beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

+8
borqna miteva
bebe_bebe
roska88
Мимка
Димитра
Hrisi_Kari
stella80gr
жужагад
12 posters

Страница 14 от 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пон Яну 10, 2011 4:37 pm

Добро утро и мерси за кафето аз влизам късно ,че бяхме до болницата пак вече ме омръзна ходихме за кардиографията толко много неща ми наговори ,че вече почна да ги забравям първо сърцето му е добре на както всичко останало имало някаква жлеза пред сърцето която била по голяма от нормалното не било голям проблем но може би за това не иска на страни да застава пречи му ,костите му били меки трябвало му повече калции капки за рахот сега ще даваме и вигантол 4 капки и деавит 2 ужас направо незнам вече само капки капки какво ли нямаме вече на всичко от горе тарсихме и вигантол няма никаде и деавит и в складовете нямали и за,естите ли няма ли нищо бе нищо и сега и слънце няма иначе вчера бяхме на разходка в хубавото време ни се отрази добре след един месец пак сме на ехография да му видят главата и костоте едното му ребро незнам дали съм споменавала което ме притесняваше понеже беше по напред от другоо можело да е от тази липса на калции като цяло това е уж с времето щял да ги израсте тези неща ама да видим друг вариант имало и кварцова лампа да си вземем но трудно се намирали абеее лудницата е пълна нищо никаде няма когато ти трябва
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Пон Яну 10, 2011 6:01 pm

здравейте
ДЕЦАТА СА ЗДРАВИ НО НИЕ С МЪЖЪТ МИ СМЕ БОЛНИ ЕДНА ХРЕМА УЖАС........
НАСЕ НА ТЕБ МАЙ МНОГО ТИ СЕ СТРУПВА И ИЗБИВАШ С ТОВА ЗАДУШАВАНЕ ВСИЧКО Е НА НЕРВА ПОЧВА ТАКА Е ПО ПРИНЦИП ТРЕПЕРИШ ВЪРХУ НЕГО И НАКРАЯ КАТО ПОРАСНАТ ЛАЯТ СРЕЩУ ТЕБ.
МИМИ много често дари е с ангини консултирайте се че на Тони при такива чести ангини искат да и вадят сливците и тя на дърти години ама.....
ХРИСИ получих бележката но не съм отишла до пощата че ми е супер гадно малко да се пооправя....
ДИМЕ КАК ИЗКАРА СНОЩИ?
НЕРИ АЗ ИМАХ ПРОБЛЕМИ С КЪРМЕНЕТО КОЛКОТО КЪРМА ТОЛКОВА И КРЪВ ИЗКАРАВАХ ТАКА ЧЕ ЗА МЕН ЛИЧНО БЕШЕ УЖАСНО НЕЗНАЯ КАКВО Е ДА КЪРМИШ И ДА НЕ ТЕ БОЛИ.
СТЕЛИ БРАВО НА КРИСИ ЧЕ Е СЛУШАЛА ТАТИ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Пон Яну 10, 2011 6:14 pm

Насе какво да ти кажа.ужасни са тези доктори.ейтака си говорят каквото им дойде,а после родителите да си трошат главите.извеждай го Наско винаги когато има слънце дори и за по 10 минутки.какви са тези кварцови лампи?тия са откачили.
Насе аз купих Деавит от бг,но това беше октомври месец.давах го отначало но после като дойдохме тук педито каза че няма нуждза и го спрях.
Жу дано се оправите с мъжа ти.бързо оздравяване СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 764370
Нери вие само на кърма ли сте?гледам че си наддавате перфектно?ако си на кърма няма смисъл да започваш рано захранване.нека детето си пояде по дълго време кърма.тук май от шестия месец ще започваме.ще видим след 10 дена като отидем на консултация.Нери ти храниш ли я през ноща?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пон Яну 10, 2011 6:25 pm

Жу понякога наистина ми идва в повече ама какво да се прави ,а за децата ,че после са срещу теб всички са така и ние сме били така ама , а де
Моя мъж и той май ще се разболява и аз покрай него снощи даже сънувах че съм се разболяла от грип много лошо
Жу вие изследвахте ли се за жълтеницата симптомите и са същите като на грип и може и да не се стигне до пожълтяване имало случаи в които я изкарвали само като грип проверявайте се доки ми каза ,че за един месец поне 3 пъти трябва да ме проверят щом сестра ми е била болна
Стели сега никаде няма капки питахме на всякаде и в скаладовете нямало и заместители ,а на нас изрично ни каза , че имаме нужда защото Наско расте много бързо и бързо усвоява всичко и има нужда от всичко в повече и калции и витамин Ц абее всичко и за това гледаме да го набавяме от сокове сега пюрета и отделно капки ампули незнам ти какво
Нери и аз мисля като Стелито ако си само на кърма не бързай но ако като мен нямаш вече поне според мен по добре да почнеш ти си знаеш най добре
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Пон Яну 10, 2011 7:48 pm

Привет!Ние се прибрахме от доки.Дари е добре вече,още малко гной има,но ще се изчисти.
Жу,незнам за Тони,но съм твърдо против вадене на сливици.Баща ми и мъжа ми са с извадени и като се разболеят ги държи 10 дни.Стигат до 40 градуса температура.Дари отдавна не боледува така както преди.Всеки месец с ангина.Незнам защо си останала с такова впечатление.
Хриска,как изкарахте на рожденния ден?Кари игра ли си с децата.?
Диди,с задно колело не се излиза на глава.Нищо неиска да лапне.Молих го колко пъти и нещя.Днес обаче обядва.Личи си ,че е шен.
Насе,мн ти се е натрупало явно.Не се притеснявай.Лекарите не се съобразяват какво говорят.Не им обръщай внимание.Вади Наско на слънце.Деавит ще се намери.
Стели,при вес е топличко сигурно.Само в БГ май дават/изписват Вигантол/Диавит.Такива впечатления имам.
Бори къде си?Никаква не пишеш.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пон Яну 10, 2011 8:07 pm

изписват какво ли не лекарите тук застраховат се винаги затова е така
Мим много хубаво ,че сте по добре
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Пон Яну 10, 2011 8:14 pm

МИМЕ ХУБАВО Е ЧЕ ДАРИ Е ДОБРЕ АЗ МАЙ НАИСТИНА СЪМ СЕ ЗАБЛУДИЛА МАЙ ТЕО БЕШЕ С ГНОЙ СКОРО.А ЗА ВАДЕНЕТО НА СЛИВИЦИТЕ НА МОЯТ МЪЖ ПЪК ОТКАКТО СА ГИ ИЗКАРАЛИ ПЪК СПРЯ ДА БОЛЕДУВА ТАКА ЧЕ ЯВНО ПРИ ВСЕКИ Е РАЗЛИЧНО.
НАСЕ САМО МОЯТ МЪЖ СИ ПУСНА УРИНА И ЗА СЕГА ВСИЧКО Е НАРЕД А ОТНОСНО КАК ПРОТИЧА ХЕПАТИТА НЕ Е ТОЧНО КАТО ГРИПА ПОЖЪЛТЯВАШ УРИНАТА ТИ СТАВАЛА КАТО БИРА ТЪМНА И ТИ СЕ ПОВРЪЩАЛО И ВТРИСВАНЕ.А ДАНО НЕ НИ ХВАЩА.....
АЗ МИСЛЯ ЧЕ ВИГАНТОЛА ГО СПРЯХА ОТ МРЕЖАТА НАЛИ ИМАЛО НЯКАКВА ВРЕДНА СЪСТАВКА.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Пон Яну 10, 2011 8:25 pm

Жу за вигантола само някой партиди били спрени но може и изобщо
А за хепатита да тези са вече крайните последните симптоми които описваш докитата казаха ,че можело да ги изкараш и само като грип без пожълтяването
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 10, 2011 8:35 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 347885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 347885
ние се върнахме от Рожденния ден,беше много хубаво,децата играха,играха много се забавляваха общо взето.Кари така се измори че още по пътя мрънкаше че и се спяло и заспа за 5 минути като легна в леглото.
Насе много ти се е струпало нищо чудно това задушаване което получаваш да е точно от притеснене и грижи.за Вигантола наистина май го спряха временно от производство заради тази фалшивата партида.Ако искаш имам една позната аптекарка тук до нашия блок да я питам може ли да ми намери Деавит.И ако има ще ти пиша?Само кажи?
Мимка,браво на Дари ще се оправи и дано те слуша повече че виж как се грижи за него като беше зле,кажи му го дано си вземе поука.
Нери,щом имаш кърма хранете се и когато ти прецениш тогава захрани,това е по лесен етап,но отбиването е стрес и шок за майката повярвай ми.От това по гадно нещо няма когато си кърмил с желание дълго време,питай ме мен но аз го преживях.
Стели ,браво на Криси че е слушала Тати,супер хубаво когато имаш малко отмяна...
Мен днес ми казаха че ако искам да я давам на градина Кари трябв ада ходя до Градината да подавам молба,уфф и ми стана едно такова криво,хем искам,хем неискам,какво да правя незнам.Сега искат молбичката за есента а аз мисля ако я давам най рано тогава.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Пон Яну 10, 2011 8:50 pm

ОО ХРИС МНОГО ГАДНО АЗ ПЪРВИЯ ДЕН КАТО ОСТАВИХ РАДОСТ НА ГРАДИНА КОЛКО РЕВЯХ СЕГА НЯКАК СИ ВТОРИЯ ПЪТ ЩЕ Е ПО МАЛКО БОЛЕЗНЕНО НЕЗНАМ ДЕ....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Пон Яну 10, 2011 8:55 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 347885 тук съм Мими,ама тези дни ми едно мързеливо и не ми се пише само ви чета.Бързо оздравяване на Дари.
Насе много ти се е насъбрало тези дни,дано скоро се успокоят нещата.
Стели браво на малката че е слушала тати.Как е времето при вас?
Жу бързо оздравяване на теб и мъжа ти.
Хриси браво на Кари хубаво си е поиграла и е заспала бързо.
Аз съм добре края на седмицата ще се прибирам към Сливен че имам доста работа за вършене.
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 764370 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Пон Яну 10, 2011 9:01 pm

Жу,заблудила си се мила.Тео е правил гнойна ангина.Дано и НЕправи. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 610885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 610885 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 610885
Аз бях с гнойна ангина.Взеха ми секрет ,но се оказа,че са налепи,а НЕ гной.Джипито ме направи луда.Заради него изпих два АБ,но както и да е.
Хриска,няма признателност миличка.Гледа ме като първия простак.Бос,гол и едва шава от мързел.
Радвам се,че сте си изкарали добре.Милите дечица.Много са се изморили сигурно.Хайде,скоро и на вас ви предстои рожден ден.
Вигантол няма никъде.Диавит се намира по аптеките-останал.Ще има ново зареждане в средата на Февруари.Аз се поинтерисувах и това ми обясниха.
Момичета купих си прах за пране Тема от Била.Чудесно мирише и мн се зарадвах.Реших да го разбия с малко водичка,че понякога остава по дрехите.Изведнъж както си го бърках и се стегна.Все едно бъркам ЦИМЕНТ
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 889460
Писна ми вече.Незнам с какво да пера. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 331740
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 10, 2011 9:09 pm

Мими аз ползвам Рекс-течен/розов етикет/Много съм доволна.Чух от позната добри отзиви за Ариел -тези които са на дозичкикато "кубчета"бил много хубав ,но не съм пробвала още с него!
Скоро да сме рожденници,оф много ми е носталгично ,порасва ми момичето.....
Боре,приятно вършене на задачките мила ,и да пишеш.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  borqna miteva Пон Яну 10, 2011 9:13 pm

Мерси Хриси ще пиша.Порастват децата няма как.
Мими ние перем с Персил течен.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  жужагад Пон Яну 10, 2011 9:21 pm

МИМИ АЗ ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ СИ ВЗЕХ ДИКСАН ТЕЧЕН МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ЗАЩОТО Е ТАКЪВ ЧЕ ДАЖЕ И ДА ПУСНЕШ БЯЛО С ЦВЕТНО ПРЕДПАЗВА БЕЛИТЕ ТЪКАНИ ДА НЕ СЕ БОЯДИСАТ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  ???? Пон Яну 10, 2011 9:52 pm

Миме, аз вчера взех Ариел за бяло и Бонукс за цветното. От Ариела съм доволна изпира всички петна, дори и от ръжда. СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 616385

????
Гост


Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Пон Яну 10, 2011 10:30 pm

Насе гадно е наистина, но не се стресирай много. На нас ни бяха изписали вигантол, но от аптеката ни казаха, че е спрян и аз взех деавит. При нас само в болничната аптека го има, в другите ми казаха, че и то е спрян вече.
Жу, бързо оздравяване. Взимате лекарства нали?
Стели, не сме само на кърма. През деня 2 пъти поне и давам допълнително АМ 60 мл и ако от предната вечер съм се изцедила и нея я давам допълнително. Значи общо три пъти на ден дохранвам, но единия път е с изцедена кърма. През ноща също кърмя стели, 2 пъти, много рядко 1 път. Когато иска тогава и давам, няма значение ден или нощ. Нощем почна по големи почивки да прави. Преди и 3 пъти ме будеше за ядене. Не мисля да се отказвам да кърмя през ноща, само ако тя сама не се откаже. Аз искам и да те питам нещо Стели - потича ли ти кърмата, известно време след кърмене. При мен още потича. Не трябваше ли вече да спре, мислех, че само първия месец, ще е така. А нямам прекалено много кърма, че да се препълват гърдите ми.
Мимка радвам се, че сте добре, Ще се оправи напълно скоро.
Хрис, браво на Кари, че се е наиграла. Като е изморена как бързо заспива. Аз не мисля да захранвам по-рано от 5-тия месец, въпреки, че свекито настоява отдавна. Аз още преди да съм почнала да захранвам, само мисълта ми стига да се почувствам гадно, а за градината, не искам и да си помисля.
Боре, ти как си мила? Как протича бременността? Дано нямаш проблеми.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Вто Яну 11, 2011 12:31 am

Мим аз пера с первол течен за цветно и черно понеже винаги пера разделно за бяло сме с персил течен а на НАско с един цикламена опаковка нещо с М беше ама макс ли беше микс ли беше незнам той е на прах от всичките съм много доволна
А за капките благодаря ви на всички ,но мъжа ми е ангажирал някакви приятели и сега ще изчакме
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  stella80gr Вто Яну 11, 2011 1:04 am

Нери как така след кърмене ти потича.на мен ми потича когато кърмя от едната и то потича и от другата,но аз слагам подплънка и също ми потича,когато са минали 3-4 часа и гърдите са пълни.при мен се пълнят бързо,защото малката папка на 2 часа през деня.но след кърмене не ми е потичало.то си остава мляко в гърдата след кърмене,но аз го изцеждам понякога.но ти ми говориш за спонтанно потичане.кажи ми нещо повече,че немога да те разбера точно
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Neri_84 Вто Яну 11, 2011 4:15 am

Стели исках да кажа 2-3 часа след кърмене, не веднага. Грешно съм се изразила, извинявай.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  bebe_bebe Вто Яну 11, 2011 2:49 pm

добро утро хайде на кафе СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 4625a-heart-and-coffee
Как сте мамита и дребосъчита ние сме горе долу добре вчера само дето не що вечерта много ми се гадеше и повръщаше за щастие не се стигна до там но ми беше много гадно
Хрис вие ще сте на градина аз какво да кажа като мъжа ми иска да оставяме Наско на ясла за да може да работя и аз не сега естествено но като поодрасне ужас как ще го оставя като аз на бабите му нямам доверие и не го оставям или ако остане и за минутка с тях пощурявам от мисли какво го правят камоли на непознати ужас ,а тази помощ от моя срана ще ни трябва и то много
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 11, 2011 3:06 pm

ехо добро утро!
Насе мерси за кафето)
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ ГА ГЛАСУВАТЕ ЧРЕЗ "ХАРЕСВА МИ" кАРИНА В ФЕЙС БУК ЕТО НА ТАЗИ СТРАННИЦА!!бЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=187386204621991&set=o.109980022354942
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  roska88 Вто Яну 11, 2011 4:18 pm

ДОБРО УТРО И ОТ НАС ИЗВИНЯВАИТЕ ЧЕ НАПОСЛЕДЪК ВИ ИЗОСТАВИХ НО МНОГО МИ СЕ ТРУПА И КОМПА ИМАШЕ ПРОБЛЕМИ И АЗ НА ДОКТОРИ
ИМАМ МНОГО ДА ВИ РАЗКАЗВАМ И ЗА РД И НА 4Д ХОДИХ ВЕЧЕ ЗНАМ ЧЕ Е 100%МОМЧЕ
ВСИЧКО СИ ИМА И Е ОК МНОГО РИТА АМА МНОГОО Е ЩУР ОТ СЕГА ПЪК ПОСЛЕ ЩЕ ВИДИМ
РД МИНА МНОГО ДОБРЕ ГОТВИХ СЕ 3 ДНИ ЧИСТЕНЕ ГОТВЕНЕ НАПРАВИХМЕ 2 ПРАЗНЕНСТВА ПЪРВО С ДЕЦА И ПОСЛЕ С РОДНИНИТЕ И СНИМКИ ЩЕ ПУСНА САМО МАЛКО ДА СЕ ОСВОБОДЯ
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ МЪНИЦИ И ЩЕ ГЛЕДАМ ДА НАМИНАВАМ ПО-ЧЕСТО
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 849732 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 849732
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 11, 2011 4:28 pm

Здравей Роси,много се радвам че бебето ще е такова каквото искахте
СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 27395 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 381455 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 27395 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 381455 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 27395 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 381455 СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 27395 Юе чакаме снимки с нетърпение
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Мимка Вто Яну 11, 2011 4:43 pm

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 624477 МОМИЧЕТА!НАСЕ СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 245364 ЗА КАФЕНЦЕТО.С ЯСЛИТЕ Е МНОГО СЛОЖНО.МНОГО БОЛЕДУВАТ ДЕЦАТА.АЗ СЪМ ПРОТИВ ДЕЦАТА ДА ХОДЯТ НА ЯСЛИ.ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ.НЕ ЧЕ НА ГРАДИНАТА НЕ БОЛЕДУВАТ,НО ВСЕ ПАК ГОДИНА ПО-КЪСНО СИ Е ДРУГО.
ХРИСКА ,АЗ ГЛАСУВАХ ОЩЕ ВЧЕРА.УСПЕХ НА КАРИ.
РОСИ,ЗДРАВЕЙ МИЛА.РАДВАМ СЕ,ЧЕ ЩЕ СИ ИМАТЕ МОМЧЕНЦЕ.ПИШИ КОГАТО МОЖЕШ.ЩЕ ЧАКАМЕ СНИМЧИЦИ.
НЕРИ ПРИВЕТ И НА ТЕБ.КАК Е МАЛКАТА КУКЛИЧКА?ГУКА ЛИ?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ! - Page 14 Empty Re: СНЯГ ВАЛИ-ВАЛИ ЕЛА ПРИ НАС И ПОБЪБРИ!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите