beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 16 от 24 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Чет Яну 13, 2011 12:54 am

Аз съм тууууууууууук...
Кръвното ми е нормални, даже ниско. Не се покачва. Утре ако свекървата може да дойде малко по-рано на обяд, ще ида, давидим какво, ще ми каже. Дано не е нещо сериозно.
Ох, малката заспа, малко да си почина и аз. Много я дразнят тези зъбки, по-точно венците за сега. Казаха ми, че така може да продължи чак до 6-ти 7-ми месец, деже и повече. Не означавало, че рано ще ни никнат зъбките. Тя от сега е така раздразнена, по-късно какво ще стане не знам. А след първото зъбче, намалява ли малко сърбежа или пак е по-същия начин?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Чет Яну 13, 2011 1:25 am

Нери много рано ви започват и вас.ние още нямаме симптоми за зъбки.само има много слюноотделяне и си лапа ръчичките от време на време.Нернур какво прави?как разбра че са зъбки?
дано не е нещо сериозно с тези отоци
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Чет Яну 13, 2011 1:45 am

Стели лапа си ръчичките, даже понякога и двата си юмрука иска да ги пъхне и се ядосва. Явно я сърбят или болят венците. Но не можах да я науча с гризалката, смята я за залъгалка СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 23690 и се ядосва.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 13, 2011 5:04 am

Ние почти се предадохме и заспиваме....това дете умора няма а е спало само час и половина на обяд.
Нери дано може свекито ти да гледа Нернур и д аидеш на лекар да видиш защо така ти отичат краката.Милото дете ,гадно е наистина с тези зъбки.Нери не че нещо ,но почнат ли да набъбват зъбките неможеш да разбереш кога са спокони кога не.На периоди са.Най се успокояват като избият два поредни,и после през интервала до другите зъбки...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Чет Яну 13, 2011 2:04 pm

Добро утроооооооооооооооооо на всички!
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 2855763D
Как сте днес? Бебоците как са?
Ние станахме в 7 часа. Добре сме, бъбрим си с малката СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 456823 . Чак пищи от радост. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 951600
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Чет Яну 13, 2011 2:28 pm

Добро утро Нерси Мерси за кафето браво на вас рано сте станали ние ставаме винаги към 8 Наско гледа детски по ТВ
Стели захранихме се по малко по малко и вече сме на цяло бурканче от малките пюре хапва си миналия ден един пъщърнак как го омете само а вчера и прения ден понеже му давах тиква не иска като не му хареса хапне една лъжичка всяка следваща изобщо не отваря устата или пък хапне и го изплще и така 10 15 минути се пробваме и като каже ,че не му харесвяа и няма да яде и тпва е почва да реве за мляко
,а за смяната ще видя в понеделник сега как наддаваме и ако пак е много тогава ако е нормално няма да го сменям ,че е свикнал с това и при смяната ще вземе пак да се запича такмо се оправои акото ни и си акаме нормално даже като се замисля и по едно и също време ихихихихи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 13, 2011 4:04 pm

Добро утро .
Нери ,благодаря за кафето,пия си своето.
Как сте всички,много мами липсват...
Мимка нещо нее писала вчера,Жу вие как сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Чет Яну 13, 2011 4:06 pm

Хриси Здрасти как сте Карито как е оправя ли се или се влошава
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Яну 13, 2011 5:35 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 347885 Как сте?Нери мерси за кафенцето.
Хриси Кари как е?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Яну 13, 2011 7:36 pm

Има ли някой да пийнем по едно кафенце?
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 58105792610281730191294918521SG7GYvuKxmKqJjHHeF7G
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Чет Яну 13, 2011 7:50 pm

здравейте
БОРЕ мерси за следобедното кафенце
ние бяхме на вън тук е много приятно малко да се измори че снощи заспахме в 1 и стана в 8 аз направо едвам отлепих........
ХРИСИ КАК Е КАРИ?
БОРЕ ТИ КАК СИ?
МИМИТО ЛИПСВА ДАНО ДА СА ДОБРЕ.
НАСЕ ТОВА МЛЯКО КОЕТО ТИ КАЗАХ Е ЗА РЕГУЛИРАНЕ НА ИЗХОЖДАНИЯТЕ ТОЕСТ ЩЕ ХОДИ ПОВЕЧКО И НЕ Е ТОЛКОВА МАСЛЕННО НО ВСЕ ПАК СЕ КОНСУЛТИРАЙ С ПЕДИАТЪРЪТ ТИ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Яну 13, 2011 8:00 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 347885 Жу добре съм.
И тук е хубаво времето и щях да излизам,ама се разминаха нещата и днес няма разходка.
Браво че сте успели да излезете,че Пламчо да се поизмори малко и тази вечер да си легне раничко,че и да може ти да се наспиш.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 13, 2011 8:43 pm

здрвейте!
кариима сополи,дано само сме овладяли настинката и не вземе да кашля....за сега се лекуваме.
Наистина времето е страхотно и ние бяхме за много малко на вън.....
Боре ти в Сливен ли си?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Чет Яну 13, 2011 8:52 pm

Не Хриси на 19 или 20 ще си ходим,че моя още има работа по обекта.И аз имам малко хрема.Дано не ме хване нещо по сериозно.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Чет Яну 13, 2011 11:37 pm

Насе трудно е захранването.на децата им е трудно да приемат друга храна освен мляко.ще си мръщят ще плюят и накрая ще проядат
Хриси дано Каринка се оправи че малко остана до рд
Жу как е Пламчо?а Радост?пускай снимчици да ги видим
ние сме добре.Криси е много послушна.през деня спи много,но през ноща ми се буди все.като я сложа вечер прави около 3-4 часа и се буди за ядене.после спи още 2-3 часа и пак се буди за ядене.и към 8ч се започва едно мрънкане.днес я бях взела сутринта към 6 при мен и по едно време се събуждам тя ме закача по лицето с ръчички и като си отворих очите ми се смее.искала е да ме разбуди.тя се е наспала ама мама не е.така ще е
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Пет Яну 14, 2011 5:15 am

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 347885
Хриси, пробвай да даваш на Кари Респивакс, таблетки са, всяка сутрин на гладно 20 дни подред.После се почива 10 дни. Това е за подсилване на имунната система и предпазва от болестите свързани с настинки, брохити .....Курса на лечение може да продължи до 3 месеца, но има ефект. Аз приключих с даването на Габи през декември и забелязах, че ако я хване нещо, минава бързо и не се развива болеста. Гледами другите майки в градината и те дават!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Пет Яну 14, 2011 5:17 am

здравейтеq момичета СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 624477
аз приспах диването и минавам да ви видя СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 347885
до сега си имах гости
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Пет Яну 14, 2011 6:05 am

Насе да наистина вече сте големички и е време за захранване
Аз моя големия син го захраних на 2,5 месеца го захраних с плодово пюренце,после зеленчуково,каша и на три месеца му правих и зеленчукови супички попарки.
Дъщеря ми и тя е захранена рано и чесно да ти кажа нямала съм никакви проблеми нито са ми правили алергий или обриви аз тия алергий си ги обяснявам от нитратите в храните не е вярно,че ранното захранване води до множество алергий, все пак вече съм с опит и то не никак малък. Племеницата ми я захраниха след 6-тия месец и постояно си имаше проблеми детето и алергий ама то си е генетично баща и е такъв и тя се е метнала на него .Моето мнение е че децата си имат нужда от вода и друга храна освен от мляко.
А тази новата тенденция за късното захранване изобщо не я разбирам,та нали нашите родители са ни захранили рано-рано а ето ни здрави и прави.
Това си е лично мое мнение и неискам да засегна никой всеки сам решава как да си гледа детето. Нери миличка да не би да събираш вода и това да е причината, ние също имаме проблеми с венците снощи не сме спали почти цяла вече събуждал се е през 1,5 или 2 часа , направо луднах тук съм му накупила два вида гелчета ама файда никаква и тия гризалки и тях не ги харесва лапа си ръцете завира си ги чак в гърлото и даже повръща по някога, нужно ни е повече търпение и здрав сън ако е възможно за да сме полезни майки трябва да се възползваме от всяка свободна минута ,заспят ли децата и ние да си полягваме СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пет Яну 14, 2011 3:11 pm

добро утро хайде на по кафе СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Coffee1
как сте момичета
Роси много съм съгласна с поста ти само 2,5 месеца и на мен ми се вижда малко рано ако не кърмиш така като нас на 4 месеца съм съгласна нали и аз почнах но ако е само на кърма детето може и повече да се изчака естествено това всеки сам си решава
и Наско е същия не иска гризалки само ръцете вчера как ми се подиграваше тоз малкия ми
първо ритна си пюрето на дивана докато го хранех изсипа го всичкото и така и хапнахме съвсем малко доядохме се с мляко изчистих си дивана и то от моркови и тиква които много трудно се перат или изобщо не се перат опосле хубавеца Наско реши да повръща върху дивана хайде пак чистене и накрая като сменяхме памперса реши ,че трябва да се изпишка и хайде мама пак да трие нараво ако беше по голям щях да си мисля ,че го прави нарочно на пук СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 76919 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 76919
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  rosi78 Пет Яну 14, 2011 5:02 pm

Насе определено си имала тежък ден но поне ти е било забавно ,аз вчера докато го храних с кашата непрестано ме плюеше и започва да се смее с глас в началото му се ядосах ,но после погледнах от към смешната страна и така докато свършим купичката с каша бяхме омазани и двамата. Дани вече се изправя сам и си сяда така ме изуми преди дни сега постоянно го мъкна с мен не смея да го оставям сам освен ако не е на спалнята ставам да се оправяме че след два часа сме на ваксина дано не е болезнена СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Пет Яну 14, 2011 5:08 pm

здравейте момичета
Насе мерси за кафето СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 245364
rosi78 написа: Дани вече се изправя сам и си сяда така ме изуми преди дни сега постоянно го мъкна с мен не смея да го оставям сам освен ако не е на спалнята ставам да се оправяме че след два часа сме на ваксина дано не е болезнена СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 764370
Роси дано всичко да мине нормално


Последната промяна е направена от Димитра на Пет Яну 14, 2011 9:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Пет Яну 14, 2011 5:17 pm

Привет и то мен, момичета! Бебе мерси за кафенцето и аз седнах д аси пийна моето, че имам после малко дрехи за пране на ръка. Малеее твоя Наско ще ме пукне от смях! Опасен е ей!
Чудя се днес какво да наготвя, направо вече ми писна с това, не е ден , не е два. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 889460 Вие какво мислите да готвите, може и аз да взема като идейка.
ПРи нас времето е много хубаво, слънцето наднича през облаците и не е толкова студено! При вас как е?
Роси, дано мине всичко добре при докито! СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 30672

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Пет Яну 14, 2011 5:20 pm

ДОБРО УТРО
НАСЕ,РОСИ БРАВО НА ВАШИТЕ ЮНАЦИ.
АЗ ПОДКРЕПЯМ РОСИ ЗА РАННОТО ЗАХРАНВАНЕ ИЗРАЗИХ МНЕНИЕТО СИ В ТЕМАТА "ХРАНЕНЕ НА БЕБЕТО СПОРЕД ВЪЗРАСТТА"
А ЗА ВОДАТА ТУК ПРИ НАС ИМАШЕ ЕДНА МАЙКА КОЯТО БЯХА САМО НА КЪРМА И КАТО И СЕ РАЗБОЛЯ МАЛКАТА БЕШЕ НЯКЪДЕ НА 5 МЕСЕЦА И ТРЯБВАШЕ ДА И ДАВАТ ВОДА ИЛИ ТЕЧНОСТИ ЗАРАДИ ВИСОКАТА ТЕМПЕРАТУРА ТО МИЛОТО НЕ ИСКАШЕ ЗАЩОТО НЕ ПОЗНАВАШЕ ВКУСА НА ВОДАТА, МАЙКАТА И ПРЕДЛАГАШЕ ГЪРДАТА НО ТЯ НЕ ИСКАШЕ ДА ЯДЕ ЗАЩОТО Е БОЛНА И ТАКА СТИГНАХА ДО ОБЕЗВОДНЯВАНЕ И ПРАВО В БОЛНИЦАТА ТАКА ЧЕ АЗ СЪМ ЗА ДАВАНЕТО НА ВОДА
СТЕЛИ ЩЕ ПУСНА СНИМЧИЦИ ДА ГО ВИДИТЕ ПЛАМЧ КАК СЕ ОБЛИЧА С НА КАКА СИ СУТИЕНА И ИСКА И НЕГО ДА ЛАКИРВАМЕ АБЕ ЛУДА РАБОТА ...
НЕРИ ХОДИ ЛИ НА ДОКИ?
ХРИСИ ПРЕСЯКАЛИ КАРИ?
ДИМИ ТИ КАК СИ ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пет Яну 14, 2011 6:10 pm

хихихи този пламчо интересно му е ихихих дребосък
дидони забавен ти е ама на мен хич не ми е забавно ,че сега и каката ще си остава с нас да живее и имам повече задължения макар ,че и тя взима Наско понякога го гледа и ми помага ,но тоз малкия като започне така да ми прави номера и цирка е пълен
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Димитра Пет Яну 14, 2011 7:50 pm

жужагад написа:
ДИМИ ТИ КАК СИ ?
Добре съм, жу,мерси СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 245364
поспах малко,сега пия кафе да се разсъня и ще пускам малко стииммопа
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 16 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 24 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите