beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 14 от 26 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Ное 27, 2010 6:35 pm

здрасти Деси,аз реагирах,ама ми казаха,че млечните не ги работели ,но ако го заболи пак ще го водя отново за рождения ден-мина нормално-купона беше в къщи и доста се поизморих
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 27, 2010 7:11 pm

Здравейте!
Сега мога да ви попрочета,заспахме и азвлязох да ви видя.
Оф горките деца,и аз имам много пломби и кариеси за правене ,но изпитвам ужас от зъболекри и затова ходя в последния момент,ужас ви казвам,трябва някой ден да се въоръжа с кураж и да отивам ама ще видим кога ще е.
Дими,важното е че сте празнували,но наистина в къщи отрепията е за домакиня,но няма как.
Деска приятна разходка,иначе как сте?Росито слушка ли?
Мимка,приятно вършене на задачките....
Това е от мен,доста е студенопри нас!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Ное 27, 2010 7:53 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477 момичета!Ние се прибрахме.Купих си поредния пасатор.Един панталон и храна за вкъщи пазарихме.Доста си е хладно наистина.
Дими,мн лошо мила.Води го при зъбарката.Като го боли как ще търпи детенце.Моя съседка от 3 годишна води дъщеря си.Много обича сладко и затова така се получава.
Деси как е Роси?Приятна следобедна разходка.
Мимче,ако има работа тук за мъжлето стойте.Хем ще бъдете близко на Хриска.Вие ще си прецените.
Хриси отивай на зъболекар,че после повече ще боли мила.Престраши се.
Насе,мн хубави неща си накупила.Честито.
Бори къде се губиш?Никаква не пишеш.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Ное 27, 2010 9:41 pm

здравейте и от нас
аз днес съм се разшетала да вкарам къщата в ред.
ДИМИ как така не се работят млечните зъби защо едни кариеси трябва да стигат до пулпити моя зъболекар не работи млечен зъб ако скоро ще го сменяме понеже Радост е много шубе.
МИМЕ много хубаво че се чувствате добре тя и МАРАЯ май ви усеща и е по спокойна.
МИМЕ защо така с тези пасатори горят ли ти?
ХРИСИ отивай на зъболекар нали знаеш че после повече боли.
ДЕСИ вие как сте?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Ное 27, 2010 10:25 pm

жужагад написа:здравейте и от нас
аз днес съм се разшетала да вкарам къщата в ред.
ДИМИ как така не се работят млечните зъби защо едни кариеси трябва да стигат до пулпити моя зъболекар не работи млечен зъб ако скоро ще го сменяме понеже Радост е много шубе.
последно гo водих миналата година-имаше каририес отпред на двата първи зуба-и те казаха няма смисъл-предни зъби- ще ги смени
сега обаче изведнъж се появиха и на 4-е зъби,но сега се оплака че го боли и ще го заведа да не би да е направил някое възпаление
иначе крема с които му ги мaжа е точно за това-да забави развитието на кариеса докато се смени зуба с постоянен
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 28, 2010 4:46 am

Добра нощ момичета!
Жу,не ми горят зегерката над ножчето се чупи и до там.Имам три пасатора които са без долна част/режеща.Горната част е здрава но не ми върши работа. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 889460 Надявам се новия да работи по-дълго. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 610885 Изчисти ли?Радост помага ли ти?
Дими за пръв път чувам за такова гелче.Хубаво е,че го има.
Хайде,лека нощ!
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 6148
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Ное 28, 2010 3:05 pm

добро утро хайде на кафе или днес е неделя и всички се успивате ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 012250f1448bbea871bb034ac0c7574fd4cf06
Ние днес ще ходим на село и ще постоим до вечерта ще си запалим барбекютои да видят НАско малко иначе сме добре вчера му купихме нова биба по голяма за 3-6 м. мислех си че другата му е малка и затова смуче пръста да ама не пак не я иска много по малко и рядко да се излъже и да я засмуче
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Нед Ное 28, 2010 4:07 pm

добро утро НАСЕ мерси за кафето
радвай се за бибата ние тази сутрин се събудихме със нацяло скъсана и сам си я хвърли в коша но преди малко се сети и вика биба-биба и отиде и я изкара от коша но неможе да си я лапне хахха ОЧАКВАТ МЕ КОШМАРНИ НОЩИ НО ДАНО Я ОТКАЖЕМ ТОЗИ ПЪТ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Ное 28, 2010 5:30 pm

здравейте, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477
лелееее,едва си отворих очите
Насе мерcи за кафенцето,аз днес май ще трябва да изпия две
Жу ,успех с отказването-дано да успеете
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Ное 28, 2010 6:49 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477
Здравейте!
Насе приятно изкарване на село,ние днес се прибираме в града пък.Не го мъчи щом неиска биба,и ние минахме така през 5-6 биби ,но ни една искаше та така и останахме без.После взе да харесва на шишето бибата и сега нея смуче с вода или мляко за заспиване,от нея отказване няма
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 28, 2010 7:36 pm

Здравейте момичета!
Насе благодаря ти за кафенцето.Приятно изкарване на село.
Жу,дано имате успех с бибата.Тео при всяко лягане я търси,но без успех.Вече сме без от седмица може би.
Дими,много ли си уморена?Днес опитай да поспиш повечко.Как е Сашко?
Хриска,приятен път миличка.Разтъжихте ли се с Мимчето и Марая?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Ное 28, 2010 8:27 pm

Здрасти Мимка
охх много съм изморена,но се захванах да размествам из кухнята
Сашко ме муфти да му купувам нови игpачки-оох тея дeца спирка нямат ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 827222
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 29, 2010 2:24 am

Здравейте!
Пиша ви вече от града прибрахме се днес.
Мими разтъжихме се ,но Кари постоянно я търси ,защото свикна с нея,но ще се виждаме често.
Честит ти пасатор и панталони,да ги снимаш ей в покупките,не забравяйте!!!
Жу,дано се откажете от бибата.Но и да не е сега, идва му момента няма страшно...
Маминките с малките бебоци се губят нещо напоследък.Стелче,Нери,Роси78 се губят.Дано са добре.
Целувки за всички ви!!!!
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 29, 2010 2:49 pm

ахх поспаланки днес кафето пак е от мен ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 32304
как сте искам да ви се похваля десния първи зъб на Наско венеца му е подут и направо е издут на долу все едно има зъбче много е смешен скоро ще е много съм щаслива снощи даже и шишето си държеше сам много съм горда
днес ще ходим до болницата да видим как сме и какво ще става стея наще имунизации иначе е добре и сополки няма толкова като преди
вие как сте
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Ное 29, 2010 3:13 pm

добро утро НАСЕ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
е скоро ще си имате зъбче и не се притеснявай за имунизацията ще ви я сложат. ние едвам снощи заспахме 1час обикаляше къщата и неможеше да си намери място ние се правим че спим и накрая и той легна между нас но той само ритници хвърля и аз като се събудих в 2,30 и до 5 като че ли имах клечки на очите какво ми стана.
ДРУГИТЕ МАМИ КЪДЕ СА МНОГО ЛИПСВАТЕЕЕЕЕЕЕЕ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 29, 2010 3:20 pm

ооо Жу така става като легнеш и малко да поспиш после цяла вечер бодуваш сутринта когато трябва да ставаш тогава ти се доспива много познато гадничко е после а той защо не искаше да спи заради бибата ли
Нашите дрешки пристигнаха сега ми ги донесоха много са хубави само дето суитчера уж за 7 годишно дете апък един мъничък незнам на нашия батко дали ще му стане ама каквото такова ако не му стане ще го продадем на някой
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Ное 29, 2010 4:03 pm

Насе мерси за кафето.сега приспивам дребната и ще си го пийна и ще седна да ви видя и да ви разкажа как прекарахме уикенда
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Ное 29, 2010 4:10 pm

Здравейте и от мен!
Насе ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 245364 за кафенцето.
Дано скоро избие зъбчето на Наско и се успокои детето.Не се притеснявай за ваксините.Ще ги сложат.Важното е Наско да е здравичък.
Жу,защо така не ти се спи?Да не би да си се притеснила за нещо?Пламчо търси ли си бибата?Тео постоянно пита за нея и я търси ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624820 ама тцъъъ...Край вече! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 571838
Хриска милата Кари!Виж как разбира.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 Много я обичка сигурно,пък и щом е кротанка Марая как да не я гушкаш? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 239517
Хей,момичета къде сте?Коремчетата също не се отчитат? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 316149
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 29, 2010 4:12 pm

Много хубаво Стели разкажи ни аз сега се измъчх търся някъде да ми гравират снимка върху ключодържател но навсякъде са все едно черно бяла снимка си сложил а аз искам контурно да е една позната на мъжа ми е направила такъв на мъжа си и аз искам да му направя подарък за рожденния ден другия месец пратих няколко запитвания по интернет ама май няма да ми направят една бройка май раотят на едро и май май не правят това което искам,а аз не я познавам много добре тази жена че да я питам къде го е направила ,а ако кажа на мъжа ми няма да е изненада ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 331740 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 331740 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 331740
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Ное 29, 2010 4:26 pm

Насе хайде да никне бързо зъбчето на Наско и да показвате вече усмивка със зъбче ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624820
Вчера ходихме в един увеселителен парк в атина.те всъщност са два увеселителни парка един срещу друг.единият е за деца с детскитуе му там люлки и други неща,а другият е за големи.там има разни страшни неща.като влакче на ужасите и разни други където те въртят във въздуха.ние не се качвахме на нищо.просто се разхождахме.но малката като порасне ще сме редовни посесители в детския.бях взела кърма за навън и откарахме 5 часа там.беше много хубав ден ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 951600
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Ное 29, 2010 4:30 pm

Ей,мацки здравейте,
как сте,
Насе бързо никнене на зъбчето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 29, 2010 8:08 pm

Здравейте на всички!!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885
Насе ,много бърза Наско с зъбките,но дано поне лесно му избие и не го боли.Мъничето ни,той бие всички рекорди по ранно никненен на зъбчета.
Стели,браво на вас,по снимките видях че емного хубаво във увеселителният парк в който сте били.
Мимка,много са забавни двете братовчедки,търсят се,но сега малко ще са разделени,че неможе само на село.Мимчето нямат нет тука в града и може и да не се включи.
Коремчетата липсват да,дано с еразпишат скоро.
Жу,и на мен ми се случва много често да будувам,като ставам посреднощ да давам на Кари вода и се разсънвам,кофти е много.
Днес при нас е много топло,нехарактерно за сезона,как така е 20 градуса а след има няма 1 месец е нова Година,луда работа.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 29, 2010 8:16 pm

здравейте ние бяхме до доки и малко на разходка много е топлоо при нас ама такъв вятър духа увас едвам се върви срещу него по нагорнище и се пребрахме сега Наско се наяде добре е вече е здрав каза да си допием сиропа и това е и че уж тре ще ли ако им донесат разбирасе ваксините щели да ми заделят специално на мен една ама ако им оставели пак 3/4 незнаели на кой по напред абее от един месец ги чакаме аман вече а са толкова скъпи едната била около 50 лв а другата към100 и нещо ужас
сега ще ходим да готвим и така
Мим видях Добо одеве махна ни и се прибираше ние със сестра ми бяхме пред блока на пейките много се радвам, че сме здрави ще можем да се видим много искам да я видя тази кукла на живо да и се порадвам ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 951600 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 951600
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Ное 29, 2010 8:31 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885 мамчета аз съм тук вече бях на село и нямах нет и лаптоп също де.
Ние с бебчо сме добре резултати са наред.Чух му сърчицето,но въобще не го гледаха на видеозона ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 591337 и още не му знам пола,но важно е че е е добре,а сърчицето му бие много добре и като го чух чак се просълзих.Аз ви оставям за сега че отивам да пазарувам и да сготвя нещо.После ще ви чета че много сте писали. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370 от мен и бебчо на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 29, 2010 8:49 pm

НАСЕ ТЕ СА СИ В БЛОКА ТЕЗИ ДНИ,Брат ми беше в къщи и се прибираше като си го видяла.Нямат нет още и затова няма да е на линия май.
Боре,здравей.Уж милата много гадно така като се настроиш че ще го гледат на видеозон а те хич не се сетят докитата.Акоимаш възможност си плати и иди някъде на 3Д или 4Д да те видят за да не тръпнеш в неочакване до следващият път.
Това е от мен,Ние след малко ще излизаме на разходка......
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 26 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите