beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 20 от 26 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Дек 07, 2010 4:25 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 347885 Мимка споделям хубавото ти кафенце с удоволствие.
браво на Тео ще си свикне да пишка сам.няма оттърване от това.
Хрис весел рожден ден
Насе така са малките.като им говориш сериозно те се смеят.и нашата е така
виждам че ви е сковало много в бг.тук е 14гр.но ние на това му викаме студено.изнежихме се с тоя климат тусега ще ходя на зъбар че ми писна вече.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Дек 07, 2010 4:27 pm

НЕЗНАМ ЗАЩО ТАКА ВЧЕРА И НЯМАШЕ НИЩО А НЕ ВИЖДАМ И ЗЪБИ ДА И КАРАТ НЕЗНАМ ДАНО САМО НЕ ВДИГНЕ ПАК СЕГА СПИ ЧЕ НОЩЕС ЕМОЖА ДА СПИ СПОКОИНО
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Дек 07, 2010 6:40 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 347885 и от мен.
Мимке мерси за хубавото кафенце.Браво на Тео вече е голямо момче.
Хриси приятно изкарване.
Стели дано не те боли много че аз хич не обичам зъболекарите.
Роси дано не се повтори Т че в това време много болни има.
Насе те децата са така и моя племеник е същия майка му се кара а той и се смее.
Аз отивам до пазара при нас е 3 градуса и има мъгла.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Дек 07, 2010 9:10 pm

Дзак!Къде сте всички? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 316149
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Дек 07, 2010 9:44 pm

Аз съм тук Мимке.Пържих филийки и сега ще слагам едно шкембенце,че много го обичам.А другите къде сте?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Дек 07, 2010 9:45 pm

тук сме.аз приспивам дребосъка.
ходих на зъболекар.оффф гадна работа.може да се наложи да ми извадят зъба ако не се излекува.
искам да ви питам по време на кърмене приемали ли сте калций.че ще започнат много да ми се рушат зъбите както се е почнало
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Дек 07, 2010 10:07 pm

О,Стели здрасти. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 347885 Аз не съм приемала калций.Питай зъбарката,тя най-добре ще те ориентира.Говориш ли гръцки?Как се оправяш с езика като си сама?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 08, 2010 12:05 am

Мимка много добре говоря.нали сме 10 год тук а и работих 3 год в магазин и там го научих още по добре.ще питам педиатъра най добре за калция.
къде са другите мамчетааааа
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 08, 2010 1:23 am

днес е много пусто..............къде сте
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 08, 2010 1:30 am

Аз съм тук.
Добре искарахме Рожденния ден,после се прибрахме ,спахме на обед/Кари де?Аз аз събирах и гладих и не ми остана време да ви пиша.После поизлезнахме че беше понапекло слънчице.
Сега Кари е в свекитата ще окрасяват тяхната елха ,и аз използвах да поокрася нашата елхата ,но имам още за докупуване неща и тогава ще снимам.
Стелче пий миличка ако можеш ,и аз трябв ада си взема и моите зъби се рушат ужас срам е енаправо ,но няма кка ,Фасадата е добре ,но назад е ужас.Питай зъболекарката тя ще ти каже най добре.Аз трябв ада си взема не ми пречи вече тяка или иначе не кърме,но не съм се сетила.
Мимка как сте вие?Излизате ли на разходка.Тео Как е?
Жу,нещо ми липсва и Деска и тя.
Роси ,мила дано ненен нещо сериозно.ИВка д ас еоправя.
ПРи нас Кари се поспря с тия сополи ,сега аз и мъж ми сме с хрема.Пийме Тайлот хот,дано се пресечеме.
Това е от мен за сега. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 08, 2010 1:35 am

ох Хриси и моята фасада е наредена и е хубава ама назад е плачевно.калций трябва да се приема,поне предните да спасяваме ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 616893
хайде ще чакаме снимки
ние още не сме украсили напълно
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 08, 2010 1:37 am

даа усмивката е най важна Стелче ,но аз още утре ще питам в аптеката за Калции.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 08, 2010 1:55 am

Хриси рушат ти се защото кърми доста време и се е изчерпал калция от организма ти.затова ти пада и косата.трябвало е да приемаш и допълнително.този с храната е недостатъчен който приемаме
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 08, 2010 2:51 am

Да затова сигурно.
Страхотно щом говориш гръцки,поне това е голямо предимство
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Дек 08, 2010 5:58 am

Хриска браво,че сте искарали супер.Чакаме снимчици и ние да се порадваме.
Стели,не съм разбрала миличка.Леле много години сте там.Труден език ли е гръцкия?Имате ли приятели гърци?Как е общуването с тях?Що за хора са?
Отивайте на зъболекар момичета.После повече боли.Аз ходя редовно.Изпитвам ужас от машинката,но знам,че е за добро и стискам зъби.
Роси,дано Ивка не вдига повече температура.
Насе,направи ли шкембето?Моя мъж обожава,но аз да не го видя.Понякога ходи в Тромпета и си хапва.
Деси,Жу,Дими никакви ви няма.
Бори,ти спиш ли нощем?
Хайде лекичка и мекичка ,че мн окъснях. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 721867 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 762111
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 08, 2010 2:42 pm

Добро утро кафето е от мен ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Coffee1
как сте мацки аз рано сутринта ме ядосаха и сега ми е гадно
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Дек 08, 2010 3:40 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 347885 Насе!Благодаря ти за кафенцето.И бисквитката ще хапна.Не се ядосвай.Ние станахме още в 7,но до сега се хранихме.
Спахме горе-долу добре.
Другите никакви ги няма.Защо така момичета? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 849100
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 08, 2010 3:48 pm

Добро утро и от мен!!!!Насе мерси за кафенцето,мммм че хубаво.
Сега сколосвам да седна че сме станали раничко ,но чистих че Кари докато закусва ,нали бърза и недъвче ,а това и е навик и после ми драйфа на фонтан,ей писна ми вярвате ли ми?Столове ,маси комплютри всичко в повърни......Ужас.
Роси как сте миличка?Гледам че си в Сайта ,как е Ивето.
Ние всички сме хремави,мъж ми е със запушен нос и аз така,говоря носово,ще ходя днес за още Тайлот хот че направо ужас,много е непритяно,дано опазим децата ,поне те да не се разболеят.
Това е от мен,после ако имам временце че ще чистя на обяд ще ви видя




ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БИВШИ И НАСТОЯЩИ СТУДЕНТИ
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 6
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Сря Дек 08, 2010 4:59 pm

Здравейтееее
Насе,мерси за прекрасното кафе,за какво са те ядосали........не се нерви...
Мимка тук съм мила ,вчера се лутахме с моя в София ,ангажиментите на спират,за капак накрая му се обадиха и го извикаха от Работата и се наложи да се прибера с автобус до С-ца.Пазарувахме,днес имам доста задачки,готвене,пране,трябва да се боядисвам.
Хриска,защо така не дъвче Карито,винаги ли връща така........малеее не е приятно да чистиш след такова нещо.за хремата Взимай нещо че ако не го пресечеш навреме ,после става много трудно
Ставам да действам чао до после

descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Дек 08, 2010 5:31 pm

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН НИЕ СМЕ ДОБРЕ имаме много да учим че неможе да навакса ,тази вечер съм на родилска хич не ми се ходи че пак ще искат пари сигурно.Пламчо от време на време се сеща за бибата но осъзнава че е скъсана
СТЕЛИ много хубаво че знаеш гръцки
МИМИ КАКВО ПРАВИТЕ ВИЕ ИЗЛИЗАТЕЛИ?
ХРИСИ ЗАЩО ТАКА КАРИ ПОВРЪЩА НЕ Е НОРМАЛНО ТОВА....
НАСЕ НЕ СЕ ЯДОСВАЙ.
ДЕСИ ЗАДАЧКИТЕ КРАЙ НЯМАТ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Дек 08, 2010 6:03 pm

олее Хриси тази Кари как яде така милата калпазанка и тя
Жу те по тея родителски срещи само се оплакват от децата и и скат пари да кажат хубаво за децата не събират родителите

Деси ядосах се защото можеше днеска до 9 часа да идем до болницата да боцнат Наско ама се успахме и станахме в 8 докато се оправим с мъжа ми и то един познат му званна моя някаква работа му вършел и трябвало да се видят и ме ядоса никаде не отидохме питаме дали да му кажел че ще закъснее и аз му казах да не му казва какво ме пита естествено че ще отложи за по късно ама той нали не се сеща и аз му казах не недей аз ще си ида в понеделник сама незнам дали ме разбрахте ама карай вече ми мина
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 08, 2010 7:36 pm

ЖУ,не е нормално но тя недъвче а поглъща и нали се сещаш става и гадно и връща на фонтан,не винаги ,но се случва при нас.
Деска,приятно вършене на задачките....уф ктай нямат и аз сег аготвя преди това допочиствах и сега хапвам пред компа че да използвам докато Кари спи ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 76919
иначе излизахме на вън без количката,но много се отплесва,чудо десето сме.
Насе такива са мъжете,все трябвва д аим припомняме ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 958129 ,неможеш ли сама д аидеш,вземи сестра ти.ако ли не пък вече в понеделник ,важното е да сте здравички.....
Това е от мен момичета,продължавам с работата.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Дек 08, 2010 8:05 pm

И ние се поразходихме и сега тъкмо Пламчо заспа и сядам да ви видя.
НАСЕ всичките мъже са такива те не четът подтекста трябва все направо да им го кажеш.
ХРИС неприятно е това леле как ще се научите да дъвчи да не би много да огладнява ????и да бърза да яде ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 316149 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 316149
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Дек 08, 2010 8:13 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 624477 момичета!До сега имах гости.С една приятелка пихме кафенце и децата си играха./ако може да се каже игра де. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 951600 Тео си показваше магарийте,чекнеше се навсякъде,а Катето се смееше. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 587689 За капак и гащите си свали.Умрях си от срам. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 30632
Направих му едно бързо чипкане и вече е в леглото но не е заспал ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 76919
Насе,не се ядосвай миличка.При нас най-редовно се случва и аз го заплашвам,че ще се кача на колата и ще ида сама. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 571838 макар,че от 100 години не съм шофирала. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 484399
Жу,те затова ги правят срещите само да ни скубят. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 889460 Излизаме пред блока,че количката ни е без едно колело вече цяла седмица.Мишо се ослушва нещо. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 894575
Деси много е гадно,но с тази професия неможе да откаже човека.Приятно домакинстване.
Хрис,защо не и пасираш храната на Кари щом прави така?Може да не повръща.Голямка е,но пък знам ли? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 316149
Ставам,че ме чакат чинийките в мивката,а и бобеца трябва да сложа да се вари.
Хайде,до после! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 849732
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Дек 08, 2010 8:16 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 347885 Насе мерси за кафенцето и не се ядосвай.
Мимка ако си легна след 12ч спя спокойно през ноща,но ако е по рано се събуждам.
Стели браво че знаеш гръцки.
Хриси приятно домакинстване и моя племеник като Кари бърза и направо гълта и после го плюе в ръцете на майка си.
Жу те на родителските срещи само пари искат нищо друго и са много скучни.
Аз спах до много късно и ме се отрази добре.Сега ще шетам малко из къщи.
Деска приятен ден.
Роси ти как си?А Ивка?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 20 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 20 от 26 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите