beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

+11
rosi78
borqna miteva
bebe_bebe
жужагад
stella80gr
danita05
Димитра
Neri_84
roska88
Hrisi_Kari
Мимка
15 posters

Страница 25 от 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пон Окт 24, 2011 9:20 pm

ами да ,и аз установих,че като хапна нещо веднага и нямам проблем
само че при мен действа със солети
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Вто Окт 25, 2011 12:37 am

Мими, моят черен ден мина, навърши се 1 година. Беше на 25.09, едва го преживях тогава, въпреки че беше в началото. Мерси за подкрепата. Наистина дори и времето не лекува, просто свикваш да живееш с това. Боли винаги, с много майки с такава съдба говорих и всички казват, че се свиква. Моят мъж пак беше на път тогава и казва, че когато кара по тоя път му се свива всичко в него и на него му е тежко. Толкова го искахме и се мъчихме с години да го направим и да си постигнем мечтата, но в един даден момент ни попариха мечтите. Не знам какво си преживяла, но ти пожелавам цял живот изпълнен само с хубави емоции.
Ох съжалявам, но напоследък само такива мисли ми се въртят в главата.
Иначе аз още съм на антибиотик, но започнах да се пооправям малко по малко. Утре съм на преглед при АГ-то да видим какво ще каже. Иска ми се да устискам кълки докато се прибере мъж ми, обаче не знам дали ще ме оставят. МИсля към края на тази седмица да отида при Четалова да видим какво ще каже и тя за раждането. Направо ми разбиха фантазиите тея хора. Моя момък още на 10.10 беше 2.100кг., а има още повече от 1 месец да трупа килограми.
Хриси, вярно е че във военна болница няма АГ. Твоята приятелка сигурно е раждала във ВМИ.
Ох айде стига съм писала, че стана цял роман.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Вто Окт 25, 2011 1:26 am

Здравейте, здравейте!
Вчера и днес съм се скапала от работи. Прибирам летните дрешки на Маргарита, вадя зимните, меря всичко, че тя е дебеланка и много малко и стават още. Много дрешки дадох на едно семейство с 6 месечно дете и двама безработни родители. След това се заех и с нашите гардероби. Добре, че детето беше мирно.
Мими, не знам какво се е случило на 23.10, но искам да ти дам кураж ако и до колкото мога. В някои случаи времето лекува, в други - не. За съжаление, се оказва, че целият живот на човека е пълен с непрекъснати изпитания, само и само да разберем, че граници или няма, или не знаем и сигурно никога няма да разберем къде са. Още веднъж - кураж, мила!
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Окт 25, 2011 2:09 am

Жули,не се притеснявай.Аз много се притеснявах когато бях бременна с Тео.Сега е доста неспокойно дете.Не ми се иска никак да ви растройвам.Загубих бебенце.До ден днешен не съм обедена,дали е починало наистина или го продадоха...Бях твърдо ришила,че ще имам дете.Да родих Тео.Жив и здрав нека ни е,но неможе да замести Марти...
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мелани Вто Окт 25, 2011 2:53 am

Дълбоко ти съчувствам, Мими.
Не мога да си представя как се чувстваш. Това сигурно е най-голямата човешка болка, сигурно никога няма да се примириш. Да, Тео не може да замести Марти, а и би било нечестно спрямо Тео, но винаги може с една усмивка да притъпи болката ти. Господи, наистина нямам думи! Бъди силна, Мими. За Тео, за себе си и за всички, които обичаш и те обичат!
Мелани
Мелани
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Волос, Гърция

Брой мнения : 129

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Вто Окт 25, 2011 1:31 pm

здравейте на всички
Мимка,съжалявам за това,което ти се е случило,и много силно те прегръщам С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 63717
ох...не мога да напиша нищо друго за сега-извинете ме
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 25, 2011 1:46 pm

Добро утро на всички виС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 296828_263842953652826_117850611585395_719426_489281212_nПоднасям ви хубаво ароматно кафенце и дано всички неприятни мисли изчезнат за момент от съзнанието ви!
няма думи да пиша Това което сте преживели,и не искам да се задълбочавам никак,само мога да кажа че по голяма болка от това няма Мими и Жули.Радвайте се сега да живи и здрави дечица,загубеното никога не може да бъде заместено,важното е да има след това детенце,затова че не се натъжавайте.Прегръщам ви и кураж,
Аз чера цял ден в къщи съм се буртала,и дори не ми стигна времето,но днес ако е хубаво времето ще излизам че имам сметки за плащане а вчера цял ден вали,ръми неможе човек да се покажа дори за час на вън.
Мими,Деси,не знам дали се сещаш Митко май се казваше детето/с руса къса коса/като чели тя раждаше ,но съм останала с впечатление то,че във Военна болница,но се бъркам сигурно,а и беше преди 3 години мисля,тя нали пишеше в този др.форум и не знам де,сигурно съм в грешка.
Дими щом минава неразположението с хапване на солетка,хапвай,по добре ще се чувстваш 100%.
Ох това е от мен,после пак ще мина
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Juli_Ivanova Вто Окт 25, 2011 2:06 pm

Добро утро. Хриска, мерси за кафенцето.
Аз сега се стягам за доктор да видим как сме с бебо, че от тоя антибиотик лепнах и гъбички и сега и тях трябва да лекуваме. Аз още си понакашлям, но съм значително по-добре. И аз вчера плащах сметки, ама аз обикалям с колата, че нещо много ме мъчи вървенето. Станала съм мечка и само до близкия магазин да отида и почвам да пухтя като парен локомотив.
Ива тая сутрин много плака като я оставях на градинка. Много тържно ми стана, никога не е правила така, винаги с огромно желание е ходила, а сега какво му стана на това дете. Може би защото знае, че аз съм си в къщи и за това, дали да не и казвам че отивам на работа, само и само да не плаче.
Juli_Ivanova
Juli_Ivanova
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 08.10.2011
Местожителство Местожителство : Димитровград

Брой мнения : 57

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Вто Окт 25, 2011 3:40 pm

Хриси,мерси за кафенцето,аз от известно време,много ,много не му налитам,но си пийвам по една две глътки
Жули,всичко ще е ОК,ох тия гъбички са мнооого нахални,дано бързо да се оттървеш от тях
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 25, 2011 7:49 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 347885 ,ние спим вече.
разплатих си сметките,всичко е ок,оставих сума ти пари ама то сега се почва,с тия токища,ужассссс.Кари спи вече,най накрая,че с караници си легна,поне сама заспа.
Жули,гадни са тия гъбички,с какво ги лекувате,къде ходиш на лекар в Пловдив ли?
Дими и аз не пиех кафе,през първите месеци гадно ми беше,само фрапе си правех.
Другите къде сте?Ние се разходихме дори,бяхме в парка поиграхме ,много е приятно времето днес.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Вто Окт 25, 2011 8:28 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 347885 момичета!
Хриска, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 245364 за кафенцето чак сега седнах да пия.Хубаво сте се разходили.Ние също бяхме навън и малко преди да се приберем Тео така хубаво прешляпа през гьола,че целия се намокри.Току що го сложих да спи.Цяла нощ сънуваше нещо и плака.Към сутринта сме заспали и в 8 и нещо стана на бургия.
Дими,и на мен не ми се пиеше кафе в началото.После пийвах по 1 с мляко.
Жули ти къде живееш?Къде ходиш на консултация?Къде мислиш да раждаш?Може би си споменала,но не съм прочела.Тези гъбички са много упорити.Дано успееш да ги изчистиш за да не се притесняваш и заради тях.Мисля,че има АБ-тици,които не вредят на бебчето.Защо така каката ти е плакала?Не я ли попита какво я мъчи?
Хриска,Деска ражда в ВМИ/Хирургийте.
Другите къде сте?Пишете по редче.Ние организираме рождения ден на Тео.Още е рано за/час в/детския център.Дано в събота като се обадя да е свободна залата,че и това ми е дерт.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Вто Окт 25, 2011 10:58 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 347885
мацки малката развали клавиат и сега пиша от екранната,докато моя я оправи.много бавно се пише така
Мимка сжалявам за това,което си преживяла. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 63717 дано занапред само хубави неща ниочакват
Дими и на мен бисквитите ми помагаха като ми ставашелошо
Хрис не кърмя вече.седмица преди да навърши годинка спрях.а и тя въобще не усети.млякто т шишето си го прие все едноот първия ден гопие.мисля че кърмих достатъчно и съм доволна
хайде до скоро С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 25, 2011 11:03 pm

ОТ СУТРИНТА ВСЕ ЩЕ ПИША
ВРЕМЕ Е ЗА НОВА ТЕМА,КОЙ ЩЕ Я ПУСНЕ????
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 - Page 25 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 25 от 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите