beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 21 от 26 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 08, 2010 8:29 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 347885
сега сядам да ви видя.ходихме до джамбо да купим едно по дебело одеалце на мишока че го дават от утре и при нас да са минусови темп,та да го опера и да изсъхне.
момичета гръцкия не ме радва че го знам.де да беше английски.с гръцки само в гърция мога да се оправя и никъде другаде.
Мимка с гърци не общуваме освен на работа де.какво да ти кажа.хора като хора.има и добри от тях има и лоши.както всяка една нация.но свикнахме тук и в бг ми е много кофти като си идваме.
ах това жабче Кари.Хриси намери начин да я караш да яде по бавно.пак като някаква игра трябва да е.
Насе всички мъже са така.нямат оправия.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Дек 08, 2010 8:40 pm

Тя Кари си дъвче знае как ,но това с повръщането го прави когато не дъвче и поглъща направо,иначе от много отадавна се иозъзна че има зъбки и ги използва.
маллелле Мимка,много късно лягате,ние ще ставаме вече....
Бори спинкай миличка че после и да искаш няма...
Росито изчезна пак безследно,дано са добре с Ива.
Жу,оф много гадно но ще наваксате с уроците,задължително ли е да присъствате на род срещи?
Стелче днес питах за Калции тук в аптеката в квартала и има под разтворими табледки,сега си взех Геритамин,следващия път ще си взема него.Само остава да пита и ти в гърция дали имат и дали можеш да го приемаш?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Дек 08, 2010 9:30 pm

Хриси геритамина е много хубав.добре е да се взима и при нередовен цикъл.веднага регулира нещата
аз ще видя какъв калций мога да взема и ще пия.
момичета има вероятност да ми извадят един зъб или в противен случай,ако искам да се лекува трябва да приемам амоксил и да давам на бебка АМ.никак не ми се иска.в нета четох че амоксила е съвместим с кърменето и много мами са приеумали антибиотик и са кърмели.но пред антибиотика,ако се наложи, предпочитам по добре да извадя зъба,но да не давам на бебка АМ.така добре си суче сега.
вие какво ще ме посъветвате?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Дек 08, 2010 9:49 pm

Стели,говори с педиатъркта най-добре.Мисля,че този АБ се взима на 12 ч.Така ще го започнеш,че да не пречи на кърменето.Или да не е веднага.Само не се шашкай.Наистина няма да си първата която кърми и пие АБ.Така мисля аз.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Дек 08, 2010 10:13 pm

ЗДРАВЕИТЕ НИЕ И ДНЕС СЕ МЪЧИМ С Т И КАШЛИЦА ХОДИХМЕ ВЧЕРА НА ДОКИ ДАДЕНИ АНТИБИОТИК И СЕГА ГО ПИЕМ ДАНО ПОНЕ И МИНЕ НАПРАВО СЪМ ЛУДНАЛА А И НА ДОКИ ТРЯБВАШЕ ДА ОТИДА ДА ВИДЯ БЕБО НО НЯМА КАК ПРИ НИКОИ НЕ ИСКА ДА СЕДИ УЖАС
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ВИ ЧЕТА
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ АКО МОГА ЩЕ МИНА ПАК
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Дек 08, 2010 10:26 pm

момичета здравейте много набързо минавам,че се подготвям за тежка нощ нямах net тези дни,утре ще ди чета-лека вечер
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Дек 09, 2010 5:08 am

Аз пак по нощите сядам.Тео преди малко заспа.
Роси,дано бързо да минава,че много гадно. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 610885 Милата Ивка. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 56662 Ти се пази миличка,че е мн лоша кашлицата.Мина през всички ни.
Дими лека работа.Когато имаш време пиши.
Лека нощ!
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 09, 2010 5:14 am

ох и аз посред нощите ,но още не сме заспали и ме влуди вече,супер ме гони нервата,
Мими браво на вас щомспите,хем по късно ставате от нас.
Стелче на АБ питах зъболекарката,а и щом е напълно съвместим при кърмрне не се притеснявай,няма страшно ,понякога се налага.Дори и да прекъснеш за няколко дни ,после може да продължиш,,,,стискам палци нещата да се наредят.
Роси,да се оправяте мила,оф много гадно ,но ти се пази че лоши вируси,да се надяваме че като навали снега ще измрат....
Лека на всичкии виии ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Дек 09, 2010 1:55 pm

Добро утро!Днес кафето е от мен.ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 76876_1593551793788_1085727729_31588626_564611_nНавън е студ.Утре ще очакваме и сняг ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 381455 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 27395 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 381455
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 09, 2010 2:34 pm

Мими мерси за кафето!
Станах след малко,Кари уж спеше а и тя скочи като усети че не съм при нея
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Дек 09, 2010 2:36 pm

ДОБРО УТРО
МИМИ мерси за кафето страхотно е
снощи родителската мина бързо искаха пари за дискотеката ,за зелено училище и така......нищо непознато...
и ние с Радост после си направихме обиколка по магазините по женски а мъжете се гледаха в къщи.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Дек 09, 2010 2:42 pm

добро утро хубаво кафе охх тея наште венци ужас е казвам ви ужас само вика и крещи тоя Наско сега ми гледа ръцете и мълчи ама като спра и почва да викаааааа идеми и аз да викам с него
ихихихи снощи пък мина домуоправителя и ми остави едни правилници да съм ги прочетяла и там пише най различни глупости и че трябва от толко до толко да се пази тищина и че сме длъжни да се караме на непълнолетните и малолетните ни роднини да спазват правилата а кажете ми тоя малкия като кресне аз как да му кажа че трябва да пази тишина ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 390363 много ми е смешно че има и глоби от 50 до 150 лв цяла вечер се базикам и все викам на Наско стига мамао ,че ще ни идат парите само за глоби ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 23690 ужас
ооо и да ви се похваля Наско самичак се храни самичак държи шишето много е хубаво така вече и играчките си ги взима сам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 09, 2010 3:50 pm

oх,Жу такива са само пари искат обирджии.какво си купихте с Радост>
Насе те дават такива правилници ,но никой не ги спазва.Браво на Наско че си държи вече сам играчките и шишетата.Вие Кърмите ли се още?
Ох Така са Тези гадни зъби всички сме минали по този път,търпение и здрави нерви.
При нас е много студено сутринта ,незнам дали да излизаме ,може след обяд ,но да видим....

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ,ДНЕС Е св.АННА.ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Cv12
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Дек 09, 2010 3:54 pm

Добро утро и от мен,
Мимка мерси за хубавото кафенце,ще пийвам от крак че и днес имам доста неща да свърша
Жужи,и аз довечера съм на родителска среща ще видим нас за какво ни викат
Браво за шопинга по женски
Хриска,не ядосвай мила децата го усещат и стават още по-нервни,вземи си нещо да те успокой и продължавайте с Карито да се гушкате,няма начин
Насе,ти пък с правилниците ме уби,на бебе какви правилници,по-скоро блока/Комшийте ви да се съобразяват с вас защото при майка ми има едни на 1-ви етаж слушат музика през буфера и се чуват чак у наще на 5-я етаж така че не знам кой трябва да се съобразява в случая....
хайде ще ставам да действам.........лек и усмихнат ден мацки ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 571838
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Дек 09, 2010 4:39 pm

леле НАСЕ за какви правилници говорим като си с бебче защо не му каза на домоуправителя.
ХРИСИ купувах подаръци че и свекито утре има рожден ден и имам да взимам на 10 деца подаръци на 2 взех вече по малко че тези пари направо летят.
ДЕСИ ох и на вас какво ли ще ви говорят?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Дек 09, 2010 4:48 pm

ахаххаха мацки така е то май само ние сме в нашия вход с малко дете и над нас май имат ама не съм сигурна аз съм виждала само 3-ма 4-ма от нашия вход а колко има а те не са ни направили забележка просто това пишеше то остава и забележки да ни правят тогава вече ще има яко караници
Хрис не кърмя цедя нооо съвсем мъничко имам ама колкото толкова давам му го скоро най вечроятно няма да има изобщо и мисля ако остане така съвсем малко изобщо да спирам
ох всички с тези родителски срещи като зна,м че и ние след време ще ходим ужас моя по смъртно не мога да го накарам ,че той е много войнствен и така се кара с учителите ужас е на каката не ходи изобщо леля и или баба и ходят
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Чет Дек 09, 2010 4:59 pm

здравейте и от мен
Мимка мерси за кафенцето,и аз току що си направих
ние се прибрахме от работа в 6 и съм като пребита,а мъжа ми пак тръгна на работа-не знам как ще издържи
аз излизам да използвам хубавото време,че при нас много хубаво е напекло ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 66682
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Дек 09, 2010 5:05 pm

ооо браво Дими при нас пък е студ
Лягай да почиваш
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Дек 09, 2010 5:35 pm

ЗДРАВЕИТЕЕЕ МАЦКИ МИНАВАМ ДА СЕ ОТЧЕТА ПАК ИМАМЕ Т 37,8 ПИИ И АНТИБИОТИК ДАНО ДАВЕЧЕРА КАТО ГО ПИЕ ЗА 3 ПЪТ ДА НЯМА ВЕЧЕ Т НАПРАВО УЖАС
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 09, 2010 6:38 pm

ние бяхме на вън,поигра но е войственно настроена към децата ,удря ги като не и дадът някоя играчка,
Дими,милите така е ,до последно се седи по празници,луда работа.Приятна разходка,при нас нене много студено,но почна да прекапва.
Роси да ви спада вече Т.милата Ивка измъчи се детенцето и ти покрай нея.разказвай как сте,имаш ли вече коремче,рита ли бебо,видяхте ли го на Видеозон.
Жу,и ние имаме да купуваме подаръци на 5 деца,наистина паричките летят неусетно....
Насе, няма нищо,важното е че по кърмила,но по принцип с цедене до 3-4 месеца спира кърмата,ако ти остане малко не се мъчи давай му АМ,
Това е от нас,Кари заспа сега и аз ще си правя кафе.....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Дек 09, 2010 6:45 pm

ами Хрис то какво друго ми остава така ще правя нашата доки каз да не минавам на кисело мляко щял да качва повече от АМ моя пък си мисли обратното според вас ко е е по добре АМ и кисело мляко
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Дек 09, 2010 7:28 pm

според мен от киселото мляко ще качва повече,все пак завсиси дали ще натурално или купешко .В началото се качва повече ,но после като изразходват енергия и не се спират въобще дори и грам не качват.А кое е по добре според мен Киселото.Аз не съм давала никога АМ,а и по евтино ще ти излезе,стига да му понася и харесва,ти си прецени най добре
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Дек 09, 2010 7:38 pm

Насе и аз мисля кисело мляко че е по добре но ти си го прави в смисъл домашно по принцип купешките са пълни с нишестета и разнИ консерванти защото ако се замислиш едно кисело мляко неможе да има трайност 1 месец както са купешките.
ДЖИПИТАТ СА ПРОТИВ НЕЗНАМ ЗАЩО.
ДИМЕ много работа сигурно заради студентите.
все забравям да ви питам по колко яйца давате на седмица аз давам 2 но Пламчо много ги обича направо си го яде така цялото дали не мога да му давам вече по 3 ????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Дек 09, 2010 8:04 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 347885 и аз си направих кафенце и сядам да ви видя.
От сутринта,гладене,оправяне на къщата,бяхме дори навън.Тео днес заспа рано.Вече час сигурно стана от как спинка.
Роси,дано наистина не вдига повече температура Ивка.Ти се пази.Как е коремчето?Личи ли ти вече?
Насе,опасни съседи имаш.Нямам думи.Одеве гледах новините по БТВ и съм възмутена.Във Варна ще махат остаклението на една тераса.Пречи на съседка. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 476627 Потресена съм.
И аз мисля,че е по-добре да му даваш кисело мляко.Прави си го обаче домашно.Всички лекари са против,но и АМ не е 100%храна.Така мисля аз.
Жу аз на Тео му давам когато иска яйце.Само жълтък за сега,но от миш-маш или бъркани яйца си хапва де.
Дими как е Сашко?Приятна разходка на теб.
Бори липсваш днес.
Деска приятни задачки.Успех на род среща довечера.Дано не ви искат мн парички.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Чет Дек 09, 2010 8:21 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 347885
малеее колко сте писали
влизам за малко че малката заспа и имам задачи за вършене
Наасе какви са тия смешни правилници?да си гледат работото
от утре ще излизаме със ски ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 951600 дават го сняг и студ
а сега при нас какво слънце се е облещило.20гр е отвън,но от утре го дават мноооого студено
хайде после пак ще намина
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 21 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 26 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите