beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

+11
rosi78
borqna miteva
bebe_bebe
жужагад
stella80gr
danita05
Димитра
Neri_84
roska88
Hrisi_Kari
Мимка
15 posters

Страница 1 от 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Сря Май 25, 2011 6:49 pm

Цоп първа съм. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 571838
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 25, 2011 7:38 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 Здравейте!
Мимка,мерси за новата тема С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 245364 бързо да я изпишем и тази.Кари я оставяме няма как,плаче мрънка,но майка се справя,при свеки през деня също я оставяме като ни се налага,слуша я и спи спокойно при нея.Свекъра само разваля дисциплината и много се глези когато и той е с тях,иначе при другите учудващо е кротка,само мен ме прави на маймуна по някога,но аз не и играя по гайдата.
Миленче,то ние не сме правили цялостен ремонт,само сменихме дограмата на спалнята,сега лятото ще гледаме да сменим и тапетите и така малко по малко иначе е много трудно.Искаме и на море да отидем затова постепенно,а и аз ве4е невземам майчинство,затова малко по малко.
Стели честит ти рожденик,да ти е жив и здрав и много много да се гружи за вас а вие да го обичате.... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518
Жу,така са свикват с нас и трудно остават при други хора.Какво да им се сърдим,сигурно и ние сме били така.
Другите как сте?Много момичета не са писали?липсвате да знаете.Хайде драснете по един ред!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  roska88 Сря Май 25, 2011 9:53 pm

здравейтеее
сега се прибирам от социалните ееееееее направо луднах само документи искат и само те разкарват но накрая събрах всички документи за детските за еднократната помощ другата седмица и съм готовааа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 281525
Хриска не се тормози нека свикват после ще име е по-лесно за детската браво за ремонта то и ние имаме нужда но ще е в бъдеще време
другите как стеее
децата слушат колкото е възможно излизаме на разхотка и така
това е от нас засега чаоо
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Neri_84 Сря Май 25, 2011 10:33 pm

Здравейте момичета! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885
Мимка мерси за новата темичка.
Стели да ти е жив и здрав рожденика и много да се обичате. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 924518
И аз да почерпя, показа ни се едно зъбче в неделя
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 3381322e
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 3381301v
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 3381311K
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 3381315q
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Чет Май 26, 2011 2:29 am

здравейте пак и от мен
и честита нова темичка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 524503
Нери,честито ви зъбче-да е много здравичко и беличко
мен ме извикаха следобед спешно извънредно на работа-попях на една абитуриентска и зарязах у нас всичко надолу с главата та сега простирам и готвя
за сега лека вечер,после може пак да намина
Хриси честит ви ремонт-май забравих да ти честитя
ако съм забравила някой-извинете ме ,но тези дни съм нещо много разсеяна С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 849100
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пет Май 27, 2011 1:48 am

хейййййййййййййййй къде сте всички??????
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пет Май 27, 2011 2:40 am

аз съм тук Хрис,но нещо не ми се пише
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  danita05 Пет Май 27, 2011 5:21 pm

здравейте на всички
как сте
диди браво че си отишла на попеш на абитуренска
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Пет Май 27, 2011 6:47 pm

здравейте,
оо,Ванче какво става-а то за един час пеене беше-нищо работа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пет Май 27, 2011 7:32 pm

danita05 написа:здравейте на всички
как сте
диди браво че си отишла на попеш на абитуренска

Ванче къде се губиш?
Ние ходихме на пазара да търсим сандалки на Кари че много горещо,но нищо нехаресах///ужас,скапана работа.Другите къде се губите???
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Пет Май 27, 2011 8:06 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 и от мен!
Ние днес станахме в 9ч/като никога/и едва го преспах сега.
Хриси и аз трябва да купувам сандалки,харесах едни но,незнам кога ще ида,че Тео много ми бяга,а са далечко.
Ваня къде се губиш?
Дими макар и час пак си е работа.Какво правите?Сашко ходи ли на градинка?
Нери честито ви зъбче.Беличко и здравичко нека бъде. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 764370 за кукличката.
Стели,къде се губиш?Ходите ли вече на плаж?

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Съб Май 28, 2011 5:04 pm

здравейте и от мен
Мимка,ходи саши не детска,
оххх,и ние имаме нужда от сандали,чехли и разни такива летни неща
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  roska88 Съб Май 28, 2011 8:28 pm

здравейтеее
напоследък не ми стига времето за нищо
Ива се сополи дано не се влоши само
малкия го мъчат колики по-малко
не е лесно да гледаш две децааа нещо изнемогвами това не спане будене направо ме изтощаваа
целувки на всичкии надявам се всички да сте ок че нямам време да четаа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 849732
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Нед Май 29, 2011 5:29 pm

Росии,дръж се милааа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 63717
момичета къде сте,
аз се опитвам да накарам детето да излезем,ама...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Мимка Нед Май 29, 2011 7:16 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477
Роси дръж се мила!Купона тече...Весело е вкъщи.Не се притеснявай.
Дими ,не е ли много жега при вас?
При нас е мнооооого топло.
Другите къде сте????
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Нед Май 29, 2011 7:54 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 624477 ехо и аз съм тук.
Кари спи с майка оттатъки аз седнах да видя какво става че вън е много топло,мотам се из градинка,садя цветя и така.
Роси,така е мила трудничко е с две деца,оставяй каката при някоя баба,когато е възможно да можеш да оттъхваш,какво давате за коликите на Ники.Кърмите ли се?

Дими приятна разходка,минаха ли баловете?

Мимка,топло си е в апартаментите,скоро сигурно климатиците ще пускаме на студено....
Толкова от мен,
хайде другите разпишете се!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Нед Май 29, 2011 9:01 pm

Хриси,минаха С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 616893 -тази година почти не ги усетих
Мимка жега е,но и по-жега ще става
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Пон Май 30, 2011 3:09 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 347885
Чета ви но не ми остава да седна да пиша.днес правихме разместване за да стане по функционално и да се отопляват и охлаждат по малко стаи.стана супер.но се справихме с голямо местене.малката е добре.пляска с ръчички и става много забавна.вече е по сандалки и летни дрешки.
Нери браво.честито зъбче.нека и другите така избият и да не ви мъчат много.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 764370 и дано всички дечица са добре
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 30, 2011 1:15 pm

ДОБРО ПОНЕДЕЛНИЧНО УТРО!!!!

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Cof
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Пон Май 30, 2011 1:32 pm

добро утро ХРИС мерси за кафенцето и аз сега го пийвам..
ние сме добре излизаме на вън и така.......няма нищо интересно.......утре Радост завършват и ще се разправяме с документи и да я запиша в другото училище ,на изпитите се е справила по добре по бълг. но незнам дали ще успее да влезне в тази паралелка че са доста деца.......ако не в обикновенна.
НЕРИ честито ви зъбче.
СТЕЛИ то тук е жега незнам при вас?
ДИМИ как сте вие Саши ходили на градина защото тук ги пускат от 24 май тези които ще тръгват на училище?
Хриси вие на село ли сте?
Мими докъде сте с ремонта?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Пон Май 30, 2011 4:48 pm

Хриси мерси за кафето.сега го пия,докато малката си вземе дрямката.топло е при нас но квартирата е хладна и не се усеща все още жегата вътре.а и с разместването което направихме стана супер удобно.
малката бръмчи с паяка отваря шкафове и вади отвътре всичко.няма спасение.купихме от джъмбо малко басейнче за нея да й го пълним на плажа.рано е още за плаж но и това време ще дойде.
лек ден от мен и успешна седмица
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 30, 2011 6:19 pm

Стели честито ви разместване.нека ви е практично.Щом е хладничко няма да ви трябва климатик през лятото.
Жуже,дано се вреди Радост и вземе в тази паралелка в която искате.Успешно завършване утре!Празник ще имат нали.Ние не сме си още на село.Може би други месец ще си идем.Сега като им оборудвахме напълно и с пързалка двора дивеят ли дивеят с Марая,но се и карат за играчките,то по точно Кари ,все иска нейните...Но няма как детска му работа....
Нери извинявай,честито ви зъбче !!!
Ние слеобеда сме на Рожден ден в детският кът,дано само не ни завали....
И при нас е една и съща,играя ,дивеят разхождаме се и така,хубаво си е....Ще ги търсим тези времена с носталгия...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  stella80gr Вто Май 31, 2011 4:36 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 625405
ехоооо.хайде на кафе.малката отидоха с баща си навън а аз сложих яденето да се готви и измих банята и сядам да ви видя с кафенце.леле тази работа няма край.направо не смогвам.така като излизат за час два по мога да свърша нещо,но моя като работи от сутрин до вечер направо е ад.
вчера аз нареждам дрехите на простора тя минава с паяка и ги събаря.лудница.но така ще е.
иначе няма още зъбче.сигурно по късно ще избие първото.
момичета кажете как се прави този грис,че да й разнообразявам следобедното ядене и нишесте може ли?нещо което се прави с вода,че не ми се купува АМ.
КУК КУС МИСЛЯ ДА Я ПРОБВАМ ЗА ЗАКУСКА.иначе засега само попара или плодово пюре й правя за закуска.но ми се струва че му писва на детето.макар че си изяжда всичко.
Хриси супер ще ви е на село и басейнче си имате и хубава полянка за игра.супер е направо.
ще стискаме палци на Радост.дано успее детето да влезе там където иска
това е от мен.лек ден на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  жужагад Вто Май 31, 2011 5:46 pm

здравейте ние свършихме с празника Радост завършва с 5,53 можеше и повече но.......
СТЕЛИ АЗ НА ПЪРВО ВРЕМЕ КУПУВАХ КУС КУС НА ПЛАЗМОН ВРИ 3 МИН. А ГРИС И НИШЕСТЕ ПРАВЕХ СЪС СУХО МЛЯКО А НЕ С АМ.
ИМА ГО ПО МАГАЗИНИТЕ В ПАКЕТЧЕТАТА......ПРОБВАЙ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Димитра Вто Май 31, 2011 6:00 pm

здравейте и от мен
Жу,ходи на детска,защото той не е предучилищна,но ще трябва скоро да го отпиша а се чудя кога С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 316149
Радост има хубав успех-браво С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 616385 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 616385
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите