beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 18 от 28 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Чет Окт 28, 2010 7:55 pm

Ами Хриси добре сме,всеки ден и злизаме за кухнята и ходим на кафенце,поне малко разнообразие.Иначе на ясла няма да го давам,направо за градинка,до тогава ще се гледаме.
Мими,да внимавай,случаят с Жу и аз го знам и затова и аз винаги заключвам,защото и при майка ми се е случвало.
А Жужи взехме кухнята и пихме кафе в Алиби,ние те видяхме,но ти така прелетя набарзо,защо не мина?
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 8:06 pm

ВЕНИ бях мокра до ушите как да остана на кафенце
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Чет Окт 28, 2010 8:13 pm

Вени уж внимавам и винаги заключвам,но е факт,че вратата долу/входната я оставят отворена умишлено.Постоянно влизат всякакви хора,а има апарат.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Чет Окт 28, 2010 8:44 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 624477 момичета кокичета,
Мерси за пожеланията
Роси,браво че са ти превели парички да живнете малко то,без лев е кофти,сметки,туй онуй
Жу,ти голяма разходка по дъжда си направила и мокра и детето лелеее,дано не се простудите
Мимикааа,лелеее какъв ужас ,заключени ли бяхте или от детето се е уплашил крадецът и е побягнал.Много е страшно да не ми се случва повече
Хриска,бе хубаво е от време на време да се пълни къщата ,разведрявате се стига да не ти е досандно ,че домакинстването си е голяма грижа
Лелее Насее,внимавай не го оставяй вече бъди нащрек,детето си расте и прави изненади,колко има да те изненадва ощееее
Вени,хубаво че се разписа пиши по-честичко душа
Дидони оздравявайтееееее

descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 9:14 pm

Ехо ние се събудихме,яде идаже използвах да я изкъпя докато е по топличко през деня,то е включен климатика де,няма начим,много застудя на вън.
Деска,ние винаги каним в Къщи гости и много ни е приятно а и ми е по удобно за детето че като и се доспи я слагам,а иначе не ходим много много защото не иска друг да я приспива освен аз,явно дългото кърмене сега ми изиграва лоша шега  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 741120
Насе по принцип май еднократната помощ я изплащт до един месец след раждането,защо не идеш да провериш като идваш в града????
Вени ,браво гледкайте се,май повечето ще си ги гледаме до градинка.Явно Алекс е кротичък щом успявате да седнете на кафенце,при нас това е невъзможно....  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 827222  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 827222  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 827222
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Чет Окт 28, 2010 9:30 pm

офф Хриси незнам вече ще изчакам до 31 и ако ги няма до тогава каде трябва да ида в социални ли да питам или в банката
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Чет Окт 28, 2010 9:39 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885
и аз си чакам първия превод от болничните.но нали шефката на фирмата към която се осигурявам закъсняла да занесе документите в нои и затова ми се бавят и парите
Насе много са жилави малките.и Криси е една шавливка.направо откъде я взима тази енергия незнам.още малко ще тръгне да пълзи.като я мажа след баня с олио и я оставям по корем за да й намажа гръбчето и тя започва да се набира по подложката с ръце и бута с крачета.ужас.бързо се развиват сега бебетата
Хриси ами при вас телесния контакт беше доста дълго време и е много нормално Кари да е привързана към теб.а и ти си с нея по цял ден.
днес е много студено.2 гр е отвън.но от събота пак топло  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 27395  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 27395

stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 28, 2010 9:55 pm

bebe_bebe написа:офф Хриси незнам вече ще изчакам до 31 и ако ги няма до тогава каде трябва да ида в социални ли да питам или в банката
Насе битрябвало в социалните да питаш
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 10:06 pm

и ние се събудихме доста поспа изморил се е от дъждовната разходка
НАСЕ от социалните си търси парите банката няма да ти ги задържа.
ХРИСИ относно привързаността всичко си е до дете Радост е такава ако може да се навре пак в корема ми и постоянно да е с мен ще е най добре но Памчо от скоро взе да се усеща но поплаква много замалко
СТЕЛИ браво на КРИСТА.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Чет Окт 28, 2010 11:05 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 624477 знаете ли какво напоследък много сънувам и то само деца снощи например сънувах че раждем момче 4,200 53см и като ме питаха как ще се казва казах Никола незнам какво означава проверявах из нета но немога нищо да намеря
според вас какво ли означавааа
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Чет Окт 28, 2010 11:39 pm

РОСИ немога да ти обясня но аз като бях бременна с Пламчо и някъде бях в 5 месец сънувах че съм в една стая с една жена с коса къдрава като едно времешните къдрици и двете сме легнали и зад нейното легло едно момченце и ми вика "ЩЕ ТИ ДАМ МОМЧЕНЦЕТО АМА АКО МИ ОБЕЩАЕШ ЧЕ ТОВА МАЙЧИНСТВО НЯМА ДА СЕ ЯДОСВАШ"понеже с Радост бях много изнервена че и тя беше лошо бебе
по принцип как си решила да се казва бебчето
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 29, 2010 12:09 am

Ами жу,явно наистина всичко си е до детенце и всичко ще мине с времето.
Сега в момента играят със свекито и все едно мен ме няма,но на нас заспиването ние проблема че иска мен.
роси,по принцип знам че малките деца бебета като сануваш на сън е болест за другоъто незнам,но нали знаеш че при теб е така защото в момнета си натакава вълна.
Аз докато бях бременна ужа бях спокойна ,но на работа много се ядосвах и може и затова Карито да е такава мрънколива и все цивреща....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Admin Пет Окт 29, 2010 3:40 am

Здравейте сладурки  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885

Деси,да ти е живо и здраво мъжлето,все така да ви обича и обгрижва с любов и внимание.
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 0810


Честит първи сняг на щастливцитееее  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 N7182. Обожавам снега,но няма да ни огрее скоро на сам.

Мимка, за снощи незнам,но днес сигурно 20 пъти спира вкъщи,,ужасно е. Как сте вие,как са Тео и Дари? А за този инцидент,дали някой пиян комшия не е объркал вратите. През деня нама страшно,но ако ми се случи вечер и аз бих се оплашила.


Вени.благодаря за поздравите.Как сте вие  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370

Насе,труден период минавате,но ще мине.Наистина може да са зъбките,на моя племенник първото зъбче му изникна на 3 месеца и половина.

Жу, страхотно че си минала бързо през социалните.Аз трети ден ходя и като видя 10метрова опашка и паля с 200,нооо утре ще се въоръжа с търпение,че ще ми изтекат документите ако се ослушвам. Понякога си мисля,струва ли си за 30лв толкова главоболия,но пък защо да ги оставяме на скапаната държава.

Хриска,как сте миличка.Как е сладкото диваче  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732 . Майчинство още ли не взимаш?????????? Олеееее ужассс,защо не говориш с управата на фирмата да им внасятe парите за осигуровките и да ти ги преведат,много е кофти така,не са кой-знае колко,но пък за доста неща ще влезнат в употреба. Дано скоро намерат решение и да ти ги изплатят на куп  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370

Роси, и аз през бременността сънувах почти всяка вечер, къде хубави и къде лоши неща,но винаги сънувах,че е момиченце и такова излезна. Всичко е на психическа основа, но ако тълкуваш сънищата чрез съновник,няма да прочетеш нищо хубаво. Още месец-два и ще разберете какво ще е.Как е Ивка,слушка ли
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732


Диме,как си днес,мина ли ти неразположението  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732

Бързо оздравяване на Габчето ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732

Извинявам се,ако съм пропуснала някой
Лека нощ на всички мъници и тумбачета
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370
Admin
Admin
Admin
Admin

Регистриран на : 22.05.2009
Местожителство Местожителство : Асеновград

Брой мнения : 3171

https://beboci.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Окт 29, 2010 1:21 pm

Добро утро!
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885 момичета!
Как сте?Наспахте ли се?
Хриска,много се радвам,че се включи.Благодаря добре сме да кажем.Децата са вече здрави.Предстои ни празник скоро.Приготвяме се.Чакаме татито да донесе парички,че мойте вече секнаха макар и малко да бяха.
Не е пиян съсед,умишлено си беше.Ако бях сама бих отворила,но с Тео ме достраша признавам си.Снощи ходихме да му леят куршум.Тази нощ пак плака.Все между нас иска да спи и повтаря,че го е страх.
Дари тръгна на екскурзия до Пазарджик.
Роси,не се притеснявай мила и аз все сънувах.Това е вълнение.Кавото се роди само живичко и здравичко да е.Обърни внимание от коя страна ще мръдне за пръв път.
Дими как си мила?Вчера не си писала.
Насе търси си паричките.Явно някъде са сгрешили и затова се бавят.
Бори,ти как си?
Жу,купи ли атлас?Що не дойде да ти дам нашия?
Хриска вие как сте?Много млади свекита имаш.Кари обича ли да играе с тях?
Как са Мимчето и Марая?Отдавна не е писала.
Дидони,влиза но не е писала.Четох,чеГабка е болничка.Бързо да се възстанови.То пустуто време ту топло до къс ръкав-ту студ до сняг.
Деси как мина празника?
Нери оправяй се мила.Как е малката бубулинка?Вие само веднъж в седмицата ли имате лекар?
Стели беба слуша ли?Малко остана и си тръгвате.Там ще е май-по топличко.


Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 29, 2010 1:36 pm

добро утро  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 625405  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 625405  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 625405
Мимка мерси за кафенцето сега ставаме и с пия своето.Свекитата са малди да,карито играе с тях няма проблем за сега.да са живи и здрави всичките и наще и да н помагат.Мимчето незнам как са тия дни не сме се чували а и я няма на скайп.Дано са добре
Хриска,радвам сече намина ,постовете ти ме зареждат положително.за Майчинството ,няма смисъл трябва на всички на веднъж да се платяъ немогат да правят компромис само за мен.колко ще е хубаво да ми ги исплатят на куп,но незнам дори нямам надежда вече.
При нас е студенко и то доста.
Другите къде сте?Стелче Нери Диди пишете тук при нас,липсвате ни.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пет Окт 29, 2010 1:46 pm

ДОБРООО УТРОО
МИМЕ  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 245364 ЗА КАФЕТО ТЕО КАКВО ПРАВИ СПИ ЛИ ОЩЕ
ХРИСКА НЕ СЕ ЯДОСВАИ МИЛА МНОГО ГАДНО ЗА ПАРИТЕ СЕ Е ПОЛУЧИЛО ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ПАРИ СЕ ИЗКАРВАТ
ХРИСИ ДОБРЕ СМЕ СЛУША ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ИВА ВИЕ КАК СТЕ ПИШИ КАК Е ТЕИЧКААА И МНОГО ОО  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370
ЗНАЕТЕ ЛИ НАПОСЛЕДЪК СВЕ МИ КАРКОРИ КОРЕМА А НЕ СЪМ ГЛАДНА И МИ СЕ ВИЕ МНОГО СВЯТ КАТО СТАНА РЕСКО ДОРИ И ОТ СТОЛА  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 741120
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Окт 29, 2010 2:32 pm

doбро утроо и от нас моя дребосък беше решил тази сутрин да ме побарква наяде се и уж ще заспива и аз го оставих взех да оправям и като почна да пищи да вика ама нер да реве ами направо си вика и крещи давам му бибата неще плюй я като я изплюе и се усмихва казвам ви тоя малкия ще е дивак 1 час не ме остави и само мрънка и вода му давах и какво ли не и си мрънка та ей сега заспа направо нямам думи иначе сме добре не е вдигал темпертура акото му е добре и сополки няма времето напича много се радвам
Роси ами сигурно от бебчето ти става лошо аз не мога да ти кажа нищо по въпроса понеже на мен никога не ми ставаше лошо нито сам повръщала все едно не бях бременна
опп забравхх мими мерси за кафенцето аз понеже не пия нещо напоследък ама ей сега може и да си направя
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пет Окт 29, 2010 2:46 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 624477 момичета.Мими аз съм добре ще влизам да си взема един душ и ще чакам моя да ме вземе да си ходим на село за два дена и в понеделник в Русе.Моето бебче шава и скоро трябва да му осетя първото ритниче  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 951600
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Окт 29, 2010 2:57 pm

дано скоро го усетиш боре много е готино аз бях сама като почна да рита малкия савсееем лекичко се усещаше татито беше в германия тогава после като си дойде беше малко по силно се усещаше но пак не както трябва и с напредването на беменноста мале мале постоянно риташе корема ми какви ли форми не ставаха ужас той и сега е такъв ритлйо само рита  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 456823
да ви кажа мисля си ,че наистина може да са зъби това нашето понеже малкия само си лапа ръцете но виждам разлика когато е гладен започва да си смуче пръста а когато не есамо я търка по венците и много се лигави страшно много само го прибърсвам та да знаете може и зъбки да са  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 883330  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 883330
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пет Окт 29, 2010 3:10 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885
Боре това са много вълнуващи моменти.наслаждавай им се,защото свършват бързо.много е хубаво да усещаш ритничетата.
Насе и моята се инати.аз все мисля че е гладна като ревне и все е на гърдите ми.не се наяде  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 23690
Мимка наистина малко остана и си тръгваме във вторник.да по топло е долу.10-15гр е сега.тя цялата зима там е такава
Насе не е ли рано за зъби.но може и да са,защото те преди да пробият минава време.тогава ги сърби и боли и затова тикат всичко в устата.моята си лапа ръцете когато е гладна или когато я боли коремчето и лапа ръцете да се утеши.давай му чесалка за зъбки.той държи ли си вече играчките сам?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пет Окт 29, 2010 3:13 pm

Насе и аз очаквам с нетърпение да почне да рита защото знам че това е най хубавото от бременноста да усеща как някой шава в теб.Да но не го мъчат много зъбките малкия.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370 от мен
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пет Окт 29, 2010 3:16 pm

Мерси Стели ще чакам първите ритници  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 624820  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пет Окт 29, 2010 3:22 pm

стели не може още да държи играчки като го храня с шишето все едно го държи сага си ръчичката ама като го пусна и пада  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 23690 давам му ги ама не може и много не се занимава с тях един път само се кефи на едно куче сега изобщо не ги поглежда
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Окт 29, 2010 3:31 pm

Момичета здравейте и от мен
до сега ви четох. само минавам за се обадя,че ще излизам по центъра като се върна ще пиша повече  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 63717
Деска честит празник на мaжлето ти  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 924518 -извинявай че е със закъснение  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 239517
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Пет Окт 29, 2010 3:35 pm

Добро утро и от нас,ние се оправяме за кухнята и след това на кафенцееееееееее.Хайде целувки на всички,и се обличайте добре,защото на вън е доста студено  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 575470 !
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 28 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите