beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 15 от 26 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Ное 29, 2010 9:08 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 624477 ние заспахмееееееее...
Бързам и аз да се включа. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 571838
Дими,минала си набързо само.Къде изчезна пак? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 316149
Хриска приятна разходка и много ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 764370 за кака Кари!
Насе,тук също е мрачно вече,до одеве печеше силно слънце.Щом сте здрави ще се видите с Марая и Мимчето. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 56080
Бори,бях се притеснила честно казано и в фейса не те засичах,но важното е,че сте добре. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 849732 Не се притеснявай за пола на бебчето.Нали всичко му е ОК.Това е най-важно.
Стели как е времето при вас?На снимките гледам,че си с блузка и елече.Предполагам,че е пролетно.Имаш ли с кого да излизаш на разходка освен с съпруга ти?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Пон Ное 29, 2010 9:22 pm

здравейте,страшен невървеж днеска ме гони
ходих на гости сутринта,забравих си покупките после,забравила съм ютията у дома включена,добре че не се езапалило нещо,но ютията изгоряла за 3-4 мес. 2 ютии прецаках ,ужас къде сега пари за подаръци трябва да харчим къде и за ютия да давам.Взех че се обадих в магазина при колежките да си избера ютия и един фритюрник също на изплащане да взема.Пфууу,да му се невиди.Няма да готвя днес и да гладя няма.
Добре че сте добре вие поне,хайде до после,да ви изчета
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Ное 29, 2010 9:28 pm

Здрасти Деси,не се коси,понякога и такива неща се сллучват.Важното е,че вие сте добре. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 70524
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Ное 29, 2010 9:31 pm

охх милата Деси и аз съм така почти винаги много съм разсеяна напоследък и аз нямам Фритюрник чакам нов ама да видим
Мим и тука се смрачи нещо и продължава да духа аз смесих мусаката чакам фурната да загрее и я бутам охх отивам че Наско май се сабуди
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Ное 29, 2010 11:17 pm

Деси,не се коси-важното e че не си запалила нещо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 239517
Мимка тук съм,но карам такъв тежък цикъл този месец,че цял ден лежа,направо ми иде да се гръмна-но поне си оTcпах ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 651982 днес
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Ное 29, 2010 11:46 pm

ооо ДИМИ гадна работа аз този месец щях да гръмна от нерви преди цикъла.
ДЕСИ наистина добре че не си подпалила къщата
веднъж моя запалил фурната и изчезнал за 1 час прибира се и гледа блока се събрал отдолу и ще викат пожарната и чак тогава се усетил че е от нас, да не ти казвам колко време миришеше на изгоряло.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 30, 2010 12:42 am

Деска я си почивай днес и не прави нищо.има и такива дни понякога.
Мимка пролетно е.дори ми беше топло така сп това елече.ами няма много с кого да излизам.има едно момиче от Кюстендил с дете на 1год и 8 месд.тя си замина за малко до бг но ще си дойде.иначе с моя си излизаме.тук всеки работи и няма свободни хора за разходки.а и майки няма
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 30, 2010 2:41 pm

и днес кафето е от мееен ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Coffee-Art2
хайде на кафе как сте спахте ли добре аз цяла вечер се въртях нещо ту на лява ту на дясна страна
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Ное 30, 2010 3:34 pm

Привет!
Насе благодаря за кафенцето.
Аз също не съм спала.Тео се будеше мн често.Почти през цялата нощ беше между нас.Към 5ч го преместих та до 7 съм поспала.
Хайде,разписвайте се момичетаааааааа.....
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 30, 2010 3:40 pm

Насе мерси за хубавото кафе.ще приспя малката и ще го пия.
и аз не съм спала тази нощ добре.3 пъти ставах да я храня.всяка нощ се буди по веднъж някой път по два пъти.но снощи незнам какво й стана.голям глад я мори ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 951600
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 30, 2010 3:49 pm

мм ,пже да не е от глад просто и тя да не може да спи нещо да и се е развалил съня и навика да яде се обажда поне Нако е така винаги си спи вечер има дни не му се спи вечер и може и 3 пъти да ме събуди за ядене
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Ное 30, 2010 3:59 pm

ДОБРО УТРО
НАСЕ мерси за кафето
ние много трудно пак заспахме но въобще не спомена за бибата даже сега пак я взе и я хвърли в коша но му е тирсене де.
СТЕЛИ много гадно че няма майки аз знам че майчинството е 4 месеца в Гърция и това за мен е крайно недостатъчно .все пак тук като се срещаш с майки и се обменя опит а и за нас е разсейващо.
МИМИ защо така ТЕО?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Ное 30, 2010 4:22 pm

да Жу много малко е майчинството тук.ами така ще е.самички ще сме си.има една мама с едно момче на 1 год и 7 мес.и с тях ще се срещаме и така.живота в чужбина е такъв.не е като в бг мамите да се събират по парковете.да и тук излизат в парковете но събота и неделя.през другото време работят и най често ги извеждат бабите и дядовците
Насе вярно че и на тях понякога не им е на кеф.и не им се спи.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Ное 30, 2010 5:19 pm

Здравейте момичета
Насе,мерси за кафенцето-много е хубаво-аз допивам моето и ставам да чйстя,че нали вчера цял ден лежах...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 30, 2010 8:32 pm

Здравейте! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885
Немога да се добера до компа,нещо днес.
Довечера ще имаме гости и се приготвям затова ме извинете.
Кари спинка сега и аз използвам д апийна кафенце набързичко и да продължавам със салатките.
Надявам се всички да сте добре,така че да не ви мисля.
Целувки на всички и ако мога ще се включа по късничко
. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 849732 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 849732
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Вто Ное 30, 2010 8:46 pm

превет и от мен,както винаги почти последна
Насе,мерси за кафето,пия следобедното вече
Хрис,днес и аз доста задачки имам,преполових списъка както се казва,остана да напазарувам малко и да изхвърля боклуците,да полея цветята и 1 пералня да метна да съхне.Приятно домакинстване и весела вечер с гостито.
Жужи,браво на Пламчо,терсене не терсене ще свикне,той е мъж вече
Дими,действай днес щом ти е по-леко.
Мимка,да не вади още зъби Тео та така прави,Роси въобще не я слагам между нас,слагала съм я съвсем малка новородена.Какво стана с бибата ?
Стели,много е коледна твойта малка принцеска
а да ви питам,украсихте ли вече у дома ,ние още не

descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Ное 30, 2010 9:32 pm

ммм докато Наско спи се измъкнах на бързо да ви видя ударихме му една разходка зарадваха ме майчинските в картата купих нова гризалка на На Наско по удобна му е и си я лапа самичак купих му и едни пижамки ,накупих и за готвене и сега в къщи
от миналата вечер давам на Наско сок от ябълка и морков ама как му се мръщии май май не му харесва
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Ное 30, 2010 9:47 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 624477 и от мен!
Моето диване заспа мн. късно днес.Шляпнах го по дупето.Мн ме ядоса.
Хриска приятно гости довечера.
Дими,шетай днес щом вчера си почивала.
Насе и аз довечера ще готвя като теб само,че на хапки с малко свинска мръвчица. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 571838
Деси,16 зъба имаме.Не виждам да го мъчи друг.Такъв си е от малък.Все между нас спи.Заспива при нас и като се отпусне го местя.Става посред нощ и вика мамо гуш на твойто го. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 62694 Бибата я търси постоянно.Казвам му ти какво я направи и до там.
Жу,какво да кажа незнам.Може би мн сънува и затова така става нощем.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Ное 30, 2010 10:40 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 347885 и от мен.Седнах да ви видя за малко че имам да простирам и наглеждам мусаката и после ще ходя на гости с майка ми.
Хриси приятно да си прекарате с гостите.
Дими днес по добрели си?
Насе честито за печката с удоволствие да си я ползваш.
Чао за сега че отивам да простирам.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 30, 2010 11:44 pm

Ехо аз съм готова с приготовленията!!!
Днес ме зарадваха и мен че има развитие по моят въпрос с Майчинските,но да видим дали наистина са ми внесли документите....
Насе браво,много хубаво щом са ти пуснали майчинството,а детските на коя дата ги пущат?Аз нали вече чакам.... ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 624820
Мими,той ще свикне без биби,ние поне този зор го нямаме,но как ще я науча без шише незнам.....тя много пие вода нощно време.
Боре,приятно гости и на теб.
Дими,привърши ли със домакинската работа?Сега сигурно се стягаш за работа.Лека и доходна ти пожелавам.
Оф ,да не пропусна някой но ставам че ми доведоха Карито.
Лека вечер на всички
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Дек 01, 2010 12:36 am

здравейте пак- пак не успях да свърша работата-такъв световъртеж получих следобяд че щях да падна
-едвам пуснах прахосмукачката.
сега се стягам за работа и съм сложила едно свинско във фурната,
не знам как ще работя-сега ще хапна малко шоколад-може да е от кръвното
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 01, 2010 2:45 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Birthday50
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЖУ
Желая ти леки запивки и много усмивки,
успехи в бранша и чупки в ханша,
здраве в изобилие и радост до безсилие!


ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Main.php?g2_view=core
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 01, 2010 2:48 pm

а сега добро утро и хайде на кафе ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Coffee_morning
Хрис на мен ми ги превеждат заедно винаги накарая на месеца 30, 31
ние сме добре вчера купих на Наско много забавна играчка едно слонче такова за количка едно тумбесто ако сте ги срещали някаде много му е интересни и една нова гризалка че старата не му беше удобна сега тази е добре и си я хваща самичак и си я бута в устата
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Дек 01, 2010 4:00 pm

добро утро
НАСЕ БЛАГОДАРЯ ТИ И ЗА КАФЕТО И ЗА ПОЖЕЛАНИЕТО
И АЗ ДА ВИ ПОЧЕРПЯ
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 135870152112
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Whiskey(2)
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Torti4ka52
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 01, 2010 4:17 pm

ЖУ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,БЕЗКРАЙНО ОБИЧАНА И ВСЕ ТАКА ДОБРА.ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МИЛИЧКА!!!!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Flv154a1
БЛАГОДАРЯ ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 245364 ЗА ПОЧЕРПКАТА.
как сте останалите?Ние си искарахме снощи чудесно ,децат аиграха,сега тъкмо оправих вече и след малко ще излизаме на вън на разходка.
После ще ви видя!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 15 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 26 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите