beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 17 от 25 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Вто Мар 08, 2011 9:04 pm

стели още не са пробили но са доста побелели и оформени ние няма да ходим никаде даже неьзнам да ли ще получа нещо хаха той мъжа ми не е по тая час трябва да му напомняш ,а аз сам такмо обратното
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 08, 2011 9:31 pm

Насе,къде се хубищ.Дано ви пробият зъбките!какво правите?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Вто Мар 08, 2011 10:40 pm

Hrisi_Kari написа:
milish написа:
Hrisi_Kari написа:МИЛЕНЧЕ ,МОМИЧЕНЦЕ ЛИ ЩЕ Е БЕБЕТО.
дРУГИТЕ КАКВО СМЯТАТЕ ДА ПРАВИТЕ ДОВЕЧЕРА,ЩЕ ПРАЗНУВАТЕ ЛИ?

Дааааа и съм много щастлива. За довечера с мъжо и наще сме в една пицария до нас. Нищо особенно малко ранообразие.
Относно депресията и аз съм така. Реално нямам притеснения но се здухвам от време на време сигурно е от хормоните С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 281525
Браво,нека всичко е нормално с бебка.Име измислихте ли и.
За да няма сърдити баби ще я кръстя на мен разместих първите две гласни букви на името ми и се получи Мелина С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 281525

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Мар 08, 2011 10:46 pm

много сте писали бравоооооо
НИЕ ДНЕС ВОДИХМЕ РАДОСТ НА ДЖИПИТО ЧЕ СЕ СЪБУДИ СЪС СЛЕПЕНО ОКО ЯВНО ОТ ХРЕМАТА Е ЗАСЕГНАЛО И ОКОТО ИЗПИСАНИ КАПКИ И 4 ДЕНА БОЛНИЧНИ И НЕЗНАМ ВЕЧЕ ТОВА ДЕТЕ МНОГО МАТЕРИАЛ ИЗТЪРВА........
РОСИ И АЗ ТАЗИ БРЕМЕННОСТ БЯХ ДОСТА ДЕПРЕСИРАНА НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПЛАМЧО МИ БЕШЕ СПОКОЙНО БЕБЕ....ОЩЕ МАЛКО СТИСКАЙ ЗЪБИ....
МИЛЕНЧЕ МНОГО ХУБАВО ИМЕ СИ ИЗБРАЛА ДАНО ПЪК ТАКА И ДВЕТЕ БАБИ ДА НЕ СЕ СЪРДЯТ.....
ХРИСИ ЗАЩО ТАКА ТОЛКОВА МАЛКО СПИ КАРИ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 08, 2011 11:21 pm

Миленче,много хубаво име сиизбрала за бебка.Супер че мъжът ти уважава мнението ти ,защото нали знаеш че повечето претедират да бъде кръстено на неговите родители....
Жуже ,,незная малко спа и сег ами мрънка,довечера ще излизаме и снетърпение чакам че глават ами гърмиииииииииииииииии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 305872 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 09, 2011 1:17 am

Хриси весео изкарване
Миленка името е прекрасно.на мен ми беше един от вариантите за бебка това име.означава медена от гръцки.мели е мед.
днес при нас валя сняг,но неможа да натрупа за съжаление.така исках да видя сняг.
Криси ми е много послушна.голяма е поспаланка.през деня спи 4-5 пъти.вярно че е за кратко.най-много час спинка ,но лесно си заспива иначе.папка си добре.утре ще й добавя и морковче вече към тиквата а после и картофче.
Жу дано се оправи очето на Радост.много са 4 дена.утре най-вероятно ще е по добре от капките.като се оправи да върви на даскало да не изтърва материал.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Сря Мар 09, 2011 4:30 am

Благодаря ви момичета че харесвате именцето. След като го измислих проверих от къде произлиза и ми хареса. Аз също съм много доволна че мъжа ми не ми се бърка за името. Попитах го дали иска да се казва на него той отказа съответно аз казах тогава ще е на мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 571838 Бабите няма да се сърдят ако не е на никоя от тях но иначе ужас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 827222
Днес мъжо ме изненада с хубав букет и бяхме на вечеря на вън но в ме заболя гърба дупето и айдеее в къщи вече не ставам дори за хапване на вън С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 331740 но нищо още малко

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 09, 2011 3:02 pm

ДОБРООООО УТРО МОМИЧЕТА

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Samp0165776970e7aa9a
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Мар 09, 2011 3:42 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 347885 момичета!
Хрис, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 245364 за кафенцето!Как искарахте снощи?Карито беше ли послушна?
Жу,само с температура ли бяха децата?Тео днес сутринта беше с 37.7 и се притесних,но пък си играе.
Миленка,много хубаво име.Поздравления за мъжлето ти.Желая ти винаги да те изненадва както вчера..
Роси карай го по-спокойно мила.Не се нерви.
Аз гледам Гала.Много интересна рубрика.Едно такова мило ми стана...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Мар 09, 2011 4:06 pm

ДОБРО УТРО ХРИСИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
МИМИ ДА ПЛАМЧО БЕШЕ САМО С ТЕМП. ДО 38 1 ДЕН И БЕЗ НИЩО СИ МУ СПАДНА АЗ ДАЖЕ СИ ПОМИСЛИХ ЧЕ Е ОТ КУЧЕШКИТЕ ЗЪБИ А И 1 ПЪТ ПОВЪРНА....НО МИ КАЗАХА ЧЕ ТОЗИ ГРИП УДРЯЛ В УШИТЕ ТАКА ЧЕ ДАВАХ ВИТАМИНИ......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 09, 2011 4:33 pm

Хриси мерси за кафенцето.ще си го пийна след малко.
хайде разказвайте къде ви водиха вчера.ние си бяхме вкъщи.няма как.моя работи до 10 вечерта а и с малката няма къде да се ходи.
Мимка и аз гледах Гала.направо се просълзих.много мили неща дават.
при нас и днес е студено.пералнята ми е на терасата и умрях докато натъпча дрехите да се перат.мноооого студено.а иначе се е оцъклило едно слънце.
дано се оправят болничките деца и вече да има само усмивки.ето лятото наближава
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 09, 2011 5:13 pm

ехо...тук съм,
как искарахме ,ами и хубаво и гадно,защото в 23.30 ч свекър ми дойде да ме вземи от заведението защото Кари ревеше с цяло гърло и неискала да си ляга.Прибрах се и я приспах,но спа цяла вечер без да мръдне няммаше смисъл да се връщам защото мъжът ми и гостенинът ни/нашият мн.добър приятел от Франция ни е на гости/си дойдоха...И така....ще пусна снимки
Мими,защот ака имате Т,дано е от зъбките и моментно.Ние ще сме си в къщи днес отново защото вън е ужасно студеноооооооооо,ужассссссссссс....дано е последният студен ден днес
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 09, 2011 5:48 pm

Здравейте момичета,
не минах вчера пак,но нямах никакво време
болничките да оздравяват,че явно пак ни удря някаква вълна С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 827222
Миленка много интересно име-и аз съм на това мнение-да не е на някоя баба(или дядо съответно) за да няма сръдни
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Сря Мар 09, 2011 5:57 pm

Добро утро и от мен аз съм от поспаливите, но малко ми остана С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 616893
Хриси благодаря за кафенцето аз в момента не пия, защото бебка пощурява, а и без това не е от най-кротките. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 624820
Малеее като ви чета какви грижи са покрай децата с тези болести ужас направо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919 бързо да се оправят всички малки болнци.
Навън това слънчице доста подлъгва ама е стууууд. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 77465 Аз си следя времето в един международен сайт доста е добър и в 10 дневната прогноза дават от утре бавно покачване на Т и до другата седмица да достигне до +11 +12 и слънчевo. ДАНО!!!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Мар 09, 2011 7:26 pm

Хриска,незнам защо така.Аз си мисля,че е от зъбките,защото беше рано сутринта и то като на вълна и отмина.Има един кътник от долу в ляво който е на полувина излязъл.Дано не вдига вече. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 610885
Сега си играе.След час ще ляга.
Дими,не го кръстих на никого/големия/ и пак се разсърдиха мойте свекита.Аз си мисля,че всичко си е до човек. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 616893 Вече 13г не търсят мъжа ми където им е син а за децата пък да не говорим.Н есе познават.Представяте ли си?Аз в случая съм никоя.Вече притръпнах.Не ми пука.
Миленка,много е студено наистина.При нас слънцето ту се покаже ту се скрие.Има вятър и то доста силничък.Дано се оправи вече времето.Аман от студове. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 889460
Жу,как е Радост?Сяда ли да пише и учи като е в болнични?
Стели и при вас ли е студено бе?Малеееееее...
Как е Криси?

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 09, 2011 8:12 pm

ние папахме пюре от тиква и морков.всичко си изяде,но и аз незнам колко беше,не го меря като го правя.но вече ще го меря като го изсипвам в бурканче от пюре,за да знам колко й давам горе долу.иначе папа с апетит.а и морковчето е по сладко от тиквата.аз го опитах.мислех си че тиквата е по сладка.тя е сладка но не колкото моркова.
Мимка грозни неща са това.хич не ми се говори.стари са а се държат като деца.но само те губят от цялата работа.
Миленка и аз си поспивах до обед като бях бременна а сега до 9ч а понякога и до 10.малката папка към 6-7сутринта и пак заспива.така че си е до дете.тне си мисли че няма да можеш да си спиш пак.
Дано пробият зъбките на Тео и да не го мъчат толкова.
момичета дали сега като я захраних няма да ми намалее кърмата.знам че се настройва според нуждите на бебето и сега като я кърмя по рядко,най вероятно ще намалее.но ще й стига предполагам.много гадно това с кърменето.толкова бях свикнала и сега като папа пюрета и я кърмя по рядко ми е едно такова странно.бият ме хормоните явно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 951600
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Сря Мар 09, 2011 8:39 pm

охххххх,много ме боли главата и ми е дно такова отпаднало.Кари заспа още в 1 часа аз сложих манджата в печката да се готви.
Мими,кофти е наистина отношението на свекърите ти,няма обясние и оправдание за мен....Дано повече не вдига Т Тео.На нас почни ни излезе втория кътник от долу,отгоре още нищо няма,но е все сополива явно затова....
Стелче ,много кротичка Криси бе,браво и спинка толкова пъти,много се радвам.....Със сигурност ще ти понамалеле кърмата ,но ще и стига,нали знаеш колкото по рядко кърмиш,толкова повече намаля,но не се тревожи ще си имаш да си я храниш...
Миленче,браво на твоето мъжле за изненадата.Спинкай сега че после наистина не се знае каква възможност ще имаш.за жалост е така ,толкова радост ни ностя малките существа ,но и тревоготе не са ред по малко,но с всичко се справя човек и самонагажда....
Насето много ми се губи ЗАЩО така незная.Дано се включи да пише как са..?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Сря Мар 09, 2011 10:12 pm

Ех момичета много се радвам че има такива форуми и в близко бъдеще ще знам че ви има да се консултирам с вас които сте минали по този път.
Относно свекърите мойте от година се изместиха извън София и ми е екстра. В много добри отношения сме. Естествено защото сме далече С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 906345
Иначе имам една приятелка, която е в същите отношение скарани и не са виждали детето от 40 дни а тя сега ще стане на 2 луда работа е това, от което губят само те и не го съзнават.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Сря Мар 09, 2011 10:32 pm

ние се поразходихме откриха Кауфланд близко до нас и влезнах ииииии 50 лв оставих и нямам нищо на лице само дребни неща купихме ......
МИМИ дано да ви е от зъбчето температурата.
ХРИСИ защо така ти е отпаднало аз пред цикъл и незнам но така съм нервна всичко ме дразни и за капак и РАДОСТ ми спретва доспълнително номерца та да викам чак........
МИМИ какво да ти кажа не е седнала 2 дена да учи незнам вече оправдавами се с това че не знаела домашните само чакам след 2 месеца как ще реве на матурите и вместо в топлото време да е на вън тя ще учи........
МИЛЕНЧЕ наистинапо надалеч от възрастните по добре.....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 10, 2011 12:28 am

ние излизахме малко но с колата егати силният и студен вятър брррррррррррррр.хора откачих в къщи не е работа това,ужас.Кари само мрънка.
Жуже,благодаря за прелестите които ми наши,ММММ хора възползвайте се акоискате нещо Жужка е човека..... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 849732 Мерсаж миличка....За Кауфланд,ходим само на аванс и заплата на мъж ми и оставяме по 50-60 лв за необходимите неща,и то нищо в количката а парите хвъркали....
Миленче Форумите са много полезни особенно ако очакваш първо детенце и те вълнуват толкова много неща....Винаги ще има отговор на въпроса който те вълнува.....Пусни ни някоя снимчица в Снимки на коремчетата....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 10, 2011 2:04 am

Eхо,къде сте майчета?Ние с Кари сме сами,моят мъж излезна с гостенинът ни по мъжки и ние сме сами с Кари,умирам си от тъпня....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Чет Мар 10, 2011 2:24 am

Аз съм тук чакам зълва ми и зет ми с племеника да гледат някакъв мач в нас че на тях и резнали кабелната.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 10, 2011 2:31 am

ааааа Миленче,супер,поне ще има с кой да си правя компания.....
Сложи снимчица да те видим с коремчето.Винаги се радваме на новите майчета в форумчето ни.Ти ходиш ли н аработа или вече си в майчинство?как попадна в сайта?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 10, 2011 4:10 am

Тео току що заспа и влизам да ви кажа,че е с вирус. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 707684 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 707684 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 707684 Бяхме при докито.Орева всичкоооо.Едва го прегледа жената. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 76919
Хриска,честити ти дрешки.Със здраве да си носиш.
Миленка,наистина е интересно по форумите.Преди време хич не сядах пред компа,сега нямам време,иначе все има къде да влезеш да и да четеш.А и фейса е зарибявка.Поне по веднъж и там влизам.
Жу,страшна работа са тези деца.Миналата година грам зор не си даде за матурите.Момичета бяха притеснени и трепериха,а наш Божидар пет пари не даде.Искара хубави оценки,сигурно на късмет.Сега учебник не отваря.След у-ще ходи на хокей.Като се прибере хвърля всичко и почва да шие на една панама.Абе...нямам думи.
Приятна и спокойна вечер от мен.Лягам,че сигурно ноща ще е тежка с тази температура пуста С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 889460 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 889460
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 10, 2011 2:41 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Logo_large
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 25 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите