beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 3 от 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Ное 03, 2011 3:25 pm

Добро утро и от мен.
Мими оправи ли се проблема с сайта?
Сипвам и аз по едно че първото на Нери ми дойде малкоRe: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Coffe
Мими Ужас и не много ревем като видим доктори,И да ви се оплача още с ме с обрива,кошмарно е но странното е че е само по крайниците и е едно все едно са те жилили с коприва.Доктора каза екзема ,и мажим с кремче вече седмица ,ту се заличават ,и избиват на нови местенца.Тръгвате и вие на градинка,ние май ще се задържим до пролетта,но ще видим,изглед за работа няма и ще я мислихме как ще я караме.
Дими ,не казвай още да,сега чух по новините че за майчинството щели да гледат 2 години назаде на колко си осигуряван.Ллеле какво чудо го направиха не е за разправяне.......
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Ное 03, 2011 4:09 pm

здрвавейте Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 624477
Нери,Хриси мерси за кафетата,макар,че аз не мога да пия,но се мъча тук с едно със вкус на карамел
Мими,то не останало до рождения ден,браво
ми не стигат парите,а и трябва да си изчистя здравните осигуровки,че сега като зопочна изследванията и ще ми съдерат кожата
Хрис,да ще го изменят закона,и за болничните също,аз иначе го имам необходимия стаж,но ще взимам минималното майчинство,но здраве каквото дойде
сега ще трябва само да намеря пак някой да ме пусне на договор за няколко месеца
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Ное 04, 2011 2:40 pm

Едно усмихнато кафенце,напук на намръщената утрин

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 88549854910816311431320388756Xk4WPIfHx7SpQ8R0JV9m
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  roska88 Пет Ное 04, 2011 7:32 pm

ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕ НЯМАМ НИКАКВО ВРЕМЕ ДА ВИ ПИША
ДНЕС ИЗПРАТИХ КАКАТА ПРИ БАБА И И СЯДАМЗА МАЛКО С КАФЕЕЕ
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КОЛКО НОВИНИ ИМА ТУК
ДИМИ ЧЕСТИТА БРЕМЕНОСТ ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕА БРЕМЕНОСТ И ЗДРАВИЧКО БЕБЧЕ НА ФИНАЛА МНОГО ЦЕЛУВКИ
И НОВИ МАМЧЕТА СИ ИМАМЕ ДОБРЕ ДОШЛИ
СТАВАМ ЧЕ ПАК МЕ ВИКА МАЛЧО ДАНО СКОРО ПАК СЕ ВИДИМ
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИИИИ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Ное 04, 2011 8:42 pm

Роси мерси Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Съб Ное 05, 2011 3:14 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885
при нас е страшна работа.сега мишката е развалена и с хиляди усилия успявам да отворя нещо.малката много пипа.дърпа кабели
Мел и при нас е същото положението с дистанционните.нашата си сменя и като попадне на музикален канал и спира и започва да танцува.така ще е.скоро ще им се насочи вниманието на друго място.
Хрис дано й мина на Кари.и аз имах същите обриви преди години.главно по ръцете краката и понякога лицето.появяваха се така от нищото и бяха едни разляти точно като от комар.и при мен се появяваха на места,после си променяха мястото.така изведнъж си минаха.незнам от какво бяха.ходихме по лекари.нищо не се изясни.последно ми се случи 2007 но отминаха за 2-3 дена.
направо съм бясна.оказва се ,че въпреки увеличението на минималната раб заплата на 270,майчинството си остава 240.направо безобразие.и после защо България била най-застаряващото население в света
ох спирам
Мел още ме боли кръста и направо вече ми писна,защото елементарни неща немога да върша.Криси вдигна 38.5темп тази вечер ейтака от нищото.дадох й сироп и сега спи.само 4 зъбчета имаме все още.да не би пък от зъбките да й дава зор и от това да е темп
хайде много писах,но така е като влизам вече рядко. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 764370 за всички коремчета-май е само на Дими,дечица и бебоци
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Нед Ное 06, 2011 9:04 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885
момичета защо ви няма днес
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 07, 2011 2:13 pm

Добро утро на всички!!!!
Днес аз съм най ранобудната тук,сипвам кафенце и ви чакам да си бъбримRe: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Spad%20v%20cenite%20na%20kafeto
Дими ,пусто през уикенда ,всеки е забегнал на някъде.И нас ни нямаше.В петък изпратихме Мимчето ,брат ми и Марая за Италия и после си ходихме на село.
Мимка,разказвай как мина рожденния ден,успешен първи ден на детска градина,пиши после.
Другите как сте,нещо доста ми се губят...дано сте добре?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пон Ное 07, 2011 3:25 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 Хриска! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 245364 за кафенцето.Сядам да пийна с теб.Заведохме Тео на детска градинка и сега се прибрах.Много беше щастлив.Влезна в групичката и седна при децата.Пу-пу-пу.Дано всеки ден ходи с желание.Рождения ден тръгна много криво.Отидохме да вземем тортата която Не беше готова.Чаках 30мин да я довършат.В детския център никой не ни чакаше и не беше затоплена стаята за игра.Някой не беше разбрал или забравил не зная...Независимо от всичко запазих самообладание и стиснах зъби.Две от децата не дойдоха.Отказаха се в последния момент.Не се сърдя.Всеки решава за себе си и детето си.Вечерта като се схванах,нямах сила за нищо.Едва отидох до тоалетната и щях да се прибия.Напрежението си каза думата.Вчера цял ден съм лежала.На всичкото отгоре и цъфнах.Замислих се обаче нали трябваше да правя рождения ден в събота/беше задушница/Мислех за неделята,но майка ми каза,че от гробища Не бивало да се ходи на празник.Затова и те дойдоха вчера да празнуваме.Вече всичко мина.Дано,всички негативни неща са останали в предната седмица и от днес всичко да е ок.
Как сте вие?Кари има ли още обрив?
Мимчето защо заминаха?Брат ти нали имаше хубава работа тук?Или аз не съм разбрала?
Хайде,момичета разпишете се и вие.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Ное 07, 2011 3:58 pm

Ха добро утро и от мен. Не съм писала обаче ви чета редовно. Ние сме добре, аз съм още 2 в 1, като изключим това, че като водя Ива сутрин на градината голям рев пада и стоя по минимум 20минути да я успокоявам. Не знам защо почна да плаче така това дете, като до сега никога не е правила така. Даже и първите дни на яслата нямахме проблеми с рев и адаптация, а тука е вече 2-ра година и ходеше с огромно желание. Дали щото свикна да си седи в къщи с мен, ама оставя ли я пак в къщи това означава, че трябва да си върша всичко само събота и неделя, ако някоя баба прояви желание да я вземе за няколко часа и ще си скапя нервите. Иска ми се да изтърпи още 25 дни и като си дойде татко и ще си я оставим в къщи.
Мимка, браво на малкия герои за градинката, нека ходи така с желание. Не се притеснявай за рожденния ден важното е детето да е останало доволно накрая.

Ох щях да пиша още нещо, ама изключих.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Ное 07, 2011 4:31 pm

здравейте и от мен Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 624477
Хрис,мерси за кафето
Мими,браво на Тео,че е бил без проблем на детска,дано все да е така
Жули,всички си имат този период-нещо се е поразстроила,според мен ще се успокои
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пон Ное 07, 2011 5:57 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885
мами влизам набързо само за съвет.
малката е болничка.цялата й уста и устни са в афти.водихме я на лекар.изписаха за мазане.милата не е яла от 3 дена.и мляко не може да пие.днес е малко по добре.всичко започна от петък вечерта.вдигна темпер 39.на сутринта в събота вече беше пълна с афти.
някой,ако е имал такъв проблем нека каже какво да правя.тя не дава и да я мажа.много трудно става.знам че са безобидни афтите но трудно минават и я болят
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Пон Ное 07, 2011 5:59 pm

Здравейте и от нас!
Да почерпя - Маргото вече е на 1 година: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 13494692371702649000132065951406GZrXBMs3YY8DC6PkWZ Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 12836974025306793351320659526kbhYoRgMLxPfLLnMVhk9 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 198054647512618457581320659531aNhGxFAf2dgfR80XKUOp Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 209939406318670725771320659543mAxdpGh0PEVsb3Oj9rhc Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 212142134714933505911320659562CwBMXSLZoM8lonZVHleU Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 16025416141088516871320659649LNnb20M5IH0eF6XQdpXi Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 54978294217517709291320659712ofDLE55REkCPXGiujFv0

Хубав ден за сега. Отивам да чистя, че домът изглежда все едно, че в него е лагерувал Ченгиз Хан!
После ще пиша пак. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 764370
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Пон Ное 07, 2011 6:09 pm

Здравей, Стели
те афтите са много упорити. На нас ни бяха предписали едно кремче, с което да я мажа профилактично, за да не се появят афти, а и облекчава и болките при никнене на зъби. Току-що прочетох, че с него се маже и при наличие на афти. Казва се mundisal. Сега пита х майка и тя ми каза, че ме ме е лекувала с марля, увита около пръста и и потопена в солена вода. Триела ми е устата с нея. Дано и минат бързо на Криси, че сигурно е много неприятно.

Успех и целувки на малката принцеса!


Последната промяна е направена от Мелани на Пон Ное 07, 2011 6:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Пон Ное 07, 2011 6:12 pm

Стели, до колкото разбрах, само с мазане става. Няма друг начин.....
Дано се справите
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пон Ное 07, 2011 6:20 pm

ЧЕСТИТРОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА КУКЛА МАРГАРИТА!
НЕКА РАСТЕ ЗДРАВИЧКА И ДА Е ГОРДОСТТА НА МАМА И ТАТИ!
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 924518 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 553117
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Ное 07, 2011 6:21 pm

Мелани,честита ви рожденничка Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 584148 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 622615
много здраве и безгрижно детство и желая
Стели,на мен са ми излизали афти,но на малкия не и за съжаление не мога да ти помогна с нищо,ще трябва да се мажете-дано се оправи детето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пон Ное 07, 2011 6:22 pm

Жули,ти пита ли я сладураната защо не желая да ходи на градинка?Може да има проблеми нещо с някое детенце...или?
Стели,афтите са сигурно от високата температура.Аз Тео го мажех с дактарин и ходехме при зъболекарката тя го мажеше с ваготил.Дано съм полезна.Бързо оздравяване ви желая.
Мелани честита ви рожденичка!Нека расте жива,здрава и много щастлива.Благодаря за почерпката.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пон Ное 07, 2011 6:23 pm

мерси много МЕЛ.аз го имам това гелче.мажа я за зъбките с него.мажа я с 2-3 кремчета.дано се оправи.това за профилактика ли ви го дадоха мундисала?
Мимка и аз мажа с Дактарин.и аз си ислех че може да са избили от високата темпер
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Пон Ное 07, 2011 6:28 pm

Благодаря ви, момичета!
Стели, да, за профилактика ни го дадоха, но прочетох в листовката, че се маже и при наличие на афти. Те, афтите са гъбични образувания и Дактарин-а е най-подходящ, да. Може да са от много неща - от температура, от инфекция, от замърсяване, от прием на антибиотик и т.н. Тъй като Маргарита пиеше силни антихисменици, ме беше страх да не направи афти и ни казаха да я мажем с мундисал. Ох, дано ви минат бързо! Не и давай нищо цитрусово и много солено, че много ще я боли.
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Пон Ное 07, 2011 6:30 pm

Оспамих форума, но ей сега попитах и леля ми - тя е педиатър и ми каза, че ваготил е най-най ефикасното мазило за афти. Само дето нямам представа в Гърция как би могъл да се казва...:(
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пон Ное 07, 2011 6:49 pm

Мел
много ти благодаря за загрижеността. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 239517 ще го потърся това мазило тук.може да е под друго име.ще видя коя е активната му съставка.
още веднъж благодаря ви за съветите мили мами
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Ное 07, 2011 7:22 pm

Мимка написа:Жули,ти пита ли я сладураната защо не желая да ходи на градинка?Може да има проблеми нещо с някое детенце...или?
Мимка, питах я и обяснението беше, че щом аз си стоя в къщи и тя нямало нужда да ходи на градинка. Сега се опитвам да я убедя, че почнах да ходя на работа докато тати се върне.

Мелани, Честита ви рожденничка! Да ви е жива и здрава и много радост да ви носи!
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Ное 07, 2011 7:34 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 347885 момичета!ние излизахме на вън ,ходихме за зеленчуци,вън не е толкова студено,но е мрачно..
Мими,гледах снимките ,много са се забавлявали децата,Браво,за недоразуменията важното е че е минало,не се ядосвай,все ми казват да не се ядосвам за такива дребни неща,но на моменти съм страшно нервна,а каква бях спокойна.................Хубаво е че Тео е тръгнал с желание,дано така върви,но се приготви и за такива дни в които няма да иска да ходи 100%.
Жули,радвам се че се разписа,влезнала си в 9 тия месец значи,дано си дочакате татито ,да не бърза да излиза бебо.Ивка навярно има нещо за което да плаче,питай я ,разпитай я да ти обясни,ако трябва питай госпожите да не би нещо да се е стреснала,защо няма желание да ходи на градинка,ако искаш я остави пак ден два в къщи за да не се травмира.Няма ли баби да помагат ,лоша работа ами няма какво....
Стели,от къде ви лепна това пък с афтите.аз съм мазала само Дактарин и съм много доволна,Може да се ползва и от възрастни.слагаш на едно туферче /клечка за уши/и намазваш хубаво засегнатите места,няма да я боли така е най удобно.Възможно е да е вдигнала температура от тях,за яденето не я зори,като и мине болката ще вземе да се храни детето.
Мелани честита ви рожденичка,как забравих само!!!да ви е жива и здрава,много послушна и безкрайно много да ви радва Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 18820973998895792481320665401KFFiW1JE9YwsN4lhdDjl Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 146701424770128957413206655859BV6wIFst2Ik13e4SYAb
Мими,заминаха си отново за Италия,и аз незнам каква с точност е причината,но една от главните е заради мижевите парички тук в Бг.Не стигат и не стигат за жалост,Далече са,тъжно ни е,но се надяваме че ще са установят и ще им е по добре.За жалост Майка Бълария ни стана мащеха не майка.....Пропъди сумати народ да си търсят хляба в други страни.....болна тема не ми се говори.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Ное 07, 2011 9:34 pm

Хриси, тая вечер като отида я взимам ще попитам и госпожите, обаче няма никаква видима причина. Питах я защо, ама логичен отговор не получих. Само обяснението, че щом аз съм у дома трябвало и тя.

А за чужбина и ние с моя мъж смятаме да се изнасяме оттук. Само да се роди и да поотрасне бебока и ще търсим квартира в Белгия, хем ще сме близо до таткото, хем ще го виждаме всяка седмица, а и аз ще си потърся работа там, за да вземем документи. Мащехата ни България ни писна, особено на мен да си вися тука без мъж 9 месеца в годината. А и искам да осигуря някакво светло бъдеще за децата си, тук за мое огромно съжаление не им се предлага.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 3 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите