beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 17 от 28 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Окт 28, 2010 2:22 pm

Добро утро и от мен,ние още спим ,а аз използвам да ви почерпя нашия тати днес има рожден ден
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624e37cb749c
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 F84309eab81e
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 0af50ec0bc79
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 2cfcc07158aa

descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 2:27 pm

Да ви е жив и здрав татито много да се обичате  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 604421
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Окт 28, 2010 2:45 pm

Добро утрооо
Деска да ти е жив и здрав рожденика много да те слушааа и помагаа  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 922711  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 922711  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 922711
Миме  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 245364 за кафето защо нямате ток ужас много гаднооо
при нас заваля първия сняг едвам едвам но пак е сняг  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 83357  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 83357  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 83357
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Чет Окт 28, 2010 3:02 pm

Деси,да ти и е живо и здраво мъжленцето,и много да се разбирате и обичате!
Миме,ние също сме нямали,защото като станах,микровълновата нямаше час и така разбирам,но не знаех,че е било цяла нощ.
Жужка ужасно е,че ще те разкарват,ама и аз миналата година минах лесно,а тази знаеш ходих 5 пъти,пълно безобразие.Ако искаш можеш да оставиш Пламчо да го гледам,не се притеснявай само казваш.
Деси,Хриси,да са ви живи и здрави малките принцеси,аз разгледах снимките във фейсбук,стреахотни партита!
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 3:05 pm

Честито ви сняг при нас вали и е много студено както е студено зимата и се чувствам все едно е януари февруари месец и има много сняг всеки момент очаквам и тука да го обърне няма да се очудя дано поне в събота е добре поне да не вали че тогава ще местим останали те неща
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Окт 28, 2010 3:33 pm

Привет!
Деска,честит ти рожденик!Живи и здрави бъдете и много се обичайте и си прощавайте.
Благодаря за почерпката.
Роси,честит ви първи сняг.Тук вали много гадно и неспира.
Жу,всяка година нося бележка.Иначе няма детски.
Вени какво правите вие?Радвам се,че влизаш и пишеш.
Насе,скоро се нанасяте на хубаво ваше си местенце.Сигурно тръпнете в очакване незевисимо,че има мн работа пр това.

Да ви се оплача набързо,че Тео все иска да го гушкам.Тази сутрин Тео си играе в коридора аз съм в кухнята и някой мъчи да влиза вкъщи.В първия момент помислихме,че е мъжа ми,но неееее...Не се помъчи да отключва.Тео взе да пищи и да вика:
- ТАХ-тах-мамо тах,тео паши-мама гуши.Лелеееее изтръпнах цялата.Запазих уж самообладание.Гушнах го и погледнах през горната ключалка няма никой.Звъннах на една съседка.Тя се качи веднага жената.Като отворих нямаше никой.Сега Тео си смуче биберона и не го оставя.Довечера ще го водим да му леем куршум.Може и на мен,че май-май съм се стреснала и аз.Краката ми треперят още.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 77465
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 3:50 pm

олееее мими ужасс как сте се стреснали ами как няма утивайте утивайте ужас аз ако съм направо незнам как ще постъпя
да аз особенно няма никакво търпение вече дас ме там и секунда не мога тука повече ама няма как едно че взимаме бус от познати и те имат работа с него тези дни друго, че мъжа ми е на работа и той ,а не може да я остави и на всичко отгоре и вали гадно дано в събота имаме късмет
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Чет Окт 28, 2010 4:11 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 милички.Деси честит ти рожденик.Да е жив и здрав и много да се обичате.Оле Мимке много страшно.Как е Тео?Роси честит първи сняг.При нас вали дъжд.Аз съм добре след малко ще ида до кауфланд да напазарувам и това ще ми е разходката,защото вали  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 650106
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 5:29 pm

Здравейте на всички!
аз няма много време че оправям от снощи че от децата всичко в къщи заприлича на свинщина.имаме и гост в къщи-наш приятел и сега ще почвам да готвя за обяд.
Ходихме с Карито за кухнята и е много студено,личи си че някъде вали сняг,не е спирало от вчера да вали дъжд при нас.
Мими,много гадно -ужасна случка,дано не се повтаря ,но доколкото си спомням вие нямахте ли подобен инцидент или някоя друга мама бше разказвала.Отивайте задължително да ви бае бабичка за кутшум,че си е уплаха.....
Насе скорошно преместване в апартамента,представям си колко си нетърпелива,дано времето е с вас.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 56080
Вени радвам се че наминаваш,как е Алекс слуша ли?Ще се давате ли на Ясла.
Видях че и Дидонка е влизала вчера.габчето май е болничка,скорошно оздравяване.как сте иначе
Роси честит първи сняг,Ижка радва ли му се?
Боре ,браво за изследванията,само такива да са до края!!!Приятно пазаруване.

ДЕСКА ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 924518  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 924518  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 924518  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 924518 ДА ВИЕ ЖИВ И ЗДРАВ.ОБИЧАЙТЕ СЕ И СИ ПРОЩАВАЙТЕ  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 6:04 pm

здравейте аз токущо се прибирам мокра кокошка но поне успях да занеса бележката като по вода книжарницата -секретарката и социалните.Пламчо си кротуваше под дъждобрана но леко му се показваха маратонките и като го събух краката мокри и случайно влезнах в един магазин и намалени модели на ботички просто са стари модели 15 лв и му взех.
МИМИ много лошо внимавайте аз мисля че ви разказах как като си стояхме в хола(още лятото беше) и някой натиска дръжката на входната врата и отивам и гледам през шпионката една циганка наред проверява вратите която е отворена и хайде някой ще изгърми .от тогава все сме заключени.
РОСИ честит ви първи сняг доста е студено вън.
ВЕНИ вие как си взехте кухнята.
ХРИСИ как изкарахте гостито?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 6:16 pm

ДЕСИ ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 10863024412177747171288260898sKT7EHmWdpQ7fp1w3hsd
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 6:31 pm

олеее ако ви кажа как си изкарах акъла преди малко ужасс сърцео ми падна в гащите Наско взе да мрънка и го сложих на страна да легне пуснах му детцки да гледа и си гледка той и викам чакай да ида да взема памперси от другата стая че ми сваршили отивам и се замотах с едни чаши не се забвих много вращам се той се обарнал по корем и забил главата в лвглото  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 направо хвръкнах като стрела и като го обърнах той ми се усмихва
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 6:35 pm

НАСЕ време му е да започва да се обръща  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 951600
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 6:37 pm

Жу,значи имам спомен за такава случка ,но ето че при вас се е случвало.Ох и мен много ме е страх,все цигани ходат тук ,защото ни е сме в центъра на града и метат постоянно тротоарите и много се навъртът де.
Брав за свършената работа,то аз днес трябваше да отида да вида дали ми е излезнало решението за детските ,но немога много е студено и вали не е спирало.
Иначе гостито мина много добре.Идваха едни наши приятели да раздават малка питка на синчето си ,че прави няколко крачи на Карито,тя неискаше да бяга и да подскача ,но това е отделен въпрос.После се обачи един наш приятел че е в Южна България я той е от София,да ни пита дали приемам гости че имал работа тук по нашия край така че се събрахме доста хора,весело беше децата играха до 12 часа и Кари заспа като къпана ,но през ноща пак се буди много.Тази вода не я забравя иска все да пие.
Сега заспа и аз вече съм готова с почистването само ще сложа после яденето и готово.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 6:40 pm

bebe_bebe написа:олеее ако ви кажа как си изкарах акъла преди малко ужасс сърцео ми падна в гащите Наско взе да мрънка и го сложих на страна да легне пуснах му детцки да гледа и си гледка той и викам чакай да ида да взема памперси от другата стая че ми сваршили отивам и се замотах с едни чаши не се забвих много вращам се той се обарнал по корем и забил главата в лвглото  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 направо хвръкнах като стрела и като го обърнах той ми се усмихва
Насе нормално е така че вече бед надзор ,забрави ще видиш как ще вземе и с други работи да те изненадва.
Карина беше на 1 месец и половина когато я оставих така на късата страна на кух.ъгъл за да взема нещо ,но беше завита с пелена ,тъкмо се обръщам да я вида и какво виждам ,в момента се преобръща и аз успявам да я дръпна за края на пелената за да не падне от дивана по очи,Истинах за секунди ,бебе толкова малко да се обръща,но тя си е дивак от малка.....  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 951600
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Окт 28, 2010 6:43 pm

здравеитеее ние спиме
сготвих и спря снега от утре си го дават топлооо
преведоха ми паричкиииии  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 7:03 pm

roska88 написа:здравеитеее ние спиме
сготвих и спря снега от утре си го дават топлооо
преведоха ми паричкиииии  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525
Бравооооооооо роси ,дано повече не ти закъсняват паричките,ох как искам и аз така може да ми ги бавят но поне да ги превеждат.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 707684  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 707684  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 707684
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Окт 28, 2010 7:04 pm

ох Хриска много гадна историяяяя  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 63717  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 63717  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 63717
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 7:08 pm

и аз се ядосвам за тези пари и моите още ги няма повече от месец мина вече  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 426559  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 426559
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 7:13 pm

оох да ви разкажа али си спомняте миналия ден като без да искам се прати една картинка на един мъж във фейса та нали му оставих коментар извинявам се не беше за вас и той моля ти се написал ,че защо на мен пък ми харесва  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 827222 само не разбрах кое му харесва картинката като цяло или псоланието което носи ужаааасс нищо не му отговорих така си оставих
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Окт 28, 2010 7:18 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 23690 Насе зарежи тая история не се нервиии
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 7:25 pm

НАСЕ младичка си хубавка си -аз да пратя на мен никой няма да ми обърне внимание  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 390363  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 390363  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 390363  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 23690  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 23690  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 23690
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 7:26 pm

bebe_bebe написа:оох да ви разкажа али си спомняте миналия ден като без да искам се прати една картинка на един мъж във фейса та нали му оставих коментар извинявам се не беше за вас и той моля ти се написал ,че защо на мен пък ми харесва  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 827222 само не разбрах кое му харесва картинката като цяло или псоланието което носи ужаааасс нищо не му отговорих така си оставих
Хубаво си направила.на теб незнам защо ти ги бавят.Еднократната помощ взе ли си я?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Окт 28, 2010 7:31 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 и аз съм тук.
Тео заспа и влязох да ви видя.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 7:37 pm

aa Жу не говори така и ти си хубава
Хрис нищо не са ми превели нито детски нито еднократна помощ нито майчинство ниищо направо ще полудея особенно сега много ми трябват тези пари
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 28 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите