beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

+8
Neri_84
жужагад
Димитра
Мимка
stella80gr
Hrisi_Kari
bebe_bebe
roska88
12 posters

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Пон Май 02, 2011 9:17 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН СЕГА УСПЯВАМ ДА СЕДНА ХОДИХ ДА СИ ОПРАВЯМ ОТПУСКАТА ПУСНАХ СИ ПЪРВО ПЛАТЕНАТА НО МАЙ НАПРАВИХ ГРЕШКА ЧЕ ПИСАХ ОТ 10 А ТОЙ НАЛИ ТОГАВА МИ Е РОДЕН МАЙ ТРЯБВАШЕ ОТ 11 АМА НАЙ-МНОГО СЧЕТОВОДИТЕЛКАТА ДА ГО ОПРАВИ.....
СТЕЛИ БРАВО НА КРИСИ А МНОГО МИ Е СТРАННО ЖЪЛТЪК В ПЛОДОВО ПЮРЕ КАКВА Е ЛОГИКАТА ..АЗ ПОНЕЖЕ СЕ ХРАНЯ ОТ 3 МЕСЕЦА РАЗДЕЛНО И ДЕНЯТ -БЕЛТЪЧИНИ МИ ВКЛЮЧВА МЕСО,ЯЙЦА И МЛЕЧНИ
РОСИ ЧАКАМЕ ТЕ И ТИ СТИСКАМЕ ПАЛЦИИИИИИИИИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Вто Май 03, 2011 3:19 pm

Добро утро!
хайде на кафеС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Kafe_i_chai_thumb_2

Жу,не зная дали отпуската е включително рож.дата на детето или се пуска от следващия ден,мен счетоводителката ми я пуска и не зная как е.
Стели,нека яде Криси риба много е полезна,Кари и тя обича,но не съм купувала скоро,трябва да взема.Но и на мен ми стана странно че жълтъка се дава с плодовото пюре,тук в Бг.го даваме в зеленчуковите.Кари сега по Великден изяде доста яйца но само белтъците,жълъците не ги харесва.

Ох при нас пак е мрачно,но мъж ми взе малката и я изведе на вън.В4ера намерихме едно паркче,м/у блоковете,много спокойно и тихо и си игра доста следобеда там,поне няма улици към където да бяга.
Другите как сте?
Роска чакаме новини.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Май 03, 2011 6:08 pm

здравейте и от мен
Хрис мерси за кафенцето С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 245364
ох и при нас е много гадно времето
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Вто Май 03, 2011 6:21 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 624477 момичета!
Хриси,благодаря за кафенцето.
Много гадно време.
Не се спря да вали.
Днес ще си стоим вкъщи.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Вто Май 03, 2011 7:08 pm

ПРИВЕТ АЗ ОТ СУТРИНТА ТОЛКОА МНОГО РАБОТА СВЪРШИХ ЧЕ ЧАК СЕ ИЗНЕНАДАХ ОТ СЕБЕ СИ
НА РАДОСТ И СТАНА ЗЛЕ ПРЕДИ УШИЛИЩЕ И ТОЛКОВА СЕ ПРИТЕСНИХ ЧЕ ПАК ЗАПОЧНА ЗАДУШАВАНЕТО И ИЗТЪРВАХМЕ 1 ЧАС (ВЧЕРА Е ИМАЛО ПАК ИНТРИГИ В УЧИЛИЩЕ),НО СЕГА СЕ ВЪРНА ПОПРЕМИНАЛО И Е......
ХРИСИ АЗ СИ ОПРАВИХ ДАТАТА ЗА ОТПУСКАТА ЗАЩОТО НОИ МИ ГО ПЛАЩА ТОЗИ ДЕН И НЯМА КАК И ФИРМАТА ДА МИ ГО ПЛАТИ....
ДИМЕ КАК СТЕ ВИЕ?
МИМЕ ТЕО КАК Е?
ДРУГИТЕ КЪДЕ СА????????
ОТИВАМЕ ДА УЧИМ ЧЕ УТРЕ НИ Е МАТУРАТА И ВМЕСТО ДИКТОВКА ЩЕ ИМАТ ЕСЕ С ТЕМА ЦВЕТЯ НЕЗНАМ КАК ЗА 35 МИН.ЩЕ УСПЕЯТ И ЕСЕ И 20 ВЪПРОСА
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  ???? Вто Май 03, 2011 8:18 pm

Здравейте момичета, ние сме добре аз се възстановявам много добре махнаха ми шефовете в неделя т.е. аз имах два всичко ми е наред.
Мелина е добре падна и пъпчето днес за първи път ще я къпя във ваничката. Яде спи пълни пелените абе бебешки работи. Почна да си свиква в къщи и спи по спокойно нощем първите нощи беше много не спокойна явно беше наплашена в болницата.
Жу какви са тия матури за 35 мин с толкова много задачи тия деца ще откачат луда работа.
Времето е отврат и го дават все по студено тъкмо мислех да я изкарам днес утре за по 5 мин на терасата ама йок няма как.
Хубав следобед от мен

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Вто Май 03, 2011 10:15 pm

лелеее,Жу-есе!!!-тия са чисто изкукали!!!
миленче,радвам се,че сте добре-има време да я изкараш-все ще се постопли,нали е майС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Май 04, 2011 2:13 am

ЕХООО ИМАЛИ НЯКОЙ????????????
ДИМИ НАПРАВО СА ИЗКУКАЛИ ...
МИЛЕНЧЕ БРАВО НА ВАС ...ЩЕ ИЗЛИЗАТЕ ТОВА ВИ ЧАКА ЗАНАПРЕД...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 04, 2011 2:46 am

аз съм тук,бяхме на вън следобед,то валеше но с колата да си на пазарим за в къщи,после дойдоха брат ми с Марая и Мимчето ,поиграха ,на диваха се и сега я слагам да спи.
Миленче ,радвам се 4е си добре и аз така имах 2 шева на операцията,дано нямаш проблем и занапред.Браво на Мелина,нека пълни пампите,ще се изкарвате на разходка,не се притеснявай,още малко и няма да се прибирате.Иначе с кърменето как сте?
Жуже,Пламчо оздравя ли?какви са тези есета,незнам ще побъркат децата,егати напрежението.Усех все пак на Радостче.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Сря Май 04, 2011 3:26 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 6561189281992759961304493720rZuuL566mVHlsFmtO9ho
Добро утро!
Днес при нас е мрачно но е топличко.Криси си взима предиобедния сън и после я очаква ново ястие.за първи път ще опита леща.да видим как ли ще реагира.иначе е послушна много.играе си сама вече.
вие къде се губите всички?
Миленче как сте вие?кърмата увеличи ли се?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Сря Май 04, 2011 3:44 pm

здравейте и от мен
стели,мерси за кафенцето-дано ви се услади новото ястие С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 616893
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Сря Май 04, 2011 4:25 pm

Привет!
Стелче, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 245364 за кафенцето.
Дано и хареса на Криси лещичката.Приятна разходка ви желая.
При нас не вали но е духовито.Мокро е навсякъде.Май ще си стоим и днес вкъщи.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 04, 2011 4:40 pm

Здравейте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 347885
ние поизлязохме за 1 час,да си взема саксийки за летните светя на терасата с Кари но ни заваля дъжда,пууууууу ужас,егати гадното време...

Стели,браво на Крисито,тя си е кротичка,не е като наще,Кари от сутринта ме изнервя,станала е още в 7 часа и сега дори заспа,толкова рано на обяд.Само вън има мир и играе по площадките.
Роска как сте?как мина в4ера на прегледа.
Другите ми се губите?МИМка ми спомена че имала някакъв проблем със сайта и не може да пише,не знам какво става.някой друг имали такъв проблем?
Дими как си ти?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Май 04, 2011 4:42 pm

ЗДРАВЕЙТЕ,АЗ ДОСЕГА ЧИСТИХ,ШИХ ТОАЛЕТА НА ПЛАМЧО ЗА РОЖДЕННИЯ МУ ДЕН И СЯДАМ ДА ВИ ВИДЯ...
ХРИСИ- ДА ПЛАМЧО ОЗДАРВЯ......НАЙ-НАКРАЯ
СТЕЛИ НЕ Е ЛИ РАНО ЗА ТАЗИ ЛЕЩА ?ДА НЕ Я ЗАБОЛИ КОРЕМЧЕТО ЗНАМ ЧЕ ЗЕЛЕ.ФАСУЛ.ЛЕЩА СА СЛЕД 1 Г. НО АКО СА ТИ КАЗАЛИ......
МНОГО Е ГАДНО ТОВА ВРЕМЕ И МАЙ ДО НЕДЕЛЯ ЩЕ ВАЛИ....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  stella80gr Сря Май 04, 2011 4:48 pm

ами Жу доки каза че може.ако се появи проблем няма да й давам повече.ще я пробвамтук понеже много се ядат тези варива и много риба.затова ми дава по 2 пъти риба и веднъж леща на седм.то детето ще си покаже.ако не й хареса или се появят газове ще я пробвам пак по късно с лещата.вече й пасирам и по наедро пюретата.да свиква.засега няма проблемсамо като набара по едро парченце ябълка го премята в устата и се смее и после го плюе.
при нас също вали едно такова
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Димитра Сря Май 04, 2011 5:43 pm

оо,Хриси,при мен е едно и също-сутрин ходя на кафенце у една комшийка,после се прибирам,чистя,поспивам малко следобед,след това готвя и ако се обадят за работа ходя,ако не с мъжете вкъщи-еднообразие
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Май 04, 2011 6:59 pm

НИЕ СЕ ПОРАЗХОДИХМЕ ХЕМ ДА ПАЗАРУВАМ...НА ВЪН Е МРАЧНО НО Е ТОПЛИЧКО
СТЕЛИ ЩОМ Е ТАКАВА ПРАКТИКАТА ДАВАЙ ПЪК СИ Я НАБЛЮДАВАЙ...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Сря Май 04, 2011 7:23 pm

Ние пак спим,одевя дремна половин час и се ококори,сега преди малко пак заспа,аз седнах да ви видя и си направих едно 3в1.
Стели за варивата аз дори към 1.8-8 месеца взех да и дава,като от скоро взех и стар и зелен боб д а и давам и пак и се образуват газове но не плаче уж'кем от коремчето.Наистина си зависи от детето.
Жуже,какво майстори на Плами,как ще празнувате 2рия Рожден ден?дано не се разболява.В4ера гледах по стар епизод на На кафе за про биотиците,една приятелка ми го прати ,тя щяла да дава на нейното дете,ами като не знам какво да давам,Трябва да питам освен педито ни....?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Сря Май 04, 2011 11:31 pm

ХРИС и аз съм чувала за тези пробиотици но незнам сигурно има някакво влияние.
рожденния ден на Пламчо ще е в къщи защото нашия тати точно тогава е 24 часа и няма как сама да се оправям за заведение аи като не мога да шофирам ....още по ще ми е трудно.....иначе бях решила в една пицария с детски център -вкарваш си тортата и искат капаро 60 лв.и ме устройваше.....
а на Пламчо му уших едни дънки и блуза на Маккуин че в момента сме на тази вълна....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 05, 2011 2:57 am

жужагад написа:ХРИС и аз съм чувала за тези пробиотици но незнам сигурно има някакво влияние.
рожденния ден на Пламчо ще е в къщи защото нашия тати точно тогава е 24 часа и няма как сама да се оправям за заведение аи като не мога да шофирам ....още по ще ми е трудно.....иначе бях решила в една пицария с детски център -вкарваш си тортата и искат капаро 60 лв.и ме устройваше.....
а на Пламчо му уших едни дънки и блуза на Маккуин че в момента сме на тази вълна....

Супер,няма значение къде ще се все ще е веселба...ще г видим как ще е пременен.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  rosi78 Чет Май 05, 2011 4:18 am

Добър вечер на всички аз май съм единствената нощна птица тук , Жу горката Радост явно е много чувствително дете и преживява всичко много лично заведи я на детски психолог, да се научи да ги преодолява тия стресове, че с времето става по лошо знам го от личен опит . Стели, а каква риба ще даваш на Криси и как ще я приготвяш ,аз лично не съм давала на Дани все още риба страх ме е моя племеник беше на десет месеца и направи алергия от рибата леща също не съм му давала доки ми каза след годинката . Хриси аз знам че ентерола е вид пробиотик но не съм запозната добре как се дават и мен лично ме вълнува тази темичка така че трябда да я обсъдим по обширно в бъдеще, Дими почивай си, аз сега си мечтая за една единствена вечер спокоен сън а и с твоята професия трябва да си винаги в перфекна форма. Миленче браво на Мелина дано е спокойна и да си хапва добре а останалото ще се нареди поздрави на всички няма да ви изреждам по имено стискам палци на адашката дано всичко мине много леко и бързо стискам палци С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Hrisi_Kari Чет Май 05, 2011 1:12 pm

Добро утро!!!!
хайде на кефето докато спят диванетата
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 2i28qrd
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Мимка Чет Май 05, 2011 1:43 pm

Мерси Хрис!Ще си пийна с удоволствие.
Тео гледа детско.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  bebe_bebe Чет Май 05, 2011 2:18 pm

Мерси Хрис за кафето ,но аз нямам какво да пия мързи ме да ходя до магазина ние имаме и машина икафе в къщи но съм взела едно гано не става за пиене и сега не пия сутрин чак като излезем
Наско спи аз седя на компа чакам го да стане ние сме добре вие как сте всички
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  жужагад Чет Май 05, 2011 2:43 pm

ДОБРО УТРО ХРИСИ МЕРСИ ЗА КАФЕТО
ЕЕЙЙЙЙ ГАДНО ВРЕМЕ НАПРАВО КАТО СЕ СЕТЯ МИНАЛАТА ГОДИНА БЯХМЕ ХВАНАЛИ И ТЕН ПО ТОВА ВРЕМЕ.....
РОСИ КОЛКО ПЪТИ ДА Я ВОДЯ НА ДЕТСКИ ПСИХИАТЪР ТЯ ЗНАЕ КАКВО ДА ПРАВИ НО НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ САМО ТИ МОЖЕШ ДА СИ ПОМИГНЕШ СЕГА МОЯТ МЪЖ СЕ Е ЗАЕЛ И И ГОВОРИ ПОСТОЯННО И ИМА ЕФЕКТ-ТОЙ И СПОДЕЛЯ ЛИЧНИЯ СИ ОПИТ ОТ ЗАТВОРА- ХАХАХАХА
ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2 - Page 19 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!-2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите