beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 13 от 28 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 23, 2010 2:48 pm

добро утро


 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 F6s66aokm44b50e41

ние спахме добре но снощи щях да ги набия и двамата в 12 часа още играят и като врякнах набързо си легнаха леле какво има става на тези деца.
НАСЕ повечето педиатри са такива ако имаш зор отиваш в кабинета когато работят.не обичат да ги притесняват извън работа.
ХРИСИ хубаво пак ще се разнообразите ама много студено гледам вънка е 3 гр.
МИМИ ах тези деца как ще го изнудва за пари леле.
ние днес се качваме малко на планина такаче ще ви чета в понеделник.



жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 23, 2010 3:05 pm

жужагад написа:

ние спахме добре но снощи щях да ги набия и двамата в 12 часа още играят и като врякнах набързо си легнаха леле какво има става на тези деца.
НАСЕ повечето педиатри са такива ако имаш зор отиваш в кабинета когато работят.не обичат да ги притесняват извън работа.
ХРИСИ хубаво пак ще се разнообразите ама много студено гледам вънка е 3 гр.
МИМИ ах тези деца как ще го изнудва за пари леле.
ние днес се качваме малко на планина такаче ще ви чета в понеделник.




Жу и ние снощи си легнахме в 11 и нещо,да тук дори имаскреж ,много е студено но отдаван се отопляваме в къщата и не се чувства студа.
Да ти кажа спяр вече да се дразня че ляга късно,другата седмица сменят часа както ме подсети една майка вчера и ще е час назаде и така ще им се оправи пак заспиване /да се надяваме /по раничко....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 23, 2010 3:45 pm

ДА дано със смяната на часа да им се оправи и техния часовник А АЗ КАК ГО МРАЗЯ ТОВА РАННО СТЪМНЯВАНЕ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 23, 2010 3:46 pm

О Жу и аз много го мразя ама какво да се прави такава е зимата я обичам само защото имам рожден ден тогава и моя Наско вече не заспива по рано от 11 направо лудвам и не спи в 7-8 като се наяде и не засива ами до другото ядене стои буден през деня както и да е ама и вечер направо откачам
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 23, 2010 3:55 pm

Момичета не им се сурдете на дечицата-най-вероятно не изразходват сега достатъчно енергия
Хриси другата седмица ли го сменят часа-лелеее все забравям такива неща  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 889460
Леле,и при нас си е жива зима
Жу пpияtно изкарване
Роси,Мими,вие как сте
Насе,дано да нямате проблеми повече с Т  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 610885
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 23, 2010 3:57 pm

bebe_bebe написа:О Жу и аз много го мразя ама какво да се прави такава е зимата я обичам само защото имам рожден ден тогава и моя Наско вече не заспива по рано от 11 направо лудвам и не спи в 7-8 като се наяде и не засива ами до другото ядене стои буден през деня както и да е ама и вечер направо откачам
о,нормално е вече да не спu толкова много
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 23, 2010 4:11 pm

ооо какво ми се случи ей сега ще си бера срама тъпия Фейсбук пращам една картинка на братовчедка ми а той я публикува на стената на един мъж който ми е в приятели ама не го познавам а най-лошото е ,че картинката е мъж и жена се целуват  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 390363  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 390363  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 390363  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 367865  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 367865  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 30632  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 461660
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 23, 2010 4:20 pm

ич да не ти пука  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 951600  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 951600
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 592679
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 23, 2010 4:23 pm

Офф на мен не ми пука ама моя ако го види и ще не ме награби понеже аз не го оставям все го бъзикам за такива неща и той само дебне нещо такова да стане и ме почва
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 23, 2010 5:32 pm

ааааа,така е лошооо
обясни му че е грешка-няма ли начин да се махне  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 849100
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 23, 2010 6:16 pm

за жалост няма трябва тзи мъж да си го махне от стената а едвали ще го направи апак и го няма на линия хахахах вне той мъжа ми днес определно няма да сяда на компа понеже няма да се пребира до вечерта но някой приятел ако го види хахах ужас все на мен такива изцепки нищоо здраве да е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Съб Окт 23, 2010 6:31 pm

здравеите ние спим и минавам за малко времето е пролетно и бяхме по разходки следобяд ще си чистя градинките с цветята та пак няма да имам време да мина
Насе хич да не ти пука не е станало кои знае какво
днес много се губят сигурно заради времето
слънчеееев ден на всичкии
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Окт 23, 2010 6:33 pm

Здравейте момичета!
Минавам на бързо,че нямам много време за компа.Цяла нощ Дари го боля корем.В 4ч ходиха с баща му на Хирургийте/те са дежурни/.Тъпите доктори казали,че не е за тях,без да оточнят за къде е.Нищо му нямало,независимо,че връща като за световно.Сега го боли глава и му се вие свят,а за капак и температура вдигна.Вирусче е лепнал.Добре,че е частната ни лекарка.Жива и здрава да е.Много ни помага.
За инцидента в у-ще нямам думи.Сегашните деца са изключително агресивни.
Мисля,да легна,че две нощи не съм мигнала.
Желая ви приятен и  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682 ден  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 575763
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 23, 2010 7:27 pm

ехо ,  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 624477 тук съм и ние спим и сядам да ви видя как сте.
Мими много е гаден този вирус да,бързо ни хваща,дано се оправи бързо Дари.
Насе кофти ситуация,дано твоя не забележи ,а ако забележи му кажи че е грешка.
Роси приятна работа,и ние това правихмепреди обяд с майка че от сланата всички цветя са попарени и изсъхнали
Да ви се похваля Марайчето си има забче,Мимчето вчера ми писа,Много се радвам за нея.Дано бързичко и излязат и да не я толмозят много миличката.
При нас времто е много приятно ,все едно е пролет и за сега ще ставам.
Хубав ден на всички
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 23, 2010 9:44 pm

охх ние бяхме малко на двора но слънцето взе да скрива и се пребрахме че стана хладно
Честито зъбче на Марая кукла много се радвам дано не я тормозт много
Мими дано се оправи бързо от този вирус ужас е някой като гледам го минават по лесно а някой много тежко
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Нед Окт 24, 2010 3:06 pm

ДОБРООО УТРОО  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 625405 НИЕ ИЗЧЕЗВАМЕ НА РАЗХОДКА И КАФЕ ЩЕ ОСТАВЯ МАЛКАТА ПРИ МАЙКА ПОСЛЕ ЩЕ МИНА ДА ВИ ВИДЯ ПО ОБСТОИНО
ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИИ  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Окт 24, 2010 4:59 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 625405  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 625405  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 625405
И ние сме добре.Днес и при нас времето е чудесно,навън сме от рано.Роси приятна разходчица и релаксирай максимално щом си без детето днес.
Весел ден и от мен
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Нед Окт 24, 2010 7:59 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682
и тук е прекрасен ден.бебка е на терасата на слънчице и спинка в порт бебето.
приятна разходка,на тези които ще излизат
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 764370 за бебоците и дечицата
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Окт 24, 2010 8:38 pm

здравейте и от мен и приятни разходчици  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 624477
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 66682
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Окт 25, 2010 1:20 am

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 347885 Аз се върнах.Днес цял ден спах защото не знаех къде се намирам.Много е красиво в Гърция.По късно ще кача снимки но мен ме няма на тях само палмички и фериботи.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 25, 2010 12:51 pm

Doбро утро!
къде сте всички ,защо така ви няма.
на нас ни оправяха снощи компа и вече съм на линия.
Хайде да пиеме кафенце .
Пожелавам ви спорна седмицаааааааааааааа

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 012075901-big
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Окт 25, 2010 1:50 pm

добро утро ХРИС месрси за кафенцето току що и аз си пуснах да пия.
ние си изкарахме много весело заредих се с положителни емоции.
МИМЕ много е лош този вирус с много силни болки но пък минава за един ден.
ХРИСИ вие как сте много сте хубави на рожденния ден на ТЕИЧКА.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 25, 2010 1:55 pm

Здравей Жу,къде бяхте вие?Не съм разбрала.
Ние искарахме страхотно на Р.Д.,беше много хубаво,но неможахме да се видим с Тях много добре заради Карито и все някой трябваше да е след нея че тичаше и не се спираше из цялото заведение.Но пак е нещо.Трябва някой ден да организираме една форумска среща.От много време ми се върти в главата,но незнам до колко ще е осъществима.
Мимка,как е Дари,не си писала вчера,дано сте много по добре вече
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пон Окт 25, 2010 2:05 pm

Добро утро и от мен и аз сега сядам с кафетоо
Хриска радвам се РД наистина ще е хубаво да се видим всички но едвали ще стане толкова сме далеч всички от различни точки  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 849100
Жу вие как сте мина ли ти настинката
ние вчера работихме по двора боядисвахме терасата и накрая кисело зеле слагах накрая бях скапана въобще неможах да почина а Ивка е слушала при баба Ани
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 25, 2010 2:21 pm

Роси,почивай мила,и ние все като сме на село се убиваме от работа И това правихме зеле че зима голяма....
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 13 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 28 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите