beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 15 от 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Вто Яну 11, 2011 4:53 pm

Здравейте! Насе мерси за хубавото кафе.
Хрис не мога да гласувам, защо така не знам.
Роси супер новина е това. Радвам се че сте добре.
Мими здравей! Да, гука, говори си на свой език, усмихва се много. Ей сега се сабуди и не и спира устата СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 587689 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 951600
Аз ставам да я нахраня, че да не чевне както си гука ...
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Вто Яну 11, 2011 5:49 pm

здравейте мацки СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 624477
моя мъж е болен и не мога много да влизам
като се оправи ще се реванширам
на банкета изкарахме горе-долу добре
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 11, 2011 6:46 pm

Насе мерси за кафето.трудно е с яслите но ще трябва да го преодолеем

Роси СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 616385 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 616385 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 616385 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 616385 .желанието ти се сбъдна.от това по хубаво няма.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Вто Яну 11, 2011 7:08 pm

Роси много хубаво че ще е момченце аз искам следващото ако ще има такова да е момиче
Мацки благодаря ви за желанието да ни помогнете с капките намерихме ги но само деавит вигантола е спрян от производство и деавита също вече незнам какво ще правим без капки дали има друг лек срещу този рахит започнах пак да се притеснявам ами ако няма НАско както наддава бързо има голяма нужда от тях СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 741120
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Вто Яну 11, 2011 7:30 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 347885 Насе мерси за кафенцето.
Роси радвам се че ще си имаш момченце.Чакаме снимки с нетърпение.
Нери бремеността ми минава без проблеми.Много леко все едно не съм бременна.Само като седя много седнала ме заболява кръста.
Хриси не мога да гласувам и аз като Нерито незнам не ми дава харесва ми.
Дими бързо да се оправя мъжа ти пиши когато можеш.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 11, 2011 7:33 pm

Neri_84 написа:Здравейте! Насе мерси за хубавото кафе.
Хрис не мога да гласувам, защо така не знам.
Роси супер новина е това. Радвам се че сте добре.
Мими здравей! Да, гука, говори си на свой език, усмихва се много. Ей сега се сабуди и не и спира устата СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 587689 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 951600
Аз ставам да я нахраня, че да не чевне както си гука ...
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 764370
НЕРИ ПЪРВО ТРЯБВА ДА ХАРЕСАШ СТРАННИЦАТА И ПОСЛЕ СНИМКАТА НА КАРИ.МНОГО Е ЛЕСНО
бЛАГОДАРЯ ВИ ИСКРЕННО,ХИИХИ ,НИЩО НЯМ А ДА СПЕЧЕЛИМ САЩО ЩЕ СМЕ ЛИЦЕ НА ТОЗИ САЙТ,НО НЯМАЗ НАЧЕНИЕ....
ПУСНАХ Я ЗАЩОТО МНОГО МИ ХАРЕСА ПОЗАТА В КОЯТО Я СНИМАХ,МНОГО СЛАДКА))))
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 11, 2011 7:43 pm

Хриси защо си мислиш че няма да спечелите?нищо не се знае
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 11, 2011 7:47 pm

ПРИВЕТ
ХРИСИ И АЗ ВЧЕРА ГЛАСУВАХ ЗА КАРИНЦЕ
РОСИ СТРАХОТНА НОВИНА ЧЕТЕЙКИ ПОСТА ТИ НАСТРЪХНАХ ЗАЩОТО ЗНАМ КАКВО Е МОМИЧЕ И ПОСЛЕ МОМЧЕ КАТО ЧЕ ЛИ ПРИВЛИЧАНЕТО НА ПРОТИВОПОЛОЖНИТЕ ПОЛОВЕ ПОВЕЧЕ СБЛИЖАВА .....
НАСЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ НЕ МОЖЕ ЛИ ДА ТИ КАЖАТ НЯКАКЪВ НАЧИН НАСКО ДА МИНЕ НА ДИЕТА.АЗ ЩЕ ПОПИТАМ ЕДНА ПОЗНАТА ПО СЪЩИЯ НАЧИН БЯХА И БЕБО И БЕШЕ НА ДИЕТА.АКО ТРЯБВА ВЗИМАЙ АМ С ПО МАЛКА МАСЛЕНОСТ МИСЛЯ ЧЕ ИМАШЕ ТАКОВА.
БОРЕ ТИ КОГА СИ НА ЛЕКАР ДАНО ТИ КАЖАТ ТОЗИ ПЪТ ПОЛА НА БЕБО.
НЕРИ ВИЕ КАК СТЕ?
И АЗ КАТО МИМИТО СЪМ ПРОТИВ ЯСЛИТЕ ДЕЦАТА ПРЕКАЛЕНО МНОГО БОЛЕДУВАТ И КАТО СИ ВЗЕМЕШ БОЛНИЧНИ ПОСТОЯННО И РАБОТОДАТЕЛИТЕ СЕ СЪРДЯТ И Т.Н И КАТО НИЩО МОЖЕ ДА ТЕ ИЗГОНЯТ.ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НАПРАВИХА ТРЕТАТА ГОДИНА МАЙКАТА ДА ПОЛЗВА САМО 6 МЕСЕЦА НЕПЛАТЕНА И ДРУГИТЕ 6 БАЩАТА БЕЗ ПРАВО НА ПРЕХВЪРЛЯНЕ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Вто Яну 11, 2011 8:05 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 347885 Жу на 26.01.2011г съм на ехограф и изследвания и този път ще гледат бебчо. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 281525
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 11, 2011 8:33 pm

ехо,сложих манджата в печката и сядам да ви видя.
преди това ви каня на по едно следобедно
кафеСНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Kafe
Ох не ми се мисли с тези ясли бе....направо ми настъхва коста.толкоз ми е гадно,защо живеем в таква държава че да си принуден да работиш.Преди половин час даже говори с фирмата в която работя,че нали след 20 януари трябв ада се врщам на работа по принцип ,но ще ползва отпуска и после Жу ми казаха че нямало смисъл да излизам в неплатена,ами ако ще напускам направо на борсата,поне 4 месеца ще ми дават някой лев....оф взе да ми липсва това когато излязох в майчинство,толкоз ми мина бързо,ега ти....Оф ,ням азначение,сега ще трябва да си търся работа нова а наистина кой ще ме търпи докато излизам в болнични докато детето боледува.За това казвам че ние скапана държавицата....
Дими да се оправя мъж ти бързо.
Жуже вие оздравяхте ли,пиши ми като идеш до пощата....
Мими,как сте вие?Излизахте ли днес,ние за 1 час и се прибрахме.
Благодаря ви още веднъж за гласуването....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 11, 2011 8:37 pm

ЗАЩО ХРИСИ ДА НЯМА СМИСЪЛ ДА СИ ПОЛЗВАШ НЕПЛАТЕНАТА ДА НЯМА ДА ВЗИМАШ ПАРИ НО ФИРМАТ ТЕ ОСИГУРЯВА НО АКО МИСЛИШ ЧЕ ПО ДОБРИЯ ВАРИАНТ Е БОРСАТА ОТИВАЙ ТУК КАТО СЕ ЗАПИШЕШ НА БОРСАТА И НА ДРУГИЯ МЕСЕЦ ТИ ПРЕДЛАГАТ РАБОТА И АКО ОТКАЖЕШ НЯМА НИКАКВИ ПАРИ ДА ВЗЕМЕШ
А ХРИСИ ТРЯБВА ДА СИ ВЗЕМЕШ ПЛАТЕНАТА ОТПУСКА КОЯТО Е 40 ДЕНА ЗА ДВЕТЕ ГОДИНИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 11, 2011 8:46 pm

Да знам Жу,имам дори повече от изминали години.АМи незнам как ще го измислим,но се надявам че няма да ми резнат парите от борсата,как така кой те задължава да започваш работа от бюрото по труда?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 11, 2011 8:54 pm

Здравейте момичета!Хриска с удоволствие ще си пийна и от твоето кафенце. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 754689 Не сме излизали днес.Много е влажно и валеше.Тео заспа преди малко.Не искаше да ляга и се сърдеше.Иначе сме добре,като изключа ликогийте и мързела на Дари.Ей,това дете ще ме довърши.Постоянно се оплакваа,това ме боли онова ме боли само и само да не седне да пише или задачи да решава.Снощи мъжа ми беше на родителска среща.Срам брал,ама защото все го щади.
Дими бързо да се оправя мъжа ти.Пиши когато имаш време.
Деска нещо ми се губи.Дано да са добре.Преди емотки пускаше.Влизаше и ни четеше.Сега не съм я засичала.
Бори още мъъъничко е останало и ще ви кажат пола.
Стели,как сте вие?Излизате ли на разходка?
Нери,браво на кукличката Нернур.Нека си гука милата.Пускай снимчици да и се радваме.
Насе при нас в една аптека има.Ако искаш се обади ще ти взема Диавит,да имаш.
Консултирай се с още един лекар.Виж какво ще т икаже и той.Не се притеснявай излишно.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 11, 2011 9:19 pm

ХРИС ТЕ СА ДЛЪЖНИ ИЛИ ДА ТИ ПУСНАТ ОТПУСКАТА ИЛИ ДА ТИ Я ПЛАТАТ ПРИ НАПУСКАНЕ
А БОРСАТА Е МЯСТО КЪДЕТО ТИ НАМИРАТ РАБОТА АКО СПЕЦИАЛНОСТТА ТИ Е НЯКАКВА ПО ЧЕСТО СРЕЩАНА ВЕДНАГА ТИ ДАВАТ КОИ СА СВОБОДНИТЕ РАБОТНИ МЕСТА НАПРИМЕР АЗ СЕ РЕГИСТРИРАМ С СПЕЦИАЛНОСТ ТЕХНОЛОГ НА ОБЛЕКЛОТО НО ЕСТЕСТВЕНО МИ ПРЕДЛАГАТ РАБОТА КАТО ШИВАЧКА ОХ ДАНО ДА СЪМ ОБЯСНИЛА ПРАВИЛНО
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Сря Яну 12, 2011 4:27 am

Момичета все се каня да ви кажа все забравям. Имам отоци по краката отново. Не знам на какво може да се дължи това. Отначало бяха по-малко, но постепенно се увеличават. Почнах да се притеснявам. Трябва да отида на лекар, но ще видим, ако намеря кой да се грижи за малката по-това време.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Сря Яну 12, 2011 2:24 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 625405
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 2852341O
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Сря Яну 12, 2011 2:48 pm

добро утро Нери мерси за кафето как сте с малката добре ли сте дано кога ще ходиш на доки за краката не се ли оправиха
Жу ами той и моя все ми казва за такова мляко ама аз мился ,че има само такива със склоност към алергии , за обилно повръщане,за деца оито качват бавно по маслени ама такова незнам поне аз не сам чувала ако има може и да му го сменя ние сме със Фризолак много съм доволна от него
Хрис и на нашата борса е така май както Жу казва ,ако не се съгласиш на работа и не дават пари моя мъж беше на борсата по едно време ама не стигна до края помеже нали почна в германия не сам много запозата ,но някаде съм го чувала това
Мим благодаря за желанието за помощ той мъжа ми е купил много ти благодаря все пак
Ние от миналия ден не сме излизали в тази мъгла как да излезем ужасно е не е много стуено но има гадна мъгла
хихи да ви се поваля Наско вече се вдига самичак до седнало положение досто зор му дава хахахахаха но самичак вчера реши да се избутва с рацете и става охх горкия писна му вече да лежи само ихихи и ей сега ходих да го приспивам хванал си юрганчето с ръцете и го вдига пред лицето си и аз като се скрия го маха и почва да ме търси и се вдига целия да види каде сам охх попиках се и като ме види и почв да се смее с глас СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 23690
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 12, 2011 3:13 pm

Добро утро!/
Нери мерси за кафето.пия си своето
Ние пак ще се разболяваме,сутринта се събуди със сополи,направо незнам вече,миналия месец болни и сега пак,дано този път не се стигне до зверската магарешка кашлица......Я ми кажете какво да и взема за тези пусти сополи...и да я пресечв,отдавна не съм ползвала остилококцинума,
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Сря Яну 12, 2011 5:19 pm

здравейте СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 347885
Хрис,дано да успееш навреме да го пресечеш-съвет не мoга да ти дам,защото и ние сме същите-много ми препоръчват инхалации за кашлица и хрема,но Саши не иска да ги прави
моя мъж изчезна на работа аз си пия кафето
как сте
Нери ходи на лекар да видиш от какво е
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Яну 12, 2011 6:13 pm

здравейте
оооо ХРИСИ МНОГО ГАДНО ... АЗ ПЛАМЧО ПРЕДНИЯ ПЪТ ГО ПРЕСЯКАХ С ОСЦИЛОКОКЦИУМА И ВИТАМИН Ц.
НАСЕ БРАВО НА НАСКО МНОГО СИЛЕН БЪРЗО НАПРЕДВА АЗ СЕ СЕТИХ ЧЕ ПЛАМЧО МИ КАЧВАШЕ 2 МЕСЕЦА ПО КИЛОГРАМ И ПЕДИАТЪРКАТА НИ КАЗА ДА ПИЕМ НАН СЕНЗИТИВ .....РЕГУЛИРА И ИЗХОЖДАНЕТО...
НЕРИ ОТИВАЙ НАЙ МАЛКОТО КОЕТО МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ Е ДА НЕ ЯДЕШ СОЛЕНО И КИСЕЛО ИЗМЕРИ СИ КРЪВНОТО АЗ ОТИЧАМ НО В ЛИЦЕТО ПОНЕЖЕ ИМАМ ПРОБЛЕМИ С БЪБРЕЦИТЕ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Сря Яну 12, 2011 6:44 pm

OO Жу благодаря ти ще сменим да видим как ще е за напред първо в понеделник на консултацията ще видя колко сме качили този път ако пак е повече ще сменим Фризолака
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 12, 2011 7:03 pm

тук съм момичета,но ходих до аптеката ,сега се боядисвах и си мина времето.Кари заспа днес много рано още в 12 часа.Капя и в носа Сок от кромид лук,защото нямаше в аптеката Алиум Цепа,гадно и е,но няма как трябва ад я пресека.Взех и остилококцинум и взех и вит Ц на хапченца ,като бонбони и и давам,дано се пресече таз гад от къде се взе....Трябв ада оздравее до рожденния ден!
Нери,намери време и отивай на лекар мила...Щом наново имаш отоци.
Дими,много бързо мъж ти е оздравял.Свеки как е?
Насе смянайте ако трябва АМ
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Сря Яну 12, 2011 8:10 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 347885 излизах малко на разходка,но е студеничко.Ходих да изпратя чичо ми и братовчед ми днес заминават за Италия.
Хриси дано този път успееш да пресечеш сополките на Кари и не се разболее пак.
Нери отивай на лекар да не стане по сериозно.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Сря Яну 12, 2011 8:14 pm

Нери СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 245364 за кафето.как ти е кръвното?да не би пак да вдигаш?върви непременно на док.не се оставяй!!!
Хрис дано се оправите.добре й капеш кромид.дано де оправи,че да не е болничка на рд.
Насе по 1кг не е ли добре да се качва на мес или сага май след 4-5 мес качват по около 500гр.сменете млякото.ти захрани ли го вече?само на мляко ли сте?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Чет Яну 13, 2011 12:17 am

ехооооооо.къде са всички?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 15 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите