beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 13 от 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юли 14, 2010 4:20 am

Здравейте аз днес имах малко работа в къщи после сестра ми ми дайде на гости и излязахме с децата по центъра на разходка дъщеря ми искаше бял анурак та обикаляхме за това . След дълго обикаляне намерихме нужното аз щях да припадна на няколко пъти беше ми адски топло и задушно имам чувството че ми спира въздуха все едно някой ме душеше през цялото време и си обещах повече никога няма да излизам такова ли е времето ще си скучая в къщи на студено обаче
Нашите коремчета растат 2 - Page 13 382274
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мимка Сря Юли 14, 2010 1:20 pm

Добро утро коремчета!
Днес Нашите коремчета растат 2 - Page 13 12842610е от мен.
Желая ви прохладен ден и леко бременеене Нашите коремчета растат 2 - Page 13 239517
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Юли 14, 2010 1:35 pm

Мимка благодаря ти миличка! Тъкмо викам да поднеса едно айскафе и хоп какво виждам. Вече е поднесено. Нашите коремчета растат 2 - Page 13 148195 Все ни мислите значи. Още от сутринта е горещо, не трябва да си показваме и носа на вън май. Роси гадно е в тази жега да се излиза. Внимавай кога излизаш мила. Докато не е много наложително недей да излизаш. Добре, че на работа сме с климатик, иначе няма да може да се издържа. Хайде прохладен ден ви желая на всички. Нашите коремчета растат 2 - Page 13 575763
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Юли 14, 2010 5:38 pm

здравейте мацки как сте при нас е много топло едвам издаржам ужасно е снощи санувах невероятни санища чудя се дали да ги разказвам че напоследак каквото разкажа и се сбадва хахаххаха
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Сря Юли 14, 2010 6:03 pm

Здравейте коремчета,направо ви съчувствам в тия жеги ,ам аняма как ,стойте си в къщи все пак не сте на праяко слънце,колкото и да е горещо.Включвайте климатици ако имате и така се спасявайте,поне се успокоявайте че малко ви остава.Насе,не се натоварвай миличка допълнително ,дно нищо повече не ти се сбъдне и само хубави неща да се случват,ти къде си сега,на село или при сестра ти?
Нери,Роси дано сте добре.Ваня виждам че ни чете ,но не пише,Еми също не се е отчитала от месеци,дано са добре,май малко и оставаше на нея....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юли 14, 2010 6:54 pm

Мимка мерси за кафенцето
и ние сутринта с моя излязохме за малко и направо ми стана лошо.не е за излизане.ще си стоим вкъщи.както казва Хриси да не сме на пряко слънце изложени.
Роси и мен ме избиват горещини.но така ще е .още малко
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Юли 14, 2010 8:02 pm

на село сам хриси
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Чет Юли 15, 2010 2:15 pm

Здравейте мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 13 347885 Чета ви редовно, ама да ви кажа много не ме свърта на компа- в къщи си има доста работа и сега като чакаме бебчо всеки момент е много вълнуващо и трябва всичко да в ред. Онзи ден почти цял ден имах тъпи болки в корема, вчера също имах, но по-малко.Вчера бях при докито и тя каза, че това са подготвителни контракции и още е рано-още разкритието е малко /1-2 пръста/ и така.Правихме запис на тоновете на бебчо, ама това малко шаваркалце не се спира на едно място и постоянно го търсихме с акушерките къде се е наврял, че да му хванем тоновете Нашите коремчета растат 2 - Page 13 23690 Ако не съм родила до вторник, тогава ме викат пак на преглед. Много е напрегнато така да чакаш всеки момент. Вече нямам търпение да си гушна бебчо.Още малко остана, така че ще чакам. Раждалите мами нека споделят как да разберем, че трябва да тръгнем към родилното. Какво се усеша-болките много ли са силни и в коя област на корема са? Такива въпроси ме вълнуват, предполагам и другите мамчета, които като мен за първи път ще раждат Нашите коремчета растат 2 - Page 13 382274 Мамчета пазете се, в тези жеги не е за излизане, аз си стоя повече вкъщи, само ако е наложително, тогава излизам Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Чет Юли 15, 2010 5:18 pm

zdравейте ванче аз не знаех че има мама която е преди мен мислех че аз сам след мимка много се радвам за теб много е гадно да стоиш и да чакаш всеки момент да стане нещо аз от понеделник трябва да спирам магнерота и вече каквото стане макар че по принцип нали трябва да го пия 3 по 2 сега аз не го пия чак ако усетя контракции или че нещо става тогаа го пия и така постоянно сам под напрежение и си вкарвам филми че ще раждам само се ослушвам чакам тея води да текнат хахахха голяма сам патерица Нашите коремчета растат 2 - Page 13 592679
и аз искам раждалите мами да споделят точно какво е или поне горе долу да се ориентираме чее аз каквата сам хииихииххии
при нас е м,ного топло аз седя само вкащи горе не мардам затворила сам пуснала сам щорите и пак се потя като прасе ужасно е едвам дишам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юли 15, 2010 8:09 pm

Здравейте мамчета Ваня стискам палци всичко да мине като по вода леко и нормално,Насе не е задължително да ти се пукне водата аз съм родила две деца и незнам какво е да ти се пукне водата на мен и двата пъти ми я пукаха в болницата с един метален шиш,а относно болките при самото раждане са болки в кръста ниско долу и болки в яйчниците като при цикъл болезнен цикъл корема се втвърдява много здраво все едно ти е стегнат с метален пръстен не може да се сбърка тази болка подгответе се психически колкото и да ви казват,че не боли, боли и то много ама вече си има упойки аз този път ще ползвам защото болката е ужасяваща бъдете подготвени психически все пак лесно майка не се става и дай боже на всички леко и бързо раждане
Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нери и Стели пишете как сте ?
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Чет Юли 15, 2010 8:47 pm

Здравейте и от мен. Нашите коремчета растат 2 - Page 13 347885
Ванче много се вълнувам за теб. Дано всичко мине леко и живо и здраво да си гушкаш бебенцето. Много е изнервящо да чакаш кога ли ще дойде момента. Сигурно и аз ще съм една нетърпелива да гушна бебчето си и в същото време уплашена от непознатото.
Утре ми е последния ден на работа, не знам дали бях споненала преди. Имам 2 седмици до първия ми болничен, но до тогава ще си пусна годишната отпуска. От това сядане по цял ден ме боли корема и ми се подуват краката само. И аз да си почина като бременна жена най-сетне - не че ще лежа по цял ден - не съм свикнала така. Но поне няма да се натоварвам толкова и когато имам нужда ще мога да си легна поне. Иначе работа в къщи много. Отворихме ремонт и всичко си е с краката нагоре в къщи. И оправянето пак до мен ще опре. Сега първо ремонтираме едната стая, после ще се преместим в нея и ще почне ремонта на другата стая. Не мога и да си представя кога ще свърши тая бъркотие в къщи, но се надявам да е скоро.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Чет Юли 15, 2010 9:14 pm

Благодаря ви много момичета за пожеланията Нашите коремчета растат 2 - Page 13 63717 и аз ви пожелавам леко раждане. Насе наистина не е задължително да ти се пукне мехура, всъщност най-често това се случва в началото на родовия процес. Роси благодаря ти за отговора - всъщност мен ме интересуват болките преди раждането, за да знам, че трябва да тръгна към родилното. Същите като тези които описваш ли са? А вече по-време на ражданото ясно ми е, че много ще боли, макар че на думи е лесно, но заради бебчо си струва, ще изтърпим Нашите коремчета растат 2 - Page 13 610885 А що се отнася до упойките не знам, чувала съм за тях и хубаво и лошо и честно казано ми се струва рисковано.Нери много хубаво, че ти дават отпуск, аз до последно ходих на работа-чак докато дойдат 45 дни преди термина и излезнах в майчинство. Наистина последните седмици и дни са много мъчителни, иска ти се да свършат по-бързо. Браво радвам се за теб, че вече ще си вкъщи, наистина си е друго, когато поискаш да си легнеш и пр. Хайде да се включат и други мамчета да споделят опит от раждането им, колкото сме по-запознати, по-добре, да знаем какво ни чака Нашите коремчета растат 2 - Page 13 610885

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юли 15, 2010 10:22 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 624477
Ванче редвам се че си добре и скоро ше гушнеш бебчето.казаха ли вече какво ще е със сигурност?нали нещо го бяха объркали.
Нери друго си е вкъщи.както казваш можеш когато ти се лежи да полегнеш.ще си починееш.макар,че като сте започнали ремонт ще е трудно но ще намериш някой да ти помага.
що се отнася до раждането аз съм твърдо за упойките.трябва да се възползваме от новостите в медицината.но всяка майка си решава как да роди.това си е нейно право.така че съвети тук не минават.а и болката при всяка е различна.при едни боли повече при други по малко.различни организми са това.
мамчета страшна жега е тук.нямам търпение да се приберем че в бг поне въздуха е друг и да е топло няма да се усеща като тук.но има още 2 седмици.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юли 16, 2010 4:47 am

Ванче искам да ти кажа че самото раждане накрая не боли болят контракцийте преди това болките започват като при болезнен цикъл и постепено се увеличават усеща се и едно напъване като по голяма нужда най трудно е когато часове наред си имала контракций и вече нямаш сили и трябва да напъваш зада изтласкаш бебето за това момичета пазете си силите не викайте и слушайте доктора и акушерката каквото ви кажат това правете за да имате сили за най важната час и тия упражнения с дишането са много полезни те намаляват болката и са от голяма полза. Нери пази се не се натоварвай с ремонта сега трябва да си почиваш и да се пазиш малко ни остана,Стели и тук е голяма жега а от другия месец ще е 40 градуса и тук въздуха е ужасен аз миналото лято бях в Елевсина и знам какво е там тук е същото вдишваш горещ въздух все едно си в пустинята днес ми се наложи да отида до магазина който е на 500 м от вкъщи излязох без колата и щях да умра върнах се в къщи жълта като лимон нямаше въздух беше страхотия покрай това време много се залежах в къщи то няма и какво да се прави а не съм свикнала да стоя на едно място и да не се движа откачам вече но няма начин по добре в къщи на хладно отколкото да се пека в пещ.
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юли 16, 2010 5:07 am

Фалшиви родилни болки-Контракциите се проявяват на случаен принцип и не зачестяват с течение на времето.Понякога контракциите спират, когато се разхождате, докато си почивате или когато променяте позицията на тялото си.Обичайно контракциите са слаби и с течение на времето болката не се засилва. В редки случаи контракциите са силни в началото и постепенно болката, която те пораждат стихва.Обикновено контракциите се усещат в предната част на корема или в тазовата област.
Действителни родилни болки- Контракциите се проявяват равномерно и са с продължителност 30-70 секунди. С напредване на времето те зачестяват.Контракциите продължават независимо от движението или промяната в заеманата поза.С течение на времето болката от контракциите се усилва.Обикновено контракциите започват ниско долу в областта на гърба и се изместват напред към корема.
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юли 16, 2010 5:18 am

Какво се случва когато водите изтекат?- Спукването на амниотичната мембрана (изпълнената с течност торбичка, която обгражда бебето по време на цялата бременност) се усеща като внезапно бликване на течност или постоянно стабилно струене на такава. Обикновено тази течност няма мирис. На цвят може да бъде както прозрачна, така и жълтеникава. В случай че водите ви изтекат, отбележете точния момент на настъпване на събитието, количеството на изтеклата течност, както и цвета й и се обадете на своя лекуващ лекар. Въпреки че родилните болки не винаги започват непосредствено след изтичане на водите, бебето със сигурност ще се появи на бял свят през следващите 24 часа. Трябва да знаете, че при някои жени началото на родилните болки не е съпроводено от изтичане на водите. Много често на самия лекар се налага да спука амниотичната мембрана след постъпване на родилката в болничното заведение.
Какво представлява разширяването на шийката на матката?- По време на родилните болки, шийката на матката се скъсява и изтънява с цел да се обтегне и отвори, за да поеме главата на бебето. По време на обстоен тазов преглед вашият лекуващ лекар може да разбере дали има конкретна промяна в състоянието на шийката на матката. Разширението на маточната шийка се измерва в проценти – от 0% до 100%. В случай че няма промени, състоянието на маточната шийка се оценява като разширение 0%. Когато шийката на матката е с дебелина наполовина спрямо нормалната за нея – тогава разширението й е 50%. Когато шийката се скъси и изтънее напълно, разширението е 100%.

Обтягането и отварянето на шийката на матката се нарича разкритие и се измерва в сантиметри. За пълно разкритие може да се говори тогава, когато отворът на шийката на матката достигне 10 см.


rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юли 16, 2010 5:48 am

Разширяването и разкритието са пряко следствие от ефективните контракции на матката. Прогресът по време на родилните болки се оценява на база степента на отваряне и изтъняване на шийката на матката, която се подготвя за преминаването на бебето през вагината. Кога трябва да се отправите към болницата?- Ако смятате, че действителните родилни болки са започнали, засечете през колко минути се проявяват контракциите. Можете да направите това като отбелязвате началния и крайния час на всяка контракция. Времето между отделните контракции включва продължителността на всяка контракция и минутите между отделните контракции.

Умерените контракции обикновено се проявяват в интервал от 15-30 минути и продължават от 60 до 90 секунди. За учестени контракции може да се говори тогава, когато времето между тях е по-малко от 5 минути. Действителните родилни болки (моментът, в който трябва да се отправите към болницата) обикновено се характеризират със силни контракции, които продължават 45-60 секунди, и се проявяват през интервал от 3-4 минути.
Как може да се облекчи дискомфорта, породен от родилните болки? - Най-добре е първият етап от родилните болки, известен още като латентна фаза, да премине в условията на домашния комфорт. Ето няколко съвета, които ще ви помогнат да се справите с болките:
- Опитайте се да се разсеете – разхождайте се, гледайте филм.
- Потопете се във вана с приятно топла вода или вземете топъл душ. В случай, че водите ви са изтекли, попитайте своя лекуващ лекар дали е уместно да вземете вана.
- Ако е вечер, опитайте се да поспите. Имате нужда от сили и енергия за момента, в който ще настъпят действителните родилни болки.
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юли 16, 2010 9:49 pm

Роси мерси за инфото Нашите коремчета растат 2 - Page 13 616385
Роси ние сме в Елефсина.ти да не би да имаш познати тук?
днес ходихме сутринта с милото на пазар.големи намаления са при нас 70% на дрехи.купих на бебка за 3 евро много хубаво долнище и други сладурски неща.ще ги кача.
иначе жегата продължава и незнам как ще се издържа.сега се наливам със студена вода,че малко да се разхладя.
ох Роси дано не стигне и 40 в бг че направо незнам.аз се готвя да идвам на по хладничко,ама май ще е жега и ще се крия по мазетата Нашите коремчета растат 2 - Page 13 951600
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юли 16, 2010 11:11 pm

Стели нямам познати в Елевсина просто моя ме взе с него те ходиха с един кораб там и той ме накара да отида с него беше юли месец излязохме точно по обяд и щях да умра такава жега беше и въздуха беше ужасен
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Съб Юли 17, 2010 1:17 am

момичета не се притеснявайте ,няма начин да обърките болките които са по време на раждане,Роси е пуснала подробно инфо така че ще ви е полезно...чакаме с нетърпение всякя една от вас да роди ....... :42: Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Съб Юли 17, 2010 1:56 am

Здравейте момичета Нашите коремчета растат 2 - Page 13 347885 Роси благодаря ти за полезното инфо Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Значи да се готвим за силни болки, ами каквото е това, заради бебчо всичко си струва Нашите коремчета растат 2 - Page 13 382274 Стели последно казаха, че ще е момче, а до този момент мислехме, че е момиче. Абе честно казано, докъто не се роди не вярвам на нищо вече Нашите коремчета растат 2 - Page 13 23690 Каквото и да е, живо и здраво само да се роди, за мен пола е без значение. Хриси сигурно си права, то такива болки едва ли могат с нещо да се объркат Нашите коремчета растат 2 - Page 13 382274 Ама ние, нераждалите все още мами като незнаем какво е и се притесняваме от непознатото, после сигурно ще се смеем на тия въпроси дето сме ги задавали Нашите коремчета растат 2 - Page 13 23690 Айде мамчета лека вечер и до утре Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 13 849732

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Съб Юли 17, 2010 3:42 pm

хайде добро утроо как сте милички ванче да не ни изненадаш аз вчера малко се позамислих понеже 2 часа имах едни болки в краста и корема ми беше един напрегнат та викам на моя готви се хахаххаа той вика да бе да стискай рано е ама сме се пукнали от смях нищо не ми помогна извесно време после като лгнах горе долу се пооправих та така охх ние май си намерихме апартамент че се случи и на моя едни приятели малко е далече ама какво да правим няма време за чакане хриси до омв е точно срещу кръглото но ще видим де още незнам дали ще е този ама моя както се развалнува май май ще е този
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Съб Юли 17, 2010 7:47 pm

ЗДРАВЕЙТЕ ВИЖДАМ ЧЕ СЕ ВЪЛНУВАТЕ ЗА РАЖДАНЕТО
РОСИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ИНФОТО
АЗ ЛИЧНО СЪМ РАЖДАЛА И ПО ДВАТА НАЧИНА БОЛКИТЕ ПОНЕ ПРИ МЕН ПРОДЪЛЖИХА 19 ЧАСА И ДОСТА БОЛЕЗНЕНИ ПРЕДИ 10 Г. НЯМАШЕ ЕПИДУРАЛНИ УПОЙКИ А ВТОРИЯ ПЪТ СЕ НАЛОЖИ СЕКЦИО И НИЩО НЕ УСЕТИХ АКО ТРЯБВА ПАК ДА РАЖДАМ БИХ ИЗБРАЛА СЕКЦИОТО ИЛИ НОРМАЛНО НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ЕПИДУРАЛНА.ТАКАЧЕ ВЪЗПОЛЗВАЙТЕ СЕ АНЕСТЕОЛОЗИТЕ СА ОБУЧЕНИ КАК ДА ГИ БИЯТ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ .
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Нед Юли 18, 2010 12:02 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 347885
Ванче и аз невярвам на докторите за пола.докато не видя с очите си на никой не вярвам.ами аз като съм накупила само розови дрешки.ако е момче ще е голям майтап
Нашите коремчета растат 2 - Page 13 951600
Насе нека бебко си постои още малко вътре.ти скоро влизаш в деветия така или иначе.дано да го вземете апартамента и да посрещнете мъника в нов дом.
Жу напълно съм съгласна с теб.медицината е напреднала и докторите вече са доста спезиализирани в поставянето на упойките.така че няма нищо страшно.все пак живеем друг живот,различен от този на нашите баби и майки и нормалното раждане не е никак нормално в днешно време.така че тези упойки са за това.
ние днес рано рано ходихме на плаж.киснах се много във водата.беше като чай.и доста си поплувах.и като се прибрахме бях гладна като вълк.такъв апетит извадих
Нашите коремчета растат 2 - Page 13 616893
сега ще чакаме радостни новини от Ваня Нашите коремчета растат 2 - Page 13 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Юли 18, 2010 5:12 am

Здравейте и от мен Жу аз също ще раждам с упойка преди години нямаше и се измъчих тотално така че знам какво е без и не бих рискувала да преживея всичко това за трети път,Стели не се притеснявай и аз съм взела всичко в синьо и майка ми ме подиграва и вика сега ако се пръкне някоя госпожица ще е цялата в синьо ще правим трампа на дрешки ако се наложи Нашите коремчета растат 2 - Page 13 951600
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 13 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите