beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 18 от 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Авг 08, 2010 9:42 am

Здравейте от мен вече и сън не ме лови не мога да спя коремчето ми пречи много. Насе според мен най добре да си стоиш близо до вас защото всеки момент бебко може да реши излиза . Стели миличка и аз съм в това положение години наред все го изпращам моя и все си поплаквам най трудни са първите десет дни после човек се наглася и свиква, Жу радвам се че ни навестяваш и не ни забравяш Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Нед Авг 08, 2010 8:38 pm

здравейте коремчета!
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624477 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624477
не съм наминавала скоро да ви видя,но ето че сега ми остана малко свободно време.
Стелче радвам се че вече си си в Бг,значи всичко е било ок по пътя.За жалост това са най- гадните моменти -разделянето с любимия,но няма начин,после пък ще сте вече тримката.както ти е казала Росито първите 10 дни е най гадно,после човек се наглася,няма как.Скоро пак ще сте заедно. Нашите коремчета растат 2 - Page 18 63717 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 63717 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 63717
Роси ти как си,гледам че пишеш посред нощ,то в тая жега направо ви мисля всичките,предполагам колко ви мори.Аз поне бях със съвсем малък корем по това време и не ми беше гадно,поне едно хубаво нещо е това когато трябва да раждаш през зимата.
Мел ,и при вас ли е нечовешка жега,бягайте някъде на хладничко ако имате възможност.А ремеонтите ,ако има някой да ви помага е по добре,хем по бързо ще свършите с всичко хем и вие няма да се занимавате с това.
ВАНЯ,се загубиха нещо с бебка,дано са добре,че и при нас не се е отчитала.
Насе,нерискувай за повече време на моренче,че току виж на бебко му харесало там и реши че ще се ражда на морето,но вие си знаете
хайде лек ден ви желая и дано скоро си имаме бебче тук.Много целувки на тумбачетата.
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Пон Авг 09, 2010 2:21 am

Здравейте, момичета Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624477

Виждам, почти всички сте се "разписали" и сте добре, което много ме радва!
Стели, миличка, 8 години и ние все се изпращахме и посрещахме. Беше много трудно, но - Слава Богу, мина и това. Роси е права - в началото е най-тежко, но се свиква до някъде. А и ти си мисли за положителни неща - как скоро ще сте заедно отново и то трима :)
Роси, мъничко остана, кураж, мила!
Хриси, ( Ах, на Кари ми иде да и изям опашките!!! Нашите коремчета растат 2 - Page 18 63717 ) в четвъртък изчезваме на хладно. А за ремонтите, за съжаление, разчитаме единствено и само на собствените си сили и усилия, но...сме свикнали, ще се справим и този път :)
Жу, благодарско за сладоледа! Ей сега ще омахам един Нашите коремчета растат 2 - Page 18 915881
На всички коремчета много целувки и лека, спокойна и ПРОХЛАДНА нощ! Нашите коремчета растат 2 - Page 18 56662
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Пон Авг 09, 2010 11:36 pm

Zdraveite mamcheta Нашите коремчета растат 2 - Page 18 347885Blagodarq vi mnogo za xubavite pojelaniq Нашите коремчета растат 2 - Page 18 849732 Izvinqvqm se za latinicata, ama ne6to mi se e bagnal kompa i ne iska da pi6e na kirilica. Nie s bebka sme dobre, no ne mi ostava mnogo vreme za kompa. Haide Nase ne ti ostana mnogo vreme Нашите коремчета растат 2 - Page 18 616893 Pochivai si poveche, che posle nqma da imash mnogo vreme za pochivka Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624820 Mamcheta pazete se i se kriite ot jegite. Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Авг 10, 2010 1:52 am

Добър вечер коремчета аз приключих с ремонта вече съм готова сега пак ще има период на скука. Ваня радвам се че сте добре с малката Мими,Мел как си в тази жега и при нас е ужасно топло и най-вече задушно аз днес излязох до кварталното магазинче и щях да припадна повече не си и помислям да изляза и да се движа по улиците. Насе ти как си имаш ли болки как се чувстваш, Стели надявам се и ти да си добре поне сега си имаш компания по цял ден и не си самичка, Нери ти приключи ли с ремонта аз го започнах и за два,три дни го приключих направих майка ми и баща ми криви и го завършихме сега чакам нашия татко да си дойде това ще стане някъде на 23-ти нямам търпение да си гo гушна не сме се виждали от 9-ти май, а последните дни се движат толкова бавно и монотоно ето ви и малко снимки след ремонта Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Af0b18414955 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 7f56eb676e6b Нашите коремчета растат 2 - Page 18 915948f3a014 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Ee39f58113d5 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Fdfa63d43435
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Вто Авг 10, 2010 3:03 pm

Роси всичко е много красиво а детския кът е супер сладък бебо ще е много щастлив.
надявам се другите да са добре.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Вто Авг 10, 2010 5:56 pm

ЗДРАВЕЙТЕ КОРЕМЧЕТА Нашите коремчета растат 2 - Page 18 347885
как сте?Надявам се жегите малко от малко да са поотминали,поне при нас днес е по прохладно и приятно.
Мел,благадаря,ако бяхме по наблизко щях да ти предоставя тази възможност да и се порадваш на опашлетата на Кари! Нашите коремчета растат 2 - Page 18 571838
Роси,страхотно е всичко ,както винаги много красиво и стилно всичко е съчетано перфектно,а детския кът е наистина страхотен.Дано по бързо ти мине времето до края на месеца и съпругът ти да дочака щастливото събитие.Искренно се надяван.
Насето не се е мяркала тези дни.Видяхме се предния ден и каза че ще отскочат до морето за ден -два,та може или да са заминали или да чакаме изненада...То ще стане ясно...
Нери ,ми се губи ,но може би си почива на село.хайде дано има още бъдещи мамчета и ви се напълни темичката че ще опустее съвсем скорооо Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624820 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 456823 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 624820
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Авг 10, 2010 7:52 pm

ехооооо
аз нямам време за компа.все има хора покрай мен и дори и тв не пускам.започнах да свиквам вече без милото,а и след месец ще си идва.така че бързо ще мине.иначе тук не ми е много горещо.поне вечер се резхплажда.не е като в гърция.
Роси много е красиво всичко.и на бебо местенцито е супер
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 492262 Жу,Хриси много се радваме че ни посещавате.
моята бебка много шава и вече усещам че доста е пораснала.мести ми целия корем и е все по активна.в понеделник ще ходя за болничен и ще видим колко е пораснала.
Насето да пише,че се притесняваме.дано бебо да ги изчака да се върнат от морето.
Роси и твоя наближава да си идва.голяма радост ще е.ще го посрещнеш и с нов интериор.
Мел приятна почивка и на теб.после ще показваш снимки.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Мелани Сря Авг 11, 2010 2:55 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 347885
Как сте днес, момичета?
Стели, радвам се, че си добре, мила. Хубаво е, че има хора около теб, така ще мине по-бързо месецът, докато си гушнеш любимия :)
Роси, много уютен е домът ти, а детският кът също много радва окото. Изглеждаш чудесно! А и до 23ти остават едва 12 дни - дано минат бързо и за теб.
Хриси, надявам се някой ден да ни се отдаде възможност да се запознаем и от близо. Аз често съм по вашия край принципно (селото ми е до Хасково). Да нацелуваш Кари от мен!
Мимчето липсва много тук, в темичката - по-късно ще "отскоча" до вашата да видя как е. Очакваме новини и от Насето :)
Хубав и усмихнат ден ви желая
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 361307
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Авг 11, 2010 3:06 pm

здравейте от мен както хриска ви е казала ходихме до морето в понеделник трагнахме и вера се варнахме трябваше да се варнем днеска ноо бебо вчера сутринта реши че трябва да ме стресне почнаха ме едни болки и ние на бегом багажа и обратно по патя болките намаляха и докато се приберем направо си спряха само дето ни стресна ихихихих иначе искарахме си хубаво един ден днес ни вес ни кос от болки може би скоро ще излиза и за това така прави то така или иначе термина му е близо та чакам още момичета аз така се настроих че момента е дошал че вече искам да излиза повече от всякога и само викам хайде хайде това е от мен иначе сме добре Нашите коремчета растат 2 - Page 18 922711 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 361307 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Авг 11, 2010 3:50 pm

привет и от мен
Насе голям екшън е било.точно е искал да ви стресне бебока.но поне един ден сте разпуснали
Мелани ти как си?стягаш ли се за пътуването?
аз си прекарвам добре.заобиколена съм от хора и времето лети бързо.от няколко дена ме наболява и кръста .усещам вече разпъването и на таза.започва подготовката за големия ден
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 456823
Нери какво ли прави?
хайде до скоро
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Авг 11, 2010 6:36 pm

Здравейте много ви благодаря за топлите отзиви и се радвам,че вие е харесало нашето гнезденце искам да изненадам нашия тати,че той горкия много се измори постояно е на плаване и почти целия ден прекарва в шофиране по море. Стели поне така ще мине бързо времето и няма да се чувстваш самотна сред хора не че някой може да заеме мястото на мъжа ти но не е както да си самичка, Насе бебо от сега ви прави номера смятай като излезе и аз вече съм в трепет на очакване искам да излиза вече че,последните дни направо си умирам от киселини и съм все по тромава а не съм свикнала да съм такава. Мел и аз и се радвам много на Карина много е сладка и лъчезарна дано и ти имаш такава хубава принцеса, Хриси и Жу не ни забравят често ни обграждат с вниманието си за което им благодаря предразполагат ни за другата темичка, поздрави за Нери дано е по добре и за Ваня и целувки за малката Мими Нашите коремчета растат 2 - Page 18 764370 Бих се радвала ако Ваня качи малко снимки да и се порадваме и ние желая ви лек и усмихнат ден
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Сря Авг 11, 2010 11:15 pm

Насе още от сега ви разиграва бебо смятай като излезе. Нашите коремчета растат 2 - Page 18 592679 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 62694 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 62694
СТЕЛИ сега как си при вашите сигурно не могат да ти се нарадвата а в Стара Загора ли ще раждаш?
РОСИ стой в къщи че наистина то ние като не сме бременни едвам дишаме а вие ......
НЕРИ дано да си добре че нещо се губиш.
МЕЛАНИ сигурно си почива.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Сря Авг 11, 2010 11:50 pm

охх жужка направо не ми се мисли цял ден това говоря на сестра ми казвам и прилича на майка си маймунче хихихиих и на баща си фурнаджийска лопата сега едно след малко друго хахах страшна работа охх искам да излиза вече Нашите коремчета растат 2 - Page 18 456823 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 456823
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Авг 11, 2010 11:53 pm

Здравейте на всички! Нашите коремчета растат 2 - Page 18 347885
Не се притеснявайте за мен. Добре съм. На село съм и хич не сядам там пред компа и за това не ви пиша. Сега съм си у нас вече, но ден два и пак на село. Постоянно съм ту в къщи ту на село. Единствения ми проблем е, че краката ми са ужасно много отекли. Днес чак ме болят от напрежение вече. Пак почнах да си пия хапчетата, че иначе имам чувството, че ще се спукат като балон от подуването. От утре вече малко ще ми олекнат отоците. Като ви чета и се чудя, нормално ли е да нямам подготвителни контракции. Аз нищо не усещам все още. Не че се оплаквам от това де. Но гледам, че и стелито вече усеща подготовката на тялото си. Аз ли не мога ада разбера или ... И аз не знам вече. Може би при всеки е различно.
Ох от тези жеги не мога да спя нощем. Само се въртя и пъшкам, ставам, сядам, после поак лягам и така към 4 часа сътринта заспивам. А сутрин пак рано се събуждам около 7, че съм свикнала да ставам рано. После се чувствам отпаднала.
Ох че доста дълго писах. Хайде чао за сега, скоро пак ще пиша...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Авг 12, 2010 1:23 am

Нери при всеки е индивидуално.мен през цялата бременност не ме е болял корем и кръст.и сега като влезнах в осмия започнах да усещам напрежението в кръста.
Жу в стара загора ще е.в една частна клиника.ходихме да я видим.малка е и е спокойна.
Роси вярно е че мястото на любимия никой не може да го заеме,но като има хора покрай мен се разсейвам.а и с моя се чуваме постоянно по скайп.да е жив и здрав този който го е измислил
Ване ще се радваме да видим малката сладурана,както е писала Роси.
Роси я кажи по колко се слага от този прах на сано.ти нали беше купила такъв и си прала дрешките на бебо?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Авг 12, 2010 3:30 am

Стели, то в самия пакет си има мерителна лопатка като отвориш пакета ще я видиш я ми кажи за тази клиника ти ще си избираш ли екип за раждането защото аз през цялата бременност ходя в частна клиника и съм си избрала доктора и акушерката която ми водят консултацията те да ме израждат искат ми 730 лв за избор на екип а при теб как е ето ги цените на клиниката в която ходя искам да ги сравним информативно ! - http://maichindom-varna.com/article.php?ref=art_prices2





rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Чет Авг 12, 2010 12:59 pm

ДОБРО УТРО коремчета!
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 2416422J
Заповядайте по едно айс кафе. На мен ми е горещо още от сутринта. Кога ли ще паднат температурите, че не се издържа вече.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Авг 12, 2010 2:35 pm

Добро утро и от мен понеже Нери ме е изпреварила с кафето аз ще ви почерпя по едно сокче. Нери и аз се моля за разхлаждане вече,че ми писна да си стоя в къщи искам малко разходки сега последния месец ни е най-важно да се движим то не, че и много мога да ходя де бебко е пораснал и ме боли като вървя по продължително и постоянно си подпирам корема с ръка и почти всяка вечер вече имам контракций корема ми става твърд като тухла !Нашите коремчета растат 2 - Page 18 33295f46cddc
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Чет Авг 12, 2010 3:00 pm

добро утро мерси за кафенцето и сокчето
роси ти поне имаш контракции а аз нямам а искам вече да имам искам да раждам да се сваршва поне с зора сега така ме боли между краката маничко като се свия или като се напана ужас е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Авг 12, 2010 3:20 pm

И мен ме боли там Насе и усещам едно притискане все едно бебето се натиска казах на доктора той ми вика абе уж е горе още на високо е а защо те притиска така утре съм на консултация ще видим снощи се събудих от контракция така ми се беше гибсирал корема 20 мин го разтривах да се отпусне накрая явно събудих бебо като започна да мърда и се оправих
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Авг 12, 2010 3:37 pm

Роси клиниката е Ниямед.значи аз съм се насочила към една акушер гинеколожка и при нея ще раждам.цените са
-ако си здравно осигурена:за нормално 500,за секцио 1000
-ако не си здр осиг:750 и 1400 съотв
епидуралната е 150 при всички случаи.
както виждам цените и при теб са почти същите
а за праха аз още не съм го отворила и затова не съм я видяла тази мерителна лъжичка
ох момчета до понеделник ги дават тези пусти горещини.стойте на хладно и пийте течности.друго спасение няма.
Насе мила дано бебо да реши да излиза вече и да ти олекне
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  bebe_bebe Чет Авг 12, 2010 4:18 pm

ох дано стели че вече не мога направо все се чудех какво толкова всички накрая вече искат бебковците по барзо да излизат а то виж какв зор било че и не само аз ами и другите около мен си го изяждат хаххахахах
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Авг 12, 2010 5:11 pm

да Насе те тези около нас са по нетърпеливи и така допълнително се нажежава обстановката.но какво да се прави.още малко остана.търпение само
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Hrisi_Kari Чет Авг 12, 2010 7:51 pm

Хей,коремчета ,радвам се че сте се разбъбрили днес.Насе,спокойно ще излезне бебето,предполагам колко си нетърпелива миличка,но ще му дойде момента ,то шило в торба не стои Нашите коремчета растат 2 - Page 18 662706 Ще родиш скоро няма как.
Стелче ще видиш наистина сега колко бързо ще ти мине времето,а клиниката е много хубава,моята браточедка е от Ст.Загора и там ражда второто си дененце,тя роди нормално и заплати само 500 лв,нищо друго.дано се отървете и вие така.
Мели от кое село си край Хасково,нашето също е много близко до града.Благодаря за целувките Нашите коремчета растат 2 - Page 18 56662 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 56662 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 56662
Роси,нормално са тези контракции ,то наближава вече термина,но си имате временце да си поседи бебко вътре.Тати още не си е дошъл Нашите коремчета растат 2 - Page 18 626264 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 626264 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 626264
Нери,почивай си щом си на село,ама се включвай и при нас де,да казваш как сте?
а Отоците ще минат когато родиш,то тогава всички неразположения минават де Нашите коремчета растат 2 - Page 18 381455 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 381455
Ох ,хайде оставям ви че имам да събирам багаж,и пак ще се включа.
Много целувки на всички коремчета
Нашите коремчета растат 2 - Page 18 239517 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 239517 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 239517 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 849732 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 239517 Нашите коремчета растат 2 - Page 18 849732
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 18 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите