beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 25 от 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Дек 14, 2010 12:10 am

ЧЕСТИТА 3 МЕСЕЧИНКА НА ДАНИ!

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 37486543111633387221292256532hp9bjUtGdbFlgBFtAZ5c
РОСИ мерси за почерпката .
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Дек 14, 2010 2:53 pm

добро утро хайде на кафее ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 012250f1448bbea871bb034ac0c7574fd4cf06
охх аз на бързо ще пийна и ставам да се подготвям че тази вечер ще идват на моя майкине му и сестра му и децата всичките и ще е лудница
Мим пентаксима пише в книжката че е за дифтерия а симфлорикса за полиомелит и аз незнам ами да бият бе нали е без пари това са ваксини нямам против само детето ми да е защитено какъв е проблема
а сега с малко закъснение да честитя на малкия принц Дани честита му месечинка да расте здраво и умно дете
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 1330424
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Little_bear_BF949_enlarge
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Дек 14, 2010 4:36 pm

Добро утро и от мен!
Насе благодаря за кафенцето,пийвам двойно че нощес неможахме да спим от сополи,само се давеше Карина и плачеше,ужас са,Днес ще я водя на докторката ,дано само няма много хора че ще се побъркам,ужас е с нея да чакаш някъде.иначе не се спира да дивее,същото диване си е макар че е болна!
Роси,представям си какво ти е,ние с Кари бяхме по същият начин като сиамски близнаци,все ми беше обесена в ръцете,няма ли някой да ти помага,бабите не идват ли на помощ.Само ще те успокоя и аз че ще мине с времето ,но се иска много нерви и търпение от твоя страна.
Насе, и аз не я знам тази втората ваксина,явно е по нов имунизационен календар .Щом са ви казали значи трябва,и още повече че сега не се плащат,аз си плащах и трита Пентаксима.Приятно домакинстване за довечера ,весело ще с децата.Какво ще приготвяш?
Другите спинкате ли или сте на снеа вече?Тук е натрупало доста,но няма да излизаме...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Дек 14, 2010 4:58 pm

здравейте момичета
Роси честита месечинка с леко закъснение ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 239517 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 239517 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 239517
Мимка така е -все по- диви са
момичета,надявам се да сте добре аз днес няма да мога много да влизам,че сме си с мъж ми,а това при нас рядко се случва
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Дек 14, 2010 5:36 pm

Ами може Хрис сега да са ги добавили тези ваксини идея си нямам мога да питам другия път
ще правя пълнени чушки с кайма и ориз и малко гъбки в каймата нищо специално и туршийка за салатка банички ще направя и така то незнам някой дали ще яде нали знаете идват да видят Наско и поняко0га гостите не ядат и всичко си остава
Дано Хрис Кари бързо се оправи и да няма хора при Доки
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Дек 14, 2010 7:22 pm

eхооо къде сте мамчета в тоя студ
днес ми е лош ден не се чувствамм много добре и Ива ме тормози не иска да яде
бъзо да оздравеее сладката Криси дано бързо минете Хрисиии ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Дек 14, 2010 7:32 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 347885 Роси,какво ти е?защо ти е лошо.Ивка още ли не е оздравяла,какъв сироп и даваш за кашлицата.Нас ни давят сополите и от тях еда дива и неможе да спи,сега само кашля и се буди през 10 мин ,не е спокойна въобще.С такова нежелание отивам при педито ,че е ужасна,сигурна съм че няма да може да и чуе хубаво гърдиче е Кари реве от нея,ни гърло може да и види,но пак за мое успокоение,ще идеме,дори ми се стува че понамаля кашлицата през деня днес,но ще видим какво ще каже...
Дими,приятен ден с мъжлето ти,
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Дек 14, 2010 7:44 pm

ХРИСИ ПОЗНАТА ИСТОРИЯ НИЕ СМЕ СЪЩИТЕ ДАЖЕ ПОЗНАВА ОТВЪН СГРАДАТА И ОТ ТАМ ЗАПОЧВА ДА СКРИБУЦА
ОЗДРАВЯХМЕ ПИЕМ ОЩЕ ЛЕКАРСТВА НО Е ЗДРАВИЧКА ДА КУКНА НА ДЪРВО НО НЕИСКА ДА ЯДЕ ПОГЛЕЗИЛА СЕ Е
МЕН НЕЩО ГЛАВА МЕ БОЛИ И ТЯ МЕ ЯДОСВА ПО -ЦЯЛ ДЕН ВКЪЩИ ВЕЧЕ СЕ ПОБЪРКВАМ И ЗА ДОКУМЕНТИТЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯ НА СЧЕТОВОДИТЕЛКАТА А НЕ МИ СЕ ЩЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Дек 14, 2010 8:01 pm

Здравейте,сладурани!
От сутринта немога да седна.Тео е окопирал компа и не дава да припаря ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 951600
Хриска,дано са и чисти гърдичките на сладураната ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 610885 и много да не чакате.
Насе приятно гости довечера.Питах те за другата ваксина не за Пентаксима.И на мен ми е интересно да зная за какво е.
Роси,давай и мед с лимон на Ивка,може да и хареса и да я подсили малко.Нормално е да не иска да яде.АБ така ги изсмуква милите.Дано ти мине главоболието,много е неприятно.
Дими,не се притеснявай.Когато имаш време пиши.Приятен ден с полувинката.
Бори,никаква те няма ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 316149
Деска и тя отдавна не е писала.Дано са добре.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Дек 14, 2010 8:36 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 347885
НИЕ БЯХМЕ НА РАЗХОДКА И КРИСИ ЗАСПА ПО ПЪТЯ И СЕГА СЪМ Я ОСТАВИЛА НА ТЕРАСАТА В КОЛИЧКАТА ДА СПИНКА НА ВЪЗДУХ.ВРЕМЕТО Е ХУБАВО И СЛЪНЧЕВО.
НИЕ НА 23 СМЕ НА ВАКСИНА.ЩЕ ВИДИМ КАКВО ЩЕ НИ БИЯТ.ТУК ВАКСИНИТЕ СА ПОЧТИ СЪЩИТЕ КАТО В БГ
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Дек 14, 2010 8:38 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 347885 тук съм Мимка.Ходих до пазара за крушки,че тук на магазините ни няма такива каквито ми трябват.
Мимка значи малкия Тео е окупирал компа и не дава на мама да седне.Много са любопитни от малки. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 23690
Хриси дано бързо мините през доктора и да могат да чуят гърдичките на Кари.
Дими приятни задачки и приятен ден с мъжлето ти.
Роси дано бързо ти мине главата и Ивка не те ядосва много.
Отивам да мия чиниите и да сготвя една лещичка.
Чао за сега и ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Дек 14, 2010 8:57 pm

Мими
Симфлорикса в имунизационна книжка пише че е за Полиомелит
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Дек 14, 2010 9:05 pm

Так лиииии?Аз знам,че в Пентаксима има полиомиелит. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 331740 Как е Наско Насе?Как мина ноща?
Бори,приятно готвене мила.
Стели,при вас плащат ли се ваксините?


Последната промяна е направена от Мимка на Вто Дек 14, 2010 9:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Дек 14, 2010 9:07 pm

Мерси Мимка
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Дек 14, 2010 9:21 pm

Мимка малката е осигурена здравно и не плащаме.само 2 мисля че ще платим
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Дек 14, 2010 10:45 pm

ЗДРАВЕЙТЕ НИЕ СУТРИНТА БЯХМЕ НА КАФЕНЦЕ И КАТО СЕ ПРИБРАХ КАТО ЗАПРЕТНАХ ЕДНИ РЪКАВИ ДА ИЗЧИСТЯ ДА СГОТВЯ ЕЕЕЕЕ КРАЙ НЯМА.......
ХРИСИ ДАНО НИЩО ДА И НЯМА НА КАРИ.
СТЕЛИ СТОПИЛИ СЕ ПРИ ВАС СНЕГА?
ДИМЕ МАЙ НАИСТИНА МОМИЧЕТАТА СА ПО ДИВИ ОТ МОМЧЕТАТА.
НАСЕ ПРИЯТНО ГОСТИ.
МИМЕ НА ТЕО ХАРЕСАЛИ МУ НАВЪН?
РОСИ ИМА И ТАКИВА ДНИ ПИЙ НЕЩО ЗА ГЛАВА ПАРАЦЕТАМОЛ МОЖЕ.
БОРЕ ТИ КАК СИ ДНЕС?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Дек 14, 2010 10:49 pm

ехо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 347885
ние се върнахме.
На обяд милата ми спа седнала че се дави от тия сополи.Минахме и при педито,не съм въобще очарована от нея,но се наядвам да е чула поне че гърдите че са чисти,.Карина се представи чудесно нсискаше да влиза в началото но аз я придумах и влзязохме без проблем.Изписа ми едни капки за кашлица Умкалор които струват 16,50 лв и една позната ми каза че никва работа не вършели ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 741120 Уф ужас ако не и мине до петък ще пиеме АБ.аз се притеснявам за сополите че нестихват но тя хремата е 5-7 дни.
Насе и аз за пръв път я Чувам тази ваксин а,но сигурно сега са я гласували заедно с Пентаксима за Безплатна и за това я слагат.
Мими.голяма скица е Тео в Снега ,гледах го е Фб.
Стели,браво бе при вас топличко и по разходки
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 3:21 am

ехо има ли някой,как сте момичета?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Дек 15, 2010 3:45 am

Да Хриси има.
Жу добре съм.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 15, 2010 4:05 am

как си БОРЕ, при вас има ли сняг вече
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Сря Дек 15, 2010 4:28 am

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 624477 Хриси горкото дете сигурно като легне и се задушава от тия сополи защо не и слагаш виброцил, Жу и мен ме чака основно почистване ,но сигурно ще е през уйкенда свекито ще дойде бавачка ,а аз ще се възползвам,че нашия тати живот и здраве в понеделник трябва да си е при нас . Боре пази се че с тия вируси е ужас , Дими ще имате уединение възползвайте се ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 883330 Мимче ,Тео е мъж с характер от сега се налага мисли му след 5 години, аз от време на време ги строявам големите в последно време много ме дразнят аз им кажа нещо те ми казват добре и си правят каквото знаят големия направил 13 отсъствия и сега е без детски а сестра му се на кефи дадох и ги за два месеца 70 лв само и само да го амбицирам да не бяга и им казах,че който си стой в клас през целия месец накрая ще е възнаграден направо вече незнам какво да правя по напред с кой да се занимавам. А беше такъв добър ученик и ми вика ония ден всички бягат аз ако остана ще ми викат зубар поне дъщеря ми е отговорна да чукам на дърво постоянно е ангажирана сутрин става на училище до 13 h после е на тренировки до 17 h прибира се и се заема с Дани за час два ако не е тя не се виждам а през почивните дни ходи на уроци по математика и модерен балет много амбициозно дете. Насе приятно готвене щях да ти пиша и забравих защо не слагаш Наско в спален чувал и моя малчо се одвива цяла вечер и вече сме в чувал. Роси искрено се радвам ,че Ивка е добре ти си направи чай от лайка действа отпускащо и си почивай ако можеш де, Стели браво на вас тя за това Криси е такава шоколадка събира последните слънчеви лъчи , мойто диване е опасно заспива ми на краката и като го сложа в кошарата и куква незнам сега като си дойде баща му все пак сме младоженци ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 624820
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Сря Дек 15, 2010 4:32 am

Деси, Нери и Мел липсват от доста време дано са добре и майчетата и дечицата ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370 Да ви се оплача ужасно ме боли гърба цялата съм схваната все едно са ми изгнили раменете болката е непоносима по цял ден го мъкна това кюфте и вече не си чувствам ръцете днес едвам се изправих от леглото бях като вдървена..Майка ми и сестра ми идваха днес за три часа и аз въз да ме няма излязох по центъра и си купих много опасна рокля за нова година трябва да я снимам и да ви я покажа много бързо я избрах като знам ,че съм ограничена с времето иначе имаше да обикалям магазините би нищо да не си харесам а сега бързо я харесах и си я купих от втория магазин ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 15, 2010 2:25 pm

добро утро кафеее ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Coffee_mix
как сте
ние изкарахме хубаво но Наско още като ги видя всички и се разрева и край бях принудена да го приспя и запа в 7:30 и стана одеве в 7 незнам какво да правя срах ме е да не си остане такъв да не получи някоя фобия ужааас
Роси аз имам чувал просто е прибран и не сам се сетила ще взема да пробвам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Сря Дек 15, 2010 3:47 pm

Добро утро Насе мерси за хубавото кафенце, не се притеснявай няма да получи фобия просто вечер децата се изнервят като има повече хора около тях и сигурно всички му се радват и му подвикват как няма да плаче , и Дани прави така когато има чужди хора се изнервя много и започва да реве или когато не сме в къщи също плачи върнем ли се и веднага започва да се радва и да се смее с глас децата си искат своето ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Сря Дек 15, 2010 3:54 pm

Сега гледам Гала и показаха много хубаво пеещо гърненце когато детенцето се изпишка или изака гърненцето започва да издава музикални звуци не е нужно да го вдигаш че някой така реват след това и не можеш да ги сложиш повторно много практично ми се вижда, другото което показаха е една чашка с отворче от която детето може да изпие нужното количество без да се олее
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 25 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 25 от 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите