beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 24 от 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Дек 12, 2010 2:59 pm

добро утро мамчета и коремчета как сте хайде на по кафе в студената сутрин ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 1578f11052ux9
охх няма да ви казвам моя Наско какъв дивак е целия е леден сега еувит като пъшкул в другата стая на топло снощи тъй като заспа с голи крачета и викам хайде така ще го оставя да не го будя че после трудно и заспива и друг път съм го оставяла и не се е откривал тази сутрин да вземе да се открие и си седи спокоен ритка си по едно време гледа едни крачета ми се подават лекичко нагоре олеее като го видях чисто студен целия дано не се разболее
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Дек 12, 2010 5:48 pm

здравейте мацкиииии ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 624477
Насе мерси за кафенцетооо,дано да не е настинал малкия-Саши ми се отвива от бебе до ден днешен,ама е свикнал ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 624820
днес при нас е куча студ и малко снежец е паднал
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Нед Дек 12, 2010 6:59 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 347885 Насе мерси за кафенцето.Дано Наско не е настинал.
Дими и при нас е много студено,но ние с майка и с брат ми ходих ме до центъра да си купим нещо новичко за елхата и на пазарувахме за ядене и сега сме на топличко.
Другите къде сте?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Дек 12, 2010 7:19 pm

Здравейте!
аз снощи бях на дамско парти,и се прибрах доста късно,и малко ми се спи днес ,но иначе пък си искарах много хубаво,нужно е човек да разпусне малко.Насе дано наистина Наско не е настинал,че ние днеска нещо взехме да кашляме.Ще ход я да и купя после Сироп та ако можем да пресечем кашлицата,ако не ще я водя на доки,нищо и нямаше а сега и кашлюка.Ей писна ми от това време,пълно е с бацили.....Боре,да снимаш украсата ви,какво ще готвиш днес?Дими,ти как си?Другите мами нещо липсват днес,дано сте добре
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Нед Дек 12, 2010 7:35 pm

Хриси браво че си разпуснала.Дано кашлицата на Кари да не е сериозна.Ами тя майка ми готви днес,ама ще прави рибена чорба и ориз с грах,моркови,царевица,броколи и пушени гърди и за десерт макарони на фурна.
Ние имаме само елхичка ама ще я снимам и ще я кача в темичката за окрасите.
Не за валя един сняг да умрат тези бацили.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Нед Дек 12, 2010 9:33 pm

привет на всички и ние снощи бяхме на банкет страхотно си изкарахме и аз имах нужда да разпусна че главата ми пушеше напоследък прибрахме се рано сутринта и така ми се спи.........
утре ще пиша повече
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Дек 12, 2010 10:50 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 347885 момичета!
Днес ми е мн натоварен ден.Влязох само да ви видя.
По-късно ако мога ще се включа пак. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 849732
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Дек 13, 2010 2:10 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 17906441946954531701292220629x6jMCkdujVe87dXYlHdp

хайде има ли будни да пийнем кафе
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Дек 13, 2010 3:12 pm

аз днес съм в много добро настроение.за първи път откакто се е родила Криси не е яла през ноща и си е спала цяла нощ в кошарката.последно я храних в 12 снощи.към 3 започна да шава в кошарката,но аз не я взех и тя пак си заспа и така до 7.30.преоблякох я,яде и сега пак спинка.еххх дано да е все така.
при нас вали дъжд и ще сме си вкъщи пак.
сега ще гледам Гала
имам и много за пране но в този дъжд не ми се мисли как ще съхнат
лек ден желая на всички мами,малчугани и коремчета ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Дек 13, 2010 3:43 pm

здрасти стели хубаво кафе при нас току що заваля сняг аз много обичам и много се кефя бързах да се похваля и сигурно ще натрупа защото е сухо и не е валяло
охх до одеве бяхме при доки боцкахме най накрая Наско милия така се измъчи че и един червен доки я беше страх да не получи алергия та му давах и едни капки и всеки път седмица преди боцкане трябва да му ги давам Наско се поуспокои и заспа милия такъв рев му дръпна и нурофен му давах и компресс реванол на боцатите места ужас направо такова гадно ми стана ама няма начин иначе сме горе долу добре
Стели браво така ще правиш за да свике моя Наско вече така свикна можеи да се пробуди вече ама аз не ставам лежа си и той повърти се и заспи пак и така даже понякога заспива към 9 и всяка сутрин става в 8 като часовник е за това много се радвам за вас ще видиш колко е добре така като си спи самичка и не те буди нощем ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 616385
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Дек 13, 2010 4:14 pm

Добро утро!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ НА ВСИЧКИ!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 поне при нас вали и трупа дори.
Уф харесва ми да я бяло ,но определено зимата не е моят любим сезон,мразя студеното по принцип.
Единственното за което се радвам е че се избият тези прокрети вируси.Ние продялжаваме дакашляме и да ни текат сополите,чудно че по принцип нощес не кашля а като стане.Давам и сироп и капки за сополите и слагам,и не съм я водила на Доки,но ако не вземе да минава ще я водя да видим какво ще и изпише.
Насе жално е наистина като гледаш как плачат децата като ги боцкат,но няма начин,неизбежни са ваксините,казват че е за хубаво.
Стели,дано Криси вече си изгради такъв режим,макар че нощ с нощ не си прилича при кърмените бебета.....
Другите къде сте?
Роси,как сте,мина ли кашлицата,по добре ли е Ивето?
Мими,Жу,Роси78,Деска как сте.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Дек 13, 2010 4:33 pm

здравейте дами
Стели Mерси за кафенцето i при нас е побеляло и прехвърча
Хриси,дано бързо да се оправите-и ние бяхме така-през нощта нищо,сутриH кашля
аз ставам да поразчистя малкo и пак ще намина
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Дек 13, 2010 4:43 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 347885 и от мен.При нас е 1гр.и е спокойно не вали.
Честит първи сняг на всички при които вали.
Стели мерси за кафето аз ей сега ще пия с една приятелка и после ще ходя да си купя някоя блузка.
Приятен ден на всички.После пак ще намина
















Последната промяна е направена от borqna miteva на Пон Дек 13, 2010 7:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пон Дек 13, 2010 7:14 pm

здравеитееее
честит първи сняг и при нас вали и е натрупалооо
днес сме по-добре сега спиме почти и не кашля само от време на време сиропа много и помогна имаме още антибиотик ще го допием и ще и мине вече напълнооо
ходих на доки но неможа да ме запише чак за другия месец нямали пари за изледваниятааа ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 587689
знаели някои дали мога веднага да пусна болничен след свършването на маичинството ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 741120
доки ме питаше и ще трябва още няколко дни и да звъня да щчетоводителката колкото и да не ми се ще че е една гадддд
отивам да чистя после пак ще минааа ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 83357
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Дек 13, 2010 8:13 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И ПРИ НАС ВАЛИ ДОСТА Е НАТРУПАЛО ИЗЛИЗАХМЕ ЗА 1 ЧАС НО ОПРЕДЕЛЕНО ПЛАМЧО НЕ Е ДОВОЛЕН САМО МРЪНКАШЕ И РЕВЕШЕ И ВИКАШ "СТАХ".
СТЕЛИ браво на Криста все така да сте вече и ти да си добре
Насе горкия Наско измъчил се е.
ХРИСИ трудно минава тази кашлица горе долу 10 дена поне ние сме така.
ДИМЕ ти как си?
РОСИ хубаво че Ивка се управя че се беше притеснила а не трябва .
БОРЕ как е бебо?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Дек 13, 2010 8:15 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 347885 момичета!
От сутринта имах гости.Една приятелка дойде с детенцето и.Сега ги изпратих и седнах да ви видя.
Браво на Криси ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 849732 дано си спинка по цяла нощ и мама Стели да си почива и да се наспива.
Насе така е миличка.Много са гадни тези ваксини,но са неизбежни.Казаха ли ти да не го къпеш довечера?Също така може да ти вдигне температура.Каква ваксина сложихте?На колко места го боцкаха?
Хрис и тук вали снежец и е мн приятно навън.Води я Кари на лекар.Дари най-редовно го водим и още кашля.Вируса е мн гаден.
Бори приятно пазаруване и после да се похвалиш какво си си купила.
Дими тази домакинска работа край няма.Така ми е писналооо...
Роси радвам се че Ивка е добре.За болничния немога да ти кажа.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 764370 за всички.Отивам да простирам и да си ошетам.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Дек 13, 2010 8:49 pm

здравейте пак
и при нас много силно заваля
жу ,добре сме ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 245364
Мимка аз почнах да чистя,но после се захванах и със друго
нещо детето ме изнерви много!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 561608 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 650106
Само зяпа телевизия и на игрите по цял ден нищо друго не го интересува-как ще е ученик догодина не ми е ясно- ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 889460
сега му изгасих всичко и ми се тръшка и ми предава инати
казах му че за коледа ще остане без подарък ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 476627
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Дек 13, 2010 10:14 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 347885 милички.Май само при нас не вали сняг.
Не си харесах нищо и си купих само два чифта памучни бикини.
Жу добре е бебчо рита почти цял ден.
Мимке приятно простиране.
Роси браво на Ивка че е по добре дано не се повтаря.
Дими що така Саши не ще да учи то сега ако не учи кога.
Стели дано Криста спи и за напред така и мама да може да спи спокойно през ноща.
Аз отивам да чистя печката и да шия чорапите на моя.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Дек 13, 2010 10:30 pm

ами Мим за къпането нищо не казаха иначе за температурата знам и още като се пребрахме му дадох Нурофен и за сега нямаме проблеми слагахме пентаксим в едното краче и симфлорикс в другото добре че сте вие да казвате хубаво че не го изкъпах щях да го къпя одеве ама мрънкаше и викам ще отложа вечерта
божее тези зъби ей сега Наско го държа и по едно време хванал ми ципа на горнището с двете жръце и го лапнал и вика ужаааас дано скоро излезнат вече доста са набъбнали
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Пон Дек 13, 2010 10:40 pm

Здравейте майчета хайде да ви почерпя днес Дани става на три месеца !
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Ecc2c72ded73
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 A2d9606ca3bd
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 1d83fa26e2cd
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Cd6aca868c0c
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Дек 13, 2010 10:51 pm

Роси мерси за почерпката.Честита 3месечинка на Дани ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 622615 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 381592 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 584148
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Дек 13, 2010 10:57 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 48201684419472280321292252189ARSva1gPx0SrRLCSfqJ2

ЧЕСТИТА ТРЕТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛКИЯ ДАНИ!НЕКА ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВО И УСМИХНАТО ДЕТЕ!
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Дек 13, 2010 10:58 pm

рОСИ МЕРСИ ЗА ПОЧЕРПКАТА
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Пон Дек 13, 2010 11:00 pm

Браво на Криси смелила се е над мама Стели,само Дани ме тормози мен като сиамски близнаци сме по цял ден не мога, вече нямам сили с нетърпение чакам 20-ти тогава е полета на моя и му връчвам сина още на летището да се оправят ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 571838 Насе и нашето доки ни казва всеки път след ваксина да не го къпя, Дими такива са сегашните деца обсебени са от тия компютри и компютърни игри нямат никакво детство. Жу,Пламчо сигурно се е стреснал от снега, Браво на малката Ивка нека се оправя по скоро и мама Роси да се успокой, Мимче как е Тео слушка ли ? Хриси не чакай че, да не стане по сериозно свари и счукани орехи с ябълки прецеди и давай на Кари да пие вместо водичка през деня, Боре и при нас няма сняг днес беше хубав и топъл ден и аз чакам с нетърпение да завали сняг и да убие всички бацили и вируси дано не съм пропуснала някой ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 764370 за всички ви
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Дек 13, 2010 11:39 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 624477 ето ме и мен!
Насе,каква е тази ваксина втората?Задължителна ли е?За пръв път я чувам.Ще му пробият зъбки миличка,нооооо иска се мноооооого търпение.Желая му скоро да има зъбчета,които да пробият безболезнено.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 764370
Бори,честити ти бикинки.Носи си ги със здраве.Скоро и при вас ще има сняг.Не бой се.
Дими,неискам да те плаша,но все по-диви и по-диви стават растейки.Дари ми беше мн кротък.Сега ела го виж.Все едно не е моето дете.Не го плаши нищо.Подарък миналата година получи,но дребен.Тази ще мине БЕЗ така както вървят нещата.

Честита трета месечинка на Дани!Нека расте жив и здрав и радва мама и тати,кака и бати. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 764370
Роси,благодаря за почерпката мила.Богата трапеза си ни поднесла.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcRdFldeq7kTEtAnWP9bV2T3nbs6rYRNAOtNGZ9lVmjUUZ8fL-TI
Тео е добре.Щурее на 6.Няма недостъпно място вкъщи за него.Катери се навсякъде.
Аз все забравям да те питам ти как се оправяш с тийнеджърите вкъщи?Слушат ли те?Аз виждам голям зор с нашия батко. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 461660
За бебчо не се тревожи.Ще свикне и с други.Бъди търпелива.Тео до скоро никой не признаваше.Вече разбира и ходи при майка ми.Макар и рядко.То друг няма кой да го гледа де.Ама пък здраве да е.Свикнала съм сама да се справям.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 24 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 24 от 26 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите