beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 5 от 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 16, 2010 7:39 pm

Дими,къде се губиш напоследък,много работа ли имате?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 7:51 pm

Ето ни и нас заварнахме се пуснахме снимките в 4 часа ще ходим да си ги взимаме голяма разходка му одарихме колкото пари хварлихме моя ще ме убие то това ще ми е той повече пари няма да ми остави ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 23690
Стели аз не искам на компа представи си че нещо му стане и и зчезнат всичките ни спомени най добре си е така най хубавите снимки и негови и наши в албумчета цял живот ще си ги имаме те на компа пак ще стоят ноо предпочитам да си има албумчета както и ние
Жу нямаме принтер те за другите неща все като имаме пари ги нареждаме и все сваршват докато стане време за такива не толкова важни работи с времето обмисляли сме го но с времето като се пооправим може да вземем нещо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Ное 16, 2010 8:38 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885 момичета!
Нери честит празник,живи и здрави бъдете всички.Радвам се,че имаш кърма.Не се шашкай повече.Добре,че ги има тези баби да помагат.Като останеш свободна напиши някоя рецепта за баклава.Имам приятелка туркиня,тя ми прави за коледа по една тава.Ммм...чак ми се дояде.
Насе, ние също нямаме много снимки на Тео на хартия.Сега с този компютър...направо се родих.С Дари имам над 30 албума.Тогава нямахме избор и вс на хартия вадех.
Хриска тук съм мила.Снощи ми беше мно лошо.Едва осъмнах.Ходихме на лекар с мъжа ми.Оказа се гнойна ангина.Гърлото ми цялото в гной.Изчисти ми я с лопатката и веднага ми олекна.Нищо не ме болеше.Нито температура имам.Единствено ме давеше кашлица.Смени ми АБ и ми прави снимка на гърдите.
Дано скоро и олекне на майка ти.Млада е още,какво работи?Тежка ли и е работата?
Дими минаваш само транзитно и изчезваш.Как сте?
Бори ти какво правиш?Разходи ли се днес?
Деска и ти се губиш,сигурно учите с Цецко.
Росито май наистина няма нет.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 8:51 pm

Мими друг път за гнойта в гърлото ако незнаеш де взимаш малко бинт овиваш на праста и с мед и сода изчиства се и минава
знам че с компютъра е по лесно искам да си имаме албумчета хубаво е поне това си е мое мнение ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Ное 16, 2010 9:04 pm

Благодаря ти Насе.Това не го знаех,но дори и не предполагах,че може да имам ангина.За снимките си права.Спомен за цял живот са.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 16, 2010 9:13 pm

Много помага Мим Каката беше и тя миналата седмица с ангина ,че и на инжекции и така понеже не дава на никой тя самичка си почистваше гърлото и се оправи ами даже и да незнаеш нали като имаш гной в гърлото и то много пробваш апък като искаш пак си отивай при док ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 16, 2010 9:19 pm

хРИСИ НА СТЕНАТА НАД ЛЕГЪЛЦЕТО МИСЛЯ ДА ГИ СЛОЖА.ИМА ЕДНИ ПРОСТИЧКИ РАМЧИЦИ САМО СТЪКЛОТО СЕ ВИЖДА и мисля да слагам от раждането,после към 3 мес,6 мес и така.5-6 снимки,подредени стъпаловидно или по друг начин.не в една линия разбира се.
Насе на нас като ни изгоря диска всичко в компа замина-снимки програми.беше кофти.сега ги качваме да ги има и на флашка.но снимката на хартия си излиза най сигурно.и от 100 години си личи какво има на нея
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Ное 16, 2010 9:31 pm

МИМИ много лошо леле да знаеш още по лесен начин преварена кока-кола изчакваш да изстине и гаргара падат направо парчета.
НАСЕ снимките си ги качвайте от време на време на дискове че ако стане нещо с компа......
ХРИСИ ТУК СЪМ СУТРИНТА НЕ УСПЯХ НЕЩО ДА СМОГНА А И рАДОСТ СИ ДОКАРА ПРИЯТЕЛКА И ПОЗНАЙТЕ НАЯДОХА СЕ И ТЯ СЛЕД МАЛКО СИ ТРЪГНА ПОД ПРЕДТЕКСТ ЧЕ МАЙКА И И ПУСНАЛА СМС ДА СИ ТРЪГВА А ТОВА НЕ Е ВЯРНО......УЖАС ВИ КАЗВАМ СА ТЕЗИ ДЕЦА КОГАТО РАДОСТ ХОДИ У ТЯХ НИЩО НЕ Я ЧЕРПИ КАМОЛИ ДА ОБЯДВАТ А АЗ ТУКА ВСЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ И ВСЕ ПРЕДЛАГАМ ХРАНА И ГЛЕДАЙ НАКРАЯ А ТЯ МНОГО ЧЕСТО ИДВА У НАС.
СТЕЛИ как сте КРИСТА как е?
ДИМЕ губиш се наистина
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Ное 16, 2010 9:54 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885 и от мен.Много сте писали от сутринта.Аз ходих до пазара с майка да на пазаруваме за ядене.
Мимка добре съм,а ти се оправяй по бързо.Тео как е?
Нери честит праразник.Радвам се че кърмата ти се е нормализирала.
Хриси що така Кари е войнствено настроена?
Дими ти как си?
Насе много хубаво си се сетила да направиш албумче и мойто бебче като се роди и аз ще му направя да си има за спомен.
Стели ти как си?Криси как е?Свикна ли в Гърция?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Ное 16, 2010 10:08 pm

радвам се,че се сещате за мен и ви липсвам- имаме работа и се прибирам късно,а и едни разправии други и за това нямам време. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 331740
сега минавам да ви видя и изчезвам,че трябва да ходя за малкия
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 16, 2010 10:24 pm

оле Жу опасни са малките.много са лукави.ние сме добре.днес излезнахме за малко.уж беше яла и като минаха 15 мин като ревна няма успокоение.нито бибе иска нито се успокоява.изпотих се докато се приберем.ревеше като попарена.прибрахме се цокна 10 пъти и заспа.направо ужас.все си викам че трябва като излизаме да взимам и малко изцедена кърма за всеки случяай.но вече ще знам.

Боре още свикваме.тук сме с милото сами.нямаме никой и е малко трудно,но ще свикнем.няма начин
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мелани Сря Ное 17, 2010 12:01 am

Здравейте и тук :)
Нери, честит празник, миличка! Да сте живи и здрави и много да се радвате на малката си рожба!
Насе, за снимките ще се съглася с теб - спомен за цял живот са. Ок, може и на компа да ги имаш, ама си е друго след години да разгръщаш албума и да тънеш в спомени. Ние така снощи с мама гледахме албумите с моите и на сестра ми снимки като бебета и беше много хубаво да си спомним.
Стели, в началото ще ти е трудно да свикнеш самичка, мила, но така е по-добре. Мама искаше да остане поне месец да ми помага, но според мен това е своево рода мечешка услуга, защото като си тръгне, ще ми е още по-трудно да се справя, та се разбрахме, че не е нужно. А за кърмата - да, хубаво е да си носиш изцедена като излизате, или ако я дохранваш с хуманизирано мляко, носи си поне от него. Росито губи ли се някъде, или така ми се струва?
Чао за сега от мен, много ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370 на всички бебоци и коремчета!
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 17, 2010 12:32 am

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 17, 2010 2:04 pm

Добро утро!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 N7168Има ли желаещи за кафенце?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 17, 2010 2:22 pm

добро утро
как си МИМЕ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 17, 2010 2:35 pm

Добро утро,Мим мерси за кафенцето,тъкмо си правя.
При нас е ужасна мъгла,дано се вдигне че малко да излезем.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Ное 17, 2010 3:04 pm

Добро утро мерси за хубавото кафе и аз си пийвам сега
ООО Хрис много гадна мъгла в 2 трябва да ходя за цитонамазката резултатите и после до Четалова да ги нося не е много далече ама в тази мъгла незнам може и да викна татито да ни закара че по бързо да се оправим и да не изкарвам Наско в гадната мъгла вече такова го дават да е времто даже и следващите дни с валежи ноо крайно време е вече
иначе как сте всички ние сме добре
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 17, 2010 7:21 pm

Насе времето е чудесно на вън,въобще не е студено ,ние излизахме поиграхме пред съвета и се прибрахме.Сега спи и азднах да ви видя.Дано са ти хубави резултатите ,стискам палци.н атеб какво ти каза за раничката ще я лекувате ли от това ли ти е толкова обилен цикъла?
Другите къде сте,нещо много мами липсват днес?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Сря Ное 17, 2010 7:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 17, 2010 7:43 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 624477
Насе успешни резултати.
Хрис,браво на Кари.Тео още щурее.
Другите къде стеееееееее?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 17, 2010 7:59 pm

лелелел Много до късно бе,няма ли да спи или днес е станал по късно.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 17, 2010 8:24 pm

Хрис той става в 7 и винаги заспива след 13.30ч.Докъто не ми каже "Мамо хайде Тео да пинка" не го слагам.Вечер също след 22 ч ляга.Малко спи,но това е.Имало е случай в 23 да легне и сутринта пак е пушка в 7.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Ное 17, 2010 8:52 pm

Мимка написа:Добро утро!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 N7168Има ли желаещи за кафенце?
Има Мимка-за следобедно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Ное 17, 2010 10:09 pm

Хубаво следобедно кафе ама аз съм на пуканки Гризли представяте ли си какво ми се дояде ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 23690 като децата съм сега се пребрахме 1 час чаках цитопатолога нищо ми няма само това течение ама то било като при бременност нещо нормално естествено
Хрис нямам раничка май си разбрала грешно ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 17, 2010 10:45 pm

Насе супер че няма нищо лошо
МИМИ поотминава ли ти ангината
При нас днес е студено излизахме сутринта ама сега е едно мрачно
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Ное 17, 2010 11:07 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 347885 и от мен.Аз съм добре.
Насе радвам се че всичко е наред.
В Русе беше хубаво времето,но нямаше с кого да изляза и се надявам утре пак да е хубаво за да мога да изляза да си платя осигуровките.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 5 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите