beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 8 от 28 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 19, 2010 12:58 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcSAXfgqb3mk-wCeFSDYwuUtomRbdOavzYujvHeJGc4hAzj-Iz4&t=1&usg=__3-jP6hBs0g0Pzr4BZdu7PiI35gk=
Насе,честито и от мен.Скорощно преместване и само положителни емоций в новото жилище.
Жу,сладурана е Радост.Отиват и много очилата.Хич да не и пука от коментари.
Хрис съвет немога да ти дам.И аз съм на същия хал.Толкова много се катери и пипа,че нямам думи.На по високо от това немога да кача компа.Местихме го сто пъти с мъжа ми и пак и пак и пак си намира начин да попипа  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 331740
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 19, 2010 1:41 pm

Добро утро!
Ние днес сме станали още в 7 часа  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 76919
Мими,няма оттърване,знае от къде се включва от централното копче и там пипа,ужас ,маки генийчета са.
при нас вали,оле ако не спре инеизлезнем ще се побъркаме,снощи бях вече откачила,само мрънка и реве,така ли няма вечче да спре незнам.Мими Тео май се кротна вече а,може би към 2 то годинки се успокояват?
Другите къде сте/
Роска нещо липсва,хвана я липсата вчера следобяд
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Окт 19, 2010 2:08 pm

Добро утро Хрис виждам ,че не сте нещо на кеф рано сте станали
охх ние пък си поспахме и днеска Наско ме сабуди чак в 8:30 за ядене наяде се и пак заспа от няколко дена вече сме на 5 хранения не едно, а две пропуска вечер и аз естествено много се кефя ихихихих
иначе снощи пак имаше изпалненията с рев че като се разреве и направо от яд реве такъв рев до сега не е било напъва се ама точно като дете дето се трашка за нещо викам на моя лелеле от сега почнахме пък като пораснем кой знае какво ще е хахахах
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Окт 19, 2010 3:55 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477
Жу Радост е истинска госпожица.много е готина с очилата.
Насе честито мила.дано скоро се приместите.отдавна го чакаш този момент.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Окт 19, 2010 4:02 pm

Благодаря ви оо Стели доста ордавна стели ти в стара загора ли беше я ми кажете някакви магазини за мебели освен тези извесните аико моббо
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 19, 2010 4:07 pm

ДОБРО утро и от мен
тук не вали но пак е мрачно.
ХРИСИ и Пламчо ЗНАЕ как се пуска компа и от няколко дена се качва на стола и работи с мишката и клавиатурата натиска ли натиска.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Вто Окт 19, 2010 4:19 pm

Насе незнам магазини.то ние като сме в гърция тук ми е тъмна индия
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Окт 19, 2010 4:20 pm

и при нас вали много е влажно и гадно ту спира и след малко пак почва от вчера е така
апак мухи как се навъдиха ужас само дебнат да отворя вратата и са влезнали
Стели няма проблем аз знам няколко по извесните но исках и някой по малки магазини не толкова извесни нали да може да разгледаме навсякаде всичко
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 19, 2010 5:37 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885 ни4е бяхме на разходка но заваля и се прибрахме.Докъто Тео се наобядва изгря слънце и продължи да вали.Сега пече и е топло но пък неще да излизаме.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Окт 19, 2010 5:49 pm

и при нас напече слънце но подухва вятър и е гадно влажно затова няма да го изкарвам
Браво на вас Мими че сте излезнали поне за малко аз сега съм мухообийца направо ме побъркаха толкова мухи са влезнали в къщи гоня ги из всички стаи уж ги унищожих всички и докато излизах да хвърля боклука и пак иам влезнали направо ще полудея вече  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 76919
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 19, 2010 5:50 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885
и ние бяхме вън,измелзнахме до магазина,и за кухнята както печеше слънце изведнъж заваля,ту спира ту почва да вали,ужасссс,но пък е много приятно и топло.
Карина заспа още в 12.50 седнала в мен  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 62694  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 62694  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 62694 ,но пък и рано стана днес.
За жалост накомпа ни се скапал Уиндоус-а и трбва да ни го преинсталират сигурно.
Насе,в Мобо в Стр.Загора има много хубави неща ,аз си бях харесала много готина спалня за 550 лв,незнам до колко е качествен материала.
ох ,мен ме поканиха едни приятеки довечера да излезнем ,ама аз нещо нямам муза,много ми е скапано настроението и сигурно няма да ида.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 19, 2010 5:51 pm

bebe_bebe написа:и при нас напече слънце но подухва вятър и е гадно влажно затова няма да го изкарвам
Браво на вас Мими че сте излезнали поне за малко аз сега съм мухообийца направо ме побъркаха толкова мухи са влезнали в къщи гоня ги из всички стаи уж ги унищожих всички и докато излизах да хвърля боклука и пак иам влезнали направо ще полудея вече  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 76919
Насе има страхотни спреьове против мухи,пръскаш и оставяш за няколко мин затворено помещението и умират до една.После провертяваш и няма проблем.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Окт 19, 2010 5:58 pm

здравейте и от мен  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 624477
Насе аз слагам от тези електрическите устройства против мухи и комари
моето дете си е легнало докато аз съм спала и спи ли спи.  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 762111
как сте Bсички,
на мен и днес ми е нещо не както трябва паK ми се спи ужасно и ми се мота главата-ужас-като парцал съм  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 76919
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 19, 2010 6:14 pm

Dimi,много гадно,до къдсно ли беше на работа.Пий кафенце и кола за тонус
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Окт 19, 2010 6:27 pm

пия Хрис-отрових се от кафета вече
не знам какво ми става-умора ли е,кръвно  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 331740 е...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Вто Окт 19, 2010 6:42 pm

Здравеитеее днес бяхме на разходка но сега пак заваля
Ива вече спи и минавам да ви видяя
Дими много адно мила да не стане като с мойта умораа  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 281525
Хрсика как сте още ли сте на село или се прибрахтее
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 19, 2010 6:50 pm

оооооооооооо Роси  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885
Къде се губиш?
Не ние сме си от неделя в града,ходим си за петък ,събота и неделя там,малко разнообрази,аз си почивам,и помагаме на нащите с работа
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Окт 19, 2010 6:51 pm

Хрис Моббо и Айко и Мондо ги знам ние все от там пазаруваме ама питам ако знаете някой по малък магазин не от тези големите
трябва да видя в магазините нещо за мухите
тук така напече даже в момента точно на гърба ми напича ча топло ми стана Наско одеве трябваше да яде в 11 той се сабуди и един час си играхме в 12 яде и после пак един час игра заспа към един кой знае кога ще стане да яде пак
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Вто Окт 19, 2010 6:59 pm

Доста се стопли.дори по прогнозите го дават до 21 *
Вие от Стр.Загора ли държите да си вземет енещо,Идете в Хасково там също има мебелни магазини.А какво по точно си търсите?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 19, 2010 7:20 pm

Роси,почивай си сега докъто Ивка спи.Ако можеш спинкай и ти.
Дими мн хубави снимки си сложила в подписа си.Направи си сок от лимон с мед и ще се почувстваш по-добре определено.
Хрис,отивай с приятелки довечера.Не се чуди хич.Имаш малко нужда да се разтовариш.Часовника ти е супер.
Насе,цялостно обзавеждане ли търсиш?Браво на Наско.Виж какво послушно бебче имаш.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Вто Окт 19, 2010 7:42 pm

чак послушно незнам Мими на моменти е той хахах
ами Хрис и Хасково става просто нещо по близо до насшия град а тези са най близките
ами търсим си холова гарнитура матраци спалня или детска стая за дъщерята на Моя,Трапезна маса,Готварска печка,Гардероби,скринове каквото нямаме
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Вто Окт 19, 2010 8:04 pm

Насе,при нас има магазини Юск.Има много намаления на скринове,шкафчета,бюра и тн.Виж в нета ако искаш разгледай ги.Ако имате в града може да ги посетите.Евроленд също.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 19, 2010 8:45 pm

здравейте ние досега бяхме на вън толкова съм бясна на тази наша държава чеееееееее  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 650106  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 650106  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 650106  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 650106
отидох за да си сменя адресната регострация и се оказа че има срок от един месец и отивам до районното да попитам КАК МОГА ДА СЪМ СИГУРНА ЧЕ ПРЕЗ ТОЗИ МЕСЕЦ ЩЕ МИНА И ЧЕ ИСКАМ ДА МЕ ЗАПИШЕ В СПИСЪЦИТЕ И ЧЕ ЩЕ СИ ПОНЕСА ГЛОБАТА А ТОЙ МИ ВИКА НЕ ГОСПОЖО ИДВАТЕ ОТ 6 ДО 8 И 18 ДО 20 Ч,И ВСЕ ЩЕ МИНЕТЕ ДЕКЕМВРИ И ЯНУАРИ .
ОПИТАХ СЕ ДА МУ ОБЯСНП ЧЕ ЩЕ МИ ИЗТЕЧЕ АДРЕСНАТА РЕГИСТРАЦИЯ И ЧЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПЛАТЯ ГЛОБА ОБАЧЕ ТОЙ НЕ ТА НЕ И НЕИСКА ДА МЕ ЗАПИШЕ ЗАЩОТО СПИСЪЦИТЕ ЗА МАЙ КАК СЪМ МОЖЕЛА ДА ХОДЯ 3 МЕСЕЦА БЕЗ ЛИЧНА КАРТА.НАПРАВО МИ СЕ ПЛАЧЕ.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Вто Окт 19, 2010 9:02 pm

roska88 написа:Здравеитеее днес бяхме на разходка но сега пак заваля
Ива вече спи и минавам да ви видяя
Дими много адно мила да не стане като с мойта умораа  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 281525
Хрсика как сте още ли сте на село или се прибрахтее
ааааа,аз ако знам/че е от това няма да се притеснявам  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 883330
Мими ще пробвам с лимонче наистина  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 245364
Хриси,заминавай навън довечера и не се чуди
Ju,много ни е скапана държавата,направо може извън нерви да те изкарат,ние трябва да си сменяме адресната регистрация ама като знам сега каква какафония е...
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Окт 19, 2010 9:05 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 347885 и от мен.Много сте изписали до сега четох.Имахме профилактика на тока и за това сега влязах.При нас е хладно и вали.Жу много гадна работа в таз България се със скандал трябва да се оправяш.Аз още се водя по лична карта в Русе и имам само настоящ адрес в селото в което живеем и като сключим брак ще трябва да си сменя личната карта с неговия адрес в Сливен.Какво чакане ме чака там с номерца и тем подобни
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 8 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 28 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите