beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 2 от 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Ное 12, 2010 6:39 pm

aaa незнам Дими честито ли да кажа че ще сте първолаци на теб ти е тежко май ама няма начин растат децата докато се усетим и станали големи и за гаджета мислят
абе уж се пооправям Боре ама ще видим при нас е валяло малко но все пак ще си стоим в къщи в 16:30 съм при АГ-то да видим какво ще правим
ооо аз не сам ви се похвалила от два дена все мисля че имах нещо да ви казвам и все не се сещах аз давам вече сок на Наско вчера и предния ден първия ден една лъжичка вчера две и не се мръщи като на водата и не го плюе харесва му и най-важното нито го боли корем нито плаче нищо му няма все едно не го е пил ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 626264 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 626264
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Ное 12, 2010 7:04 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 624477 ДРУЖИНА.
Останах свободна най после.
Снощи ходих на събиране с приятелки като се приспахме с Карито та така откарах до 1 часа и днес пък с майка на пазара да си търси някой неща и сега ги пратих за село с колата ,та и Кари взеха ,а ние после ще си ходим че имам да пооправя из къщи и така.
Роси,хубаво си наддава детето,а за повръщането Кари ми е връщала до 8 месеца.Докато не се затвори" рефлукс-а",и невземат да ядът предимно твърда храна ще е така,не се притеснявайте.
Насе,прескапа днес да ,но малко,то за беля да намокри асвалта само.Успех при Аг-то.Свикнахте ли в новото жилище,как е,тих ли е квартала инача.Жалко че сме доста далече,но може пак да се вижим някой път,като слизате към центъра.
Стели,браво на Криси бе,тя бързо ще напредне с кг,а това е и целта.Приятен шопинк и ще чакаме с нетърпение покупките в клбчето.
Боби,лек път,пийни Сода-Кинли за кисилините и дано пооминат,на мен това ми помагаше.
Дими,ллеле как така Саши ученик,все ми се вижда малък за училише,олеее вие на колко год ще се давате?
Хайде ставам да пооправя и после може пак да намина.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Ное 12, 2010 7:11 pm

Хрис много е спокойно тук няма голямо движение и хора апартамента е много хубав малко по малко свикваме какво да правим аз изобщо не съм разбрала кога е валяло видях само че е мокро
ще се виждаме няма проблем ние често слизаме към центъра че там са магазините за бебчо и като ходя да му копувам разни работи пък и на разходка
за киселините и на мен сода ми помагаше
офф аз отивам да простирам че тая гадна пералня взе да ми прави номера и само на мен когато съм сама моя като я пусне да види какво и е и нищо не прави днеска ми преля хубаво че е в кухнята а там е теракот че навсякаде е паркет и ако беше щеше да стане белята друг път не ми цетруфогира абее какви ли не номера
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Ное 12, 2010 8:30 pm

Хрис,сега февруари прави 6 и септември ще е на 6 и седем месеца,много се чудихме и решихме,че после ще е голям вече

Насе то е за честито,ама мама си поплаква понякога като се сети ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 77465
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Ное 12, 2010 10:06 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885 най-после успях спокойно да седна да ви видя! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885
Бори,лек път!
Хрис, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 616385 на Кари!Сладурана харесва и с баба и дядо.
Насе,направо ти завижздам за тишината.При нас е писта. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 305872 Пълно е със състезатели. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 827222 Успех при докито и после да пишеш.
Дими,радвай се миличка.Не бъди тъжна.Имаш голямо момче вече.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Ное 12, 2010 10:14 pm

Мимка написа: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885 най-после успях спокойно да седна да ви видя! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885
Бори,лек път!
Хрис, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 616385 на Кари!Сладурана харесва и с баба и дядо.
Насе,направо ти завижздам за тишината.При нас е писта. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 305872 Пълно е със състезатели. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 827222 Успех при докито и после да пишеш.
Дими,радвай се миличка.Не бъди тъжна.Имаш голямо момче вече.

Мимка,радвам се,но сълзите ми сами тръгват като си представя на мама мълчугана с голямата раница
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Ное 12, 2010 10:30 pm

Така е Дими!Вълнуващо е наистина.Ще има да му носиш тежката раница.Товарят ги с учебни тетрадки толкова много,че на децата им писва особено ако може да пише и чете.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Ное 12, 2010 11:00 pm

oхх аз се върнах от доки взе ми цитонамазка в понеделник ще я нося за иследвания нямам раничка добре съм била и това е пак съм ядосана и ми е гдно моя пак ме подразни ама както и да е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 13, 2010 2:47 pm

ДОБРО УТРО!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Kafe
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Съб Ное 13, 2010 3:11 pm

Добро утро! Хрис мерси за кафето. Как сте?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 13, 2010 3:22 pm

Здравейте Нери!Добре сме,на село сме при нашите!Вие как сте,няма ли други ранобудни днес?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Ное 13, 2010 4:01 pm

Добро утро Хрис мерси за кафето
МОите дечица още спинкат и направо се чудя ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 849100 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 849100 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 849100 :206
иначе вчера Пламчо като се събуди от сън беше с темп.39 дадох му хексалгин и вечерта имаше 37,6 което е необичайно защото обикнивенно вечерта се вдига повече какво му стана незнам уж минаваше хремата ама.......
А да ви се оплача завчера ми изяде половиния сапун с кохто кроя вика битка демек бисквитка и хич не го виждам какво си хапва и вчера едно акане направил си е вътрешна клизма ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 281525 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 281525 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 281525 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 281525
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 13, 2010 4:46 pm

Добро утро или по скоро добър ден вече мерси за кафето макар че съм на чай събудих се в ужасно състояние хрема гадене болки в стомаха разтройство ужас едвам гледах до сега съм спала Наско до мен на спалнята за да не ставам добре че изпих 2 хапчета Нурофен стоп колд наистина помага сега се сабудих и ми е светнало пред очите макар че пак ми е малко гадно но се надявам сега като хапна да се оправя напълно охх тоя моя Наско само црика ей така от кеф рика си и ми се смее не мога да сваля клипчето на компа иначе щяхте да го видите тоя хубосник как ме побарква по цял ден
Жу милия Пламчо дано се оправи бързо ихих олеее аз ако го видя да яде сапун наско сигурно ще припадна хахахах ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 23690
Как сте останалите
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Ное 13, 2010 5:51 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 347885
Жу,Пламчо е голяма скица ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 951600 много е сладък. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 63717
Насе,радвай се че цирка от радост.Тео все на ръце искаше.Хайде качи клипче да му се порадваме и ние. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 281525
Хрис,блазе ви на село си е хубавооооооо,къщичка,дворче лелеее липсва ми нашето селце.
Роси,къде си душкооооо?
Дими наспа ли се?
Деси,къде си?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 13, 2010 5:58 pm

незнам защо Мим но само снимки успявам да кача клипче не мога мъчих се миналия ден и не успях пак ще пробвам
охх хапнах 4 моркова и чай друго не мога и не ми се яде гади ми се само като видя Храна апък като почна да ям ужасно е
вчера пак давах сокче на Наско този път 3 лъжички пак си ги изпи без проблем после нито колики нито рев нито нищо много се радвам че за сега го приема добре
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 13, 2010 7:48 pm

ехо тук съм.
Мале Жу опасни са тези наще малчугани,очите ни вся трябва да са на 100000,чудо десето,А Много лошо че сте с Т,дано хексалгина подейства и невдига вече,от настинката ли е?
Мими,чудесно е да живееш в къща,мечтата ми е такава,в града втези апартаменти си като вързан,но уви,за сега толкова са ни възможностите.дай боже един ден да ми се сбъдне мечтата.Как сте вие,озсравяхте ли напълно..
Насе,успешно ЗАХРАНВАНЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ,Карина много плачеше от суровия сок,защото имаше много колики и още и е чувствителен стомаха.Дано бързо оздравееш и ти.
Роска липсва да,може би няма нет,дано скоро се включи.
Дими как мина на работа,сега други месец че сте само по купони,почват се банкетите по край Нова година.
И като заговорихма за нова година,Къде мислите да пазнувате имате ли някаква Идея вече
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Ное 13, 2010 8:10 pm

Хриска,минах на АБ.Заболя ме ухо и реших да не чакам.Днес съм шен.Дано имате късмет да живеете в къщичка.Желая ви го от сърце. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 239517
За Нова година нямаме планове още.Ако нашите свършат с ремонта ще сме в тях,ако ли пък не сигурно те ще дойдат вкъщи.
Наси аз качвам с блутот.Лесно е и бързо става.Дано успееш ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 610885
Оправяй се,че лошо аз доста зор видях онази вечер. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 616385 на Наско.Нека да няма колики и си пийва сокче.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 13, 2010 10:23 pm

Мим аз имам USB за телефона ама незнам защо само снимки мога да качвам
Хрис нямаме проблем със сокчетата дано и за напред да е така аз за сега само сокче ще му давам няма да бързам за пюретата и каши
а за нова година най вероятно ще сме си в къщи с малко дете пък не искаме на никой да го оставяме
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Съб Ное 13, 2010 10:41 pm

Здравейте милички хайде да ви почерпя за здравето на Дани днес става на два месеца ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 C3f739c45085 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Ec7b5486b2fe ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 B87a0fabc546
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 13, 2010 11:32 pm

Роси честита 2-ра месечинка на Дани,да ви е жив и здрав и много да ви радва!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 427247_orig

за тебТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 006033381
Мими,бързо да се оправяш мила.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Нед Ное 14, 2010 12:14 am

Благодаря мила Хриси
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 14, 2010 12:58 am

Честита втора месечинка на Дани!Нека расте здравичък и послушен. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 282301
Хрис добре съм мила.Благодаря!
Другите къде сте? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 316149
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Нед Ное 14, 2010 1:02 am

привет и от нас Пламчо днес няма температура незнам какво му стана вчера.
ХРИСИ друго си е в къща ама пусти пари.
НАСЕ да се оправяш ти май и 2 вируса караш.
МИМИ ти как си днес.
ЧЕСТИТА ВТОРА МЕСЕЧИНКА НА СЛАДКИЯ ДАНИ!

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 7929824217494362331289667653h7mFoad5UqjffdhSmif4 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 153887129223991666212896676848F6UCDEI2cjLAr7xXE3C
И ЗА МАМА РОСИ
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 7956828619490392161289667695CMOVsVXspxlxjHnZqZPa
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Ное 14, 2010 1:19 am

ЖУ,дали не е вдигнал Т от сапуна Пламчо?Дали е възможно ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 331740
Насе и ние така миналата година неискахме да сме разделени с Кари защото ни беше първата нова година заедно.Тази година и ние незнаем,може да я оставим на наще,защото свекърва ми беше казала че ще е на работа на 31 декември.А нали брат ми и Мимчето ще си идват та може и да сме заедно,не сме решили.
Роси,благодаря за почерпката!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Нед Ное 14, 2010 1:32 am

Жу, Мимка благодаря ви много и аз съм болна ходя с маската в къщи като луда детето ме гледа странно дъщеря ми и тя на антибиотик Дани е хремав и е на два вида капки, калций и витам C дано той да се размини само с това, че не ми се мисли всички около нас са грипави племеницата ми беше на зинат не и помогна и сега е на инжекций гентаминцин милото на седем годинки е само пазете се пазете и малките ангелчета Жу тоя Пламчо е голяма фога как ще изяде сапуна тоя сладур ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 951600
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 2 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите