beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 8 от 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Ное 19, 2010 8:37 pm

Бори, приятно готвене мила.
Хриска,вземи и рингер да не се обезводни.Ако имаш с кой я заведи на лекар.
Стели,не се притеснявай.Инстикта ти я пази.А и тя хич не е глупава,ще нададе вой ако нещо не и е удобно.Не се тревожи.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Ное 19, 2010 10:15 pm

Хрис аз за повръщане знам само Деган
ние до сега готвихме в сестра ми и сега се пребрах изкъпах се и седнах а ви видя а Наско си спи в количката не сам го изкарала сега пък не се сабужда и за да не го будя го оставих в коридора в количката
по късно ще пусна снимки че да снимам всичко заедно иначе станаха много добе
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Съб Ное 20, 2010 12:31 am

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477 тук съм Мимке.Ходих да си платя осигуровките и малко на разходка.
Сега ще отивам да прибирам дрехи и да мия чинии.
Хриси дано да спре повръщането и всичко да е наред.
Моя племеник и той беше така не искаше да си спи в кревачето и майка му го вземаше при нея.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Съб Ное 20, 2010 12:48 am

май повечето малки бебетата са така.аз си го обяснявам че се плашат като са сами и все искат да усещат присъствието на мама и тати.надявам се да не продължава дълго това и да си свикне да си спи в креватмето.а сега и тези колики ги мйъчат и по този начин се утешават.после зъбки мъбки.....................то няма оттърване ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 23690
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Ное 20, 2010 3:47 am

ХРИСИ аз късно се включвам но много ефикасно е натриев цитрад имаго на сироп има го и на ампули.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 20, 2010 4:15 am

жужагад написа:ХРИСИ аз късно се включвам но много ефикасно е натриев цитрад имаго на сироп има го и на ампули.
Жу,взех и го но не и помогна,чак след 2 рата инжексия ДЕГАН, от личната се спя.Дано мине вече че много се измъчи.Дано утре като стане е много по добре.
Стелче,моята Карина спеше до мен подчертавам до мен от моята страна докато навърши 40 дена,всяка вечер.Само през деня спеше понякога в кошарата.Беше ми много по удобно за хранене и все пак ме беше страх нещо да не се задави и затова предпочитах да я чувствам по близко до мен.Една приятелка един ден ми каза-че ако не я преместя в най скоро време ще свикне и край после няма да иска.така и направихме,приспивах я на спалнята и после като заспеше я местех,През ноща ми се е случвало много пъти да я и вземем м/у нас,като поотрасна но си и спи в кошарата.Моя все се ядосва че е навряна по между ни и сега е ужас като вземе да рита и удря на сън,понякога не си чувствам гърбът,но няма как,плаче и иска да я взема.Добре че си и спи в креватчето ,че иначе е ужас.Незнам немога да дам съвет,то всяко дете сие различно,още повече че ако искада е до тебе,няма как да не го вземеш ,то е грехота.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Ное 20, 2010 2:21 pm

добро утро
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 138432859710731129201290233995D9vbfbX9pX2nKqEV9RKQ
СТЕЛИ и аз не мога да ти дам съвет всяко дете си е индивидуално но не се притеснявай няма да я смачкате вие вътрешно си я пазите даже и като спите.
ХРИСИ радвам се че майкати е по добре какво и е да не е вирус?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 20, 2010 2:41 pm

Жу много хубаво кафе мерси определено имам голяма нужда от него понеже имаме един комшия до нас точно отвратителен е възръстен мъж не сам видяла нито жена да има нито деца поне тука при него цял ден и цяла вечер му върви телевизора в спалнята и се чува ужасно при нас първите дни хайде не ни прай впечатление но това е постоянно снощи в 3 часа Наско като ни сабуди и моя ходи звъня му няма не отваря после към 4,5 се стропа врата май тогава се пребра или е бил друг или заспива на телевизор или нарочно го оставя да си мислят че има някой направо ужас и май май е второто понеже е пуснат много силно та да се чува от вън и не сме спали пак охх стига съм се оплаквала
снощи не давах мляко на наско дадох му вода правилно ии грешно изпи си я и заспа напоследък рано заспива и се буди посреднощ сутрин малко спи а преди не беше така незнам вече
Хрис какво и е на леля Нели както казва Жу да не е вирус че има и такива с повръщане дано се е оправила много поздрави ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Ное 20, 2010 5:52 pm

обър ден момичета ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477
Жу мерси за хубавото кафенце
Хриси,вие как сте днес ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 63717
Мимка ако видя този месец две чертички ще е пълна сlучайност,но веднага ще се похваля ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 56080
момичета аз тази нощ не можах да мигна-не знам какво ми стана и сега се чувствам ужаснооо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 76919
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Съб Ное 20, 2010 7:28 pm

Привет момичета ние сме вече добре ,вчера бяхме на контролен преглед после ходихме да пазаруваме с каката и Дани. Прибрахме се и свекито ни дойде на гости с приспиване и ми вика хайде излез се разсей малко и аз сякаш това и чаках веднага се организирах и отидох на женски купон в една приятелка. Та така чак до 1 h после си хванах такси и се прибрах, отрази ми се много добре психически последните няколко дни бях много обременена хубаво е човек да разпуска веднъж в седмицата . Стели и Дани ми прави тия номера не иска в кошарата а все при мен даже в момента е на спалнята до мен и си спи само така човека иначе спинка 10-15 мин и се събужда. Незнам като си дойде баща му сега за коледа какво ще го правим аз да ви се похваля от няколко дни водим диалог такива песни ми пее аз му кажа една дума той ми отвръща с три на неговия си език голям сладур е. Насе гледах клипчето Наско е очарователно жизнено детенце да го нацелуваш от мен, Хриси дано се оправи по бързо майка ти и ако е вирус дано останалите се размините, Нери не се товари мила не и обръщай внимание на свекито гледай си детето прави се че не я чуваш не го взимай на сериозно че да не ти се дигне съвсем кърмата. Дими дай боже да ни зарадваш и темичката на бременелките да се понапълни ,Жу как си мила какво прави моита симпатяга Пламчо, Мимка да цункаш Тео голям сладур, Боре дай боже да сте живи и здрави и всичко мине по вода а дали момченце дали момиченче все ще си го обичате и аз докато бях бременна се надявах да имам момиченце но сега Дани не си го давам и за 5 момиченца обичам го до лудост имам чувството, че го обсебвам понякога постоянно съм над него постоянно гу гушкам и все е в мен като сиамски близнаци сме.Знам че така ще го свикна на ръце ама какво да се прави ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 20, 2010 7:55 pm

здравейте!мама е повръщала най вероятно от виско кръвно,Явно така е станало отнагревките защото нали я болеше крака и сега може би е отражение.Днес на моменти е добре,а моменти и става гадно пак,само дано не повръща,че почне ли няма спиране.
Роси,хубаво ти се е отарзило,то това еднообразие ни съсипва няма как.Браво,и ние с приятелките се организираме да излизаме понякога ,но аз ако успея да приспа Карито навреме отива,ако ли не следващият път.
За обсебването си права,и аз така съм на моменти,гушкам я притискам я Кари но тя вече не дава толкова,имам чувството че винаги е била смен,незнам какво бих правила без нея/пупупупуп/
Дими,пожелавам ти и аз от сърце 2 чертички.
Нери,слушай майчиният си инстинкт и никой друг.
Насе,уж,много неприятно,за жалост така е като имаш шантави съседи
Това е от мен
да се надяваме че по късно пак ще се включа.
Целувки и слънчев ден,при нас е много приятно ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Ное 20, 2010 8:15 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477 момичета.Чак сега се добрах до компа.
Жу,страхотно кафе благодаря току що си направих и седнах малко да си почина.Видях хубаво време и си изпрах чаршафите.Тео чак сега заспа.
Дими,няма случайни неща мила.Дано скоро се похвалиш. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 610885
Насе,щом е ежедневие защо не викнете полиция.Другия вариянт е да му цъкнете шалтера.Преди време под нас имаше квартиранти араби.По цели нощи имаше оргий.Полицията ги глоби няколко пъти,но не се уплашиха,обаче като им цъкнаха тока съседите се изнесоха набързо.За оченцето питай детската лекарка като отидеш на консултация.Само не се шашкай.Може и така да ти се струва.Друг забелязал ли го е?
Роси радвам се,че вече сте добре.Хубаво си направила като си излязла.Човек има нужда да разпусне малко стига да има отмяна.
Бори живо и здраво да го износиш и родиш пък каквото рекъл Господ.
Нери, не си го слагай на сърце всички свекита малко или много мъркат.Гледай си детенце както ти си знаеш.
Хриска,дано и спадне кръвното на майка ти.Много е неприятно..
Тео обича да го гушкам но само до тук.Не ми дава да го мачкам и щипкам.Все се дърпа и ме бута.
Приятен слънчев следобед! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 66682 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 66682 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 66682
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 20, 2010 8:24 pm

офф ще видим какво ще го правим тоз комшия
а за Наско да за жалост и баща му снощи го забеляза аз отдавна го виждам ама нищо не бях споменала и той снощи като ми каза и се разбрахме че е така наистина ами в понеделник сме на консултация ще и кажа ама не ми се вярва много внимание да отдели
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Ное 20, 2010 8:26 pm

Насе недей така,как няма да отдели внимание.Има и други лекари в крайна сметка са за това.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 20, 2010 8:40 pm

ще видим ще говоря с мъжа ми и в понеделник като идем ще видим какво ще стане
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 20, 2010 8:45 pm

Насе аз на разбрах какво му е на оченцето.кажи на докито ви.
А за съседа,наистина викайте полиция когато почне много да ви притеснява,
Мимка и при нас е хубаво времето,дори страхотно.
За свекитата или вашите родители ,не ми се говори,всеки се меси,важното е да се разбирате и с едните и с другите.Всички дават мнения и съвети ,но няма как.При всички е било така.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Ное 20, 2010 8:58 pm

ами Хрис лявото му оченце ириса като гледа в една точко право към мен например и дясното му е точно в средата а лявото клони повече към нослето малко е кривичко на пръв поглед не се забелязва но като се вгледаш се вижда по принцип и аз имам един такъв дефект който на първо око не се вижда пак с очите едното ми по свито от другото все едно леко съм го стиснала ще видим док какво ще каже
Нери охх тея свекита моята е страшна работа понякога така да ме дразниии винаги иска да е на нейното и аз като не сам свикнала с тях толкова много и нищо не мога да и кажа и се съгласявам и много ме е яд не мога като на нашите да им се развикам както си му е реда и си мълча и после си го изкарвам на моя иначе не е лоша жена ама напоследак ме дразни много
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Съб Ное 20, 2010 11:09 pm

Насе не се притеснявай, аз сега покрай теб и твойте писаници ми се стори,че и на Дани едното око е по присвито от другото,а относно свекървите предлагам да си направим една тема и когато на една от нас й дотежи да си излива яроста там аз за сега нямам никакви проблеми с моята свекърва и дай боже и за в бъдеще да сме все така ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 610885 Хриси стискам палци дано майка ти се оправи скоро ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 56662
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Ное 20, 2010 11:26 pm

Момичета това което пишете за за оченцата на бебетата ви ,мисля че ще се оправи с времето.А Карито пък много често си събираше очичките ,но после слава богу се оправи ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 56080 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 56080
Роси,благодаря ти мила,дано се оправи че много гадно
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 21, 2010 2:47 pm

Добро утро!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Veselo_kafenceКак спахте момичета?Нашата нощ беше кошмарна.Не съм мигнала.Тео много сънува и говори,плачеше смееше се...та до сутринта.Сега с батко му се бият с мандарини ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 305872 Лудницата вкъщи е пълна.
Хриска как е мама днес?
Бори,не си писала мила.Добре ли си?
Жужу благодаря ти за всички блузки и пижамата.Много са готини. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 56662
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Ное 21, 2010 3:41 pm

Добро утро!
Мими мерси за кафето,пийвам си сега макар да сме станали още в 7 ч.Оле ще ме побърка това дете с ранното си ставане.И ние много често говорим ,и плачем,будим се по 3-4 пъти но аз не и обръщам внимание вече.Ядва се така.Мама е добре вече,няма проблем.Благодаря
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Нед Ное 21, 2010 3:45 pm

Мимка мерси за кафенцето.ще си пийна и твоето,че Роси и тя поднесе в другата темичка.
ние вчера бяхме навън и затова неможах да ви видя.времето беше много хубаво.
днес пак е слънчево и ще отидем пак някъде.малката много обича да се вози.цялата разходка проспа.и в столчето и в количката й харесва да я возят
Мимка има и такива нощи.няма как.децата са емоционални и преживяват всичко в сънищата отново.
Хриси мама оправи ли се?
Насе не се тревожи за очетете.гтова е т нар физиологично кривогледство.май до към 6 мес се оправя.и Криси събира очите и е кривогледа понякога.много често дори.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Нед Ное 21, 2010 4:00 pm

Добро утро момичета , Мимка благодаря за кафенцето и моя малкия се въртя цяла вечер и беше неспокоен. В три му дадох малко вода и го преместих в кошарата . После в 5 h започна да плаче неистово което беше явни симптоми на сумалийски глад нахраних го че до осем съм поспала непробудно, Хриси искренно се радвам за майка ти, Жу явно пак се е развихрила в способностите си в което не се и съмнявам, Дими,Нери,Мел как сте ? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  rosi78 Нед Ное 21, 2010 4:01 pm

Насе колко кг е Наско вече ?
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Ное 21, 2010 4:08 pm

Хриска мн се радвам,че майка ти е добре.Дано няма повече проблем.С това ранно ставане просто нямам думи.Аз незнам какво значи ставане в 9 например.Нито Дари нито Тео са ми спяли.Кукуряци. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 951600 Немога да не го чувам.Той става и протяга ръчички.Тази нощ за малко да падне.Уплаши ме.
Стели, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 616385 на Криста.Много хубаво си прави щом спинка.Ако можеш и ти лягай когато нямаш работа.Приятна разходка!
За оченцата си права.Така е.Дано наистина отшуми.
Здрасти Роси!Дани е мъничък още.Храни го нощем.Милата душица,как си иска да папка.
Аз размразявам хладилника и ще ви наглеждам.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите