beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

+7
Neri_84
Мелани
Hrisi_Kari
borqna miteva
Димитра
Juli_Ivanova
Мимка
11 posters

Страница 14 от 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Яну 03, 2012 8:38 pm

уффф,страшно е
пожелах си другата нова година да празнуваме някъде вече 4-мата,та ако ще и в къщи да сме си
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Вто Яну 03, 2012 8:40 pm

ние за 3-та година сме си у дома,но взе нещо да ми писва,в същност мин година бяхме в наши приятели но пак в домашна обстановка....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Вто Яну 03, 2012 9:45 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 347885 момичета!
Аз най-си харесвам вкъщи да празнуваме.Обичам да посрещам и гости.Не съм почитател на заведенията особено като има пушачи.Отвратително ми е.
Дими ти как издържаш не знам.Дано другата година да сте си четиримата и да ви е весело и щастливо.
Хриска,много лошо така като Кари се сърди.Дано да отмине този период.Още не съм го пуснала на градина. Във ваканция е. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 624820 /така казва/Дари си е вкъщи и тази седмица.
Живот и здраве другата седмица ще го пускам.Все още са сборни групи.До обяд ще е още не знам обаче колко,защото на обяд пуска понякога в памперса.Вечер не но на обед пуска. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 77465 Като не дават памперс,не мога да рискувам да е опикан.
Бори, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 616385 на Павчо.Слушкал е баба си.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Вто Яну 03, 2012 10:49 pm

Миме,не издържам вече-писна ми,то не е година,две
мъж ми си прави планове да се преориентира,надявам се да го направи наистина,и на мен ми е време,искам вече като нормални хора да си гледаме празниците
и без това в момента имаме много проблеми заради наши колеги,направо ми е нетърпимо
иначе тая година голяма ваканция,голямо чудо
Хрис,аз на домашно от 12 години насам съм била само веднъж,и то у приятелско семейство,тогава бях вече в 7-ми месец бременна,а Стоян тогава за да почива и да си кара с мен празника се изпокара със всичките си колеги(в същата кръчма,в която сме сега) и напусна работа точно на 31-ви следобяд
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  rosi78 Сря Яну 04, 2012 3:13 pm

Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме,
на себе си да приличаме,
нека бъдем по-добри
не само в такива дни!
ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!!! За много години момичета Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Сря Яну 04, 2012 6:20 pm

ЗДРАВЕЙТЕ!
СИПВАМ ПО ЕДНО КАФЕНЦЕ И ВИ ЧАКАМ.
НИЕ ДНЕС НЕ СМЕ ИЗЛИЗАЛИ,НО СЛЕД МЪНИЧКО МИСЛЯ ДА ИЗЛЕЗНЕМ ЧЕ ИМАМ МАЛКО РАБОТА.
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Img_137979_1672362_l
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Сря Яну 04, 2012 9:15 pm

Роси,нека е честита и за теб новата 2012.
Хриска, Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 245364 за кафенцето.И аз допивам своето и влизам да направя душ,че с това готвене се вмирисвам на манджа, докъто угодя на капризите на царете...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 05, 2012 12:22 am

Роси,Честита Нова Година и на теб,как сте?
Днес бомба е паднала ,какво правите момичета?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Яну 05, 2012 1:20 am

аз съм тук сега,но имах работа навън
намръзнахме се едно хубаво
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 05, 2012 1:57 am

Пий един топъл чай Дими...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Чет Яну 05, 2012 5:40 am

ще пия Хрис Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 56662
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 05, 2012 3:30 pm

ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!!!!СТУД СИ Е ВЪН.
СЕРВИРАМ ВИ КАФЕ,М-М--М-М С КАКЪВ ХУБАВ КАЙМАК,МНОГО ОБИЧАМ ТАКА.Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 567550x
ДИМИ,ДОБРЕ ЛИ СИ?ДА НЕ СЕ РАЗБОЛЕЕШ?
МИМКА,ВИЕ?ВИДЯХ СНИМКИТЕ ВЪВ ФЕЙСА,ТЕО Е С НОВА ПРИЧЕСКА,КОГА СЕ ПОДСТРИГАХТЕ/НЕ ПЛАЧКА ЛИ?
МНОГО МОМИЧЕТА НЕ ПИШАТ ЗАЩО ТАКА?КАКВО СТАНА И С ЖУЛИ,СИГУРНО НЯМА ВРЕМЕ ПОКРАЙ БЕБЕТО,А И НОВИ ПОПЪЛНЕНИЯ НЯМА ЗА ЖАЛОСТ,ВСЕ ЕДНИ И СЪЩИ.
НИЩО ВАЖНОТО Е ЧЕ СМЕ РЕДОВНИ
ХАЙДЕ ЧАКАМ ВИ НА КАФЕНЦЕ
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Чет Яну 05, 2012 3:38 pm

Привет,Хриси! Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 347885
Страхотно кафенце Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 754689 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 883330
Да Тео го подстригах,защото много трудно го сушах.Въобще не даваше,а косата му беше дълга почти до кръста.
Гледам има нови потребители,но никой не пише.
Дими как си?Дано не си настинала.
Честит рожден ден на Ивка!Нека расте жива,здрава и много послушна. Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 764370


Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Чет Яну 05, 2012 6:48 pm

ЧЕСТИТ 3-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА ИВКА,НА МАМА РОСИ!!!ДА Е ЖИВА,ЗДРАВА И БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВА!!!Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcTbin519kayFrs-npEmPFynUubF2jm7XdkW6au--PYi5mWAUj1TRFqNAXB_Hg
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пет Яну 06, 2012 1:06 am

здравейте и от мен
момичета добре съм,нищо ми няма освен мързела Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 587689 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 571838

Честит рожден ден и от мен на Ивка!
много щастие и усмивки!
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Neri_84 Съб Яну 07, 2012 3:06 am

Честита нова година момичета!

Честит рожден ден на Ивка! Нека да е жива и здрава и да радва и слушка мама и тати!
Аз влизам от време на време, но не мога да пиша от Нернур. Все нещо иска. А през дена почна да спи все по-малко. А иначе толкова е забавна. Мъчи се да повтаря доста думички след нас. Около 10-ина може да ги казва вече. А как разбира всяко казано нещо! Много и се чудя. Не мислих, че толкова много неща разбират на тази възраст.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Мимка Пон Яну 09, 2012 4:59 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 347885 Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 347885
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 09, 2012 5:33 pm

Здравейте!
Сипвам ви кафенце
Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 15587240068916641001326101604mk5DaRCUi1YtPVktlk2g
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Яну 09, 2012 6:27 pm

здравейте и от мен
Хрис,мерси за кафенцето
ние снощи бяхме на банкет и преди малко станах та мойто сега го пия
днес след празниците съм си сама вече-мъж ми на работа,малкия на даскало...
Вие как сте
другите мацки как са
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Яну 09, 2012 6:30 pm

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 347885 и от мен най-сетне. Аз в събота си изпратих пак мъжа и сега сме самички с двете деца и ме побъркаха за 2 дни. Малкия има колики и общо взето през деня е чудо, ако заспи за повече от 15 минутки. Кърмя го, но и дохранвам, че ми е много гладен, а каката все още го мисли за играчка и постоянно трябва да са ми и двамата пред очите.

По-късно пак ще пиша, че малкия пак ме вика.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Яну 09, 2012 6:41 pm

Жули,здрасти
сега ще е трудничко сигурно,но поне ще си е купон у вас
тия колики са гадна работа Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 77465
като се сетя ,че и аз скоро ще имам този проблем Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 76919


о момичета влезнах в 5-и месец,да ви се похваля Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 622615
леле,леле,кога стана
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Яну 09, 2012 6:48 pm

Дими, то не останало. Казаха ли ти вече какво ще е бебето или още не са? Ти и да си споделила мен много време ме нямаше.

Коликите са ужасни, аз с Ива го нямах почти този проблем и се надявах и сега да е така, но уви не ми се усмихна късмета.

Иначе си е наистина пълен купон у нас. Надявам се днес най-накрая да успея да събера елхата вече и да си изчистя като хората, но ще видим дребосъка дали ще позволи. Аз лека полека си влизам във форма и вече съм само 66кг., като влязох да раждам бях 82 УРА. Обаче има още за сваляне но ще пазя диета по нататък, че сега с кърменето не мога.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Димитра Пон Яну 09, 2012 6:55 pm

Жули,казаха ми-момче ще е
ще си имам засилена мъжка компания
добре вървиш с формата-много си свалила,браво,е сега няма как да си на диета,да
но споко като спреш да кърмиш ще имаш време Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 616893
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Hrisi_Kari Пон Яну 09, 2012 8:47 pm

Жули,здравей.
Вчера си мислих за теб и си викам какво става с вас,дано да се разпишеш.Кофти работа са коликите,не искам да си спомням,наще бяха до 3тия месец,пфуууууууууу,ужас,Ужасна история.Ивка не е ли на градинка,като е там ще ти е по спокойно през деня.Милите как се оправяте с по 2 луда работа.Уж ве4е на 4 години разбирали пове4е....Май не е много така.
Дими,честито,браво бе,то си преполовила половината,кога наистина минаха 5 месец.....
При нас е хладно,не сме излизали....Кари сега заспа,гушкай ки една от куклите си....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Juli_Ivanova Пон Яну 09, 2012 10:24 pm

Абе Дими живи и здрави да са ни дечицата, а каквото е такова. Аз исках и второто да е момиче, но уви не стана.

Хриси, не е на градина Ива, че много е студено сутрин да разнасям и малкия навън, а няма кой да ми я води. Дано скоро се пооправи времето и да мога да я карам на градина, че ще ме побърка в къщи, а и тя полудява в къщи затворена.
А за разбирането, тя си разбира и много иска да помага, но не осъзнава каква беля може да направи. Постоянно се вре в малкия и очите ми все са на 4. Трудно е с 2, ама като се стопли и тръгнем навън ще поолекне.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4 - Page 14 Empty Re: Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-4

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите