по лесно свикват други по трудно.....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Фев 16, 2011 5:45 pm

Жу,за Тео не ми е взел нито левче!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Фев 16, 2011 7:45 pm

здравейте момичета
прочетох ви набързо,
не ми се пише тези дни,нещо се чувствам някак много зле-в тотална апатия
нито ми се пише,нито ми се прави нещо,едно ми е сиво,гадно,тъжно...
на всички празнуващи -на патерици -честит празник!!!
за сега ставам
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Фев 16, 2011 7:49 pm

ЕХО,НИЕ ИЗЛЕЗНАХМЕ МАЛКО НА ВЪЗДУХ ПО ОБЯД.Валеше сладо снежец ,но я искарах .Още као се прибрахме и заспа в 12.30 ч.Мен нищо не ми се подхваща че ми дойде още вчера и днес ме боли корем.
Мимка,не се притеснявай,и Кари така прави ,пуска си скайпа и звъни ли звъни....Цункай го от нас.
Стелче ,да не ви мъчат зъбки вече,то май ми е време.или просто може да е период,как я приспиваш с биба ли?
Жу,ох преставям си какво ти е ,мен всеки път сърцето ми се свива като я оставям при баби ,но поне ходи за няколко часа и си спинка в къщи,може да ми е диване и МНОгогоогго да ме ядосва ,но ми е много мила,дори се чувствам че като че ли не съм готова да я дам на ясла или градина...Оф,що съм такава бе....
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 651982 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 461660
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Фев 17, 2011 12:17 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 347885
Хриси с биби я приспивам.то иначе трудна работа.но тя си я плюе по някое време и продължава да спи.
днес излизахме и се държа горе долу добре.само като влизах по магазините и като ме чуе че говоря на друг език и започва едно реване.ужас.в три магазина едно и също.сигурно се плаши милата.
Хриси наистина е трудно даването на градина.но ако се налага да започнеш работа няма друг начин.трудно е началото.после сигурно се свиква
Жу сутринта даваха по Гала за този косопад на даден участък само и казаха че се дължи на инфекции по горните дихателни пътища.да не би Пламчо да е боледувал и от това да се е получило.друга причина може да е гъбична инфекция.отидете да го видят .дано се оправи
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Фев 17, 2011 1:37 am

ох ХРИСИ много гадно така наистина е трудно отделянето на детето но нямаме никакъв избор ..
СТЕЛИ ходихме на лекар същото ни казаха от инфекции на гърлото -нали беше болен 2 пъти а гъбички нямаме правихме му изследване под микроскоп....но не излиза косичка а е вече здрав оххххх ужас уж не се притеснявам ама май не е така .......
ДИМИ защо така за нещо да не се притесняваш и ти ?????????????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Фев 17, 2011 1:39 am

Жу,явно ме е ударила депресията нещо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Фев 17, 2011 2:00 pm

Добро утро!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Veselo_kafence

Днес кафето е от мен!
Как сте момичета?Наспахте ли се?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Чет Фев 17, 2011 2:33 pm

здрасти Мим ние сме горе долу добре мерси за кафето Наско го гледаха всичко му е наред няма да се оплаквам от докорката пак ,че не ми се разказва да се ядосвам тука вали страшен сняг и даже малко е натрупало студено е ужас
А за това дали сме спали ние поспахме ама Наско е буден от 6 часа в 6:30 вече станахме да яде много странно си извъртя режима нали ви казах че не яде по 6 часа винаги е продължаа си така само че в различно време понякога сутрин не иска друг път на обяд и дориии и вечер странене е много вчера следобед ми отказа кашата не можах да повярвам хем му се яде май хем така ревешеее давам хапне хапне и като уйне все едно съм го изгорила ,а тя кашата студена направо и си засмука пръста и хайде отказахме да дяем няколко дена само хвърлям че и няма кой да го яде след това едвам заспа и като заспи 6,7 часа и до 6 на сутринта спи така ме учудва
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 17, 2011 3:03 pm

Доброооо снежно утро!
Мимка,мерси мила за кафето,пия си своетоо 3в1.Кари и тястана ранко,а на мен така ми се спеше,снощи не съм я усетила да плаче пила си е вода и си е заспала.
Насе не го тъпчи,,щом отказва не му давай,Прави му по малко кашичка че да не хвърляш.Много е гадно знам ,аз така бях с манджата от Детската куняи я отписах още октомври месец.Сега аз готвя,но истината е че немога тъй да я разнообразявам.Радвам се че Наско е добре от това по хубаво НЯМА,А може и зъбите да ви дразнят затова да не яде.Сигурна съм че е период всички го минават.
Мимка вие как сте?Имате ли сняг.Тео Слуша ли?
Дими,дано ти мине скоро" депресията"-на какво се дължи.....?Не сте ли на работа пак?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Чет Фев 17, 2011 3:18 pm

и аз така мисля Хрис че е от зъби ама на нищо не се показва ,а и наско не е такъв да не яде той винаги е хапвал това което му се дава дори да не му харесва мръщи се но гълта и не мрънка изяждаше си всичко а и сега го виждам ,че иска хапва една две лъжички отваря устата ,но щом почне и започва да реве реве реве успокои се пак отваря устата и пак така дано излезнат тея зъби да не се мъчи повече милия
Охх тази Кари как не сте я чули да плаче и ние понякога не чуваме Наско той не реве вечер само се пропява хахаххаха пее си говори си и заспива аз и да се събуди вечер никакво внимание даже не го и поглеждам той като си се нагука и си заспива иначе види ли ме или да ме чуе и край цяла вечер ще сме будни
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Фев 17, 2011 4:05 pm

Мимка мерси за кафето.сега го пия.
Насе и аз знам че от зъби може да загуби апетит.Наско е истинско ангелче.много е послушен.дано избият бързо зъбките и да не се мъчат децата ни
Криси се буди на 3 часа през ноща за ядене.но хубавото е че веднага заспива и не ме разиграва.но не мисля да й предлагам вода през ноща вместо мляко.щом си се буди явно е гладна.а и е свикнала вече да се буди и ще е трудно да я отуча.вечер започна да заспива късно.чак към 12.играе й се.иска да пружинира и само се смее.баща й си идва в 22ч и се започва една игра.но като я заведем в спалнята веднага заспива.
днес ще излизаме.ще ходя да търся телефон на татито че вчера не намерих.дано днес успея да намеря и да го изненадаме
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Чет Фев 17, 2011 4:32 pm

ЗДРАВЕИТЕ И ОТ МЕН
МИМЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО ЧУДНО Е КАК СТЕ
ТУК ИМА СНЯГ НО НЕ ВАЛИ ВЕЧЕ НИЕ СМЕ ДОБРЕ МАЛКО САМО КАШЛЯМЕ ИНАК НЯМА Т
А ОТПУСКАТА ЖУ НЕ МИ Я ИЗПЛАЩАТ ЗАЩОТО НЕ СА ВНЕСЛИ ОСИГУРОВКИТЕ БЪЛГАРСКА РАБОТА
ХРИСИ КАК СТЕ МИЛА
НАСЕ РАДВАМ СЕ ЧЕ СТЕ ДОБРЕ
ДИМИ ДАНО БЪРЗО ТИ ОТМИНЕ ДЕПРЕСИЯТА И МЕН ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ МЕ ХВАЩА АМА ЗА 1-2ДНИ МЕ ОТПУСНЕ
ЗА ДЕТСКИТЕ МАИ НЯМА ДА СЕ ВМЪКНЕМ НА МЪЖАМИ МУ Е ГОЛЯМО БРУТОТО НЕ ЗАПЛАТАТА С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 23690 УЖАС ЩЕ ЧАКАМЕ НОВИЯ ЧЛЕН НА СЕМЕИСТВОТО С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 281525
ЩЕ ИЗЛЕЗЕМ ДО МАГАЗИНА ПОСЛЕ ПАК ЩЕ ВИ ПИША
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Фев 17, 2011 6:03 pm

Здравейте момичета!
Насе,милия Наско.Дано е период,че много кофти да хвърляш храна.Наистина му прави по-малко и дано си я хапва.Радвам се,че нищо му няма.Браво!
Хриска,добре сме мила.Тео не слуша хич.Все едно гледам маймунка от джунглата.В чудо съм се видяла.Ако не е чепнат някъде на високо, прави бели,разтурва гардероби,шкафове отваря,сушилника бута и ми повтаря че съм много иоша/лоша/нищо не съм давала.Снощи преди лягане мн се ядосах.Изсипал си шишето с вода в леглото.Мъжа ми уж беше до него и невидял.Просто нямам думи.Сушила съм леглото със сешоар.После и духалката духа сумати време.В стаята стана баня.С триста зора заспа в 23ч и после като се почна един рев.Само ЪЪЪЪЪЪъъъъъъъ без спиране.Ей,Богу как се не наплака. И аз като Дими съм изнервена и в напрежение паля от нищо.Няма ли край незнам.
Стели дано намериш телефон.При нас е отвратително времето.Едно такова ръми.Мокър е асфалта.Нестава за излизане.
Роси,дано и мине на Ивка пустата кашлица.Много е гадна значи.Като родиш отвово се подават документи.Дано тогава успееш да вземаш детски.70 лв са си парички.За второ детенце мисля,че дават 600 лв.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Чет Фев 17, 2011 6:12 pm

хахахах Стели ангелчели ангелче е наско друг път от сега си показва магариите после незнам като не е на неговото или като се ядоса и почва да удря хахха може да ви сес тори майтам научи се като се ядосваше на едно пате и го меткаше на горе и надолу като го хване за крилата и от тогава като не е на неговото ела да видиш какви мостове прави и се тръшка ужас е снощи развали компютъра държи го кака му и той цап цап по клавиатурата и като се развали нет имаме в скайп влизаме в интернет от браузара не може три браузара имаме и от трите не става че се обаждах да ми кажат как да го оправя ужас
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 17, 2011 7:48 pm

ние спим,и като стани излизаме,стопли се при нас и снега се стопи.Довечера сме на гости на едни приятели,малко да разнообразим и децата да поиграят.
Роси,здравей!Да минава кашлицата и дано не всига повече Т,давай и мед,лимон и орехи за имунната система.Приятна разходка.
Мимка,като чета,си мисля че супер много си приличат Кари и Тео,имаме хиляди играчки да играе,но тя ако не е качена на масата отгоре ,просто няма да е тя.Иначе много нерахвърля защото и се карами наказвам,ако отваря щкафове,а и не я пущам оттатък.Суптинта беше отворила шкафа с тенжерите и купите и ги подреждаше ,но нищо лошо не правеше детето.Вън въоще не ме слуша,много бяга и немога да я стигна,понякога си мисля че ще е изтърва и ще иде на улицата при колите,дано няма такива инциденти...
Стели,успешно пазаруване.не съм разбрала че с бИби се приспивате,това е хубаво,поне имате резервен вариант.Щом се буди и давай да суче нощем,аз и давах на Кари до 7-8 месечна и после почнах вода,но и досега и е навик да пие нощем вода от тогава,затова и слагам шише при нея с малко водица че ми дотежава ставането понякога.
Жу,я няма днес сигурно боядисват?
Дими на теб минали ти?Уф често изпадаме в такива моменти,аз особенно като се замисля как се топят парите и си викам ся какво ще правим а,а моя мъж винаги ме успокоява и вика ,само да сме живи и здрави,пари ще искараме....
Насе,така са децата от малки са с характер.Мойта на годинка вече почна да ми се тръшка ,а до сега да не казвам какви сцени ми е правила,от срам да с умреш ,ама ,няма начин.....с говоре,понякога я склонявам.
Маминки на по големите дечица,я ми кажете на 2 години има ли някви контролни прегледи,моята педиатърка е завеене и нищо не ми каза дали да ходим ,а ние ги подминахме вече.Чудя се дали да и званя,ама викам чакай вас да питам?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Чет Фев 17, 2011 8:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Фев 17, 2011 8:21 pm

Насе, всички деца обичат да чаткат по клавиатурата.Колко пъти съм била със свит стомах,като отвори нещо което нетрябва.На Вие съм с английския и чакам да се прибере Дари за да помага.
Хриска,абсолютно всичко до което се докопа разхвърля.Ако е едно нещо как да е но...Дупе да ми е яко.Мишо направи хола да се заключва Дари за да учи,но познай кой влиза и се заключва.Като му кажа отваряй бързо ми вика : - Няма пък!Оплаква се на майка ми,че сме го биели,ходи разгащен и вика:-Дарито дойде от училище и ме разгащи.Ох... колко още такива нещица бръщолеви...Сега ми е смешно като пиша,но иначе се ядосвам.На всяка дума се е научил да казва Моля те,как да му откажеш като го чуеш?
За пари не ми се говори.Толкова съм ги намразила ,че...
Ето днес е 17 дата ,няма и това е.
Нашия личен вика децата на контролен преглед в годината веднъж.Пуска и ПКК.Ако пък са боледували след всяко боледуване пуска ПКК.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Фев 17, 2011 9:29 pm

минавам на бързо всичко е увито с найлони и дай боже да свършим по на време и да ви изчета.......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 18, 2011 4:48 am

здравейте момичета С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717
аз чак сега влизам ,но и аз като Стели се занимавам с телефони,само че за моята си особа
ходих и да си оправя най-накрая личната карта-нямаше никой в паспортно,та минах много бързо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 951600
момичета,драго ми е че мислите за мен и моята депресия-сега съм по-добре С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717 ,и аз не знам на какво се дължи,
то в България от всичко можеш да се депресираш
Хриси,за пари повече се тресе мъж ми,аз съм на мнение(също като твоя мъж),че само да сме здрави и все ще се намери вариант
Жу,бързо привършване на ремонта С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 56080
лелее,Мимка,и ние имахме един период,в който всичко беше заключено и на високо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пет Фев 18, 2011 4:28 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 347885 Къде сте всички? С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 331740
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Фев 18, 2011 4:47 pm

здравейте ние снощи привършихме моя мъж боядиса и даже успяхме да разместим мебелите днес да почистя и ще ходя да си взема ПЛАМЧО да си го гушкам.... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 63717
ХРИСИ ходих за платове но само да остана малко по свободна ще ти пиша на скайпа.....
ДИМИ аз мисля че няма човек и то на нашата възраст да не изпадне в такива депресивни състояния все от някъде си пристиснат дали за пари дали за нещо друго....
МИМИ как сте вие?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 18, 2011 4:51 pm

аз съм тууууук!!!
гледам едни оферти с телефони и за това не влизам
моят се счупи и сега трябва да преподписвам и искам да си взема някакъв,ако зависи от мен до сега да съм си избрала ама мъж ми е една туткаааа...иска всико да види,да знае,да провери...
после ще трябва да ида да попроверя за заведение за рождения ден на саши,че си дойде,още2 дни има
после да избера торта,и въобще...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 18, 2011 4:52 pm

Жу,явно сме писали заедно,
така е ,да,все за нещо има да се депресираш С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 56662
вие до къде стигнахте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пет Фев 18, 2011 5:00 pm

ехо,тук съм ,нооооооооо много ми се спи,Кари е станала още в 7 часа,моя мъж щеше да заспи за работа та станах да го будяяя.Снощи си легна в 12 и направо съм като пребита.
Жу,няма проблем миличка.когато се освободиш пиши.....не ми е никак спешно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 56662 ГУшкай Пламчо представям си как ти липсва....миличката....
Дими верно скоро Саши е рожденник,елелел да изберете хубава торта ,той каква иска.Ти какво телефонче ще си вземаш.?
Другите как сте,как е времето при вас?Ще излизате ли?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Пет Фев 18, 2011 5:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пет Фев 18, 2011 5:02 pm

Привет!
Жу,стоим си вкъщи.Дала съм на Тео една ютия да глади,аз гледам Гала.
Дими,не остана.Весел празник ви желая.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 8 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите