beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 11 от 25 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Фев 24, 2011 6:43 pm

Мимка не се срамувай от детето си.знаеш че децата са с различен темперамент.едни са буйни,други са кротки.но те са нашите деца и трябва да ги обичаме такива каквито са.така че целувки от нас за красивото дете Тео
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 24, 2011 6:52 pm

Mими,ние сме същите,Срам ме е да вървя по улиците защото не върв за ръка а все бяга атака неможе.Гледам другите майки с децата вървят спокойно а аз не съм така,в количката я слагам като трябва да плащам сметки или пазаря ,но ме прави на луда калинка,изсулва се под борда на количката и с сурне краката макар че вързана с всички колани с които разполаа количката....иначе когато идем на гости и я разхвърля,но пък и много си играят ако има дечица,бива за сега.Вчера като бяхме много се забавлваха и неискаше дори да си тръгваме.....Но иначе е беля , То много голяма беля.Само като спи има рахат...........
Жуже,успех на Радост,макар че всички конкурси са ужасно нагласени

Стели браво на вас,много добре се развива Криси,съвсем нормално качва.а защо след оризовата каша ще и даваш плодово пюре.Внимавай защото после повечето след този тип захранване отказват зеленчуковите и местните пюрета .както ти си прецениш но това е масово...
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Чет Фев 24, 2011 7:29 pm

ПРИВЕТ НИЕ БЯХМЕ НА ВЪН МНОГО Е СТУДЕНО НО.....
ХРИСИ НЕ УСПЯХ ДА КУПЯ ПЛАТОВЕ ЖЕНАТА Е ОТИШЛА ДА ЗАРЕЖДА ДАНО ИМА УТРЕ НЕЩО ХУБАВО.....
МИМИ НЕ СЪМ ГО ВОДИЛА ПЛАМЧО НА ВЕСКО ЗАЩОТО СЕ ПОЯВИХА ЧЕРНИ ТОЧИЦИ КОЕТО ОЗНАЧАВА ЧЕ ЩЕ ИЗЛИЗА КОСИЧКА.......
СТЕЛИ БРАВО НА КРИСИ ДОБРЕ Е ПОРАСНАЛА...
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Фев 24, 2011 8:00 pm

Хриси аз си мислех след кашата да започна с картоф и морков,въпреки че доки каза след кашата плодово и после зеленчуково.не мисля че ще е проблем да започна с зеленчуковото
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 24, 2011 8:24 pm

stella80gr написа:Хриси аз си мислех след кашата да започна с картоф и морков,въпреки че доки каза след кашата плодово и после зеленчуково.не мисля че ще е проблем да започна с зеленчуковото
kakто си прецениш но по съвет на мои приятелки започнах със зеленчуково пщре и после нямах пролем,ядеше си всичко.Докитата спазват някаква схема затова съветват така,но според мен лично зеленчуковите и месните пюрета са много по важни от плодовите защото с тях заместваш 1или 2 яденета.решението си е твое и ти най добре си преценяш.Успех ви пожелавам и дано Криси папка всичко

Жу,дано зареди скоро жената и ти мипиши ,не ми е спешно....Браво че никне коса на Пламчо не се притеснявай!!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Чет Фев 24, 2011 9:25 pm

да Хриси ще започна със зеленчук.мисля да започна с морков.нали е по сладък
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Чет Фев 24, 2011 10:10 pm

stella80gr написа:да Хриси ще започна със зеленчук.мисля да започна с морков.нали е по сладък
ами не е според мен много сладък ,но му пребави кърма,ще сладни...Другите започват с картофче но и моркова е добра идея
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пет Фев 25, 2011 3:31 pm

добро утро
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 09_04_51---Breakfast-Coffee-and-Toast_web
СТЕЛИ АЗ СЪМ НА МНЕНИЕ ЧЕ ПО ДОБРО ОТ ДОМАШНО ПРИГОТВЕНА ХРАНА НЯМА СЪМНЯВАМ СЕ ЧЕ ПОДБИРАТ ПЛОДОВЕТЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ ОТ КОИТО ПРАВЯТ ПЮРЕТАТА.ТУК ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА ХВАНАХА ЧЕ ДЕТСКИТЕ И МЛЕЧНИТЕ КУХНИ ПРИГОТВЯЛИ ХРАНА С ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ ......
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пет Фев 25, 2011 4:05 pm

здравейте Жу мерси за кафето
дано всички сте добре нещо напоследак не ми стои на компа или си върша нещо или с наско си играем или спинкаме двамката и така не ми се сяда дано сте добре всички
Стели не почвай с морков по добре тиква Наско в началото изобщо не яде моркова след седмица почивка реши ,че ще го яде
ние ходихме да даваме кръв и урина нали на 6 месеца се дават и сега спим сладко аз ще отивам да си направя кафе ,че не съм пила
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пет Фев 25, 2011 4:14 pm

Добро утро!
Жу мерси за кафето пия си сега своето че нещо се успахме с Кари станахме в 9 ч и мие боли сега глава.
Насе Плачка ли много Наско като го богаха.Дано всичко е наред с изследванията!!!!има ги такива периоди и нам ен ми с ее случвало.
При нас отново вали сняг.то или ще е дъжд или сняг ,но май ще е така тази седмица.
Аз довечера съм пак на зъболекар да ми доизчистят зъбният камък че минлия ден бая зор видях,уф че неприятно......
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пет Фев 25, 2011 4:43 pm

Жу чудесно кафе си поднесла
при нас е много студено.духа силен вятър и е дъждовно.ужасссссссс.
Насе и аз вчера се сетих за тиквата.ще започна с нея сигурно.тя незнам какво се води плод или зеленчук
вчера буташе с език кашата и правеше едни муцки.но ще свикне.няма начин
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пет Фев 25, 2011 4:44 pm

гледахте ли по Гала тези щурите,к8ъдето живеят в гората.луда работа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 616893
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пет Фев 25, 2011 4:53 pm

stella80gr написа:гледахте ли по Гала тези щурите,к8ъдето живеят в гората.луда работа С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 616893
aз гедам Часът на мама беше многоинтересно ,за двама лекари които лекуват успешно Рак,но за жалост май малцина имат шанса да бъдат излекувани.
Стели ,незнам май плод се води ,сладичка е и децата я харесват.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пет Фев 25, 2011 5:41 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 347885 момичета!
Жу,благодаря ти за хубавото кафенце.
Насе,често ми се случва да вляза,чета и не ми се пише.Пак ме е подгонила нервата.Това време едно такова никакво така ме подтиска,че...
Стели,тиквата е супер за започване.Тео така и морков не накуси.Сега го хрупка сладко със зъбки.Много обича зелева салатка с морковче.
Хриска,малко остана.Стискай зъбки.Кари е мн сладка на снимката /аватар/.И аз понякога връзвам чоки на Тео.Доста му е дълга косичката.С къса не го харесвам толкова и живот и здраве лятото мисля да връзвам къдричките на опашка отзад. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 571838

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 25, 2011 5:45 pm

здравейте и от мен,
Жу страхотна закуска
Хрис при нас не вали,обаче е брррррррр С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 575470 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 575470 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 575470
може би са ти били много възпалени венците,и за това си видяла зор
Стели,аз бях до сега на планета,не че я слушам ами така си,нещо да ми бръмджоли
Насе,щом спинка браво
между другото и моят синковец много ядеше тиква,а зеленчуковите ама въобще не искаше да ги види1чак като започнох да му давам месни много ядеше със спанак,със заешко
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пет Фев 25, 2011 5:47 pm

Мимка,защо така ти е нервно
и на мен Саши ми харесва много с дълга коса,но е много гъста и се изпотява
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Съб Фев 26, 2011 10:59 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 347885
много трудно ми отваря сайта днес.едва сега успях да вляза.
май няма никой днес С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 331740
при нас е студено и сме си вкъщи.Криси спи с татко си на дивана,но ще трябва да става вече ,че е време за каша.пак ще има да плюе.но докато се научи да яде ще е така
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Съб Фев 26, 2011 11:02 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 1611348209133773143512987324382DlnCnnDuPQnm68C90DO

хайде дали ще успея да ви съблазня с едно следобедно кафе С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 915881
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  VESI1108 Нед Фев 27, 2011 3:25 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 347885 и от нас-ЩЕ СЕ ВКЛЮЧИМ И НИЕ В ТАЗИ ТЕМИЧКА.Тъкмо си купихме вече количка и времето стана.....ледено.голям студ е тук в Бургас-а вятъра е отвратителен.Момоичета я ми кажете от кой месец започнахте да давате сокчета?Питам защото с Женя майката на Гого раждахме заедно-гого е с един ден по голям от нас,а техния педиатър им каза още веднага след вторич месец да почват със сокчетата,А нашата докторка -каза и този месец да сме на мляко и чак като направим 3 месеца да почваме със сокчетата,Май ще вървим с един месец назад със захранването.Или може би е от значение че ние сме на кърма?
VESI1108
VESI1108
любопитко
любопитко

Регистриран на : 23.12.2010
Брой мнения : 34

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Нед Фев 27, 2011 7:45 pm

ЗДРАВЕЙТЕ!!!
Веси,здравей,за съжаление,моето дете е вече доста голямо и честно не си спомням,може би другите мами ще ти помогнат-мисля обаче,че не чаках чак до 3-ия месец,но щом педиатърката така е преценила С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 316149
Стели,страхотно кафенце,благодаря ти
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Нед Фев 27, 2011 11:58 pm

Здравейте момичета, как сте? Ние сме на село и за това не мога да влезна от няколко дена. Сега имам малко време и реших да надникна, а вас ви няма никак. Нали е неделя, сигурно сте с татковците и не ви се сяда пред компа.Аз пак да питам за дреболии, от две седмици сме на пюренце вече, а сякаш има разтройство малката. Дали е от пюрето? От 3 дена и увеличих помалко още дозата, а даже иска и още но днес не и дадох повече. Давам и още и мляко отгоре, че да се нахрани. Около 70 гр пюре от картофи и моркови и давам (дом.приготвено). Оф не знам вече кое е правилно. А и малко и каша и давам на следобедното хранене да си опита само.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 28, 2011 1:26 am

Нери,не се притеснявай толкова много,щом и е сладко давай и пюре,нормално е като расте,вече други неща да са и сладки,аз така си мисля де,мамите с по-малките дечица ще са ти по полезни
иначе нашият тати цял ден беше на работа,сега го чакам да си дойде
лека вечер на всички
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 28, 2011 2:51 pm

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 28, 2011 3:06 pm

Добро утро!!!
Мимка мерси за клипчето!
как сте слдурани,отмаряхте ли събота и неделя?
Нери само да ти кажа че по принцип децаа се запичат в началото от пюретата ,ти какво и даваш,плодови ли?
Веси,защо бързате да захранвате толкова рано?за мен лично захранването е много важен период,първо защото на толкова ранни месеци децата немогат да стоят почти нито в полуседнало положение ,а камоли в седнало?и второ от прясноизцедените сокове,повечето получават колики наново ако сте имали.Но вие си преценето.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Фев 28, 2011 3:14 pm

ДОБРО УТРО МИМИ МЕРСИ ЗА КЛИПЧЕТО
АЗ 2 ДЕНА ВЪОБЩЕ НЕ МОЖАХ ДА СЕДНА В СЪБОТА РАДОСТ ТАКИВА НОМЕРА НИ ПРАВИ ОЩЕ ОТ СЪБУЖДАНЕТО СТАНА С ДУПЕТО НАГОРЕ И РЕВЕ САМО, ЛУДА РАБОТА 2 ЧАСА С БАЩА И СЕ МЪЧЕМ ДА РАЗБЕРЕМ И НАКРАЯ ИЗПЛЮ КАМЪЧЕТО ЧЕ ИСКАЛА ДА ХОДИ ДА СЕ РАЗХОЖДА ИЗ ГОЛЕМИТЕ МАГАЗИНИ И ПОСЛЕ ВЧЕЧЕРТА БЯХМЕ НА ПИЦАРИЯ И БЕШЕ ДОВОЛНА ...........А ВЧЕРА КАКВО ЛИ НЕ Я БОЛЯ ...И МЕН ТАКА МЕ ГОНИ НЕРВАТА .....
НЕРИ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ КОЛКО ИЗХОЖДАНИЯ ИМА НА ДЕН ПЛАМЧО БЕШЕ ТАКА СЛЕД АМ КАТО ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ ХРАНИМ С ПЮРЕТА И ЗАПОЧНА СЛЕД ВСЯКО ХРАНЕНЕ ДА АКА.....
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 11 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 25 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите