beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

+11
rosi78
borqna miteva
bebe_bebe
жужагад
stella80gr
danita05
Димитра
Neri_84
roska88
Hrisi_Kari
Мимка
15 posters

Страница 5 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пон Юни 13, 2011 3:02 pm

Добро и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 624477
Хриси мерси за кафенцето и пожеланията С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717
вие как сте
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пон Юни 13, 2011 5:59 pm

Дими,биваме,обикаляме из парчетата и площадките,сега се прибрахме!!!!Аз ще почвам да готвя а Кари ще заспива.Една и съща,така я караме.понякога се побърквам....иска ми се се хвана някъде на работа почасово но няма,или събота или неделя....но,няма и няма.
Роси,дано този път си уцелила на бавачка,поне пенсионираните учителките в пове4ето случаи се оказват много свястни женици.
Честити ви покупки,а за мобилните оператори не ми се говори,но все си мислех че Виваком не надписват толкова.За мен са грешни пари,но е необходимост.Честити ви покупки да си ги носите със здраве,Адидас е една от любимите ми марки.....
Боре,честита 2-ра месечинка на Павчо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 3323 Да ви е живичък и здравичък.радва, се че е кротичък...Това е просто страхотно...
.другите се надявам да сте добре,да са здравички децата че имало пак вирус,доста деца са болнички!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Пон Юни 13, 2011 6:19 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885
ЧЕСТИТА ВТОРА МЕСЕЧИНКА НА ПАВЧО!НЕКА ДА СЛУШКА ВСЕ ТАКА И ДА ДАРЯВА МАМА И ТАТИ САМО С ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 361307 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 922711
при нас е едно и също.макар че малката доста ми разнообразява ежедневието.много дива е станала.всичко й е интересно.но е и кисела много.тези зъбки аха да пробият но не пробиват.все мучи милата и си лапа ръчичките.много й харесва като я водим на плаж.цапа си в басейнчето.и докопва пясъка и пуска вътре.но ние си носим чиста топла вода и й правим едно мини баня на плажа преди да тръгнем С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 951600
това е при нас общо взето.
радвам се че всичси сте добре.нека да е все така и да са здрави децата
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Пон Юни 13, 2011 7:05 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885 момичета!
Хриска, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 245364 за кафенцето.
Ние сега се прибрахме от площадката.Тео хапна и ще спинка а аз си направих едно кафенце и седнах да ви видя.
Стели,много хубаво правите със слънчевите бани.Особено сега като и растът зъбки къпането много облекчава.
Роси,кажи как мина вчера погачата?Много сте сладки във фейса.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 239517
Другите мами къде сте?
Хубав ден и от мен!!!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пон Юни 13, 2011 8:03 pm

ох,аз ще тръгвам след малко да взимам детето
направо,като знам,че е на другият край на града ииии ми става зле...
но още малко остана и после ще ни е вече близо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Пон Юни 13, 2011 8:40 pm

ПРИВЕТ МНОГО МИ Е БАВЕН КОМПА И СЕ ИЗНЕРВЯМ ПЛАЧЕ ЗА ПРЕИНСТАЛИРВАНЕ НО НАШИЯ ТАТИ Е МНОГО ЗАЕТ........ПОЧТИ НЕ ГО ВИЖДАМЕ А НА ЛИЦЕ НЯМА ПАРИ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 591337 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 591337 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 77465 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 77465 ЗА ДВА МЕСЕЦА Е ВЗЕЛ 600 ЛВ. С ТЕЗИ ПАРИ КАРА ЛИ СЕ?????????
СЛЕД МАЛКО ОТИВАМ НА ТЕЗИ ПРОЦЕДУРИ И ПОСЕ ЩЕ ВИ КАЖА КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ,МИМЕ ТАЗИ ЛАМПА Я ИМА САМО В ПИРОГОВ,НАРЕЧЕНСКИ БАНИ И ТУК В ЕДНА БОЛНИЦА И ЕДВА ЛИ ГОВОРИМ ЗА ЕДНО И СЪЩИ НЕЩО -СТРУВА МНОГО ПАРИ.............ЗАЩОТО И ЗА КЪМ ВИБРОМАСАЖОРА ИМАМ ЛАМПА НО ТЯ Е НА СЪВСЕМ ДРУГ ПРИНЦИП......
СТЕЛИ СТРАХОТНО Е ЧЕ ВОДИТЕ КРИСИ НА ПЛАЖ ТАКА СИ Я И КАЛЯВАТЕ.
ДИМИ ЗАЩО ТАКА ВИ Е ДАЛЕЧ ДЕТСКАТА ГРАДИНА?
БОРЕ ЧЕСТИТА ВТОРА МЕСЕЧИНКА НА ПАВЧО!ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ПОСЛУШЕН ЮНАК!
ХРИСИ ЛЕЛЕ КАКВО ЩЕ ПРАВИШ С ТАЗИ РАБОТА?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Пон Юни 13, 2011 8:58 pm

Жу,това което ползвах е колкото сешоар.На Цептер е.По пет минутки мисля бяха нагревките на ден в продължение на няколко дни.Пиши после какви са ти впечатлинията.Може наистина да е нещо по-различно.Преди години струваше около 2 хиляди мисля.За парите нямам думи.От ноември караме с толкова.Ама какво да направя?Дано си намеря работа скоро.Не се отчайвам.Давам си кураж.
Дими,на есен Сашко нали ще е на учище,или се бъркам?

http://www.zepter.com/MainMenu/Products/Medical/Bioptron/BioptronCompact3.aspx
ето за това говоря
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Вто Юни 14, 2011 12:42 am

Жу да пишеш после за процедурите.аз не разбрах точно на кого ще ги правят и какво е точно.пак не съм разбрала.
лошо е положението с парите,особено и с две деца.но все ще оцелеем и тук е зле.но докато има пари за храна тук ще сме.иначе за спестяване и дума да не става.добре че поне си купихме апартамент и си го изплатихме вече.поне няма да са нсапразни годините ни тук.
да са здрави децата пък другото са бели кахъри

stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Юни 14, 2011 2:36 am

ЖУ,КАК БЕШЕ ,НА ПРОЦЕДУРАТА?
незнам какво ще правим с работата,как ще си намеря в тези трудни времена....за сега искма ако мога почасово но и токова няма....
Стели,страхотно е поне няма да имате кредити да плащате......ужас всеки човек е с кредит ве4е...
Мима,ужасно е парите,дано си намериш подходяща работа

Жу,явно имат отдръжки,защо така са им ги намалили заплатите,няма причина
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Юни 14, 2011 12:20 pm

Добро утро!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Mlqko_biskviti
Излизаме по задачки като се приберем ще пиша пак.
Хубав ден желая на всички! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Вто Юни 14, 2011 1:21 pm

добро утро МИМИ благодаря за кафето.....
направих първата процедура ,аз умишлено не бях пила хапче за глава и след нагряването горе долу 2 часа не ме болеше което ми дава надежда но този уред трябва да го имам защото само с 5 пъти нищо няма да направя.....МИМИ уредът е много по голям от този който си пуснала но принципа е един и същ.
ХРИС на мъжът ми заплатата отива за ипотеката а ние разчитаме само на частната му работа но сега се е хванал с един който му дава само аванс по 300 лв на месец....дано му даде парите защото аз нещо се притеснявам някакво усещане............. да видим............
Стели вие тук в БГ ли сте си купили жилище?

лек ден на всички...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Юни 14, 2011 2:13 pm

Добро утро!Мимка мерси за кафенцето ,днес е ужасно мокро при нас,не знам дали да излизаме.в4ера се из понамокрихме и дрехите още не са изсъхнали...
Жуже,ти специално за главоболието ли ходи?Аз нещо не доразбрах за което се извинявам....Ллелеел с тези ипотеки не ми се говори,всеки има заем....
айде дано и другите се разпишат как са
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  borqna miteva Вто Юни 14, 2011 6:30 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885 Мерси за пожеланията момичета.Вчера бяхме на консултация вече сме 5210кг. и 61см.Биха му две имунизации от едната много плака горкия и днес е кисел слагам му компресчета на крачетата и му дадах панадол и нямаме температура.Почваме със сокчета от ябълка и морков и ако му понася ще почнем и с плодовите пюрета.Трябва да го слагам по корем всеки път преди хранене и да тренираме главата,че другия път вече трябва да я държи.Цяла седмица беше лошо при нас и тая седмица продължава да е лошо.
Роси много сте хубави на снимките във фейсбука.Ники е много сладък и кака Ивка също,а на тебе не ти личи че си раждала две деца.Много си хубава.
Роси78 дано този път си попаднала на добра жена и честити покупки.
Тези пусти пари и на нас не ни стигат само мъжа ми работи а аз ще взимам по 100лв майчинство и ние имаме заеми и е много трудно. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 и лек ден на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Вто Юни 14, 2011 6:34 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885
Жу да не ли да имаш мигрена?в България си взехме жилището.дори не е направено още изцяло.само банята и парното сме си направили.тъй като е ново стоителство всичко ние си правим вътре.но ще стане лека полека.
при нас е топло но се понася.малката толкова се измори днес че ми заспа докато я храних в столчето.досега не го беше правила.както отваряше уста и изведнъж взе да клепа и се обърна на другата страна и заспа.но по принцип си дремва предиобед за половин час а днес пропусна и сигурно много й се е доспало.сега да я видя колко ще спи.
Мимка вие много рано сте станали
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Вто Юни 14, 2011 7:14 pm

здравейте и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 624477
как сте
Мимка,да сега ще е на училище-започват ремонт на класната и сигурно ще стане много хубаво С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 56080
Жу,далече е защото някога само там имаше места,но съм много доволна и така и не го преместих после
оххх,за заемите-и аз се присъединявам,но и под наем не се живее С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 77465
честно казано докато аз работех както трябва нямахче чного затруднения и имахме и да пестим,а сега...
мъжът ми се разбива милия от работа-работи и денем и нощем и не стигат пустите пари С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 196645
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  ???? Вто Юни 14, 2011 8:50 pm

Здравейте и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 624477
от 10 часа сме навън обядвахме навън и сега се прибрахме да оправя в къщи че свекърми ще идва не е виждал малката от изписването. Успях днес с нея и на маникюр да отида С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 883330
Мимка мерси за кефето

Жу дано ти помогне уреда и да си вземеш за в къщи. Това да те боли глава е гадост.

Боре браво на малкия станал е много голям. Не е ли рано за сокчета и пюрета педи ли ви каза да почвате?

Стели браво че сте си взели жилище, поне ще знаете че си имате нещо ваше ако недайси боже стане нещо.

Относно заемите при нас става все по трагично търсим наематели че ни напуснаха нашите от там си покривахме кредита сега . Мъжа ми е на държавна работа и сега ще почва курсове да кандидатсва на граждански договор някъде са допълнително пари. У тук вече няма работа хубава, наемите паднаха ужасно незнам какво ще става следкато трафика намаля значи много хора са се върнали по родните си места от липса на работа, ама да сме живи и здрави ние и децата ще се справим.







????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  borqna miteva Вто Юни 14, 2011 10:11 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885 Миленче да доки каза да почваме със сокчетата и ако му понасят да почвам и пюретата първо с по 2-3 лъжички докато стигнем до 90гр.а сокчетата до 50гр.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Сря Юни 15, 2011 2:14 pm

Doбро утро! поднасявам ви кафе

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Kafeto-e-polezno-330x224
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  roska88 Сря Юни 15, 2011 2:18 pm

добро утрооо С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 625405 хаиде на кафе тези дни нямах време да мина правихме погача и така снимките са в феиса
БОБЕ БРАВО НА ЮНАКА СУПЕР НАДАВА ЩЕ СТАНАТ ГОЛЕМИ МЪЖЕ МЕРСИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА
ААА ИМАМ ДА СВАЛЯМ НО НЕ Е КАКТО ПЪРВИЯ ПЪТ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 592679 ПОЧВАИ С СОКОВЕТЕ ДАНО МУ ПОНАСЯТ ИМАТЕ ЛИ КОЛИКИ НАС НЕЩО НИ МЪЧАН ВЕЧЕРНО ВРЕМЕ
МИЛЕНКА ИЗЛИЗАИТЕ И ННИЕ ПРЕКАРВАМЕ ДОСТА ВРЕМЕ ПО РАЗХОДКИИ
СТЕЛИ ЧЕСТИТООО С МНОГО ЗДРАВЕ ДА ГО ПОЛЗВАТЕ В BG
ЛИ Е
ОТИВАМ ДА ЧИСТЯ ЧЕ ВЧЕРА НЯМАХ ВРЕМЕЕЕ ЧАОО
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  ???? Сря Юни 15, 2011 2:27 pm

Добро утро и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 624477
Хрис мерси за кафето
абе момичета много рано трябва и аз да питам педи ние на 24-ти ставаме на 2 месеца а на 27-ми сме на консултация и на ваксина мразя ги С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 196645
Днес с бебка отиваме на фризьор вчера бяхме на маникюр да свиква С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 624820

хубав ден от мен

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Сря Юни 15, 2011 3:17 pm

здравейте и от мен -присъединявам се и аз към кафето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Сря Юни 15, 2011 7:54 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 347885
и аз си пийвам кафето.мерси Хрис.
леле каква гръмотевична буря е при нас.ужас.
момичета защо толкова бързате с пюретата.много рано е 2-3 мес.ние започнахме чак шестия мес.но в българия се практикува ранно захранване и все пак като чета из нета много майки започват да захранват петия дори е шестия мес.но вие си решавате.те и педитата съветват рано да се започва.но тях понякога е добре да не ги слушаш.ако бях послушала педито в българия нямаше и един месец да кърмя бебека.като вида че първия мес качи 550гр ми вика АМ АМ АМ.детето ти гладува затова не наддава.аз не я послушах и то умишлено,защото бях чела че кърмата първите 2-3 мес се регулира и продължих с кърменето.бебка си наддаваше по близо килограм и се кърмим още.така че всеки си преценява дали да слуша педи или да си действа според инстинкта.
сега да ви се похваля.показват ни се зъбчетата.долните резци централните.връхчетата са се показали и драскат като я храня.сигурно до няколко дена ще се покажат повече.откога ги чакаме тези зъбки.засега не плаче много.само се кисне и си дърпа ушето много и то само едното.знам че болката отива и към ушето като започват да никнат.
Миленче браво.хубаво е да се разкрасяваме.аз нямам време да отида на фризъор.няма кой да пази малката а и когато татито почива все имаме други задачи.вече 9 мес не съм се подстригвала.добре че ми е все вързана косата иначе съм като разплетена кошница С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 951600
Роси приятно домакинстване.Роси ние преди 5 год го купихме,но преди 2 стана официално наш.за 3 год успяхме да го изплатим.но тогава и аз работех и така стана бързо.в бг е да.в Габрово.сред природата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 571838
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Чет Юни 16, 2011 2:11 pm

ДОБРО УТРО
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Image_163650_6
ХРИСИ И ТУК ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН!МНОГО ДА СИ ЗДРАВААААААА!
СТЕЛИ МАЛКО ПО МАЛКО ЩЕ ГО ОПРАВИТЕ ЖИЛИЩЕТО ВАЖНОТО Е ЧЕ СТЕ ГО ИЗПЛАТИЛИ.....А НА КРИСИ ДА СА И МНОГО ЗДРАВИ ЗЪБЧЕТАТА!
РОСИ НАИСТИНА ИЗГЛЕЖДАШ МНОГО ЖЕНСТВЕНА РАЖДАНЕТО НА НИКИ ТИ СЕ Е ОТРАЗИЛО ДОБРЕ......
МИЛЕНЧЕ ЗА СЕХА МЕЛИНА Е С ТЕБ НО ПОВЯРВАЙ МИ СЛЕД 1 ГОД. ЩЕ ТИ Е ТРУДНО С НЕЯ НА МАНИКЮР И ФРИЗЬОР........... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 341584
АЗ РЯДКО ВЛИЗАМ ЧЕ ВСЕ ТЪРЧА НА НЯКЪДЕ И ВРЕМЕТО МИНАВА ТОЛКОВА БЪРЗО......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Чет Юни 16, 2011 3:04 pm

добро утро!!!
Жу мерси за кафето,и за пожеланието!!!
Да ви почерпя!!!


С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 330330-obiavi-cat5С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTBW4wsTayHxGc-4ac3w4-SxdQc6HyleQ5wifww8Q81YkgF9nGQ3A&t=1С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 DSCF0757
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Чет Юни 16, 2011 3:30 pm

здравейте и от мен С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 624477

Хриси,и тук честит празник-желая ти много щастие и късмет и много,много здраве С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 5 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите