beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 3 от 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Ное 14, 2010 2:06 pm

ООО Жу незнам 2 ли са 3 ли са вирусите но вчера бях много зле температура,разтройство ,гадене ,повръщане ,кихане ,болки навсякъде абе всичко което е болест ужас днеска съм малко по добре чудя се дали да ходя на пазара ви е как сте оо няма кафе аз съм на чай та затова и чайче ще пусна ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Vanilla_tea
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Нед Ное 14, 2010 2:37 pm

Добро утро Насе мерси за чая с това болно гърло ще ми дойде добре, дано бързо се оправим и дано не заразим децата ,че тогава става лошо айде на нас ще ни мине целувки за Наско ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Ное 14, 2010 4:42 pm

здравейте!
Насе благодаря за Кафето.Много съм доволна защото днес ходих на пазара и се обзаведох с нов килим,моя ми го бее обещал от много време,но сега успяхме да отделим парички.В любимото ми лилавооооооо,ммммм още му се кефя.Карито я оставих при майка на село и после към обед ще си ходим,а утре май ще се прибираме окончателно към града!
лек и усмихнат ден от мен
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Ное 14, 2010 6:26 pm

здравейте момичета ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 624477
Насе как си ти
Жу как е Пламчо
Мимка аз надали скоро ще успея да се наспя ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 76919
Хриси при мен се знае къде ще съм на нова година-вие мислили ли сте нещо
Роси честита ви втора месечинка ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 36227770720468196191289730381V52RFnYBLh3UbsK7hHWD
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 10580283797676751671289730386mRpUpSQlhR9D8vteCK0V
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Ное 14, 2010 6:27 pm

олеееее,
то много болни ималоооо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 76919
бързо да оздравявате ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Нед Ное 14, 2010 6:32 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 347885 и от мен.
Роси и Насе бързо да се оправяте,то и аз малко с кашлица и хрема ама се търпи.
Хриси чистит килим и Кари да не го цапа много.
Роси честита месечинка на Дани да е жив и здрав и много да те радва.
Ние за нова година още не сме решили къде ще сме има време.Или в Русе или в Сливен.
Аз излизам на разходка.Приятен и слънчев ден на всички.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Ное 14, 2010 6:45 pm

ооо аз съм по добре Наско снощи беше почнал да киха и веднага ампула витамин Ц и днеска пак и нищо му няма
аз ходих до пазара купих си едно сако и едно якенце много са хубавки по късно ще им пусна снимките иначе голяма навалица и бласканица и не можах да се разходя хубаво из пазара и се пребрахме сега ще смета на бързо и ще излизаме в парка с баткото и моя
Хрис Честито килимче пусни снимчици охх и аз откогаа сии мечтая за килимче само че бяло искам аз
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 14, 2010 8:05 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 624477 ето ме и мен!
Всички болни да оздравяват.
Хриска честито ти килимче.Ползвайте го със здраве.
Насе,с какво се лекуваш?Ти като кърмиш малко неща можеш да пиеш.
Бори приятна разходка.
Дими,научих се да спя малко.В началото ми беше мн трудно но свикнах.
Лелеее това време ще ни побърка.Днес е лято навън.Вкъщи е 25градуса.Тео спи на отворен прозорец.Не е нормално в средата на Ноември да е толкова топло.Чак се зачудвам зима ще има ли?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Нед Ное 14, 2010 8:09 pm

Здравейте момичета! Не ви изчетох от няколко дена, след малко ще ви изчета. На мен ми е много гадно - реших да се изцедя и да видя колко кърма имам горе долу. Преди два часа и половина кърмих и след като изцедя едната гърда излезе едвам около 15-20 мл ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 958129 . Другата даже не съм изцеждала като видях, че няма нищо. Защо така се получава? Много гадно ми стана. Аз очаквам да се увеличи, а тя намалява ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 591337 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 591337 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 591337
Не знам вече какво да направя. Искам да си кърмя детето дълго време.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 14, 2010 8:20 pm

Нери, успокой се мила.Като суче бебка чуваш ли я да гълта?Каналчетата отворени ли са ти?Трябва млякото да е на струйки, като водата на душа.Направи си масаж на гърдите с топла вода и сапун.Пробвай с помпичка.Хапвай бадеми,орехи и лешници..Не се притеснявай и не се напрягай.Ако имаш възможност тегли бебка преди и след кърмене.Това което тя може да изцока ти неможеш да изцедиш.Слагай я честичко на гърда и не се предавай.Не плачи и не се напрягай.Стискам палци и съм с теб. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 239517
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Нед Ное 14, 2010 8:52 pm

Мимка, бебка като суче преглъща при всяко дърпане в началото и кърмата ми тече на струи. Но свършва за 15 мин максимум и двете гърди. Пробвам да изцедя след нея с помпа - няма и капка кърма.
Преди малко я кърмих, после и дадох 60 мл АМ, не и стигна, дадох и още 30 мл и още мрънка. Но няма да дам повече. За пръв път давам 90 мл АМ. Винаги или 30 или 60 стигаше.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Ное 14, 2010 8:59 pm

НАСЕ,честити ти покуоки чакаме снимки по късно,аз съм фена на тази тема.А за килима и на мен ми харесват по светлитетонове,но на този етам с малко дете което все хлепа няма смисъл.Моят е в 3 нюанса на лилавото ,ще кача снимки после че апарата няма батерии.
Дими,поздравления за хубавите снимки на аватара ти.Били ми казала от кой сайт са.Страхотни са.
Нери,притеснението и безпокойството са най големият ''враг" на намалянето на кърмата.Не се ядосвай и не съжалявай ако стане ака че кърмата ти намелее драстично,все пак имаш огромно желание за кърмрне и шом правиш всичко възможно а тя не е достатъчно може да се наложи да минете на АМ.Радвай се все пак че си покърмила,защото има жени които и един ден не са го правили.Мимка ти е казала и обяснила подробно-яж ядки,кромид лук и пийй много течности и то ще си покаже дали ще се увеличи кърмата и СПОКОЙСТВИЕ и Сън.Не се притеснявай и неплачи. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662
Боре ти как си,Росито нещо липсва тия дни самате остави?
Мими,така е днес все едно е пролет,много е топло и при нас е така ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 66682 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 66682
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Нед Ное 14, 2010 9:01 pm

ЗДравейте момичетаа
Роси честита месечинка на Дани да е жив и здрав и много да те радва.
Хриска,честито килимче,да фотнеш да го видим като го постеляте
Мимка,незнам при нас не е чак толкова топло вътре,навън е рай обаче,Роси не искаше да влиза да спи.Да ви се оплача,днес както си я оставям да си заспи в кошарката и тя си говори нещо я чувам както обикновено и хоп врата се отвори ...........изстинах Роси си излязла от кошарката и идва наща.Лелеее това дете ме шашна,едвам я приспах ,тя не е свикнала аз да заспивам с нея,а аз от страх да не излезе пак ще лягам с нея викам.
Дими,спинкай си,когато имаш време,то нощната работа е кофти.
Жужи,вие как сте?
Нери, успокой се мила,не трябва да си нервна.Всичко се отразява.Мимка ти е казала много точно,не се отказвай само ,и аз ти стискам палци.Взимай чайчетата за увеличаване на кърмата.
Насе,ти си го закъсала мила,оправяй се бързо и детенцето пази колкото можеш.
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 14, 2010 9:07 pm

Миличка не мисля,че трябва да се притесняваш.Опитай да я теглиш.Това е най сигурния начин.Тео го слагах в един чаршав и с кантарче го теглех.Така разбирах колко суче.
Слагай си я често на гърда и не се притеснявай.Много АМ си дала,да не би да и е станало тежко на коремчето и за това да мрънка?

Деска,опасна е Роси.Малеее ами то си е за страх и изтръпване да ти кажа.И Тео излиза,но ние сме с дъска,която е висока около педя,точно поради тази причина,че все мъчи да излезе.Днес и Тео заспа трудно.Батко му го закачаше много та чак след 2 заспа.
Хриска,ще чакаме снимчици.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Ное 14, 2010 10:52 pm

Здравете пак от меH
,ние бяхме на разходка
Хриси благодаря-от тук са
http://www.faceinhole.com/us/

Нери,момичетата са прави,че трябва да си спокойна и да пиеш много течности-аз лично пиех по едно време чай от анасон

Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Ное 14, 2010 11:44 pm

Дими брагодаря ти много за линка ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 56662

Малееееееееее Деска,ужасА Карито пъй сама се качва в нея ,и то повечето на тази която е тука на село.
благодаря ви за пожеланията ще снимам да килимчето
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Пон Ное 15, 2010 12:02 am

Благодаря ви момичета, че ме подкрепяте и съвтвате. Дано да е временно положение това. Утре ще си взема от българския чай за увеличаване на кърма. Аз пия на Хип, но не видях много голяма разлика. А снощи много малко спах, и изморена бях - правихме едно тържество на племенницата и доста ангажименти имах. Може би това ми се отразява днес. А като видях, че нямам кърма направо се шокирах и от тогава ме боли ужасно глава.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 15, 2010 1:22 am

Neri_84 написа: А снощи много малко спах, и изморена бях - правихме едно тържество на племенницата и доста ангажименти имах. Може би това ми се отразява днес. А като видях, че нямам кърма направо се шокирах и от тогава ме боли ужасно глава.

Нери,сигурно е от недоспиването и защото си изморена.Има бг чай за подобряване на лактацията,питай в аптечната мрежа.Успех и стискам палци
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Ное 15, 2010 12:06 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Morning-Good-morningafternoonevening-Tageszeiten-goodmorning-ceca-Desert-rose-friends-album-n%C2%B01-manha-noite-dia-Good-Morning-gif-s-httpwwwpicformeenviewimg304235like-greetings_large
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 15, 2010 2:08 pm

Добро утро!
Мими мерсаж за кафето.МНого рано сте станали,и ние станахме в 7 ч.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 15, 2010 2:13 pm

Здравейте Мим много хубаво кафе пийвам си го с кеф
оохх вчера изкарахме супер ден мъжа ми най накрая един ден сварши по рано с пазара отидохме забрахме баткото и на парка постояхме малко на Сърнички и отидохме в хасково на Кенана изкарахме си супер много се изморихме че там парка е голям хиихи аз съм добре ама Наско снощи пак почна да киха иначе през деня нищо му нямаше и температура няма нищо давам му всеки ден витамин Ц на ампули сутринта беше добре раздаваще усмивки пак като ме види мен или татко си и целия се увива като червейче и се усмихва смее се много се радва
Мим за гърлото смучех стрепсилс казаха ми че не пречи като кърмя и Фервекс той ме оправи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 15, 2010 2:19 pm

Насе ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 347885 хубава разходка сте направили ,браво.Да оздравявате бързо,за Фервекса не съм много сигурна че може да се пие по време на кърмене аз не съм рискувала,има много хомеопатични продукти в аптечната мрежа на Боарон които са много хубави.Трябва да попиташ в аптеката


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Пон Ное 15, 2010 2:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 15, 2010 2:23 pm

Четох в нета Хрис понеже бил парацетамол и витамин Ц а те нали може да се пия аз съм изпила само един вечерта и то не целия понеже ми се гадеше и на другата сутрин си бях добре вчера и днеска нищо ми няма
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 15, 2010 2:56 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 616385 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 616385 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 616385 А Наско поддържа ли още Т,Другите мами къде сте,още ли спинкате?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Ное 15, 2010 3:59 pm

добро утро МИМИ мерси за кафенцето.
ХРИСИ честит ти килим дано Кари не го изцапа много ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 390363 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 390363 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 390363 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 390363
Пламчо е добре спря и хремата .
НАСЕ пази НАСКО той продължавали с температурата.
РОСИ леле вие всички сте болни сано и ДАНИ не прихване.
ДИМЕ как сте вие.
РОСИ нещо ми се губи дано е добре.
ДЕСИ ах тази Роси .
НЕРИ притеснението ти е най големия врага в крайна сметка бебека ще си хапва АМ не го мисли много.децата растат и с кърма и с АМ.Божа работа.
ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 3 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите