beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

+9
roska88
bebe_bebe
Neri_84
rosi78
stella80gr
Димитра
жужагад
Мимка
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 12 от 25 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 28, 2011 3:17 pm

жужагад написа:ДОБРО УТРО МИМИ МЕРСИ ЗА КЛИПЧЕТО
АЗ 2 ДЕНА ВЪОБЩЕ НЕ МОЖАХ ДА СЕДНА В СЪБОТА РАДОСТ ТАКИВА НОМЕРА НИ ПРАВИ ОЩЕ ОТ СЪБУЖДАНЕТО СТАНА С ДУПЕТО НАГОРЕ И РЕВЕ САМО, ЛУДА РАБОТА 2 ЧАСА С БАЩА И СЕ МЪЧЕМ ДА РАЗБЕРЕМ И НАКРАЯ ИЗПЛЮ КАМЪЧЕТО ЧЕ ИСКАЛА ДА ХОДИ ДА СЕ РАЗХОЖДА ИЗ ГОЛЕМИТЕ МАГАЗИНИ И ПОСЛЕ ВЧЕЧЕРТА БЯХМЕ НА ПИЦАРИЯ И БЕШЕ ДОВОЛНА ...........А ВЧЕРА КАКВО ЛИ НЕ Я БОЛЯ ...И МЕН ТАКА МЕ ГОНИ НЕРВАТА .....
НЕРИ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ КОЛКО ИЗХОЖДАНИЯ ИМА НА ДЕН ПЛАМЧО БЕШЕ ТАКА СЛЕД АМ КАТО ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ ХРАНИМ С ПЮРЕТА И ЗАПОЧНА СЛЕД ВСЯКО ХРАНЕНЕ ДА АКА.....
уаууу,защо така Жуже,и къде се разхождахте в крайна сметка,искаше да си купи нещо ли?Ох,явно и децата ги понякога имат такива периоди депресатски....Много гадно,а днес по добре ли е вече?


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Пон Фев 28, 2011 3:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пон Фев 28, 2011 3:18 pm

здравейте как сте дано да сте добре на мен все още ми е такова смотано но седнах да ви видя докато наско се наспи
Нери не се притеснявай наско при всяко изменяне на храната се запича понапъва се малко повече но му минава понякога от самата храна и без да е ял нещо различно от обичайното пак има дни в които има запек, но пък от както яде пюренце ака по 2,3 пъти не всеки път понякога по 1 път различно е аз не се притеснявам почвам да се притеснявам ако продължи повече от 3 дена и му давам разхлабващо
Хрис не плака много като го боцкаха миналия ден, той от болка не реве може да ви е странно, но е така той реве когато някой му хване ръцете и не му ги пусне опита се да го нагласи някак, а той не дава и тогава реве зверски, но от игли и такива неща твърдо НЕ .дори като го боцкат за ваксина и реве само докато му държа крачето още вадят иглата пускам го и спира той е такъв
сега да ви се похваля вече ядем и месни пюрета и супичка му давах готвих за нас супа топчета и преди да я застроя отделих му пасирах я и после елате да видите как си похапва и филийка с жълтък и сирене аз му я здъвквам малко и му давам много обича това което ние ядем предпочита и пред пюренцата вече мисля и кисело мляко с бисквитки за следобедна закуска а на обяд или пюрета или нещо от нашата храна ако има подходяща
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 28, 2011 3:24 pm

Браво Насе,нека си яде Наско,но бъди внимателна с жълтъка и месните храни ,в интревал му г давай защото ако даде няква реакция да знаеш от какво е .В смисъл днес му дай месни храни,утре жълтък и така редувай....защото много често децата се обриват.А за яйцата трябва да си 100% сигурна че са пресни че,иначе лошо...Кисело мляко можеш дапробваш да.Да ти кажа марая почти неискаше да я де пюрета и направо мина на готвени манджи.Сега елате я вижте,пупупупуп по дебеличка е от Кари и се мъчи да ходи вече,сладурка.Дано Мимчето се включи....скоро!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пон Фев 28, 2011 3:31 pm

да Хрис аз не му ги давам всеки ден просто го пробвам от време на време да видя дали ще яде и си хапва понеже нали правя на кака му за обяд филийки тя много ги яде и викам имаше едно миниатщрно краешниче и му го намазах само с жълтък и малко сиренце запеках му го и така му давах но интервал между двете е имало повече от седмица сигурно за късмет нямам проблем с храните не дава реакции никакви за което съм доволна охх мацки мъжа ми ей сега ми се обади ужас направо ме стресна като ми каза колко ток имаме 250 лв С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 776283 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 776283 и на него и на мен ни призля ужас и това само за януари ужас ужас
Хайде да не ви занимавам с нашия ток ставам,че наско е буден да отиваме да играем че сега ще почне да ме вика с викове ихиихи после може пак да се видим
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 28, 2011 4:25 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 347885
Мимка,мерси за настроението
Жуже,не се ядосвай,може приятелките и да са ходили и за това и тя да е искала
Хриси,как сте вие,наистина дано да се включи и Мимчето
Насе,за яйцата и аз бих казала,че трябва да си сигурна че са пресни,но е хубаво,че не прави реакции от храни,вие на ток ли се топлите,нашият е 190 лв-и мен ме боли корема,като се сетя С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 827222
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 28, 2011 4:41 pm

Ох Кари стана сумти с носа и покашля,лелелекакво да я правя незнам,почнах я с Проспан ,уфф ей писна ми бе,седим си в къщи и пак се разболява....
Насе,и ние иамаме 170 лв ток,но е засичано за 40 дни по голям интервал.ох неми се говори а М- тел колко фактури ни натресоха...и имам чувството че са ни писали отгоре .на мъж ми заплатата се стопи за един ден ,незная какво ще правим,къде да се хващам и аз на работа някой лев да искарам ,чудя се и.....все тая.Чакаме сега аванса да му дадът..
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 28, 2011 4:55 pm

лелеее,направо е страшно-на нас са ни писали 1050 киловата нощна С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 827222
ще ходя да се разправям аз с тези в чез-наяма така да оставя аз нещата С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 196645 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 426559
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Фев 28, 2011 5:26 pm

Мимка чудесен клип С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370
Насе браво на Наско.щом му харесва нека си яде каквото иска.
Криси яде каша,но още яде по малко.не я плюе вече,но й е трудно да свикне.след няколко дена ще й дам пюре от тиква.

много ток бе мацки.ние тук плащаме по около 400лв на 4 мес.сега с малката ще скочи сигурно.но това по 200лв на месец си е много.вие на ток ли се топлите?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  descata Пон Фев 28, 2011 5:42 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 347885 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 63717
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 561608 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 561608
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  bebe_bebe Пон Фев 28, 2011 7:03 pm

охх досега чистих и с наско се разправях нещо мрънка ама май понеже госъбудих не беше наспан и докато чистех стана и сега му е криво
Ами да ви кажа яйцата ни са пресни и са домашни баба постоянно ни праща и затова съм си спокойна
офф забравих да ви кажа на колко време яде наскои по колко пъти ще се шашнете сутрин яде в или в 7 или 8 после или 10 или 11 и после чааак кам 4,5 следобед и понякога като яде в 16,в 18 заспива и изкарва до сутринта понякога яде към19 и пак заспива в толкова и до сутринта направо да му се чудиш
А за тока ужас ужас на ток се топлим и всекидневната и кухнята са една голяма стая та си купихме и голям климатик че да топли страшен е за 5 минути и е топло обаче как харчи ток направо ужас и не го и спираме изобщо ама вече поне вечер ще се спира на каката климатика и компютъра и работят денонощно пък и да не е само това вие всички знаете как е
А за телефоните Хрис М-тел много лъжат в сметките колко хора изгоряха така и се мхнаха на виваком сме ние и сме доволни да ти кажа
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Пон Фев 28, 2011 7:33 pm

Десиии,здрастиии С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 239517 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 239517
Насе,и ние сме на климатик,да ви кажа аз зо скоро бях доволна от Глобул,ама май и те са като м тел-нещо взеха да ме дразнят С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 236261
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 28, 2011 8:14 pm

Привет!
Много ми е бавен нета и полудявам.
Хриска,дано успееш да пресечеш кашлицата на Кари,че е мн гадна.М-тел са мошеници.
Насе и ние сме най-доволни от вивата.За 5лв имам 100минутки към вива и дом тел/бтк/.Нашия ток е 200лв.С климатици се отопляваме,като къпя Тео пускам и духалка за малко.Лелееееееее твоя Наско ме шашка направо.Тео никога не ми е спал толкова.
Стели вие на 4 месеца ли плащате сметки?Тук ни режат главите тези от ЕВН.Одеве на новините чух,че още искат да го вдигат тока.
Деска,липсваш ни мила. С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 и С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 63717 за децата.
Дими,приятна дрямка.Ботушките и обувките са мно готини.Честито!
Жу,и Божидар изпада в такива моменти.Не се търпи.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Пон Фев 28, 2011 8:23 pm

чудя се какво д аи давам,Проспана е на лице вече и имам Клеева тинктура,капвам и в мляко че неиска иначе да я пие.Незнам дано се пресече че ми писна вече,Като тръгне на градина какво чудо щее незнам,сега в къщи седим и е ужас...
Дими страхотни покупки ,браво,сега е най на далавечра да се купуват объвки и аз си взех ботуши преди месец че мойте издадоха багажа и се наложи да си взема.Приятна почивчица.

Незнам приказвате на вивтел че са по добре,ама май всички лъжат няма ткива ,но м-тел в последно вреем много взеха да надписват.....С тока нямам коментар.Всичко се вдига ,Олиото вече тук на места е по 3,10 лв ,хляда е на 1 лв,а нито заплати ,нито детски вдигат.Ту да му се невиди и държавата...Потресена съм
Деска,мила,липсваш ни,оправяй го този проблем и пиши как сте с Росито.Гледах и снимки в бука ,много е пораснала госпожицата,целувки и от нас... С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370

Насе ,браво на Наско,явно мина периода в който неискаше да яде.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Пон Фев 28, 2011 8:35 pm

Хриска,винаги зимния сезон е така.Не,че в градинката няма да боледуват,но все пак ще е на 3години,а не на 2.
При нас в магазина олиото е 3.45 лв,хляба 0.90лв.В Смолян бил 1.10лв.
За вивата,честно казано като имам минутки говоря,като не чакам да дойде първа дата и тогава.За сега нямаме проблеми със сметките.В Петък Мишо ми донесе чисто нов телефон с капаче.Дали му го като подарък,че преподписва договора.Има само една мелодия за звънене,но пък аз не съм капризна.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Пон Фев 28, 2011 8:59 pm

Мимка веднъж на 4 мес плащаме.идва на 2 мес авансово плащане и на 4 мес засичат.но аз авансовото не го плбащам и направо плащам като ни засекат.
момичета ние тук за 1 ев имаме 1500мин и 1500смс.това е само между хората от дадения оператор
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Пон Фев 28, 2011 9:20 pm

здравейте аз продължавам с нервите направо ми се плаче......така и не минаха по точно не звънаха на нашата врата преброителите някакви 2 момчета ученици били ,и днес ще ходя в кметството да си нося номера и се ядосвам че е студено днес е последния срок а и нашия тати отиде за риба.....как по напред не чух за тези пунктове ами в последния момент пак ще търча..... РАДОСТ не иска да остани сама и трябва и с двамата да ходя С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 591337 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 591337 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 591337 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 591337 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129 да кажеш че ни е нямало ами аз съм все в къщи гледам че и през съседите не са минали СУПЕР БЕЗОТГОВОРНА РАБОТА......ОХ......
ХРИСИ ЗАЩО ТАКА КАРИНЦЕ Е БОЛНА ПАК?
НАСЕ НАИСТИНА ВНИМАВАЙ С ЖЪЛТЪКА ЧЕТВЪРТИНКА ПРЕЗ ДЕН Е В НАЧАЛОТО И ВАРИ ЯЙЦЕТО 15-20 МИН.
СТЕЛИ КАК Е ПРИ ВАС ВРЕМЕТО????
МИМЕ НЕЗНАМ ТЕЗИ ДЕЦА ЩЕ НИ ПОДЛУДЯТ КОГА ЩЕ СВЪРШИ ПУБЕРТЕТАААААА
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Neri_84 Вто Мар 01, 2011 3:45 am

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 347885
Ние още сме на село. Щом казвате ще и дам пюренце колкото иска. Зеленчуково пюре давам Хрис. Плодовите не съм ги почнала още. Само сок от ябълки и давам като плод. За разтройството - 2 пъти ака на ден, преди беше 1 път и е едно слузесто такова. Дано се оправи скоро.
За тока нямам думи. Ние не се отопляваме на ток пак ни е 80-90 лв. На газ готвя. А за сметките за телефоните и аз мисля че м-тел надписват. Сега сме на глобул, сякаш е по-добре.
Хрис дано пресечеш кашлицата на Кари. Жу търпение миличка, и пубертета ще мине, но има още. Трябва и разбиране сега. Всички сме минали по този път. Деска не можеш ли да пошеш на Word например и после да го копираш само. Липсваш ни много. Стели браво на Криста, че свиква вече. И ние свикваме постепенно. Насе за Наско не знам какво да кажа. Как издържа не знам. Сигурно му е добре така. И Нернур понякога като я нахраня в 19 часа напр. после чак в 3-4 през нощта става, но това е по рядко. Иначе се храним през 3 часа през деня и през 4-5 часа през ноща.
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 764370 и С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 63717 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 63717 за всички дечица и бебчовци.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  жужагад Вто Мар 01, 2011 1:51 pm

ДОБРО УТРО
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!НЕКА ДА СМЕ МНОГО ЗДРАВИ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА!

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Coffee-9
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 1172612623pics_259
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 01, 2011 2:49 pm

ДОБРО УТРО!!!!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ ВИ.
НЕКА ДА СТЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,РУМЕНИ ЗАСМЕНИ!!!!

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 4bm
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  roska88 Вто Мар 01, 2011 3:56 pm

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА И БЪРЗО ДА ИДВА ПРОЛЕТАААААА
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 164194097315715996971298966103tBktlgsp8I7j8uumPFgi
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  stella80gr Вто Мар 01, 2011 5:34 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 166657085016544792551298971995Un4vdZLu2mfgaW9rhpmE

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!НЕКА СА НИ БЕЛИ И РУМЕНИ ДЕЦАТА ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА!
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Мимка Вто Мар 01, 2011 8:33 pm

Баба Марта днес разнася
пълна кошница с цветя,
и на всеки на ръката връзва някаква мечта-
да я гледа, да я мисли
и да чака пролетта –
......да се сбъдне и да цъфне
и да бликне радостта.
Честита Баба Марта!

Здравейте момичета!
Жу, С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 245364 за кафенцето.Сега сядам на спокойствие и пия своето.Тео заспа преди малко.
Днес не сме излизали.Много студено време значи.Един гаден вятър духааа...
Бори къде се губиш?Хайде,разказвай.Чакаме и снимчици.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  borqna miteva Вто Мар 01, 2011 9:09 pm

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 347885 Честита баба марта на всички и благодаря за пожеланията.
Аз пак съм малко в града и седнах да ви видя.
Вече съм госпожа Златева.
Аз тръгвам утре ще пусна снимки С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 849732 на всички
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Димитра Вто Мар 01, 2011 9:17 pm

здлавейте момичета
Честита баба марта на всички!!!
С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 604421
аз нещо пак си скапах компютъра и не мога да пусна по-шарен пост за празника,но ви пращам прегръдки и целувки и започвам пак да се ровя
бори,пак честито,и честита нова фамилия,чакаме снимки с нетърпение
охх аз цял ден съм пак без вода С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 958129
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Hrisi_Kari Вто Мар 01, 2011 11:49 pm

Eхо,къде се губим всички днес?
И при нас е студено но излизахме за малко.Ние си покашляме и сополите ни текат ,но за сега май удържаме фротнта.Дано и мине и не се стига до доктори че сега са и почивни дни.....
Боре честито още веднъж,на 23 ли подписахте?как е коремчето ,съвсем малко остава вече до срещата с бебока.Подвърдиха ли че ще е момчеЛипсващ тук определено ,хайде да пишеш по честичко.
Дими авария ли имате?
Мимка,Жу вие как сте,Радост успокоили се?

нещата ми са станали страхотни
Роси ка сте с Ивето ,оздравяхте ли?Как е коремчето ,оправили си нещата,с отпуската?Ние тази вечер смесами с Карито ,тати то ни отива на банкет и ще сме си двечките....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега! - Page 12 Empty Re: С чай или кафе в ръка спри се да си побъбрим сега!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 25 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите