beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 8 от 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Нед Юни 20, 2010 3:48 am

Здравейте коремчета?
Стели,тия хеморидиса гадна работа!аз нямах никви проблеми докато неродих,получих ги тогава,имах големи външни,но след няколко дними се скриха,за сега нямам проблем,но някъде в бременност ,бях пускала тема за хемороидите по време на бременност.Главното нещо е както е казала Росито да нямаш проблем сходенетопоголяма нужда.Яж плодове и супи,за да не получиш запек.
Момичета заповядайте в налафче,ако не висе спи ще полафим!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Нед Юни 20, 2010 5:17 pm

здравейте от мен добре сам бадете спокойни просто интернета ни е спрян понеже с моя все се баркахме кой да плаща и сме се омотали и няколкомесеца не сме го плащали а те са няколко неща на куп и е голяма сумичка а сме го акасали малко с парите и казах на моя да не барза да го плаща сега ви пуиша от сестра ми иначе сме добре ходих и на доки на 5 щли ще ми пуска документи за майчинството бебо гогледа на ехото каза че е 90 % сигурна че е момче аз си знам ама хахах бил около кило и 300 кило и 500 и е с краката на долу макар че аз май ви бях казвала нищо да се повторя сега си тарсим апартамент хриси май няма да сме комшиики този дето беше зад савета там до вас са го дали и сега тарсим ако чуеш нещо благодаря предварително хайкде аз ставам че ме викат :))) целувки незнам кога ще се видим пак
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Нед Юни 20, 2010 7:01 pm

Насе,липсваш много душицо.Кога ще се местите в квартирата?не се притеснявай,може да се обърне в последния момент бебо,така че споко ,сега в 8ми месец повечето го правят.
Гледам Мелани често влиза,но защо не пише има ли някаква причина?Мелани мила кажи как сте с бебето,Разбрахте ли пола?Хайде разписвайте се?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Пон Юни 21, 2010 3:45 am

Здравейте мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 8 347885 Ето ме и мен. Малко се позагубих аз, ама какво да се прави. Бях малко на системки, че ми е много нисък хемоглобина -92 и сега пия и хапчета-ферофолгама май бяха, че нямам много време, дано да ми се вдигне тоя хемоглобин. Иначе бебка е добре - станала е около 2.800-3 кг - голяма ми е момата, а има още да расте Нашите коремчета растат 2 - Page 8 624820 Да ви се похваля вече съм в майчинство, макар че както споменах не започна много добре в болница, ама дано е за добро и да се оправя Нашите коремчета растат 2 - Page 8 382274 Нери мила почивай си повече, вдигай краката на високо и наистина потърси някой друг доктор, че да ти изпише нещо ефикасно Нашите коремчета растат 2 - Page 8 571838 Лека вечер мами и до утре Нашите коремчета растат 2 - Page 8 571838

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Юни 21, 2010 4:20 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 202490146521289583581277107890W5T2taeO3kO04amk1rv1

хайде да се разхладим малко
виждам че сте писали чного през почивните дни.
Насе радвам се че се появи и си добре.дано си намерите скоро апартамент и да си живеете в града.
Ване тоя хемоглобин кофти работа.на мен док още от началото ми е изписал желязото и го взимам всеки ден.изследванията са ми добри засега.бебка голяма ще се роди.да е жива и здрава.
Роси искам да те попитам.какво матраче за кошарката си взела?
аз тази седмица ще ходя пак за изследвания.всеки месец ги правя-кръв и урина.въпреки че всичко ми е в нормата доки ме кара всеки месец да ги правя тези изследвания.на 1 юли последно съм на консултация и после си идваме в българия.трябва да видя и там да посетя клиниката,в която съм решила да раждам.
коремчета лек ден ви желая и
Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пон Юни 21, 2010 6:59 pm

Здравейте на всички! Нашите коремчета растат 2 - Page 8 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 8 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 8 624477
Как сте мамчета. Няколко дена ме нямаше, но през уикенда бях на гости у моите родители. Тази сутрин си пуснах пак изследвания за кръвното. Хемоглобина ми се е покачил от 96 на 112 за 10 дни. Пих феро-фолгама 10 дни. Сега вече няма да пия нищо. Само повече ще внимавам какво ям, че да не ми падне пак след известно време. Иначе горе долу съм добре. Пак ми се подуват краката и нищо не ми помага да спаднат, освен тези хапчета дето ми смъкват и кръвното, но ще ги пия по рядко и така. Понякога болна, понякога по-добре, така ще го докараме до край. Само други проблеми да няма. Другата седмица най-вероятно ще посетя друг лекар. Да видим той какво ще каже.
Стели мерси за почерпката. На мен все ми е горещо, въпреки че температурите малко паднаха. Така, че много добре ще ми дойде.
Ванче дано по-нататък нямаш проблеми. На мен феро-фолгамата ми помогна. Дано и при теб помогне.
Насе много те мислехме напоследък. Добре, че се включи. Радвам се, че сте добре с бебко.
Много Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370 и Нашите коремчета растат 2 - Page 8 56662
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Юни 22, 2010 5:08 am

Здравейте и от мен аз последните два дни се одадох на децата си водих ги на разни водни пързалки и на разходки в парка караха колела забавляваха се в детския кът на разни нови люлки чувствах се виновна че са вече във ваканция а заради мен трябва да стоят в къщи понеже на мен ми става зле на топло и на слънце. Дъщеря ми ще пътува в сряда за София има състезание и ще отсъства три ,четири дни от вкъщи и аз съм изпаднала в ужас никога не съм я пускала сама. исках да пратя баба й понеже аз не мога да пътувам 350-400 км но тя не иска. иска да е сама с отбора си ще се побъркам докато се върне. Много се радвам че сте се разписали почти всички Ваня искренно се радвам че беба е добре и дано да наваксаш с хемоглобина дай боже само хубави моменти от тук насетне. Нери мила надявам се да се чувстваш добре и всичко да се стабилизира при теб ,че много се измъчи вече. Насе стискам палци за апартамента дано да стане това което си мечтаеш радвам се че си добре.Стели привет мила за матрачето е включено в цената на кошарата но на мен нещо не ми вдъхва доверие много твърдо ми се струва и е с дебелина 6,7 см аз смятам да поръчам оделно матраче ще гледам да е от тия дормео ние имаме такъв на спалнята много съм доволна нямам никакви проблеми със съня и с гърба до преди това съм ревала от гръб имах проблеми, сега нямам никакви такива след този матрак не можеш да спиш на друг божествен е ! Нашите коремчета растат 2 - Page 8 575763 Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Юни 22, 2010 2:18 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 2251230w
Хайде на кафенце момичета. Разпишете се за днес. Аз да си кажа - за сега съм добре, само дето хич не ми се ставаше тази сутрин. С триста зора едвам станах. И времето е дъждовно, облачно. Сигурно цял ден ще ми се спи. Тази сутрин в 5 часа се събудих с ужасна болка в крака - като ми се схвана направо не знам как съм станала от леглото. Напоследък и апетит нямам, не знам защо. Дали е нормално така? Уж бременните с напредването на бременността по вече ядат, а при мен обратното. Не че не ям де. Пак си хапвам, но не е както преди. Е поне да не трупам излишни килограми, че достатъчно ги имам вече.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Юни 22, 2010 2:55 pm

Добро утро и от мен здравей Неринце за болката когато я усетиш опъваш си стъпалото на крака и започваш да си мърдаш пръстите това облекчава и я прекратява,а за апетита аз също нямам от два дни явно е от времето много е задушно и топло не се притеснявай за това явно е нормално поне няма да качваме прекалено Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Юни 22, 2010 3:29 pm

Роси при мен точно тогава ми се схваща - когато си опъна крака. Оправя се когато стана и стъпя на земята, което става на няколко опита. Не мога да стъпя веднага. Не се отпуска мускула. Но като стъпя ми минава. Ех, боли и след това де. Но поне схващането се оправя.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Вто Юни 22, 2010 5:02 pm

Здравейте мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 8 347885 Как сте днес? Нери и аз като теб мила тая вечер много гадно ми се схващаха -ту единия, ту другия крак-болката е ужасна. А за капак на това ръката ме боли ужасно на мястото, където ми беше абоката. Не мога да си свия ръката, нито да я изпъна, нито да хвана нещо - боли ме много Нашите коремчета растат 2 - Page 8 827222 Слагам студени компреси и не ми помага, а ме е страх да се мажа с каквито и да е мехлеми Нашите коремчета растат 2 - Page 8 741120 Незнам какво да правя вече Нашите коремчета растат 2 - Page 8 827222 За ферофолгамата, радвам се, че ти е помогнала Нери, наистина дано и при мен да има ефект Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616893 Роси наистина е гадно, че трябва самичка да я пуснеш, ама какво да се прави- децата растат и колкото повече растат, искат да са по-независими и самостоятелни, в което няма нищо лошо Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616893 Мисли позитивно, че тя ще прекара добре и ще бъде щастлива Нашите коремчета растат 2 - Page 8 382274

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Юни 22, 2010 7:30 pm

Ванче прави компрес с течен риванол. На мен така ми бяха правили в болницата като ми се поду вената от абоката. Напояваш доста обилно памука и го поставяш на ръката си. Дръж го така половин един час. Надявам се да ти помогне.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Юни 23, 2010 1:29 pm

zdравейте от мен пак хриси ощ не сме намерили затова не сме се реместили в най скоро време и това трябва да стане аз пак см у сестра ми в града понеже днеска ще ходя на доки и най вероятно ще влезна малко в болницата понеже от 2-3 дена имам болки и корема ми се втвардява а магнерота и но-шпато не помагат а доки беше казала ако не помагат на системи пак и най вероятно така и ще стане иначе друго тревожно няма бебо май рано рано пак иска да излиза ахах рита като на световно хахахахо и това е като цяло при мен вие как сте
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 23, 2010 5:32 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 347885 аз голям сън му ударих.чак сега ставам Нашите коремчета растат 2 - Page 8 30632 вчера не съм се разписвала.ходих на разходка и после вкъщи работа и така и не ми остана време.при нас вече е хладничко.голям кеф Нашите коремчета растат 2 - Page 8 951600
Роси не се тревожи за малката.така или иначе все ще дойде този момент на раздялата.няма как.
мамчета на мен досега не са ми се схващали краката,но чета че тава е нормално през бременността.препоръчва се да се спи на лявата страна.опитайте така.
Ване радваме се че си добре.а и наближава вече
Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616893
Нери ти как си мила?как е кръвното?
Насе радвам се че влизаш да пишеш.щом трябва ще влезеи в болницата за малко.рано му е още на бебо да излиза.нека си постои още малко.
аз се чувствам добре.беба си шава и става все по силничка.май е решила наистина да не ми разваля фигурата.качила съм само 1 кг досега.но остават още 3 мес.ще видим
Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616893 лек ден ви желая и поздрави на бебоците в коремчетата Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 23, 2010 8:25 pm

Здравейте и от мен аз изпратих малката днес сутринта сега сме с баткото той и той си контузил крака до сега правихме превръзки аз съм добре физически за психически не смея да твърдя същото без мъжа ми и дъщеря ми съм като болна вече. И за капак малката ми звънна и ми каза мамо автобуса блъсна една кола докато разбера какво е станало ми се подкусиха краката най-важното е че всички деца са добре и нищо им няма дай боже да се върнат живи и здрави,че треперя докато си дойде. Стели ти си за книгата на гинес бременелка-манекенка Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616385
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 23, 2010 9:14 pm

Роси добре че всички са невредими.малък дявол е бил.дано и баткото се оправи бързо.няма как.това са нещата от живота.
аз днес ще го ударя на мързелуване.то и времето е едно хладничко.само за сън е.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Юни 23, 2010 9:57 pm

Здравейте!
Насе гадно е, че не ти помагат хапчетата. Щом трябва ще останеш и в болница. Дано да се подобри положението. Роси неприятно е наистина случилото се, но важното е, че всички са добре. Не се тревожи толкова много, всичко ще е ок. Бъди по-спокойна.
Аз съм си добре. Вчера до вечерта много ми се бяха подули краката, но за моя изненада тази сутрин почти бяха спаднали Нашите коремчета растат 2 - Page 8 951600 . Направо не можах да повярвам на очите си. Вчера излязох и на раходка с мъжо, много добре ми дойде. Не се изморих за пръв път, не ме заболя и стомаха. Нашите коремчета растат 2 - Page 8 951600
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНЧЕТО И ТУК!
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Чет Юни 24, 2010 2:06 pm

добро утро!Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Heart-coffee2
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юни 24, 2010 3:02 pm

Добро утро на всички как сте милички аз тъкмо ставам пооправих малко в къщи доволна съм от времето от вчера при нас е 16 градуса преваля и дъжд имам си и компания майка ми и баща ми са тук за няколко дни за сега ви напускам излизам до пазара с майка ми хубав и прохладен ден на всички ви ! Нашите коремчета растат 2 - Page 8 849732
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юни 24, 2010 4:21 pm

Хриска мерси за кафенцето.сега си го пийвам,че аз съм от къснобудещите.
Роси ще си имаш компания тези дни.и при нас е хладно.умирам от кеф.
хайде до после и аз излизам навън
Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 25, 2010 6:58 pm

ехоооооо
къде сте мами?
аз тази нощ пак неможах да спя.чак към 5-6 съм заспала.какво ми става незнам.а и вчера ме наболяваше корема и кръста като при цикъл и пия бускопан.док ми го изписа когато имам болки.досега не ми се беше случвало да ме боли корема и затова ми се струва странно.сега ще си го пия бускопана 3 дена по 3 на ден.малко да се поуспокоят нещата.ще трябва повече почивка от тук натам.дългите разходки не са за предпочитане.това е от мен.времето е суперско.едно хладно и приятно.а вчера какъв дъжд се изсипа.не беше валяло от месеци.
лек ден и да се разписвате,че много тъпо така
Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Юни 25, 2010 7:29 pm

Здравейте и от мен! Аз съм малко болна. Вчера цял ден лежах само, нямах сили да стана. Май съм настинала малко. Пих от тези прахчета за настинка и сега съм по-добре. Направо не мога да се позная вече. Аз дето много трудно се разболявах, сега от нищото съм на легло. Толкова много ли се променя човек през бременността. Много ми е слаба имунната система. Ох аз ще полегна още малко, че не съм се оправила още както трябва и ми е едно изморено все. Хайде чао за сега...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Юни 26, 2010 3:43 am

Здравейте и от мен и аз да се разпиша аз днес бях на село и сега влизам в къщи времето е чудесно. Аз пък в последно време ходя много често по малка нужда и когато не съм си в къщи и се постискам малко получавам контракций Стели не се притеснявай нормално е почивай си повечко. Нери какво е това при теб милата то едно след друго мойта дъщеря се върна с една грамота Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616385 и аз съм най щасливата мама на света лека и спокойна нощ Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Съб Юни 26, 2010 1:29 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 2265502x
Добро утро коремчета! Как сте днес? Роси Нашите коремчета растат 2 - Page 8 616385 на дъщеря ти! Виж, че се върна щастлива и то с грамота. Вече децата май растат по малко, а? А родителите винаги се притесняват за тях. Аз днес се чувствам добре. Гладна съм сутрин рано рано. А от 7 часа бебо ме ритка яко. Аз и нещо друго забелязах, но не съм много сигурна. Може ли бебето вече да хълца и аз да го усещам? Тази сутрин периодично усещах като туптене, но беше по-различно от ритниците. Може би за това и толкова риташе Нашите коремчета растат 2 - Page 8 951600 .
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Юни 26, 2010 3:17 pm

Добро утро Нери благодаря за хубавата закуска и аз съм страшно гладна както винаги Нашите коремчета растат 2 - Page 8 883330 нормално е да хълца в този период така че правилно си го осетила бебко аз сега се отправям към кухнята да видя какво ще правя за закуска и по късно ще ви пиша чао за сега Нашите коремчета растат 2 - Page 8 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 8 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите