beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 2 от 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пон Окт 31, 2011 4:37 pm

Привет на Роси и Нери!
Нери стискам палци.Не се притесвявай.Мисли позитивно.Ако трябва да стане ще стане.Бъди уверена. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 56080 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 56080 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 56080
Роси,така е мнооооого пипат.Важното е да можеш да търпиш и да не се ядосваш.Тео все още вкючва печката и скоро се опари дори.
Няма да е голям рождения ден.Пет дечица с родители и още две приятелки.Толкова са ми възможностите.Избрахме торта да.Ще ви я покажа Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 382274
При нас напече.Дано и днес успеем да излезем.Трябва да идем на иследвания Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 610885

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Окт 31, 2011 7:41 pm

здравейте и от мен!
Роси,как си,дано да имаш вече повечко време да пишеш
момичета кокви става с Жу,май скоро не е писала
Нери,стискам и аз палци Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 56080
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 31, 2011 8:43 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885
сега сядам да ви видя,Кари заспа докато гризеше един морков,луда работа не ми се беше случвало такова чудо.
Нери,стискам и аз палци ,да пишеш какво е станало.
роси радвам се че се включи,бяхме се затъжили вече за твой пост,гледам снимки постоянно във ФБ,Дани много е пораснал,ходи значи сам,браво ,ама сега е голяма беля да,всичко ще пипа,опознава предметите ,нормално е,ще мине....Вдигай опасните неща на високо и така.Кари ще ходи направо на детска градина но другата година,обмисляме едни неща тук и ще видим как ще се наредят нещата,живи и здрави всички ще тръгнат на градинки когато има дойди времето
Дими радвам се че чувстваш по добре,за апетита така ще е повече или по малко гладна ще се чувстваш на моменти,от положението ти е Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 456823
Мимка,нормано 5 дечица с майките си е добър празник,а и всеки да според възможностите,Чакаме снимки на тортата и празненството.
Мелани,ужас милото дете как се е тупнало на земята,добре че се е разминало само със синина,лелелл настръхнах.Горката.Приятни приготовления и на вас скоро е и вашият 1-ви рожден ден
да не забравя някой,дано не съм ако да ме извинете после пак ще намина че сега готвя
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Пон Окт 31, 2011 11:25 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885
Много съжалявам,че немога да пиша напоследък.малката много пипа компа.преди няколко дена го носихме на ремонт.беше развалила клавиатурата преди време.от дърпане кабела беше скъсала.в такива моменти съжалявам че нямаме лаптоп.поне лесно се крие.та така.като ме види че съм на компа идва и започва да дърпа.
иначе сме добре.все още не ходи.водя я зъ ръчичка и така стъпва доста уверено,но като я пусна и сяда по дупе.когато си реши тя щетръгне и сама.
Мимка ще стане хубав празник.ще чакаме снимки
Мелани и вашата наближава.скоро ще е първия рожден ден.много е вълнуващо.що се отнася до падането и нашата тупка 2-3 пъти и имаше цицини на челото.но не сме я водили на лекар.
Роси78 радвам се че се разписа.браво на Дани че е проходил вече самостоятелно.голям е красавец той
Дими как си мила?кога ще ходите пак на доки.някакви изследвания пуска ли вече?


stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 01, 2011 12:05 am

ехо,тука съм аз тъкмо направих вечерята и чакам нашия тати да се прибере от работа.В отпуска е но ходи дар работи на друго място,ужас тия пусти пари....
Стели,Кари винаги е искала да я вземам в мен и си седеше така не е пипала много много е писла е по клавиатурата ,но сега вече сама гледа снимки и по разбира,Определено с лаптоп е по лесно и не пипат.
ллеел голя тъмница е вън а е едва 18 часа,лелел въобще не го харесвам това часово време с час на заде,пфууууууууууууу ужасно подтискащо е
Другите къде сте днес?Нещо доста се губят
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  borqna miteva Вто Ное 01, 2011 12:35 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 и аз нямам време да пиша само ви чета.
Дими радвам си че си добре и ти се хапва повечко и аз бях така през бременноста.Казахте ли на Саши че ще става батко?
Мимка все забравям ама вече ще запомня кога е рождения ден на Тео.Весело да си прекарате и ще чакаме снимки.
Мелани браво че нищо и няма на малката и ние паднахме и имахме малко синина,но е добре.Малката е много хубава и на вас скоро ви предстои рожден ден.
Неридано да се получи това което искаш.
Роси78 дано и ти вече да влизаш по често.Дани е голям сладур браво на него че вече ходи сам,но сега очите ти трябва да са на четри.
Стели и Криси ще тръгне скоро и ние много дърпаме компютъра,мишката подложката всичко.
Правихме изследвания на малкия и хемоглобина му е паднал не искаше да яде и докито ни изсписа сироп Малтофер силицея хомеопатично и клеева тинктура и чай от коприва.
Лека вечер от нас че поста ми стана много дълаг поздрави на всички Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 849732 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 849732 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 849732 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 849732 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 849732
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  borqna miteva Вто Ное 01, 2011 12:42 am

Хриси заедно сме писали наистина тези пари до никъде нестигат аз съм с лаптоп но като е в мене само бута.И аз още не мога да свикна с това ново време,но добре че на Павчо не му се отразява Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Ное 01, 2011 3:09 am

Стели днес бях на преглед-вчера ми зацапа много малко бледокафяво,и понеже имам опит от преди това отидох да ме погледне,но няма проблем слава Богу,иначе още не съм започнала изследванията
Боре още не сме му казали на баткото
Хриси лошо с тези пари и на мен ми писна да не можем да се видим с мъжа ми
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Ное 01, 2011 2:48 pm

Добро утро! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 6064410845885108621320130055MFxOgkWq9Bq4mAfBrqiB
Дими надявам се да не е нищо сериозно зацапването.
Боре,радвам се че намина,когато имате време пишете,радвам се на постовете ви!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Ное 01, 2011 5:30 pm

здравейте,Хриси мерси да кафенцето
не е сериозно,хванала съм го много рано и няма проблем
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  stella80gr Вто Ное 01, 2011 5:41 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885
Хриси мерси за кафето.аз рано рано го изпих.от задачи немога да седна.всичко е на моя гръб.моя работи от сутрин 6 до вечер 10 и 30.по цял ден съм сама.и за капак на всичко ме схвана кръста от една седмица и немога да вдигам малката и се движа като баба.ужасно е.но няма кой да ми помага за съжаление.сами сме тук.
Дими случва се така да зацапва.важно е да не е кръв.и при най-малкото зацапване е хубаво да се ходи на преглед.добре си направила
нашата сега откакто сме сменили часа се буди 8.30 а преди поспиваше до 9.30.и тя си е мръднала часовника Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 951600
Боре хапвайте месце повече.тук доки ни е казал всеки ден месо.но аз давам леща или боб веднъж в седмицата.лещата също е богата на желязо.готви му я по често
е това е от мен.малката спи и има мира.мога да седна да пиша.иначе като стане спирам компа,че много настройки разваля и вади кабели.ужас е направо.надявам се скоро да и се измести вниманието в друга посока и да остави компа.ксега е направила някаква настройка на екрана и картината ми вибрира постоянно.неможем да го оправим,а не ми се носи пак на ремонт,че и там пари трябват.днес ви се наоплаквах достатъчно
лек ден от нас Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 849732
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Ное 01, 2011 8:02 pm

о,аз имам голям опит с това
Саши го износих през цялата бременност с отлепена плацента
нали има една приказа,,страх лозе пази,,
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Вто Ное 01, 2011 11:36 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 624477
леле, от два дни малката не е много в час. Спи по половин час и се буди с неистов рев, снощи даже я взехме при нас, че цялата трепереше ( не от студ). Днес към 3 заспа и се събуди в 4 без 15 и не искаше изобщо да я докосна. рева рева, изяде една бисквита и сега е в проходилката и къса един вестник на милион парченца! Сутринта ходихме да поръчаме тортата и да напазаруваме разните му там шапки, стикери и т.н. за рождения и ден похарчихме един куп пари и мирясахме. Егати, една торта, 3кг струва 50Е, от които 15 са за украсата - някакви мижави играчки мечо Пух, с които едва ли би си играло дете, ама халал да и е - все пак е първият и рожден ден.
Дими, много добре си наравила и си отишла на доки! Дано тази бременност да ти е без инциденти.
Стели, то детето като се почувства сигурно и готово, ще си проходи. Моята е и по-дебеличка и ще позакъснее с прохождането, но това не ме притеснява грам. А иначе, дано бързо ти мине кръстът, че знам какво е с всичко да се справяте сами..кураж!
Нери, мила, дано е станало това, което искаше и очакваше.
Хриси, добре е, че на Кари не и се е отразила смяната на часа. Маргарита май от това е така разстроена.
Боре, апетитът, казват, идва с яденето. Давай му сиропчето и ще си хапва по-добре. И аз, като Стели давам на Маргарита леща и фасул, че и спанак с ориз. Но наблягам на месото. тя, горката Маргарита може само пилешко и агнешко да яде, заради тъпата алергия, но за сметка на това си наваксва с количеството.
Мимка, дано си изкара страхотен Р.Д. малкият скорпион! Между другото, и аз толкова съм канила - 5 майки, 4 от тях с деца + 2 по-големи дечица без майките си и 1 приятелка.
Роси, Роси, много се радвам, че писа! Честит прохождане на Дани! Много е пораснал, сладурът!
Оф, пак се олях.
Отивам да събирам конфетите от вестника, с които Маргарита ми е засипала целия под! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 764370
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Сря Ное 02, 2011 5:36 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 22243872810517484601320226457poMhlup1WDddPOqxf52O

Добър ден

Хайде по едно "късно" кафенце!
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Ное 02, 2011 6:42 pm

Мелани благодаря за кафето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 02, 2011 9:30 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Мелани Благодаря за късното кафе,пия си своето следобедно.
Денят е прекрасен днес,много топъл Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 66682 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 66682 и слънчев.максимално се наиграхме на вън и преди близо час заспахме.
Мел,защо сте нервни,от какво предполагаш че е така Маргарита.Зъби или нещо емоционално е преживяла?Много са скъпи при вас лакомствата ,но да ,да се дават за хубаво паричките.
Стели съчувтвам ти миличка,по цял ден с детето,много е трудно но няма как,трудно................добре че Криси е кротушка.
Дими как е коремчето,заформя ли се?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Сря Ное 02, 2011 9:36 pm

ааа Хрис,ще се заформи,къде ще иде
аз си имах и преди това мъничко,така че...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 02, 2011 10:16 pm

да, бе 48 кила как са и нямала коремче..........ама сега му е врем няма начин, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 70524
шефовете знаят ли вече или не?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мелани Чет Ное 03, 2011 12:22 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 624477
Хриси, не знам защо беше така малката. Днес си е нормална - яде пак като невидяла, спа 1 час сутринта и два следобяд. Сега си играе.
Дими, и аз бях с малък корем и си се чувствах доста комфортно. Така че дерзай!
Стели, как са Криси и кръстът? Дано си по-добре.
Въпрос: как се справяте с афинитетът на малките към мобилните телефони, дистанционните и т.н.? Мойта реве като магарица и като и дадем дистанционното например, сменя 1-2 канала и го хвърля със сила на земята...
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Ное 03, 2011 12:39 am

Мелани написа: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 624477
обре.
Въпрос: как се справяте с афинитетът на малките към мобилните телефони, дистанционните и т.н.? Мойта реве като магарица и като и дадем дистанционното например, сменя 1-2 канала и го хвърля със сила на земята...
мел ние имахме същите увлечения като малки а сега не можем една приказка да кажем с някой познат когато тръгнем да се обаждаме ,ама ние си я научихме така,Като се обадят бабите и дядовците лафи с тях и всеки път си мисли че говоря или с едната баба или с другата.И така интересът продължава....няма спасение.Лоша грешка ама на ,допуснахме я още от малки
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Ное 03, 2011 1:02 am

Hrisi_Kari написа:да, бе 48 кила как са и нямала коремче..........ама сега му е врем няма начин, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 70524
шефовете знаят ли вече или не?
Хрис,не знаят,и в близкия един месец не мисля да им казвам,защото мисля да изкарам и декември(дано се чувствам добре) та да събера някой лев,а ако им кажа сега ще започнат отрано да ми търсят заместник за коледните банкети
Мелани аз със първата бременност не бях много качила а и корем много нямах,надявам се и тази да е така
а за дистанционните и телефоните какво да ти кажа-копчетата явно са им много интересни
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Чет Ное 03, 2011 4:08 am

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 347885
успях да вляза,сега ще ви прочета
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Ное 03, 2011 4:31 am

как си Мими
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Чет Ное 03, 2011 1:16 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 3998000Y
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Чет Ное 03, 2011 3:19 pm

Здравейте момичета!
Нери, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 245364
Дими,добре съм.Тези дни правим изследвания и ми беше мн притеснено,че навсякъде Тео вдигаше всички във въздуха.Въобще не дава никой да го пипа.Днес се надявам всико да излезе и понеделник живот и здраве сме на градинка.
Мелани,трудно се справяме ние.Постоянно има телефон в себе си Тео.Все на някой звъни.Има толкова играчки телефони от бонбони-не се поглеждат.
Дими,щом се чувстваш добре,работи.Пустите пари все не стигат.
Бори на 5 Ноември е рождения ден на Тео.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 2 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите