beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 14 от 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пон Окт 25, 2010 2:25 pm

НАИСТИНА ДНЕС СЪМ ПО ОТПОЧИНАТА ВЧЕРА СЕ РАЗБИХ А ТОВА ТРЯБВА А ОНОВА И ТО КРАИ НЯМААА А ЗЕЛЕ СИ ТРЯБВА НЯМА КАК КАРИТО КАКВО ПРАВИ
МИМЕ КЪДЕ СЕ ИЗГУБИ КАК СТЕЕЕЕ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Окт 25, 2010 3:34 pm

здравейте, аз днес яко се успах и не можахме да откараме детето на детска
Хриси хубава идея,но наистина не знам и аз дали ще се получи  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 316149 ,радвам се,че добре сте си изкадали
Жу,браво,че сте се разтоварили
Боре,чакаме снимчици
Роси почивай си  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 56662
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 25, 2010 3:59 pm

Здравейте момичета!
Тук съм и аз.Нещо тези дни не ми се пише.Едно ми е такова никакво.Дари е добре.Каквото беше беше онзи ден.Частната ни лекарка вече мисли,че прави колит,гастрит или нещо такова,защото освен сандвичи,кебапчета и пържолки нищо др.не яде.
Тео мрънкоти и той около мен.Крива му е колата и на него.
Сега мисля да излезем малко навън,че слънчицето е напекло и се надявам да се е постоплило.
Желая ви приятен ден!  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 575763
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пон Окт 25, 2010 4:21 pm

Мимка написа:Здравейте момичета!
Тук съм и аз.Нещо тези дни не ми се пише.Едно ми е такова никакво.Дари е добре.Каквото беше беше онзи ден.Частната ни лекарка вече мисли,че прави колит,гастрит или нещо такова,защото освен сандвичи,кебапчета и пържолки нищо др.не яде.
Тео мрънкоти и той около мен.Крива му е колата и на него.
Сега мисля да излезем малко навън,че слънчицето е напекло и се надявам да се е постоплило.
Желая ви приятен ден!  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 575763
прятен и на теб Мимка
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Окт 25, 2010 5:39 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885
и аз сега пийвам кафенце и сядам да ви видя.
ходих сутринта до болницата на преглед,за да видя ккак са нещата след секциото,че другата седмица си тръгваме вече и да съм спокойна.всичко е ок.
къде можем да видим снимките на Теичка от РД?
МИМКА ИЗЛЕЗТЕ ЩОМ ИМА СЛЪНЧИЦЕ ПРИ ВАС.ТУК Е МНОГО МРАЧНО.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 25, 2010 5:46 pm

ехо,бяхме на разходка и сега спим,че станахме в 7.30 ч още.Ходихме за 1 час на вън и аз ще продължавам с домакинската работа
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Пон Окт 25, 2010 9:47 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477 на всички.Днес бях на доки.Всичко е наред взеха ми кръв и ръката ме боли ужасно.61кг и 81коремна обиколка.Бебчо не можаха да му видят пола  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 331740 и чак на 25ноември съм на консултация дано тогава да го видят  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 915122 Ще пусна снимки след малко.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Пон Окт 25, 2010 10:30 pm

Здравейте и от мен
Мимка ,защо си без настроение,какво му е на Дари,нали яде поне нещо
Роска,ти пък къде се напъваш да слагаш зеле,няма ли кой да свърши мъжката работа,все пак в положение си
Хриска,как сте...много сте хубавички на празника на Тея,разгледах снимките,
хубаво би било да се съберем ,ама как ще стане идея нямам
Жужу,как сте Пламчо как е,Радост носи ли си очилата посвикна ли,как е със стреса които имаше
Боре,блазе ти за природата и обстановката която си снимала - пусни да види окото
Важното е ти да си добре-пола ще го разберете не бързай,аз пък не исках да го знам ,не че като ми казаха повярвах де
Дими ,много ли до късно беше на работа-та се успа или...
descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 25, 2010 11:19 pm

Момичета къде стееееееее.......???
защо так аникой няма,
ние бяхме до супермаркета да си напазарим че почти всичко ни беше превършило.малката остана с баба си вън още малко но бая си захладня,дано не настине че е по елек,но поне е дебел.....
Деска,радвам се на поста ти,значи нямаш проблем вече с влизането в сайта...?как искарахте празника ,нищо неказваш.
Благодаря ти,на празника на Тея вече много хубаво,тя много е пораснала и много слушка.истинска госпожица.Карито не си налудува до последно бесня.
Боре,браво за хубавите новини.Има време както ти е казала Деска за пола,мен чак в края на 7ми месец ми го казаха и аз така не че повярвах де докато се роди,ама карай ,човек се настройва някак си
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  descata Пон Окт 25, 2010 11:33 pm

Хриси,ще го надхитря компютъра май-рестартирам го и излиза поста гадно е малко ,но ще правя така за да си пишем
Какво да ти кажа изкарахме прекрасно,през деня с децата,вечерта с роднините ,подаръци, играчки, работи минаха емоцийте,че по едно време щеше да гръмна от напрежение

descata
descata
Главен модератор
Главен модератор

Регистриран на : 30.05.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 2958

https://beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Окт 26, 2010 12:17 am

descata написа:Хриси,ще го надхитря компютъра май-рестартирам го и излиза поста гадно е малко ,но ще правя така за да си пишем
Какво да ти кажа изкарахме прекрасно,през деня с децата,вечерта с роднините ,подаръци, играчки, работи минаха емоцийте,че по едно време щеше да гръмна от напрежение

Деска здрастииии  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477
момичета нямам време да пиша,че отвам на работа
до утре  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 239517
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Окт 26, 2010 1:29 am

Здравей Деска.ЧРД на малката със закъснение да ти е жива и здрава.Ами аз искам да знам от любопитство не че ме интересува какво ще е само да ми е живо и здраво.Не мога да кача снимки защото ми е бавен нета и ме изнервя.Ще кача в фейсбука
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 1:59 am

Браво Деска,и снимките са ви чудесни.Росите ужасно много е пораснала личи си че много са се забавлявали дечицата,страхотно  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370
Боре ще чакаме снимки в Бука  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 239517  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 239517  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 239517
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 12:23 pm

Добро утро,къде сте всички,нещо непишете защо така момичета???? ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Dc223f2a
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Окт 26, 2010 2:35 pm

ДОБРО УТРООО
ХРИСКА  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 245364 ЗА КАФЕТО СЕГА СТАВАМЕ И ЧАКАМЕ ЕДНА ПРИЯТЕЛКА И СЯДАМЕ С КАФЕТАТА НЕЩО СЕ РАЗВАЛЯ ВРЕМЕТО ДНЕС НЯМА СЛЪНЦЕЕЕ
ДЕСКА НЕ СЕ СТРЯСКАИ СЛАГАХМЕ РЯЗАНО ЗА ДА СТАШЕ ПО БЪРЗООО
ГЛЕДАХ ВИ СНИМКИТЕ РОСИТО Е ГОЛЯМ БОНБОН МНОГО Е ПОРАСНАЛААА  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 764370
БОРЕ  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 616385 ЗА ХУБАВИТЕ НОВИНИ НЕ СЕ ЯДОСВАИ ЩЕ ГО ВИДИТЕ ДРУГИЯ ПЪТ
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 2:41 pm

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС-ДИМИТРОВДЕН

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 10
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 26, 2010 3:12 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 624477 момичета!
Хриска  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 245364 за кафенцето.
Деска,много хубави снимчици.Роси е много сладка и порасналаааа.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 849732
Роси,рязано но си е работа миличка.Почивай си.Сега ти се е паднало.Приятно кафенце с приятелките.
Бори как си мила?Не се притеснявай за пола.Важното е,че вс е наред с бебчето.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 282301
Честит иман ден ДИМИ! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 F_23_9
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Окт 26, 2010 3:29 pm

добро утро!
Хриси,Мимка-благодаря ви  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 56662  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 63717  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 63717
Айде да почерпя сега
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 145020156420536312871288078083PIg6tbiiBjrTELuiagc5
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 16493703926050757421288078096tkhrS8YYIfOI5rNfT00g
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 19662090595609310341288078110mneSFQZWKmsI9JiSOe6u
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 26, 2010 4:23 pm

ПРИВЕТ НИЕ НЕ СПАХМЕ ДОБРЕ ПЕЗ НОЩТА ПОЧТИ 2 ЧАСА БЯХМЕ БУДНИ А СЕГА ВЛИЗАМ НАБЪРЗО ЧЕ РАДОСТ ЩЕ ИМАТ ТЕСТ ВЪРХУ 5 УРОКА И УЧИМ.
ДИМЕ МЕРСИ ЗА ПОЧЕРПКАТА И ТУК ТИ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ!
 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 006093464
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Окт 26, 2010 4:36 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 188351613717205693561288082085r0Zq8CxHVRt1uNslGdJF

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДИМИ!!!
МЕРСИ ЗА ПОЧЕРПКАТА ДИМИ
как сте днис мами?при нас пак е облачно и ние с бебка сме пак затворени.още малко и ще ходим по разходки като се приберем .тати ще купи количката и като си отидем ще ни чака
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 5:59 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 347885 и от нас.Ние излизахме,при нас времето е много хубаво напича на площадката,ходих до един детски магазин да и купя нещо да се занимава в къщи че е ужас нищо не и грабва вниманието,все гледа да се покатери някъде.....
Дими мерси за почерпката да си жива и здрава,днес да не би да си на работа?
Жу,успешен тест на Радост дано не е труден.
Мимка,как сте вие?
Роси ти как си,как е коремчето,ивето слуша ли?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Окт 26, 2010 6:28 pm

да,Хриси,аз винаги съм на работа на Димитровден,но нищо-паk ще си изкарам добре
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 26, 2010 6:34 pm

Привет Хриска!
Току що сложих Тео да спи и седнах да ви видя.Вие хубаво сте се разходили.Браво.Тео неще да излиза.Ходи при разваления телевизор в хола и бърника отзад.Добре,че не е включен в мрежата.Толкова го молих да излезем.Дори бях на вратата и с ключ в ръка.Неще и неще.И тук е много приятно времето.Пече слънчице и е топличко.Налегнали са го едни сополкиии...Дано минават ,че мн неприятно.Сега точно преди рождения ден...
Жу успех на теста.Радост е умно дете и ще се справи.
Дими благодаря ти за почерпката.Желая ти весел празник.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 26, 2010 6:40 pm

ааааааааааааа кофти,много неприятно,но пък трябва да веселите хората нали днес са именници.Ще си искараш добре няма начин.
Мимка,мноог гадно,то в това променливо време как няма да са сополясали,нормално е,и ние заспахме още в 12.30 че днес в 7 станахме,защо така втора сутрин и нощес много се буди,кво щ е е пак незна,зъби ли е ....вече е май все тая дали никнат или не ,то си е навик да пие вода.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Окт 26, 2010 6:46 pm

здравеите и ние заспахме туку що
добре сме Хриси гледам да не се преуморявам Ива слуша сутринта с едно детенце играха а ние с маикаму пихме кафе
Миме и ние сме с сополи Хриси е права при тава време няма начин ще им минат
Дими мерси за почерпката да си жива и здрава много гадно че си на работа ама какво да правиш
мамчета иматели пари на мен още не са ми ги превели за септемврии а сме останали на червено то винаги така като не са ми спешни ги преведът и по рано ама трябват ли ми краи закъсняват ужасссссссссссс направо съм луднала незнам хванала ме е депресиятааа
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 14 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 28 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите