beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 26 от 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 4:18 pm

Добро утро!
сега се оправих и сядам да ви видя.
насе мерси за кденсата,пия си с удоволствие,Кари щъка около мен,тази нощ пак беше тежка и само плачеше,на два пъти ми повърна от кашлицата.
Роси беше ми споменала някакъв лек с ябълки и счукани орехи.Моля те напиши ми рецаптата,може и в клуб Здраве.
Честита рокличка,задължително да я снимаш.То неостанало до срещата ви с тати,още няколко дни,но те най бавно минават.Браво на щерка ти,наисстина е много амбициозна,и щом ти помага за Дани е още по хубаво
Насе,децата винаги се раздразват и плачат когато има повече външни хора и се появят всички наведнъж,и ние плачехме така ,но с времето като пораства,ще му е интересно с чуждите хора и няма да плаче въобще.Не се притеснявай ,няма да му се превърне във фобия.
Ох ,при нас е много студено,а така ми се излизаше малко на вън,побърках се 3 дни в къщи само.но няма д ае. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 77465
Другие къде сте?Хайде ставайте!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 15, 2010 4:44 pm

оффф дано се оправи скоро и тея зъби да ги вади че и сега пак реве само не мога да го успокоя ужас нищо не иска само смуче тея раце и реве и ще се побаркам баща му само работи само вечер може да ме отмени и аз вече ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 76919
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 4:48 pm

Насе ,здрави нерви миличка,така ще е до 2 години докато излязат всички зъбки та и отгоре.въоръжи се с многооооооооооооооооо търпение,че иначе не може,Всички го минаваме този период.Твоят поне те отменя,за което можеш само да се радваш,защото повечето и това неправят
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Дек 15, 2010 4:51 pm

Ехоооо, здравейте миличкииии как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 15, 2010 4:58 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 624477
колко сте писали,докато го изчета.и сядам да ви пиша
Роси наблежава вече срещата с любимия.много ще е вълнуващо.браво на малката.нека да се занимава детето,че те като остават без ангажимент децаята и мислят за глупости.за момчето не се тревожи.все пак са момчета.с по буен нрав.и наистина ако всички бягат от час той как да остане.после ще го тормозят милия.
Насе много рано тия зъбки бе.няма ли някакви гелове да ги облекчяава поне малко.
моята кукла много слуша.през деня почти непрекъснато спи,буде се яде и пак сън.много е кротичка.май я отпуснаха коликите,защото от 3 дена е много спокойна.все едно нямам дете.дори й мерих т .викам си да спи толкова да не е нещо болна.но няма.
сега ще изпия прекрасното кафе на Насето.мерси Насе ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 15, 2010 5:02 pm

здрасти Дими ами ние сме горе долу ти как си тези дни само по за мъничко минаваше
Хрис така е радвам се че ми помага когато аз гледам Наско той оправя в къщи понякога и той готви и чините ми е мил много ми помага друг път той го гледа а аз оправям и така
Стели купих му от този на бочко който Жу каза ама нищо не ни помага мажа го и той си продължава да реве втривам го я с бибата я с гризалката и пак същата
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 6:25 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 616385 МОМИЧЕТА ВРЕМЕ Е ЗА НОВА ТЕМА
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 15, 2010 6:29 pm

а има ли такава че не можах да видя
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Дек 15, 2010 6:41 pm

Hrisi_Kari написа: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 616385 МОМИЧЕТА ВРЕМЕ Е ЗА НОВА ТЕМА
айде пускайтееееее
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 616385
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 951600
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Дек 15, 2010 7:32 pm

Здравейте момичета!
Минавам набързо,че не съм много в ред.Пак съм с кръвно 200/100.
Сега ще се опитам да ви прочета и по-късно може пак да се включа.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 26 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите