beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 17 от 24 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 27, 2011 12:31 am

Браво Дими,то така е,моя мъж пък сам си прави компания ве4ер като си пийва аперетивче,аз не пия алкохол,само за салатката му правя компания.... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 883330 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 883330
Ние бяхме на разходка следобяд,при нас времето е много хубаво,е не пе4е както в4ера,но ням анищо.
ДРугите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Апр 27, 2011 1:28 am

здравейте на всички
ние тъкмо се пооправим и като излезнем и като ни духне вятъра и от неделя сме пак с висока темп. и така не успяхме да се разминем с антибиотика....
НАСЕ МИНАЛАТА ГОДИНА БЯХМЕ НА КРЪЩЕНКА ПРЕДИ ПЛАМЧО ДА Е КРЪСТЕН И МОЯТ МЪЖ ЩЕШЕ ДА СТОИ ОТВЪН НО ПОПА ПОЗВОЛИ И КАЗА ЧЕ ДО 2 ГОДИШНИ ДЕЧИЦАТА БИЛИ АНГЕЛЧЕТА И ВЛЕЗНАХМЕ ВСИЧКИ ....А И АКО СЕ ЗАМИСЛИШ НА 40 ДЕН ПАК ВКАРВАШ БЕБЧЕТО ВЪТРЕ В ЦЪРКВАТА.....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Сря Апр 27, 2011 3:24 am

Добра вечер момичета!
Снощи се прибрахме късно.Днес цял ден шетане из къщи.
Ние изкарахме добре празничните дни.По традиция се събираме,цял ден сервиране и отсервирване.Малко се чувствам преуморена,но ще мине.
Насе,много хубаво сте направили като сте отишни на Бачково.Много сте хубави всички.Наско вече е голямо и сладко момче.
Хриси,добре сте направили като сте се разходили.Как си ти?Поуспокои ли се вече?
Дими,браво на теб.Хубаво правиш,че си пийваш,поне малко отпуска.Аз немога да пия.
Жу,дано минава температурата.Много е неприятно,особено по празниците...
Миленче,леко раждане утре.Дано всичко мине по-живо,по-здраво.
Нери,как сте вие?
Бори,бебока кротък ли е?
Роска,къде се губиш?Никаква не пишеш?
Желая ви спокойна нощ!

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 27, 2011 1:27 pm

Добро утроС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 100729879298370587113038824982cmWGWobkKVbj48K9I6o
леко раждане днес на милен4ето,дано мине всичко ок,незнам някой има ли връзка с нея,да ни ише как са?
Роси да няма ве4е новини и от теб,хайде разпишисе.
Мимка,така е по празниците,само по масите,ядене ,после шетане.
За какво ме питаш,дали съм се успокоила,че не стоплям???
Жуже,незнам,но и Карина ми е ужасно болнава,тия месеци,през две седмици сме с кашлица и сополи,миналата нощ пак се разкашля,но пък през деня,нищо и нямаше....странна работа.
Боре,как сте с Малчо?
Стели,Нери,Роси78 ,вие как сте?Слушат ли мъниците?

Насе,а вие как сте?
Ваня,а вие,предполагам че си на работа?Какво работиш?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Сря Апр 27, 2011 1:56 pm

здравей Хрис мерси за кафето ние сме добре горе долу де снощи Наско цяла вечер се буди и мрънка като стана той открит и като го покрия малко лушкане на кошарата и заспиваше три пъти така ни вдига вечерта незнам защо иначе сме добре може би много му дойде яденето вечерта незнаем де предполагаме
ОО Марайчето ще има Рожде Ден много хубаво на коя дата беше точно ако не се видим из форумите или фейса да ги поздравиш как ще празнувате много ми е интересно защото на Наско Р.Д и той ше дойде скоро ,а още незнам какво да правя
Хрис ти си поискала във нетлог приятелство на мъжа ми и аз от една седмица се чудя коя е тая Хриси
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 ама той няма и регистрация де аз си направих и дадох и на теб и на Дими С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 30632 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 23690 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 23690
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Апр 27, 2011 2:12 pm

ДОБРО УТРО
ХРИС МЕРСИ ЗА КАФЕНЦЕТО ....ДА И НИЕ СМЕ ВСЕКИ МЕСЕЦ СМЕ БОЛНИ КАКВО Е ТОВА ЧУДО НЕЗНАМ ......
леко раждане днес на МИЛЕНЧЕ дай боже всичко да е наред
МИМИ то това шетане няма край....иначе добре ли изкарахте на село?
НАСЕ имаш време още да помислиш как ще празнуваш рождения ден на НАСКО само парички да имаш.....
другите мами къде са??????????????????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Сря Апр 27, 2011 2:21 pm

така е Жу имам аз не мисля да е нещо голямо все пак те са малки деца и колко се сещат като порасне малко съм съгласна да има по по неща но сега за годинката или ще събера 3-4 майки с деца като Наско или тъй като е на 21 август а искам на море викам на мъжа ми дай да идем тогава на море и само ние да го отпразнуваме на морето
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Сря Апр 27, 2011 3:01 pm

Здравейте момичета!
Хрис благодаря за кафенцето.Сега си направих и седнах.Питам те дали си се поуспокоила,защото много ти се беше насъбрало покрай операцията,зъби,нагревки...
Насе ,не се притеснявай.Има и такива дни.За рождения ден ще го измислиш.Имате време.Нет-лок ми е мътен изцяло.Получих покана от приятелка и се регистрирах чрез фейса.Който ме кани го приемам,но до там.Нещо не съм много на ясно,а и нямам време за него.Тео се е научил да влиза в профила ми в фейса в страничката на Сънчо и гледи филмчета.
Жу горе-долу беше добре на село.Доста духаше,но бяхме почти навън.Все на чешмата беше чепнат и колко пъти я пусна да не ти казвам.
Вие как сте?Какво му е на Пламчо?Има ли още температура?
Стелче,къде се губиш?Как изкарахте празниците?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Апр 27, 2011 3:49 pm

bebe_bebe написа:
Хрис ти си поискала във нетлог приятелство на мъжа ми и аз от една седмица се чудя коя е тая Хриси
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 341584 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 ама той няма и регистрация де аз си направих и дадох и на теб и на Дими С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 30632 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 461660 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 23690 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 23690
Лелелел ужас Насе, с ноя Нетлог,аз не влизам там,проверявах си пощата и ми даде да се регистрирам,Дими ме беше пратила покана,и регистрирах се и том гледам всичките ми приятели от Фейса ми искат приятелство или пък съм им пратила покани.Аз изобщо не влизам там,някой знае ли как да сиистрия профила,това са пълн глупости.......Ужас.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  roska88 Сря Апр 27, 2011 4:00 pm

здравеите още сме 2в 1 вчера бях на доки всичко е ок и няма за сега изгледи да излиза пък ще видим то ще си покаже
успех НА МИЛЕНЧЕТО ДАНО ВСИЧКО МИНЕ ПО ВОДАА
по празниците гости гости после докато въведеш всичко в ред ужас чак сега ми остана малко свободно времее
целувки на всички после ще ви чета по обстоинооо
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Апр 27, 2011 5:28 pm

О ЗА ТОЗИ НЕТЛОГ И АЗ ИСКАМ ДА СЕ ИЗТРИЯ ТОВА МИ ПРИЛИЧА НА НЯКАКЪВ САЙТ ОТ ОНЕЗИ КЪДЕ СИ ТЪРСИШ ПОЛОВИНКА...МНОГО СТРАННО ЗАЩОТО АЗ САМО ВЛЕЗНАХ И БЕЗ ДА ПРИЕМАМ ПРИЯТЕЛИ ТЕ ВЕЧЕ СА СА МИ СТАНАЛИ ...
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МИЛЕЧЕ!ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА!
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Сря Апр 27, 2011 8:36 pm

здравейте момичета
първо ,Честита дъщеричка на Миленчето!!! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711
а мама бързо да се възстановява С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 584148 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 584148 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711

момичета,ужасен ми е нета днес,направо цял ден чак сега си отворих пощата с тризта зора-ще я видим тая работа
а за този нетлог и аз въобще не съм в час-освен познатите ми хора от фейса и много непознати са ми приели приятелството та не знам
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Сря Апр 27, 2011 11:38 pm

ох,бях за малкия и ни навя студа яко
сега ми се пооправи вече нета
после ми се обадиха,че съм на работа
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Чет Апр 28, 2011 1:26 pm

Добро утро момичета!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 2900386c
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МИЛЕНЧЕТО! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 922711 ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 584148 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 584148 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 584148
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Чет Апр 28, 2011 1:45 pm

добро утро Нери мерси за закуската как сте вие как е малката излизате ли как е времето днес пак е мрачно при нас и вали слабо но вали
Мацки на Наско нещо му има вече продължава да се буди и мрънка за нещо снощи се пробуди мрънка мрънка и го полушкахме малко заспа тази сутрин 6:30 започна да плаче изведнаж без нищо незнам дали е от зъби дали нещо друго има много гадни сополи тоя вирус със сополите ни мина всичките сега се чудя дали да му слагам виброцил в нослето ,че така миу текат като вода са през 5 минути трябва да му ги дърпам ,а нищо друго му няма няма зачервено гърло няма кашлица ,температура или друго само сополи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Чет Апр 28, 2011 2:15 pm

Добро утро!
Нери мерси за закуската и кафето,аз днес съм си направила едно 3в1 с многоооо вода че от 3-4 дни ме наболява десния бъбрек ,и в4ера ве4е доста ме боля ,та ходих да си взема Ношща от аптеката ипих,но не ми мина много снощи,чак като стнах тази сутрин тогава.сега нямам болка,но испих още 2 -а,за всеки случай чувствам го странно.Някой знае ли нещо ефикасно ама и аз съм си виновна защото напоследък не пия вода,ако изпия 1-2 чаши това ми е на ден....Ужас,.По принцип имах проблем преди 4-5 години имах камъчета ,но явно съм ги искарала.Ужас дано сега не се стига до докрори пак,че направо незнам,какво е това чудо.
Нери,нищо неказваш как сте вие?Как е малкат Нернур?
Насе,зъбки са сигурно,няма спасение ,така ще са,Кари ми е толкова голяма че все със сополи се мъкне,така и още не и е излязал последния кътник,още се влачи от един месец и не е пробил...
При нас наистина е влажно и мокро,но ще изляза да ида на пазар да взема зеленчуци че дове4ера ще имаме гости....
За тоя НЕТлог ,незная бе,от къде се взе и на мен ми прилича на някакъв сайт за запознанство,но не съм го разглеждала,нямам време..

Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Чет Апр 28, 2011 2:25 pm

Добре сме Насе. До сега излизахме всеки ден въпреки, че имаше много вятър. Но днес вали и няма да излизаме сигурно. Тази нощ почти не съм спала, Нернур мънкаше през 5 мин. Много топло беше в спалнята въпреки, че постоянно отварях вратата. Ако не палим печката е студено, ако палим така горещо. Днес съм като труп, главата ми тежи. А за ранното ставане, аз се радвам като малката спи до 6-6.30. Понеже напоследък в 5 сме на линия вече. И през деня не спи много, как се наспива това дете не ми е ясно.
Ох да не се оплаквам, не ми беше целта това. Все някога ще влезем в ред и ние.
А с Миленчето някой има ли връзка или просто знаем, че деня беше вчера? Как ли е тя и малката? Дано са добре и бързо да се възстанови...
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Чет Апр 28, 2011 2:31 pm

Насе забравих да кажа, може да му пръскаш пречистена морска вода за сополите - Стеримар се води по аптеките. Хрис лошо е така. Пак те хвана от някъде, пий много вода. А освен но-шпа не знам нищо друго за болката. Но ако те боли дълго трябва да идеш на лекар, че да не стане по-зле положението.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Чет Апр 28, 2011 2:37 pm

Хрис дано не е нещо сериозно еда е било моментно пий вода недей така и аз понякога не пия и като си видя урината тъмна значи обезводняване и се наливам с течности и после ми е добре то не е казано на веднъж сутрин обед и вечерпо една две чаши вода или сок някакъв пак става недей така ,че не е шега работа
Нери вие сте свикнали си гурно да ставате рано аз преди бях свикнала ама сега свикнах по късничко и Наско като става рано рано и ми е криво добре че мъжо го взима сутрин и го оправя ,че аз да се наспя поне за половин един час
за тоя нетлог аз се регистрирах ама изобщо не влизам няма и да влизам ,че ми омръзна от такива сайтове чак и фейса взе да ми писва от време на време ама като яма какво да правя убивам времето
Зъбите ни са ужас много трудно излизат сигурно и тези двата ще са на веднаж пак и затова го мъчат
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Neri_84 Чет Апр 28, 2011 2:55 pm

Момичета аз пак ще задам един тъпичък въпрос. До сега съм давала сокче само от ябълка, но отдавна не давам нищо. Отказва ми някои сокчета. Сега взех смес от морков, банан и ябълка. Свикнала е с тези плодове, но във вид на пюре. Яде ги почти всеки ден. Сега ако и дам във вид на сокче по 10-20 мл ли да дам от начало или мога да дам и повече?
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Чет Апр 28, 2011 4:23 pm

Здравейте момичета!
Нери ,благодаря за кафенцето и закуската.Опитай и и дай повече сокче.Защо се притесняваш,вече е голяма куклата.Миленка е родила в Неделя.Прочетох в фейсбук вчера.Днес ги изписват.
Насе,и аз бих ти предложила Стеримарче.Дано не е вирус.Хайде,следващите зъбки да излязат без зор.
Хриска,не е лошо да идеш на лекар.За изпишкване и разбиване на камъни зная 1 супена лъжица Зихтин, 1 супена лъжица изцеден сок от лимон и отново 1 супена лъжица зихтин.Тази рецепта е чудна.Много бързо се вадят камъни.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Чет Апр 28, 2011 7:49 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И НИЕ ПРОДЪЛЖАВАМЕ С ЗАПУШЕН НОС И ТЕКАТ СОПОЛИТЕ КАТО ИЗВЕДРО КАКВО Е ТОВА ЧУДО ВЕЧЕ 2 СЕДМИЦИ.......
АЗ ДНЕС ХОДИХ ДО ФИРМАТА И КАТО ИМ КАЗАХ ЧЕ ЩЕ СИ ПУСКАМ НЕПЛАТЕНАТА МАЙ НЕЩО НЕ ИМ СТАНА ПРИЯТНО.....
ХРИСИ И АЗ ИМАМ ПРОБЛЕМИ С БЪБРЕЦИТЕ ЧЕ СЪМ СТИГАЛ И ДО ЗАПУШЕН БЪБРЕК НАЛИВАЙ СЕ С ВОДА ВЪЗМОЖНО Е И ДА ИЗХВЪРЛЯШ ПЯСЪЧИНКИ ПО ПРИНЦИП КАМЪНЧЕТА СЕ ИЗХВЪРЛЯТ С РАЖДАНЕ ПО НОРМАЛЕН ПЪТ.....И ЗАТОВА МОЖЕ ДА СИ ИМАЛА ЗАТИШИЕ...
НАСЕ ЗАЩО ТАКА НАСКО ПЛАЧЕ МИЛИЯ,МНОГО Е ГАДНО КАТО НЕЗНАЕШ ОТ КАКВО Е?
НЕРИ СПОРЕД МЕН СИ ЗАПОЧНИ ПАК С 20МЛ. СОК ЗАЩОТО ВСЕ ПАК ПЛОДОВИТЕ ПЮРЕТА МИНАВАТ ТЕРМИЧНА ОБРАБОТКА.....
МИЛЕНЧЕТО МАЙ Е ИЗПРЕВАРИЛ ДАТАТА ЗАЩО МИ СЕ ВЪРТИ НЕЩО 27 А ТО ВСЪЩНОСТ НЕДЕЛЯ Е 24.....НО КАКТО И ДА Е ВАЖНОТО ЧЕ СА ЗДРАВИЧКИ ЩЕ ЧАКАМЕ ВКЛЮЧВАНЕ ДА РАЗКАЗВА....
МИМИ КАК СТЕ ВИЕ?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Чет Апр 28, 2011 8:20 pm

ехо,ние бяхме на пазар малко поиграхме на вън на пързалките и се прибрахме ,то много студено.....Пфу,та не се стопли това време,непомня друга година до май месец да пущаме печки и климатици.
Жуже,то това правя вода наливам,и се чувствам една поддута,ужас,хич необичам да се наливам,ама сега ще трая,няма как.Иначе е неприятно и боли.Сутринта пих два но-шпа за всеки спучай сега още не съм,ако почувствам ще пия.
Нери,давай и сокче на Нернур,тя е захранена нека пие щом иска,Кари до скоро не ми пиеше,но и аз като бебе не и давах заради коремчето.
Миленчето е родила преждевременно ,защото датата за секциото беше насроено на 27.04 но явно бебка е решила да я изпревари.Чакаме я с неърпение да разказва как е минало всичко!!!
Жу,ти защо не си пуснеш платената първо а бързаш с неплатена?или аз нещо неразбрах.
Аз мисля да ходя до градинката където мился да давам Кари другата година да подам молба,защото ми казаха че ще и правят и ремеон и май приема ще се удължи,от зимата чак на пролет,май,май...
Това е от мен.Спим още,то голям сън днес му удари Карито,като стане ще хапне и ще излезнем малко...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  danita05 Чет Апр 28, 2011 9:37 pm

здравейте момичета и от мен нямах време да пиша
но ще наваксам С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 526558
danita05
danita05
форумно сукалче
форумно сукалче

Регистриран на : 15.04.2011
Брой мнения : 70

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Чет Апр 28, 2011 9:44 pm

ХРИС АЗ ОТИДПХ ДА ПИТАМ КАК ДА НАПРАВЯ ПЪРВО ПЛАТЕНАТА ИЛИ НЕПЛАТЕНАТА ЗА МЕН Е ПО ДОБРЕ ПЪРВО НЕПЛАТЕНА ЗАЩОТО МИ СЕ ОЧЕРТВА ЗА КОЛЕДА ДА ВЗЕМА НЯКОЙ ЛЕВ ОТ ПЛАТЕНАТА......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 17 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 24 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите