beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 22 от 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Ное 03, 2010 12:53 am

здравейте сладурани  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 624477
днес съм цял ден навън и чак сега сядам на компютъра
при нас беше разкошно времето
сега ще се стягам за работа,така че dо утре на кафе  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 239517
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Ное 03, 2010 1:58 am

Приятна работа Дими  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 571838
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 2:14 am

Дими приятна работа,Ние бяхме малко навън следобеда ,но се спусна бързо мъглата и се прибрахме,И така.....има ли друго пред компа?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Ное 03, 2010 2:50 am

и аз съм тук гледаме великолепната шесторка и чакаме тати да си доиде от работа
Дими лека работа мила
Хриси тук беше супер въобще нямаше мъгла
да ви се оплача нещо не ми е добре лошо ми е глава ме боли уморена съм направо съм грогиии ужас
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 3:10 am

оле защо така ти е лошо да не настиваш,пий чай лайка ако имаш с мед и лимон
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 03, 2010 12:27 pm

ДОБРО УТРО!
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Kaffe
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 03, 2010 1:40 pm

ДОБРО УТРО МИМИ мерси за кафето и аз токущо си пуснах
Пламчо още спинкаа Радост ще тръгва на училище
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 2:59 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885
Здравейте!И ние сме станали още преди час и половина ,хапнахме и сега щъка на ляво на дясно.
Роси надявам се да си по добре вече.
Мими Жу как е времето при вас,вчера тук си беше много студено а при вас май беше топличко,ще излизате ли?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Сря Ное 03, 2010 3:15 pm

Добро утроо
Мимка,мерси за страхотното кафе-стехнахте ли РД,Тео знае ли какво има.....На Дари не се чуди,явно е от възрастта,при нас е обратното като по-малък не близва от нормалната храна,сега започва леееко да поопитва от работите,здрави да са само.
Хриска,тук съм мила,не винаги успявам,вчера готвих две манджи,излизахме два пъти с Роси на разходка и не остана време.Чудесни неща си взела на Карито,със здраве да ги носите
Жужи,ти пак майсториш нещо,вземи ший и се хвани в някой магазин парички да вземаш поне.Радоста как е
Роска,пази се мила,на топличко си стой,чайчета пий
Дими,как мина работната вечер,имаше ли работа....
Боре,така сме ги поглезили мъжете,аз също съм го научила моя,все да му слагам масата и е лошо така.Нестига че е сготвено ами и в устата да им го сложиме.
Навън има мъглааа,а мъж ми спи от нощна смяна е,имаме да учим по 4 предмета с Цеци,ужас направо-отивам че се събудиха вече да не викат
Чао за сега  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 764370
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 03, 2010 3:35 pm

ДЕСИ привет радваме се че влизаш да ни виждаш как сте вие с училището
ние почти през урок правим тестове но мисля че е заради матурите защото тази година имат по 4 предмета.
аз майсторя и вчера дадох едни неща в друг магазин и днес чакам отговор стискайте палци да ги харесат.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 03, 2010 3:45 pm

Привет!Лелееее...немога спокойно да седна да ви видя.Тео само бели прави.
Хриска и тук имаше мъгла,но вече се вдигна и слънцето напече вече.
Деска,радвам се,че се разписа.Тео знае,че има рожден ден.Чака тортата и играчката си с нетърпение.Постоянно свързва всичко с рождения си ден.Изживява го много емоционално.При Дари не беше така като че ли.
Роси как си днес?Сега гледам Гала.За неразположения лекарката препоръчва чай от Мента.
Бори ти къде си?
Дими,нямате за кафето.Как си след работната нощ?
Жу стискаме палци.Не се притеснявай,знаеш че работиш чудно.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 4:10 pm

Ох,Мимка извинявай,благодаря за прекрасното кафе,не съм довидяла.
Деска радвам се че наминаваш,разбира се винаги когато ти е възможно.
Жу,стискаме палци,дано харесат нещата ти
.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Ное 03, 2010 5:01 pm

здравейте момичета!  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 624477
тук съм,трудно влязох нещо  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 316149
Мимка,мерси за кафенцето,аз ставам по принцип всяка сутрин в 8-но докато откараме малкия на детска,да приготввя после мъж ми за работа,да си направя и аз кафенце и то стане обяд
Деска ти как си-имахме работа,но нещо вече много ме дразнят колегите и чак не ми се ходи  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 958129
Хриси.много рано сте станали днес  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 76919
Роси отмина ки ти неразположението,
Боре ти как си
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Ное 03, 2010 5:16 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885 и от мен.Тук съм днес мързелувам и съм още в леглото.Времето е ужасно днес има мъгла и ще си седя на топло.
Мимка  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 245364 за кафето.Кога е рожденият ден на Тео?
Дими добре съм.Влязах да ви видя докато моя е на работа.
Деска моя е научен от малък да му угаждат.На прави ми кафе,сложи ми да ям и т.н.
Жу дано ти харесат нещата ще стискам палци.
Роси ти как си?
Хриси и при нас времето е гадно и студено.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 7:10 pm

eхо ние спиме от час някъде,и аз използвах да си изпера количката че плиличаше на .......използвам слънцето.Ходихме за шишарки в гората,понамокрихме се и се прибрахме.
Боби,мързелувай мила че после няма да имаш възможност като се роди бебето,а и щом времето е лошо стой си на топличко.
Роска днес ми се губи дано и е минало неразположението
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Ное 03, 2010 7:25 pm

Аз и това правя Хриси и зползвам си времето за мързелуване когато мога,че като дойде бебчо няма да имам тази възможност.
Росито липсва и в другата темичка винаги е първа там.Дано всичко е наред.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 03, 2010 7:30 pm

и ние се разходихме Пламчо и той спи от 1 час а не е обядвал пак развалихме графика.
ХРИСИ вие на село ли сте?
БОРЕ ТИ как си подува ли се коремчето?
РОСИ дано наистина да е добре.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 7:42 pm

Жу,ту на село ту в града кръстосваме тази седмица ,ама то защото мъж ми е в отпуска и затова така.Утре ще си ходиме за консултация уж,ама да видим дали ще успеем да минем.
Боре,как се чувстваш,не се притеснявай скоро ще усетиш бебчо,аз я Усетих Карито по късничко към 4 месец и не се спря да ритка после
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 03, 2010 8:05 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 347885 и аз съм тук.
Днес съм подпалила моторетката.Реших да изкъпя Тео,да използвам слънцето в спалнята и пуснах духалката и го събляках.Влязох в банята да направя вода и като влизам в стаята какво да видя  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 367865 Наакал се човека и се омазал  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 30672 Лелеееее прималя ми.Изкъпах го набързичко и пътека прах по никое време.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 587689 Сега ми е смешно,но одеве ми се плачеше.
Бори Тео е роден на 5 Ноември.Гледай да го отучиш твоя човек,че после ще ти натежи честно казано.На моменти се чувствам слугиня.Малкия Неможе,баткото го Мързи,мъжа Уморен,аз съм вкъщи и съм Длъжна.Ай стига де...ааа ма ха.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 571838
Понякога ми писва друг път им угаждам.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 331740
Хриска ние вече ходим при личния на консултация.Педиатърката работи само от 2 до 4 понеделник и сряда и я зарязах.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 62694 Дано няма много деца и да минете бързичко.
Кари плаче ли като я преглеждат?Тео вдига кооперацията в въздуха при частната лекарка и и вика "Къш"-"Мани са."Ама тя е добричка и го гушка.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 951600
Дими защо така правят твоите колеги?Ти само в едно заведение ли работиш?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Ное 03, 2010 8:17 pm

Maлеееееееее Тео ще ме спука от смях всеки път прави някви работи такива дето на ум неможе да ти дойде,/не че неможе де/Оле чудо ,така е в първият момен се ядосваш но после ти е смешно,аз дори я и пошляпвам като прави някоя беличка нарично,много е опасна мойта Кари,трябва да има контрол от сега че послеееееееее тежко и горко.Мимка Кари плаче от слушалката ,ама и тя е една педито хич не ги преслушва хубаво като са болни и се разреват веднага спира и кво е чула ,к'во не е незнам,дано са здравички пък другото...бошлав работа
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Ное 03, 2010 8:30 pm

аз се опитах да поспя следобеден сън
Мимка голям пакостник си имаш-  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 23690  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 341584
моите колеги знам ли ги и тях-явно си мислят,че като съм певица и съм длъжна да съм и компаньонка и да седя по скyтовете на мъжете  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 476627 ,и само говорят против мен и мъжа ми-че той не ми давал да ходя по масите да изкарвам пари и тн... а то не е вярно това-и като стигнат тези неща до ушите на шефа и те гледат на криво  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 741120 -а бе да си гледат работата Хриси ми тя какво въобще чува тогава на слушалката като плаче Кари-нищо
ох аз днес трябва да взимам малкия и направо как ме мързииии
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Ное 03, 2010 8:37 pm

ох МИМЕ много се смях ама ти си знаеш какво ти е да переш посред зима и то пътека....
А АЗ 2,3 ДЕНА му сложих кукуто в хола да ака на топличко да ама той тези дн не иска да ака явно се е стискал и накрая не е издържал и отишъл в гардероба затворил си вратите и свършил работата и пак си му сложих кукуто в тоалетната явно че иска като големите хора да ака
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Ное 03, 2010 8:41 pm

оооо,жу,вие пък ме убихте  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 62694 в гардероба  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 951600 ,лелееее милия  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 63717
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Ное 03, 2010 9:16 pm

Хриска така е.Винаги трябва да има контрол.И аз го шляпкам Тео много обича да бърка и да тропа с лъжицата,а с пръстите граби и яде.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 23690 омазва се целия и масата и земята.
Нашата лекарка ми е казвала,че когато бебето/детето плаче се чувало най-добре.До сега с Тео е нямало спокоен преглед на слушалка.Все врещи.Дори като го питаме защо вика Ака-Така  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 951600
Дими много е грозно това което правят колегите ти.Как ли пък не си се "курдисала"/настанила/ в нечий пиянски скут.
Роска днес не се е разписала.Дано е по-добре.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 610885
ОООооо,Жу милия Пламчо.Тео сяда на кукуто без значение къде е.Днес го сложих 3 пъти и нищо не свърши,а като го съблякох се възползва и...хахаха пак ми стана смешно, той как мажешееееееее
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 23690  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 23690  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 23690
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Сря Ное 03, 2010 9:29 pm

EEEй здравейте,скъсахте ме от смях  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 23690 ,този Тео е страхотен умник,хитруш.Такива работи значи прави на лекарката -Къш хахааа.Ние ревем та се късаме от гърнето,в тоалетната мноооооооого рядко се излъгва,иии сме на памперси още,май и зимата ще е така,за което съжалявам.
Жуже,ти къде намираш щампите на ХанаМонтана и Адидаските,страхотни работи шиеш не се съмнявай ще ти ги вземат и ще ги продадат нещата-сигурна съм.Ще взема да си поръчам и аз нещо на децата при теб  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 281525
Хриска,вие къде сега за шишарки,те от студа се свиват.....има ли въобще
Боре,отучвай го твоя, аз моя му сервирам ,ама той колко други неща прави вместо мен така че навреме се ориентирай.
Дими,не се ядосвай,когато както можеш и смяташ си взимай парички от клиентите,не си длъжна,знам я аз тази работа  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 571838 в колко кръчми пееш в една ли само ?

аз ще ставам че Роси се събуди,ще я водя на пазар малко
и на разходка - чао  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 624820  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 883330
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 22 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 22 от 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите