beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 18 от 25 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Чет Мар 10, 2011 3:54 pm

Здравейте на всички! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 624477
Ние вече сме си в града. Вчера се върнахме. Още не съм ви прочела, дано сте добре всички. Ние сме добре, папкаме пюрета и кашички и си растем. Ставам сега, че малката се събуди, трябва да я нахраня.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 на всички бебенца, дечица, мамчета и коремчета.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Чет Мар 10, 2011 4:40 pm

Здравейте, днес такова хубаво слунчице, като се събудих и го видах и ми стана много приятно. Аз днес съм много ранобудна от 10 часа на крак С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 23690 не по мое желание разбира се, чакам да дойдат от една фирма за водомерите че като ги смениха преди месец водопрододчика си остави ръцете и сега тече. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 958129
Днес съм при докторката ми която съм си избрала за секциото и може ми ще избираме дата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 27395

Вие как сте днес болните мъничета оправят ли се? С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 56662
Относно снимка незнам как да я кача ако някой иска може да ми прати името си да го адна в фейса

От мен чайче, че сега не пия кафенце хубав ден
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 131556045810510916911299746258He1PBNELJCsqt0m0BitK

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Мар 10, 2011 6:01 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 347885
малката е в паяка а аз сядам да ви видя за малко.слагам я за по 10 мин 2-3 пъти в седмицата.много се забавлява.
ВМиленка ти откъде си.?извинявай ако си писала и не съм видяла.
днес е малко по топло от вчера и мисля да я изведа като папнем пюрето след малко.че цяла седм не съм я изкарвала и ми е едно съвестно.но какво да правя.беше адски студено.
Мимка дано Тео тне се мъчи много и се оправи бързо.аман от болести вече.да идва лято че да са здрави дечицата
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Мар 10, 2011 6:21 pm

здравейте и аз чак сега сядам изпратих Радост на училище ,Пламчо заспа и така....
МИМИ по бързо да минава вируса...
ХРИСИ МЕРСИ ЗА РЕКЛАМАТА НОСИ СИ ГИ СЪС ЗДРАВЕ ДРЕШКИТЕ...
СТЕЛИ НЯМА НАЧИН КАТО СЕ СТОПЛИ ЩЕ СТЕ НА ВЪН...
МИЛЕНЧЕ ТИ ЛИ ИСКАШ СЕКЦИО????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Чет Мар 10, 2011 6:27 pm

Първоначално аз исках в последствие установих, че зрението ми се влошава и отидох на очен и се оказа че има повишено о4но налягане и възможност 45% за отлепянне на ретината от напъване. Доктора ми каза по добре че си решила така. Но тъйкато показателите не са достатъчни за по лекарско предписание затова реших планово.

Иначе съм от София

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 10, 2011 7:03 pm

Благодаря ви момичета!Дано наистина минава,че е много гадно.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 10, 2011 7:11 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 347885 Хелоууууууууу дружина.....
Сега сядам да ви видя.
Готвих ,чистих,изправих си госта и мъж ми на работа,кари ми мръкосваше и направо луднах...
Мимка,ужас тия вируси край нямат бе....ега ти.Да минава бързо пък другото ,ще се нареди.АБ ли ви изписа?

Миленче видях те в фейса.Профилите на момичетат ги има в темичката в клубчето Представи се.Всеки си е оставил скайп и Фейсбук....При нас ням аслънце ,но ще я изкарвами аз вън Кари.4-ти ден не сме излизали,ужас направо луднахме и тея зъби я гразнят само се плюнчи и мрънкоти ,направо откачам......но ще изтрая още 2 зъба и ще мине този зор...

Стели,слагай я що и харесва на Криси,аз кари на 6 месеца я сложих да си ходи в проходилката и ми беше голям рахат.
Нери,добре си се завърнала.на гости на вашите ли беше?Пускай снимни да видим Нернур колко е пораснала.
Жуже,на хубавото как да кажеш че не е....Научихте ли с Радост.Да ми пуснеш на скайпа каквото ти бях писала...
Това е от мен.за сега.другите къде сте?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Мар 10, 2011 7:40 pm

ХРИС НАУЧИХМЕ ... А ЗА СКАЙПА УТРЕ ЧЕ НАШИЯ ТАТИ Е ОКУПИРАЛ ДРУГИЯ КОМП...ДА МИ ПИШЕШ КАТО ДОЙДАТ
МИМИ А КАК Е ДНЕС ТЕО???
МИЛЕНЧЕ АЗ СЪМ ЗА СЕКЦИОТО ...
НИЕ СМЕ НА ДЕТСКИ РОЖДЕН ДЕН СЛЕД 2,3 ЧАСА ДА ПОЛУДУВАТ МАЛКО ДЕЦАТА
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Мар 10, 2011 7:42 pm

здравейте момичета,аз до преди малко нямах нет,че не го бях плащала
дано болничките да оздравеят бързо
аз отивам да чистя и да приготвям вечерята,че днес сме си вкъщи,а мъж ми разглоби сифона на мивката в кухнята и там е страшно
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 10, 2011 7:49 pm

Хриска, приятна разходка.
Жу,весело изкарване на рождения ден.
Тео днес мрънка и вдига температура периодично.Сега спи затова и пиша.Изписа ни хомеопатични.Вирус с АБ не лекуваме само ако са засегнати гърдите тогава.
Дими,приятно домакинстване.
Нери добре дошла.Качвай снимки на малката кукла.
Стели много хубаво си прави Криси.Нека хапва.Пупупу.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 10, 2011 8:01 pm

Мими,какво е хомеопатично за Т ли?Милия Теодано му спадне бързичко!!!
Жу веселоискарване нан Р.ден,ние сме утре....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 10, 2011 8:05 pm

Да Хриска,няколко хомеопатични различни разреждения които давам през 10 мин,2ч,сутрин и вечер,оксилококцинум и над 38.5 давам Хексалгин,Нурофен или Ефералган.За сега спинка.Преди малко се размърда и го преоблякох,че беше мокър,но тъй като не е спал нощес е уморен и сега спинка.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Мар 10, 2011 11:30 pm

ооох,Мимка,дано се оправи сладкото детенце
Жу,приятно изкарване на рождения ден
офф,аз довършвам вечерята,измих шкафа дето беше текъл сифона-всичко беше тиня С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 827222
сега чакам мъж ми да докара детето от детска и седнах малко да ви видя
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Пет Мар 11, 2011 4:03 am

Здравейте момичета вече си имаме датичка за секциото в понеделник ще ме впишат официално 27,04 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 148195 Днес ми разясниха доста неща от края на месеца съм на запис на тонове

Дими и аз днес се занимавам с ВИК разправии викнах фирмата която ни смени водомерите за рекламация защото протече та днес оправяха и после беше една мръсотияяяяя С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 827222 аз както трудно се навеждам вече да чистя трудно беше С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 776283
Оставих си файса който иска да се свърже с мен вече си имам 2 приятелки от вас С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 63717
Как са малките ви слънчица почнаха ли да грейват вече или още са болнички?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 11, 2011 2:35 pm

здравейте,
уффф,мойто дете е болничко нещо и ме помоли да не го пускам на детска
по принцип не му се връзвам,но го слушам,че кашля
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 11, 2011 2:37 pm

Миленка,честита датичка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 56662 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 56662
сега ще ида да ти видя фейса С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 56080
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 11, 2011 2:52 pm

оффф,ама съм и аз С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 889460

заповядайте кафенцето
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 20461933008757878851299826236uQisNfnGGocAt5MQl9S8
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Пет Мар 11, 2011 4:20 pm

Добро утро дами, хував ден от мен
Дими благодаря за кафенцето дано малкия не е болен от нещо сериозно
ето закуската от мен аз немога без нея С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 281525
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 6581767775098982971299831422RSNJeoFFZ8MI9xjY7Kto

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 11, 2011 4:25 pm

мерси за закусчицата
малкия кашля нещо и има хрема и реших да го октавя днес вкъщи да пие чай
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Пет Мар 11, 2011 4:44 pm

По добре така в къщи да укрепне че може да не е сериозно ама ако му е паднал имунитета да го хване нещо по кофти. Аз миналата седмица гледах кръщелника ми той е на годините на твоя син сега през септември ще е 1 клас. Аз му помагам по английски от време на време че родителите му незнаят не че аз съм фиолог ама знам повече от тях. Та той беше настинал болеше го гърлото и кашляше та аз бабешки методи мед и лимон чай мед и лимон та се преборихме и му се размина само с това

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пет Мар 11, 2011 4:50 pm

Дими пийвам си кафето ти.страхотно е С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 245364

Миленка честита дата.дано всичко е ок. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 610885 вече те намерих и аз в бука С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 624820
днес се затопля при нас а утре ще е още по топло.ще има разходки С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 626264
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 11, 2011 5:08 pm

дами,отивам да пусна пералня
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Мар 11, 2011 5:09 pm

ДИМИ МЕРСИ ЗА КАФЕНЦЕТО И МИЛЕНЧЕ ЗА ЗАКУСКАТА...
ДИМИ ДАНО НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО ПОПИЛЯХАНИ С ГРИПОВЕ ТАЗИ ЗИМА...
МИЛЕНЧЕ ЧЕСТИТА ДАТИЧКА СЕГА И АЗ ЩЕ ТЕ НАМЕРЯ ВЪВ ФЕЙСА
СТЕЛИ КАК СТЕ ВИЕ
ДНЕС СЕ ОЧЕРТАВА ПО ТОПЪЛ ДЕН И ЩЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВАМЕ...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Мар 11, 2011 5:42 pm

ВЛИЗАМ С ЛОША НОВИНА ХРИСИ СНОЩИ ПО СПЕШНОСТ Е ПРИЕТА В БОЛНИЦА ПРЕТЪРПЯЛА Е ГИНЕКОЛОГИЧНА ОПЕРАЦИЯ.
ХРИСИ СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЗА БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ!ОБИЧАМЕ ТЕ И МНОГО ЩЕ НИ ЛИПСВАШ.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 282301 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 282301 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 282301 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 282301 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 282301 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 282301
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Мар 11, 2011 6:30 pm

ОЛЕЕЕ,ЛОША РАБОТА!!!
операцията е минала успешно,нали
бързо и безпроблемно възстановяване и желая С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 18 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 25 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите