beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 18 от 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  rosi78 Пет Апр 29, 2011 1:10 am

Здравейте мацки, честита дъщеричка на Миленчето да и е жива и здрава и много кротичка ! Нашия татко си дойде за три дни бяхме нон стоп по разходки имахме и гости времето мина неусетно днес го изпратихме на обратно и сега ми е едно депресирано мразя ги тия раздели после рева по цяла седмица и Дани е един крив с тия зъби пуу не пробиха само лиги сополи и рев и не иска да яде нищо освен ам така сме от три дни и все е наврян в мен вече не си чувствам дясната ръка боли ме ужасно, изгоних си бавачката открадна ми 150 лв от портмонето и сега ми е супер напушено а й имах такова доверие и Дани свикна с нея майната й ще се оправя и без нея, Хриси миличка дано да се оправите скоро вече много ти се насъбра съжелявам те искрено, Жу и вие все сте болнички аман вече с тия вируси и това смотано време едно ми е подтискащо, Насе и ние сме като вас нощни птици даже и разтройство има от време на време, Мимка няма почивка по тия празници важното е да сме здрави ние вече сме в новия апартамент и все някой е у нас вече взе да ми писва, Нери можеш да и даваш повече сокче нищо няма да и стане на Нернур , Дими и аз снощи седнах и си сипах едно малко уйски , Роси мила ти още ли си 2 в 1 стискам палци всичко да мине по мед и вода, Боре как сте вие как е Павчо слушка ли , Стели къде си как Криси целувки на всички ви С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  borqna miteva Пет Апр 29, 2011 1:51 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 само влизам да ви чета,че по край бебчо нямам време.Тия дни е неспокоен нещо.Коликите ли го хванаха незнам.Кърмата май не му стига и му давам допълнително изцедена кърма.
Теглих ме го нищо не е надал в къщи го теглих.На 12.05 сме на консултация и ще видим тогава.
Хриси и аз преди имах проблеми с бъбреците като малка.Бяха ми казали,че имам киста,а после излезе че имам камъчета и пясък с хапчета се оправих.Дано всичко е наред при теб че много ти се насъбра.
Това време и то не се стопли.
Роси малко остана стискам палци всичко да е наред.
Роси78 много е гадно да не виждаш любимия.Моя мъж като ходеше по командировки за две седмици ми беше гадно,а пък твоя в чужбина още по гадно.И моя имаше вероятност да замине в чужбина,ама се отказа заради мен и малкия.
Много С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 от мен и Павчо на всички и лека вечер
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 29, 2011 1:42 pm

Добро утро!
ХАЙде от мен кафето днес!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Linda904-hot-coffee-%25D1%2583%25D1%2582%25D1%2580%25D0%25BE-coffeemorning_large



С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 922711 ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРАЯ!!! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 361307
ПОЖЕЛАВАМ И ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО ИЗПЪЛНЕНО С БЕЗБРОЙ УСМИВКИ!!!!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Пет Апр 29, 2011 1:52 pm

добро утро хайде на топло мляко ,че кафето ни било сваршило и няма кой да погледне ихихих как сте мацки
Наско снощи спа непробудно добре че е кака му да ни помага снощи го нахрани и си го взе при нея в нейната стая и го приспала от два три дена така прави и той спи милия много обича кака си
Вчера бяхме на контролен при специалистката детските нали се мъкнем от сумати време при нея огледа го отдо и каза че му изписала витамин Ц-то понеже като се надигал и образувал една херния на коремчето нали и понеже е малък можело с витамин Ц да се оправя имал слаба съединителна тъкан и затова така ставало каза повече на вън макар ,че не сме се пребрали ама нищо и така сега ще пием повече витамин Ц за очичките дето му се събират пак било от това каза да избягваме да гледа предмети от близо за това се събирали защото бил малък още ако го свикнем на по отдалече нямало да става така и щяло да се оправи
Роси ужас ужас как може да те окраде така ужас да нямаш доверие на никого
Хрис успех в градинката ,да те итам може да знаеш на ясла като в градините ли е предварително ли се записва в мисал месеци по отрано или може да речем няколко седмици или дни как е ,че хич ме няма
Мим мерси за съвета нищо не давах на Наско само Физиологичния разтвор док каза правилно но пръскай на всеки час понеже ако има сополи течни не е проблем проблем ставало ако мо засъхне нослето и започне да се запушва тогава вичко слизало вгърлото от там се зачервявало и ставало по зле
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Пет Апр 29, 2011 1:56 pm

ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА МАРАЯ
НКА РАСТЕ ЗДРАВО И УСМИХНАТО ДЕТЕ
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 G2456109473-17.00С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Main.php?g2_view=core

хРИС С ТЕБ СМЕ ПИСАЛИ ЗАЕДНО АЗ ДОКАТО НАПИША
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Пет Апр 29, 2011 3:24 pm

Здравейте момичета!
Хриска,благодаря за кафенцето.И аз пийвам сега моето.
Честита ви рожденичка!Много здравичка нека бъде и все така усмихната. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717
Весел празник! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 239517
Роси,много неприятна случка.Има всякакви хора.Чудя и се на акъла как може да посегне.
Насе,много се радвам,че Наско е добре.За хернията трябва да не му даваш да се напъва,че излезе ли ...
Бори, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 849732 и от нас за Павчо.
Роска,пиши мила.Липсваш ни.Не остана вече скоро ще гушкаш бебока.
Жу,благодаря добре сме.Вие как сте?Пламчо оправя ли се?
Дими вие как я карате?Нета оправи ли ти се?
Стелчето липсва.Не е писала скоро.Дано са добре.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пет Апр 29, 2011 5:45 pm

здравейте.ХРИС благодаря за кафенцето!
МИМЕ КАКВО ДА ТИ КАЖА НОСА МУ ТЕЧЕ А ВЕЧЕР МУ ФЪРФОЛИ КОЕТО ОЗНАЧАВА ЧЕ Е ЗАПУШЕН И НЕЗНАМ ......
НАСЕ БРАВО НА КАКА И ВИЕ ТАКА ДА СИ ПОЧИНЕТЕ....
РОСИ 78 МНОГО НЕПРИЯТНО ДОБРЕ ЧЕ СИ Я ХВАНАЛА ДЕТЕГЛЕДАЧКАТА ,ЕЙЙЙ МНОГО ГАДНИ ХОРА ИМА .......
СТЕЛИ НЕ СЕ ОТЧИТА ДАНО ДА СА ДОБРЕ..
РОСИ КАК СИ ТИ ЧАКАШ ЛИ ,ИВКА СЛУШКА ЛИ????
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 553117 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 924518 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 924518 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРАЙКА!ДА Е МНОГО ДОБРО ДЕТЕНЦЕ И МНОГО ПОСЛУШНО!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Пет Апр 29, 2011 6:18 pm

честит рожден ден на Марая и от мен
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 3323 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 622615 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 622615 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 622615
много,много щастие и късмет!!!
аз до сега бях а гости и малко на разходка
Миме,оправи ми се нета-да
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пет Апр 29, 2011 7:24 pm

eХО, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 624477
Аз ходих сутринта до нашяит Парцал пазар да купувам подаръци ,че сме в неделя на два Р.дни.Дано само сме здравички и успеем да присъстваме че в последно време като купя подаръците предварително и се разболяваме все,та този път дано устискаме....
Роси78,много е неприятно,особенно като гласуваш доверие на някой и го пускаш в къщата си ,и най ве4е пък д ати гледа детето.Ти как я улови?Видяли я?Ей ,много са нагли,дано нямаш ве4е такива моменти.Разделите с любимият мъж все все така тягосни знам,но работат го изисква а и съм сигурна 4е ве4е си се съвзела.Дано не ви мъчат много зъбките.
Насе каква е тази тукашна лекарка специалистка,за пръв път чувам че в нашият град има детски специалист.Я казвай че аз от нашата педи хич не съм доволна.За Яслите да,предварително е записването,дори искат молбите 1 година назад.Но пак зависи в коя ясла сте се насочили.Мога само благородно да ти завиждам че си имате как да помага,ей голямо нещо са момиченцата ,много помагат.Мойта квато е дива някое време сигурно ще ми вика,"я не ме занимавай да гледам това бебе"
Живе,дано се оправи Пламчо,леел и тук е плъзнал вирус с Т,и незнам дано не го пипним,както ми се разболява постоянно,няма начин и сега да не го залепим...
Мимка,благодаря за пожеланията ,то утре ще е партито че ще се събираме Деца и роднини и ще го празнуваме на двора на село да има къде да играят диванетата ,после ще пускаме снимки....
Дими,как си ти,работите ли?Сашко на градинка ли е?
Стела ми се губи ве4е цяла седмица,дано са добре с Криси,няма я на линия въобще....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Съб Апр 30, 2011 12:35 am

о,Хрис на работа съм днес,утре има сватба и ние ще почиваме,а малкия го пратих пак при дядо му и пак ще съм си сама С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 77465
сега се лакирах и ще се приготвям за работа
лека вечер на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Съб Апр 30, 2011 1:51 am

Здравейте сладки,
както сте предположили родих по рано. Малката реши че иска да ми е великденски подарък и на 24-ти в 3:15 часа през ноща ми изтекаха водите. Бяхме на вилата ( тя е близо) прибрах се изкапах се взех си багажа и айдеее към болницата. До тук добре без контракции. Звъня на екипа ми че съм с 1,5 см разкритие тя казва ок приемат ме около 5 часа до 9 всичко ок ама после се почнаха болкииии ужааас а 3 по спешни секцио преди мен и чакаме целия екип и аз. Беше ноща на ражданията някакъв бум. В 11:30 влязохме и в 11:37 изрева малка е но е екстра със здравето. Станах 8 часа след секциото без проблем. Вече съм пушка
е това е от мен сори не съм ви чела но ще наваксам

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Съб Апр 30, 2011 2:44 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 тук съм.изпратих гостите и сега ще ви чета като се освободя малко.
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МИЛЕНКА!ВАЖНО Е ЧЕ ВСИЧКО Е С ДОБЪР КРАЙ!МИЛЕНЧЕ НЕКА ВИ РАДВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА!
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Съб Апр 30, 2011 4:47 pm

здравейте момичета
Миленче,радвам се,че сте добре
Стели как сте
днес за първи път от години ще почивам в събота-чак ми е странно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 616893
ще поизчистя и после ще видя какво ще правя
малко късничко,но заповядайте кафенце
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 181195045814064341451304153192V0aCuvwZXGM9mHJDGQhW
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Съб Апр 30, 2011 5:09 pm

Дими мерси за кафето.почини си добре днес.
аз бях доста заета.имах гости 10 дена и затова не съм влизала.все излизахме насам натам и нямах време.днес ги изпратихме за българия.иначе сме добре.криси замесец е качила 500гр и в момента е 7800 и 68см.хапва си добре.зъбчета няма,но и признаци не виждам скоро да избият.
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРАЯ!НЕКА РАСТЕ ВСЕ ТАКА ОЧАРОВАТЕЛНО ДЕТЕ И ДА СЛУША МАМА И ТАТИ! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 924518
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Съб Апр 30, 2011 6:37 pm

ПРИВЕТ
СТЕЛИ как изкарахте празниците?
ДИМЕ сигурно ти е гадно...но почивай.
МИЛЕНЧЕ ТИ КАТОЧЕ ЛИ СИ УСЕЩАШЕ ЧЕ НЯМА ДА СИ ДОЧАКАШ ДАТАТА,ВАЖНОТО Е ЧЕ ВСИЧКО Е МИНАЛО ДОБРЕ И СИ ТЪРПЯЛА МАЛКО БОЛКИ ЧЕ ПОСЛЕ СТАВАТ ОЩЕ ПО СИЛНИ......КАК РАЖДА СЪС СПИНАЛНА ИЛИ ПЪЛНА УПОЙКА?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Нед Май 01, 2011 12:28 am

жужагад написа:ПРИВЕТ
СТЕЛИ как изкарахте празниците?
ДИМЕ сигурно ти е гадно...но почивай.
МИЛЕНЧЕ ТИ КАТОЧЕ ЛИ СИ УСЕЩАШЕ ЧЕ НЯМА ДА СИ ДОЧАКАШ ДАТАТА,ВАЖНОТО Е ЧЕ ВСИЧКО Е МИНАЛО ДОБРЕ И СИ ТЪРПЯЛА МАЛКО БОЛКИ ЧЕ ПОСЛЕ СТАВАТ ОЩЕ ПО СИЛНИ......КАК РАЖДА СЪС СПИНАЛНА ИЛИ ПЪЛНА УПОЙКА?

Със спинална ама секциото е нищо пред нормалното раждане аз се възстанових супер бързо утре ми махат конците нямам проблем да си гледам детето

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Нед Май 01, 2011 2:22 am

момичета айде да ви черпя за наздраве
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 18109438417975807161304187749MYkjKuQe2d0GD7VFmUGx

Жу,много странно се чувствам
звънях на мъж ми,но той не ми вдига нещо
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Нед Май 01, 2011 4:28 pm

Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Нед Май 01, 2011 5:13 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 момичета!
Дими, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 245364 за кафенцето.
Миленка, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 616385 на теб.Радвам се,че бързо си се възтановила.Гледкайте се с бебка.Махнаха ли ти конците?
Стелче,липсваше мила.Как е Криси?Радваше ли се на баба и дядо?
Другите къде стееее???
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Нед Май 01, 2011 5:41 pm

Здравейте днес отивам за конците чакам мама да дойде на смяна да я нахраня в 13:30 часа и тръгвам.
Иначе ми трагна кърма малко но има но неще да суче и се цедя няма как.
Как сте вие как изкарахте Великден аз не разбрах нищо от този празник С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 616893

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Нед Май 01, 2011 8:08 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 347885 Здравейте!
нямам време тези дни,в4ера беше голям празник за нас!!!!цял ден рожден ден на Марая но беше страхотно ще пускам снимки в бука.Днес сме на 2 рожденни дни,после като стане Кари изчезваме и така,само по празненства тези дни...нека това са хубави работи.
Миленка ,браво на теб и аз така бях след операциата до 7мия ден бях мн.добре,тогава ми махнаха конците и се почувствах още по добре,ше видиш колко е по добре без тях.пази се сега да не настинеш че си е операция и така,всичко ще се оправи.малката Мелина е много мъничко и нежно бебе,гледах снимки в бука.Колко се роди?Ще тръгне постепенно кърмата,предлагай и гърдата не се отказвай още няма нюх да суче,но ще свикне,бъди настоятелна.

Приятен ден на останалите.Не съм ви чела затова не се обръщам поименно,само последниятт пост погледнах.
чао от мен....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пон Май 02, 2011 12:57 am

здравейте ние бяхме на една вила че зет ми и зълва ми си празнува рожднните дни...искарахме си супер имах малко нужда да се откъсна от децата......
МИЛЕНЧЕ супер и аз така по бързо се възтанових от секциото отколкото от нормалното ,снощи спорих с един бъдещ татко че сега секциото не е като преди да ти трябва много време за да се възтановиш ноооо той спореше като удавен за сламка каточели е раждал.......и аз съм с две ръце за секцио или за нормално с епидурална за да запомниш този миг като нещо хубаво а не да го свързваш с болката.....
ХРИСИ страхотни сте разгледах снимчиците МАРАЯ е едно сладко котенце...а ти изглеждаш много добре.....
ДИМЕ КАК ИЗКАРА МЪЖЪТ ТИ ОБАДИЛИ ТИ СЕ?
ЕЙЙЙ РОСИ СЕ ГУБИ НЕЩО ДАЛИ НЯМА ДА НИ ЗАРАДВА И ТЯ...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Пон Май 02, 2011 3:09 pm

здравейтеее още сме си вкъщи снощи имах контракци на 5мин но отшумяха
това очакване ме побърква
МИЛЕНКА РАДВАМ СЕ ЧЕ СТЕ ДОБРЕ С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 616385 ЗА БЪРЗОТО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ
при нас е мрачно и вали а и несмея да излизам много на далеч че незнам кога ще ме изненада
утре съм на доки
целувки на всичкии
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Пон Май 02, 2011 3:39 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 2278093364648015471304321562SsGiRj2cXKKberd2Z9nT

хайде на кафенце.аз вече съм на линия.
малката спинка и използвам да пиша.вчера за първи път й дадох риба.много й хареса.тук педито препоръчва по 2 пъти в седм риба.нали сме в морска страна и храната е по друга.2 пъти риба,2 пъти пиле,2 пъти телешко и един път леща.и най странното жълтъка в плодовото пюре.ами то като се дава всеки ден месо няма кака месо и жълтък на едно да се дават.сложих й жълтък в плод пюре и не се усеща.така че то е колкото да си набави витамините от него,не променя вкуса на пюрето.иначе си изяжда всичко.наобед 250гпюре си го изяжда за нула време и се облизва за още но аз не й давам.
Миленка как си?пиши повече.колко се роди малката.може да си писала но не съм го видяла.кърми алката често.на всеки час дори и ще ти се увеличи кърмата.аз първия мес също нямах но от втория така се напълних .така че майката му е в честото кърмене и без АМ
рОСИ ЧАКАМЕ И ТЕБ МИЛА С РАДОСТНА НОВИНА.НОРМАЛНО Е ДА ТЕ ИЗНЕРВЯ ЧАКАНЕТО
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Пон Май 02, 2011 3:42 pm

ехо здравейте!
аз от сутринта шетам,мъж ми е в отпуска и изкара малко Кари на вън.мрачно е но излязоха.Сложих да сготвя и си пия кафето....
Роси ,миличка явно ще е скоро,пожелавам ти да мине много бързо,имаш ли екип който ще те изражда или ще отиваш на късмет?Леко и много безболезнено да е.
Жуже,мерси мила,наистина рожденния ден беше много хубав,така дивяха децата а и на двора на село е много хубаво,Мими го беше украсила приказно,постарахме се всички.
а в4ера на детския рожден ден беше също много забавно.3 часа играха и се измориха и снощи спа непробудно Карито.Ще ви пусна снимчици в клубчето.
и аз гледах вашите снимки,в Родопите ли сте били?
другите къде сте?Разпишете се.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите