beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 21 от 25 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Мар 15, 2011 8:04 pm

здравейте ние от вчера сме с 39 темп.и току що се върнахме от джипито изписа ни хомеопатични дано се справим само с тях.....аз почти не съм спала и ми е супер кофти а и преди малко ни казаха че на мъжът ми баба му е починала...ЛЕКА И ПРЪСТ!
ХРИС супер че си се прибрала и да нагушкаш много Кари.......
БОРЕ супер сте на подписването много добре изглеждаш на финала......
МИМИ ,СТЕЛИ приятни разходки.....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  borqna miteva Вто Мар 15, 2011 8:08 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 347885 Жу мерси за комплимента.
Много гадно.Мойте съболезнования.
И бързо оздравяване на Пламчо.
Стели много е сладка Криси на снимчицата.Приятна разходка следобед.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 15, 2011 8:33 pm

здравейте
Хриси,добре дашла вкъщи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717
Боре,много сте хубави С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 239517
Жу,леле,и вие ли се разболяхте-бързо да оздравеете и моите съболезнования
Мимка,Насе Стели приятна разходка
ние излязохме малко сутринта,но заваля
Мимка мен не са ме викали тези дни на работа,Саши се влоши тази сутрин пак вдигна т и много кашля,днес сме на преглед,но предполагам,че пак ще му изпише антибиотик С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 77465

Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  borqna miteva Вто Мар 15, 2011 8:36 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 347885 Дими мерси.
Бързо оздравяване и на Саши.
Насе приятна разходка.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Мар 15, 2011 8:48 pm

Привет и от мен!
Хрис,мнооооого се радвам,че си сред нас.Нагушкай си куклата.
Жу,моите съболезнования мила.Дано почива в мир жената.
Ще има ефект от хомеопатичните.Дано джипито ви е наясно и е изписала точното хомеопатично/комбинация.Пиши как вървят нещата.Ако мога с нещо ще помагам.
Бори,честито миличка.Страхотно изглеждаш на финала. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 56662
Дими,защо така бе?Пиши като се върнете от докито.Чисти ли са му гърдите на Саши?
Стели браво на вас.И ние бяхме навън.Едва го прибрах Тео.Орева квартала.Малееееее такова чудо не е било.Неиска да се прибира, а му се спеше,та две не виждаше.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 76919
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  borqna miteva Вто Мар 15, 2011 8:51 pm

Мерси Мими.Сигурно му е харесало времето навън и затова не е искал да се прибира милия Тео.
Постоплисе и децата си искат своето.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 15, 2011 10:20 pm

Мимка,до преди два часа кашлицата му беше абсолютно суха и на много дълги пристъпи С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 331740
сега започна да я обръща и да кърти хрипове,но все още ми се струва,че си е високо а не към гърдите
но ако видя зар ще търся друг лекар на частно,че тази при която ходя моя приятелка и кумата ми се отказаха от нея защото децата им влезнаха в болница,заради нея
,но за сега не ми сее налагало,да търся друг педиатър,защото не сме имали проблеми С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 316149
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Вто Мар 15, 2011 10:56 pm

Боре много сте хубави и изглежате много щастливи.все така да сте ви пожелавам
Хайде вече да оздравяват дечицата че е много тежко детето да ти е болно.
ние май няма да излизаме
малката пак спи.проспа целия следобед.сега като стане ще яде каша .то ще стане късно за излизане.към 6 вече захладнява
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 16, 2011 12:46 am

ние се завърнахме
както и предполагах,каза че възпалението е високо,не е към гърдите,но не може без АБ
изписа му нов,смени му и сиропа и в четвъртък сме пак на преглед-явно се притесни от температурата
каза да му спра капките за нос,че вече много време му ги слагам и да му преваря вода със малко сол и да му капя
аз отивам да пържа кюфтета
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Сря Мар 16, 2011 12:57 am

Добър вечер и от мен днес цял ден съм навън по задачки сега се прибрах времето тук се скапа дъжд ужасно С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 77465
Хриси добре дошла отново в къщи и приятно гушкане с Кари С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717
Малеее момичета от тия болести на мъниците неможете да се оттърсите бързо възстановяване от всякакви кашлици Т и такива лоши неща.
Борянка честито много семейно щастие!!! С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 750534
Аз днес си извадих от НОЙ код за следене на болничните то пък сайта им нещо се е бъгнал С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 958129 исках да си проверя че нещо ми бавят парите а съм на финала С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 331740
Относно снимката на прическата ми вече няма смисъл от днешния дъжд съм като проскубана кокошка С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 476627
Ама как ги качвате тези снимки както се качват снимките за кафето и закуската? С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 651982
Хубава вечер

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Сря Мар 16, 2011 3:50 am

еййй здравеитеее
Бобе добре дошла включваи се когато можеш много сте сладки пожелавам ви дълго семеино щтастиееее да вече чакаш браво за стаята скоро всичко ще се нареди
Хрсика добре си дошла вкъщи и бързо при малката повече да не се разделяте С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 849732
аз утре съм на доки ще разказвам повече снощи ми се обади моята доки и каза дда отида да се видим че тя беше малко отпуска
Миленче така са ама няма начин чакаме всички
отивам да се оправяме за спане напоследък все съм уморена все повече ми тежиии бързо да идва месец май че не се издържаа
лека на всичкиии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Сря Мар 16, 2011 1:34 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 79129895819575452731289542321TssWPjZ5H7EWa7p5RUna
Желая на всички прекрасен слънчев ден!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Сря Мар 16, 2011 3:47 pm

зДРАВЕЙТЕЕЕ,
МИМИ,МЕРСИ ЗА КАФЕНЦЕТО,АЗ Си направих второ,че съм будна от 7 часа
приатен ден и от мен
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Сря Мар 16, 2011 4:30 pm

Мимка мерси за кафето.
Гала пак даваза бебчовците.много мили моменти.
при нас е топло.чакам малката да стане и да излезем
прекрасен ден на всички С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  ???? Сря Мар 16, 2011 5:36 pm

Здравейте и от мен то вече не е добро утро аз станах в 11 часа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624820
Мими мерси за кафето скоро ще мога да си до пия отново С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 571838
Тук засега времето е прекрасно но следобед дават пак дъжд и така до вторник С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 741120
Днес мъжа ми и кума ми ще се опитат да зглобят леглото ще видим колко ще успеят С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 587689
Хубав ден

????
Гост


Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 17, 2011 4:00 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624477 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 624477 момичета!не ми остава време да ви пиша,че през цялото време или сме на вън или почивам с малкото диване на обяд,че много се уморявам.Всички в къщи много ми помагат че съм още слаба ,а малкият дивак си иска своето.Вчера срещата ни беше много вълнуваща,Милата ми за 5 дними се стори много пораснала,и колко говори,уффффффффф нацелувах си я и я мачкам постоянно,а тя от вчера само ме проверява дали съм тук,явно я е страх да не е без мама отново.

Миленче,честито легълце,да го снимаш и покажеш кътчето за бебка.
Роси,как мина прегледа?бебо как е?ивка слушка ли?сигурно чака с нетърпение бебето?
Мимка,Жу,Стелче Насе да не забравям някого как сте?Добре ли сте ,децата как са?

хайде лека нощ от мен,дано е хубаво времето както тези дни че да сме на вън.
..
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 17, 2011 1:45 pm

ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!!!!С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Cappuccino
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 17, 2011 1:46 pm

Добро утро!
Днес Дари е рожденик и ви черпя.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Kafe_1
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcTw61NJrv8oQ_5PtlDR_KUgW53esMZbHReVR0dUIGK9tUWd3ppsС чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcRWExhLILoHFvm4pZTdlmlgXg2Kw71MrgoM7DM813cGGPA7nRLjDA
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 17, 2011 1:50 pm

Хриска,благодаря за кафенцето миличка!Радвам се,че вече си сред нас и си по-спокойна.Гушкай си принцесата и я карай по -спокойно.Милата Кари.Много чувствително детенце е. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 56662
Дими,Жу как са Сашко и Пламчо?
При нас вали дъждец.Сигурно няма да излезем днес.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Мар 17, 2011 4:17 pm

Мимка кафето е прекрасно.сега го пийвам
Честит рожден ден на Дари!Нека да бъде добър ученик и много лъчезарно дете!
Хриси радвам се че си добре.ще се възстановиш лека полека
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 17, 2011 4:28 pm

така е момичета,по спокойна съм.Утре ще ходя да ми маха конците,малко ме е страх и се плаша ,далие болезнено.Казвайте майчета които раждахте секцио?
При нас също е дъждовно,децата дивеят в къщи.Марая ходи ве4е самаправи по десетина крачки сама,много е сладка,пупуппу на леля момичето.Мимчето ,мама и брат ми много ми помагат през деня с Кари и тя толкова е свикнала с тях че постоянно ги търси,хе мен проверява дали съм при нея хем тях....
Мимка,честит ти Рожденник.Да ви е жив и здрав Дари,и ви пожелавам много да ви слуша и да бъде по ученолюбив!!!!!

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 1672089


това е за теб миличка

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 00000000000000
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Мар 17, 2011 4:32 pm

ооо Хриси не се шашкай.не боли.няма да усетиш.точно за 5 сек ми ги махнаха на мен
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Чет Мар 17, 2011 4:48 pm

Благодаря ви Стели,Хриси!Бъдете живи и здрави и вие.
Хриска,не се притеснявай,не боли миличка.Само леко ще те придърпа. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 382274
Браво на Марая!Милата душичка.Има си вече ходещи крачета.
Роси ходи ли при доки?Как мина прегледа?
При нас напече слънчице и мисля да изведа Тео,че и работа имам за вършене.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Чет Мар 17, 2011 5:00 pm

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,

Честит рожден ден на Дари,много успехи,много здраве и много да слуша
Мимка,честитви рожденник и мерси за почерпката С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 239517
Хриси,много се радвам,че си добре,не се притеснявай,не болимахането на конците С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717
тук е мокро и мрачно,ако после пекне ще се поразходим
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Мар 17, 2011 6:17 pm

Благодаря ви момичета С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 63717 Боли не моли,ще изтърпя,то такова нещо изтърпях та махането на конците.....
Мимка мерси за почерпката приятна разходчица.
Дими мерси и на теб....за загрижеността.....приятна разходка...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 21 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 25 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите