beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

+9
Мимка
descata
жужагад
bebe_bebe
stella80gr
Димитра
roska88
borqna miteva
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 17 от 26 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Дек 03, 2010 5:55 pm

Ееееех,Стели,така е проблемите с децата никога не свършват,
ти защо не отидеш на зъболекар щом си със зъбобол
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Дек 03, 2010 5:57 pm

Другите момичета къде сте как са дечицата
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пет Дек 03, 2010 6:24 pm

днес ще ходя Дими.беше ми дала час чак за вторник но като видях зор й се обадих.че немога да пия и нищо освен парацетамол,а той хич не помага
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Дек 03, 2010 7:22 pm

днеска всички липсват да не се възползвате от последните топли дни че след неделя го дават студ
ние сме добре моя Наско нещо само ми мрънка иска да го разхождам из стаите хубаво ама ми натежава а не дава да го оставя легнал почва да црика ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 30672
на нас ни излезна нещо като гнойна пъпка на едната буза едно червено кръгче е и вътре е с жълто като гной но не е с връхче като пъпките незнам дали се сетихте от два дена му стои така и има малко обривче по бузките миниатюрни червени точици в понеделник сме при доки дали ще е нещо как мислите може ли да е някаква алергия ама пък няма никаде другаде освен по бузките
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Дек 03, 2010 8:03 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477
Тук съм и аз.
Сега сядам,докато си оправя из къщи ,изгладя и пуснах още една пералня,ужас край няма тази домакинска работа????
При нас е нехарактерно топло около 20-22 градуса е ,но наистина май днес ще е последния топъ ден,дават го много студено др.седмица,ами нека все пак е декември след някой ден ще дойде коледа и нова година а то толкова топло.И аз не съм окрасила елхата,нещо нямам настроение,луда работа но другата седмица ще я украсим с Кари,незная само колко ще уживее сред нея.
Стелче,ох,много неприятно миличка,отивам при доки,няма начин,а Криси що така е с колики още,оф милите сигурно и вас ще ви държат повече време,много гадно но ще мине.
Дими,Саши по добре ли е днес?Кашля ли?
Насе,не се притеснявай,излизат им такива пъпчици,какво е ял освен мляко Наско,дава ли си му сокче?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Дек 03, 2010 8:15 pm

Здравейте и от мен!Днес ми е мн напрегнат ден.Тео не яде сутринта.Сега пак отказа.Бяхме долу,през всички гьолчета мина.Преди да го сложа да спи видях кръв отзад на главичката.Така се уплаших.Някъде се е праснал бая срупче е.
Насе не се притеснявай.И Тео е имал такива пъпчици.Може да му е от топлото.Изпотява ли се?
Стели отивай,че да не се наложи АБ да пиеш.Стискаме палци.
Дими как сте вие?Сашко днес вкъщи ли е?
Деси,Бори днес ви няма никакви на отчет.
Хриска,Кари има ли сополки?Домакинската работа край няма.Така ми е писналоооооо...
Ние също не сме сложили елхата .Тео ще я събори веднага.Одеве го намерих качил се на стол и от там на телевизора за да вземе дистанционното на двд-то.Няма спасение.Гледам лекарства да не оставяме,че не ми се мисли.На вс посяга и се обслужва без проблем.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Дек 03, 2010 8:39 pm

МИМИ,УЖАС ТЕЗИ НАЩЕ ДИВАНЕТА НЕ СЕ СПИРАТ ЩЕ НИ ПОБЪРКАТ.
аз хич неискам да я давам на ясла,но ако продължава да не ме слуша ще я пратя,нерви не ми останаха.Уф и ние умаме все ударено и срупчета,няма страшно.Щом неиска да я де,остави го,да ти каже че е гладен аз така взех да правя,че иначе я гоня и нищо накрая,само охлемани килими...За сополи ,няма общо взето,сутринта само и беше протекал носа,но може би е било моментно,не кашля незнам какво да мисля.Слушам другите майки дават витамини,аз още нищо не и давам,незнам какво да правя.Дано е здравичка,че иначе лошо....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Дек 03, 2010 8:52 pm

Хриска оставям го,но ми е гадно като знам,че не е ял.Иначе бонбоните ги омита мн бързичко.Днес не се е сетил иначе постоянно си иска.Аз витамини не давам.Всичко е химия.Тази година съм направила мед,масло и лимон и вс сутрин давам по 1 л на Тео,а Божидар неиска.
Радвам се,че Кари е добре.Дай БОЖЕ всички да сме здрави,че аз мн време се влачих с кашлица.Снимчиците са мн сладки.Желая на двете братовчедки винаги да се разбират и да не се карат. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Дек 03, 2010 9:01 pm

Hrisi_Kari написа: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477
.
Дими,Саши по добре ли е днес?Кашля ли?
Хриси,кашля си по-на рядко,но кашля-давам сиропи i така...
Мимка,в къщи си е- и ние сме същите-само бонбони му дай-и после проблеми
а бе,деца... ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 849732
наистина дано да сме здрави и времето да се вземе в ръце-декември трябва да е студен и снежен,иначе няма да върви червеното вино ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 951600 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 883330
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пет Дек 03, 2010 9:55 pm

привет и от нас РАДОСТ вече е с 38 темп. но сливиците и са гнойни а Пламчо е по добре вчера вдигна 37,4 и това е мисля че него успях да го предпазя в смидъл по леко да изкара вируса.
МИМИ как е ДАРИ леле аман от тези вируси те едно след друго и все различни.
ХРИСИ много са сладки братовчедките.
ДЕСИ как е Роси?
ДИМИ ти работиш ли нали ти беше онзи ден зле?
Стели какво стана с теб?
Насе не се притеснявай за пъпката много често се случва на малките бебета.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пет Дек 03, 2010 10:16 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 момичета.И аз като Хриси върша домакинска работа,че утре ще имаме гости и гледам къщата да е в ред.Добре съм бебчо тези дни не е много активен сигурно от времето и на мен по цял ден ми се спи лягам рано но през ноща не мога да спя събуждам се и се въртя в леглото.
Мимка те децата без ударено не ги бива и мойте племеници са така.
Жу да се оправят бързо Радост и Пламчо.
Стели отивай на зъбар,че зъбобол не се търпи.
Дими бързо оздравяване на Саши,а ти как си?
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Дек 03, 2010 10:22 pm

Здрасти Жу!Гадна работа с тази температура.Дано минава,че ми омръзна все сополи,кашлица и т.н.Божидар е добре само където кашля.Сега аз му приготвям разтвора,че него и това го мързи да прави.Абе нямам думи.Само се ядосвам.
Дими и аз искам да идва вече снега,малко въздуха да се изчисти и болестите да изчезнат.
А червеното винце...иска снежец ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 571838
Бори ти се разписа.Спи щом ти се спи.Не се лишавай денем,но защо вечер неможеш?Приятно гости довечера.И ние ще ходим,малко да разпуснем
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 883330
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Дек 03, 2010 10:27 pm

жужагад написа:
ДИМИ ти работиш ли нали ти беше онзи ден зле?
.

почивах два дни и тази вечер съм вече на работа, по добре съм-ама и да не съм няма кой да ме пита
Дано се оправите бързо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 239517
Боре добре сме ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624820
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пет Дек 03, 2010 11:04 pm

Мимка не мега да спя защото съм свикнала да лягам късно а тука от една седмица си лягам по рано и се събуждам през ноща.Приятно разпускане и на вас
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Съб Дек 04, 2010 2:04 am

Здравейте мамита! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477
Как сте? Ох, от кога не ви пиша. Много ми липсвате, но все нещо се случва. Малката не ме оставя напоследък да направя нещо. Или пък от мъжо не мога да седна. А вчера нямахме нет, понеже много ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106 . А днес се развали компа, ама сега си е добре. Не можах да ви прочета все още.
Вчера бяхме на консултация. Нернур е наддала 800 гр и е пораснала 2 см. На мен ми се струва малко, вие как мислите? Докито каза, че е добре.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 на всички коремчета, бебоци, дечица и мамита
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Дек 04, 2010 2:46 pm

добро утро кафето пак е от мен ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Coffee1
Охх ние си поспахме добре с мъжо ама Наско милия още спи вчера незнам какво му стана следобед само мрънкаше и ревеше нищо не искаше и се ядосваше ръцете му бяха все в устата и си търкаше устата и много се дразнеше сигурно е от венците ама такова чудо сигурно не сте виждали такава ярост и настървеност към ръцете му и като не ги бутне или нещо не успее и така почва да реве от яд ужас голям рев му дръпна и докато ядеше и от време на време спираше и все едно малко кученце скимти и той така едни звуци издава и нещо го мъчше ама как да разберем де и накрая като заспа и още не е станал ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 331740 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 331740 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 331740
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Дек 04, 2010 2:55 pm

добро утро НАСЕ мерси за кафето
сигурно много го мъчат зъбките като по малки каточе ли по трудно и по болезнено ги вадят.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Дек 04, 2010 3:06 pm

охх незнам Жу и предните дни беше така неспокоен особенно следобед и вечер но снощи беше някав ужас аз това си мисля зъби понеже ръцете му са в устата все и се търка и като не са и се дразни дано не е от друго вие как сте Жу как е Пламчо каката
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Дек 04, 2010 3:50 pm

вижте тази снимка не се вижда много хубаво ама той не стои мирен ако виждате кажете ми на всички бебета ли така им е подут венеца назаден зъб или затова се нерви Наско досега не бях поглеждала задните сега като ги видях и от двете страни горе е така подутичко само на тези местенца на по един зъб

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 1941428271198371854512914488696HCmorB9AJVDsqogRhxA

bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Дек 04, 2010 4:54 pm

здравейте и от мен
Нери,добре си е наддала малката,браво
Насе мерси за кафенцето,не виждам хубаво на снимката,но щом ти виждаш,че са надути,вероятно те го дразнят
Жу как сте вие
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Съб Дек 04, 2010 6:12 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 Насе мерси за кафенцето.Сигурно ще от зъбките толкова да се нерви.
Аз днес имам много работа и минах да ви видя за малко.Времето е ужасно в Русе вали като изведро.При вас как е?Приятен ден и ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 мамита и дечица.По късно ако успея пак ще вляза да ви навестя.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Дек 04, 2010 6:29 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 и от мен!
Насе сега сядам да изпия твоето кафенце.От сутринта само нерви събирам.Тео хапна добре и за десерт му дадох малко бонбони.Да ги налапа всичките и като се задави и се почна едно драйфанеее ужас ви казвам.Прах пътеките.Тамън се успокои и започна да врещи.Пристига с разбита уста.Горната устна цъфнала като майска роза.Айде пак рев,гушкане... Сега го нахраних и се заигра.След малко ще го слагам да спи,че тази нощ беше мн тежка.Пак ми пищя до зори.
Насе,сигурно го дразни венчето.Нека си гризка гризалките.Това което си снимала мисля,че е местенцето за кучешките зъбки.Твърде раничко е за тях.
Бори,приятно домакинтване.При нас пече слънце.
Нери,супер е наддала Нернур.Само така.
Хей,момичета къде сте?

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Дек 04, 2010 7:51 pm

Здравейте!
И аз сега сядам да ви видя,че заспахме и си свърших работата.Направих една супа на Кари да има да яде като стане че легна пак неяла,то това вече и се привърна в навик де,като стане от обедния сън и тогава де храни.
Насе,ранко ви е за кучешки зъбки,те да едни от най последните които излизат,това е от венчето,нормално е да го боли,защото сега се образуват,а и на повечето бебета им са така релефни венците,по мои наблюдения де,и после когато почне разтежа на зъбките се изглажда и започват да набъбват зъбките,ще видиш по нататък как ще е.
.Боре,много работа ли имаш.Росито я няма да ти прави компания за жалост и ти не се навърташ много.Пускай снимки на коремчето,скоро не си го правила.да му се порадваме.
Мими,и ние искарахме тежка нощ,будеше се и мрънкаше от сополите,уж нямаше ,а ето че нощес и днес се сополи ,Слагам и веднага Виброцил ,дано и минат че идната седмица сме поканени на рожденни дни на приятелчета и ще ги пропуснем пак.оф миличките,горкия Тео ама като го знам каква беля е като Кари все е наранен,оф и ние така повръщаме след като сме не нахранили хубаво и като се задави,пфууууууу,ужас драйфане и чудо.Лика прилика са си двамата.
Другите липсват,явно са поразходки.При нас е много слънчево и топличко,само дето вятъра е неприятен
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Дек 04, 2010 8:01 pm

oo благодаря ви за успокоението викам си и аз че е невъзможно задните да изникнат първи охх голям ужас е дано поне излезнат по бързо да не се мъчи много че е такъв нервак само вика и тея ръце ги тъпче в устата като му почеша венците с моя пръст и започва да го дъвка ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 390363 ужас
Малее мим този Тео охх милия какво диваненце е
Хрис дано Кари не се разболее да се размине при нас времето Боре е слънчево горе долу ама гледам и леко облаци има не съм излизала само до магазина долу и е добре топло е но снощи гледах времето казаха че в цяла българия Ще вали та от вас може да дойде и към нас офф утивам да пека кекс
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Дек 04, 2010 8:09 pm

здравейте пак,аз се опитах да поспя,но се зазяпах в един коледен филм при нас много вали-цял ден не е спирало ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 3-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 26 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите