beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 18, 2011 5:25 pm

ох ужасно е,наистина....
Мимка излизайе щом времето позволява,тук мъглата стана дори още по гъста...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Вто Яну 18, 2011 6:40 pm

Здравейте отново Хриси ,аз познавам две деца който успешно се излекуваха от тази болест има два вида менингит вирусен и бактериален менингит. Вирусният менингит се среща по-често от бактериалния и не е толкова опасен като него. Много често диагностицирането му е трудно, туй като симптомите силно наподобяват тези на грип. Той няма опасни последствия за организма.
# Бактериален менингит. Той е много по- опасен от вирусния и се причинява от някои видове бактерии като например Hib и стрептококи. Към тази група се причислява и най-опасния вид менингит: менингококов менингит (сепсис) Заразата се предава от човек на човек по въздушно-капков път, когато болния киха, кашля, говори и капчици флуиди попаднат в устата или носа на дру човек. Също се разпространява и при ползването на обща посуда, храна, кърпи и други. Предаване е възможно и при контакт с тялото на болния – например ръкостискане. Заразяването в тези случаи става, когато след контакта човек пипа устата или носа си.
Важно е да се знае, че дори и да влезе в контакт с заразния микроорганизъм, това не винаги означава че човек ще се зарази с менингит. Понякога заболяването протича доста по-леко и се проявява например като нарушения на храносмилателната система. Някой хора изобщо не се разболяват, но все пак са носители на вируса. Продължителност на заболяването и лечение

Дори и при подходящо лечение, обикновено болестта продължава не по-малко от 1-2 седмици. Лечението на бактериален менингит обикновено е чрез антибиотици.
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Вто Яну 18, 2011 6:41 pm

здравейте момичета СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 624477
как сте

Насе честит имен ден на теб и на сладура
много здраве ви желая и много успехи и щестие

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 96557757474165216512953471206VTUEAcN60kxuhapqgX7

Мимка,честит празник на баща ти
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 55838472515616879001295347239wSidUwPuWet902PibQVn

ние след малко ще ходим на имен ден
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Вто Яну 18, 2011 6:55 pm

Здравей Дими ,ние сме добре стоим си в къщи днес е много мрачно и е хладно не е за разходки, Дани си лудее тук до мен с една камара играчки в петък бяхме на ваксини сложиха ни две на веднъж една в ръката и една в крачето теглиха ни вече сме 7 кг на ръст сме си същите общо взето добре сме , каката и баткото малко ядове ми създават единия влюбен другия загубен нещо не им се учи в последно време и това е големия проблем. Баткото гледа само как да се откопчи и да изчезне с гаджето само прически си правим и при всяка възможност е в банята започвам да се притеснявам да не направят някоя беля тия деца постояно го търси момата и все е по улиците чудя се какви са тия родители да си пускат дъщерята до 23 h по улиците вчера го наказах и сега ми е сърдит наредил ми едни тройки и му казах не си ли оправи успеха никакво гадже никакви разходки никакво село. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 18, 2011 6:59 pm

ХРИСИ РОСИ ДОБРЕ ТИ Е ОБЯСНЛА ЗА МЕНИНГИТА ТУК В НАШИЯ ВХОД МОМЧЕ НА 18 ГОД. ИСКАРА МЕНИНГИТ ВСЛЕДСТВИЕ ГРИП И СЕ ОПРАВИ.
МИМЕ КАК ДА ЛЕКУВАМЕ ГРИПА ПЛАМЧО БЕШЕ МНОГО ЗЛЕ И ДЖИПИТО НИ ВИКАШЕ ПРЕЗ 2 ДЕНА АКО НЕ БЯХМЕ ЗАПОЧНАЛИ АНТИБИОТИК СИГУРНО ЩЯХМЕ ДА НАПРАВИМ ПНЕВМОНИЯ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТЯ НИ ИЗПИСА СИЛЕН АНТИБИОТИК И ДЪРЖЕШЕ ДА ГО ПИЕ 8 ДЕНА.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 18, 2011 7:17 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 624477 момичета!Ние се прибрахме.
Роси,много трудно с тези калпазани.И на мен сърцето ще ми се пръсне с този негов мързел.
Жу,аз знам,че вирус не се лекува с АБ затова питам.Ако гърдите са чисти и гърлото не е зачервено,какъв е смисъла от АБ?
Хрис,има спасение и лечение.Не се притеснявай.Дано скоро се оправи момчето.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Вто Яну 18, 2011 7:34 pm

Роси,с наказание нещата едва ли ще се подобрят.И моя синковец си има приятелка,излизат,но ние се познаваме с родителите,ходим си на гости и децата или са у нас или у тях.И с двете деца сме си говорили за любов,за секс,кое как става,всичко и те разбират,че когато станат голеееееми,тогава ще правят секс.Признавам,че Дани родителите ми го изгледаха и те му дадоха възпитание,защото аз самата бях дете тогава,но им благодаря,защото е много добро дете,много отговорно,сега аз си гледам Маги и дано и аз успея като тях да я възпитам добре,че като гледам днешните деца,съдя и по някои съученици на Дани ми става лошо,кви са тези родители не знам.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 18, 2011 8:07 pm

Само мога да добавя по повод болестта нека си има късмет,но наистина е много сериозно....
Мими разходихте ли се?Кари заспа за половин час и стана,лелелел ужас какво беше това чудо не ми се е случвало от както беше съвсем малка.
Роси,Нати определено децата ви сега за в най трудния период пубертета.Дано мине кротко и мирно за всички деца ,че хормоните са страшни като се разбошуват...А за възпитанието ,незнам как ще се оправяме,Нати това е чудесно че Синът ти е възприел от родителите ти всичко на което са го научили....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 18, 2011 8:18 pm

О ХРИСИ МНОГО ГАДНО ЧЕ КАРИ Е СПАЛА ТОЛКОВА МАЛКО АА НИЕ ВЕЧЕ НЯКОЛКО НОЩИ СЕ СЪБУЖДАНЕ С ПИЩЕНЕ И ИСКА ДА СЕ ГУШИ В МЕН И СЕГА ОТ 12 Ч. СПИ ДА ВИДИМ ДО КОГА.
НАТИ НАИСТИНА СА В ТРУДНА ВЪЗРАСТ ТРЯБВА МНОГО ДА ВНИМАВАМЕ КАК ИМ ГОВОРИМ ЧЕ СЕ СЪРДЯТ ТРЯСКАТ ВРАТИ........
ПУСКАЙ СНИМЧИЦИ НА ТЕБ И НА ДЕЧИЦАТА ДА ВИ ВИДИМ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  roska88 Вто Яну 18, 2011 8:24 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 624477
явно и други има болни ужасно е ЖУ наистина с аб не минава
в болницата беше ужас деца млки големи всичко болно чакахме 1 час да влезем ама няма начин трябваше да минем за щтастие няма нищо притеснително просто си трябва малко търпение сега сме по-добре да чукна на дърво
НАСЕ РОСИ дано няма нищо сериозно и бързо се оравят децета
Хриси ще и минят сополите няма страшно
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 18, 2011 8:31 pm

ЖУ,да не ви никнат зъбки?Или нещо да се е страснал....?
Роска,браво на вас нека се оправяте.Ти как си беше обещала снимки д ани пуснеш да ви видим.
Роси,Дани играе ли си вече сам,нали беше казала че все иска в ръце да е,сега заиграва ли се по малко.Много е пораснал,гледах снимки в Бука. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Вто Яну 18, 2011 8:35 pm

ХРИС НЕ МИСЛЯ ЧЕ СА ЗЪБИ НАПОСЛЕДЪК Е СТАНАЛ МНОГО ЧУВСТВИТЕЛЕН САМО МАЛКО ДА СЕ УДАРИ И ЗАПОЧВА ДА ПЛАЧЕ А ПРЕДИ ХИЧ И НЕРЕАГИРВАШЕ НЕЗНАМ ЗАЩО СЕ ПРОМЕНИ СТАНА КАТО МОМИЧЕНЦЕ А АЗ СИ ВИКАХ ПРЕДИ- ЕЕЕ БРАВО КАТО МЪЖ СЕ ДЪРЖИ НО.....НЯМАМ И ИДЕЯ КАКВО СТАВА В СЪЗНАНИЕТО МУ.
РОСИ ХУБАВО Е ЧЕ НЯМА НИЩО ОБЕЗПОКОЯВАЩО ТИ КАК СИ? ДА НЕ СЕ ЗАРАЗИШ И ТИ ЧЕ НИЕ С МЪЖЪТ МИ ПРИХВАНАХМЕ И МНОГО ДНИ БЯХМЕ ХРЕМАВИ АЗ ДАЖЕ ОЩЕ СЪМ СЪС ЗАПУШЕНИ УШИ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  roska88 Вто Яну 18, 2011 8:40 pm

ЖУ ДАЖЕ АЗ БЯХ БОЛНА И ВСИЧКИ ГО ПРИХВАНАХА ОТ МЕН
НАДЯВАХ СЕ ИВА ДА НЕ Я ХВАНЕ АМА НЯМАШЕ КАК ВСЕ ПОКРАИ МЕН СЕ ВЪРТЕШЕ НО ПО-ВАЖНОТО Е ЧЕ НИ МИНАВА
ХРИСИ ЩЕ ПУСНА САМО МОЛКО ВРЕМЕ ДА СМОГНА С ЗАДАЧИТЕ СЕГА ПРОЗОРЦИ МИ ПРЕДСТОЯТ АБЕ ТО КРАЙ НЯМА ВСЕ ПО НЕЩО СИ ИМАМ ЗА ВЪРШЕНЕ ПОСЛЕ С ДВЕТЕ НЕЗНАМ КАК ЩЕ СМОГВАМ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 18, 2011 8:44 pm

Роси какви прозорци ще миеш бе мила,тук при нас е ужасно студено.....
Жу те са не периоди и кари преди не хленчеше като паднеше,после само плачеше и сега пак е по твърда ако много я заболи тогава.Явно го изживява и на сън....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 18, 2011 9:14 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 347885
влизам за малко.дори нямам време да ви изчета подробно.надявам се всички да сте добре и на болничките дечица бързо оздравяване
Насе честит имен ден на теб и малкия сладур Наско.пожелавам ви здраве и безброй игри и лудории.мерси за почерпката
Честит имен ден на всички ,ксоито празнуват днес!
Роси не се коси!пубертета е период който трябва да премине.неможеш да го дебнеш малкия.те като си решат неможеш да ги спреш.дано е разумен малкия и да не вършат глупости.
моята кукла слушка горе долу.днес не ни е много яжтен ден.много молко яде или на мен така ми се струва.памперсите са й тежки от пишано.значи поема достатъчно.спинка по половин максимум един час и ми се усмихва наспана .иначе ми е здрава засега.нямаме оплаквания.другата седм сме на консултация да видим вече дали ще мога да й давам и друго освен кърма.но тук е от началото на шестия мес,така че ще почакаме още месец
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Вто Яну 18, 2011 9:27 pm

Така е Мимка и Нати моя син също е добро дете , но от известно време виждам промяна опитва се да бъде самостоятелен и се мисли за много голям вече е на почти 15 год не ми отговаря не пуши до преди две години беше пълен отличник, сега взе да бяга от някой друг час за да не му викали зубър започна да се бунтува,аз също говоря с тях на всякакви теми обяснявам им всичко дъщеря ми е на 13 год тя е по кротка и много ми помага за бебето ,а тя от три седмици упорито си гори косата с една преса абе в трудна възраст сме . Хриси какво да ти кажа няма промяна с Дани заиграва се за 10-тина минути и като се осъзнае, че не съм до него и писва може да ми се смеете ония ден съм влизала в банята с него, аз се къпя той в количката стои й ме гледа и се смее с глас като сиамски близнаци сме. Баща му се бъзика снощи през скайпа и ми вика скъпа родила си ми най-умното дете иска си в къщи домошарин е и без мама не може, намека беше че е доволен от сина си понеже аз не мога да мръдна на никъде без него от вчера си имам домашна помощница разбрахме се да идва три пъти в седмица доволна съм защото Дани я харесва много и ми помага и в къщната работа така мога да подишам малко чист въздух СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 27395
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 18, 2011 11:55 pm

ох Роси благородно ти завиждам за домашната помощница.ти все пак си с три деца и съпругът ти го няма.доста е тежичко.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Яну 19, 2011 1:43 am

РОСИ СИГУРНО НЕ ТИ Е ЛЕСНО С 3 ДЕЦА АЗ НЯКОЙ ПЪТ ЛУДВАМ С ДВЕ И ТО ПОВЕЧЕ МЕ ИЗНЕРВЯ ГОЛЯМОТО ТАКАЧЕ ХУБАВО СИ НАПРАВИЛА
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Сря Яну 19, 2011 2:11 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 347885 Минавам на бързо да ви видя днес нямах време да вляза,но утре ще ви прочета.Аз съм добре бях по гости днес.
Честит имен ден на Насето и малкия и сладур живи и здрави да сте.
Мимке честит имен ден и на баща ти да ви радва дълги години.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  descata Сря Яну 19, 2011 3:07 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 14944 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 14944
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 56662 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 56662 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 56662 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 239517 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 239517 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 239517
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 305872 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 561608 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 561608 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 561608
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Сря Яну 19, 2011 3:32 am

Деси много съжелявам че не можеш да ни пишеш много сте хубави двете с Роси на новите снимки СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  descata Сря Яну 19, 2011 3:57 am

rosi78 написа:Деси много съжелявам че не можеш да ни пишеш много сте хубави двете с Роси на новите снимки СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 63717 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 305872 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 561608 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 196645
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 19, 2011 4:12 am

descata написа:
rosi78 написа:Деси много съжелявам че не можеш да ни пишеш много сте хубави двете с Роси на новите снимки СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 63717 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 305872 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 561608 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 196645
Ехо ту к съм и аз.Деска тъкмо се зарадвах на ппоста ти,но ето че виждам само емонтикони,уфффффффффф защо така бе какъв е проблем ти,неможеш да пишеш ли?
НаистинА сте страхотни на новите снимки.
Пускай в клубчето да ви гледкаме поне>>>
Ние заспахме преди малко ,но ми наду главата от мрънкане,за капак ми прищипа пръста и сега ужасно ме боли нокътя....Луда работа
.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Сря Яну 19, 2011 5:28 am

Здравейте!
Насе честит имен ден на теб и на малкия красавец Наско! Да сте живи и здрави и много щастливи!

Мимка честити имен ден и на баща ти!

Благодаря ви за почерпката!
Желая скорошно оздравяване да всички болни дечица. Днес времето беше много хубаво при нас и се поразходихме. Аз вчера бях пуснала изследванията за отоците по краката ми. А днес ходих при докито. Изследванията са добри - креатенин - в нормални граници, и общ белтък - висок, но не било опасно май. Това означава, че нямам проблем с бъбреците, а с кръвоносните съдове. Разширени вени имам помалко и май кръвта не се връщало обратно от краката нагоре и от това се получавали отоците. Взе да ми изписва някакви мазила и щеше да ме прати на специалист по кръвоносните съдове, но като казах, че кърмя всичко отложихме за после, понеже не мога да ги ползвам тези лекарства при кърмене. Дано не стане по-сериозен проблема, че искам да кърмя възможно най дълго и заради мои здравословни проблеми не бих искала да отбивам малката по рано.
А иначе хич не съм добре, толкова ми е нервно, че ... Малката взе да става много лоша. Не мога да я приспивам, ревем цял 1 час за половин час сън. Не знам какво да правя вече. Пробвам най различни варианти, но не мога да я приспиван лесно. А иначе и се спи, не я зоря ей така. От няколко дена е така и съм на границата вече. А тази вечер ми ревеше, но и аз не знам защо. Всичко уж е както тя иска, но явно нещо не е наред. След дълъг рев я нахраних и тя заспа спокойно. Явно не се е наревала днеска за това. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 305872
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Сря Яну 19, 2011 5:47 am

О И АЗ СЪМ ТУК НО НИЕ ОЩЕ НЕ СМЕ ЗАСПАЛИ
НЕРИ МИЛА ГАДНО С ТЕЗИ КРЪВОНОСНИ СЪДОВЕ ТОВА НЯМА ЛЕЧЕНИЕ ОСВЕН С ОПЕРАЦИЯ СЕСТРА МИ Е ТАКА ОТ БРЕМЕНОСТТА И ВЕЧЕ 15 ГОДИНИ Е С МАЗИЛА.САМО ДА НЕ СТАНЕ ТРОМБ.А ЗАЩО ТАКА СИ НЕРВНА НЕДЕЙ СИ ГО СЛАГАЙ НА СЪРЦЕТО МНОГО МНОГО ,ВСИЧКО СИ ГО ТРУПАШ НА ТЕБ И СИ ВРЕДИШ ПО СПОКОЙНО КАЗВАМ ТИ ГО ЗАЩОТО ТАКА БЯХ ИЗНЕРВЕНА ПРИ ПЪРВОТО МАЙЧИНСТВО И СЕГА СИ ОБЕЩАХ ЧЕ НЯМА ДА СЕ ЯДОСВАМ И НЯМА ДА СЕ ШАШКАМ И НАИСТИНА НЕЩАТА ВЪРВЯТ ПО ЛЕКО.ОПРЕДЕЛЕНО Е МНОГО ТРУДНО ЗАЩОТО ТИ СИ ЗАДАВАШ ВЪПРОСИ ЗАЩО ПЛАЧЕ КАКВО И ИМА И Т.Н .......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 19 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите