beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
veni 69
roska88
borqna miteva
Димитра
bebe_bebe
Hrisi_Kari
Мимка
жужагад
13 posters

Страница 9 от 28 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Вто Окт 19, 2010 9:18 pm

да БОРЕ много висене не ги интерсува бременна ли си с дете ли си аз сега бях с Плачмо И с дъждобрана отгоре и така абе ужас.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Вто Окт 19, 2010 9:27 pm

Така е Жу голям ужас те вече по автобусите не ти правят място пък камоли по опашките
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Сря Окт 20, 2010 12:10 am

къдееее сте ние бяхме на разходка до гората с Ива и тати хубаво стана ама да знаете как се изморихх свеки се прибра и сега играят с Иваа
изкъпах се та малко ми олекнаа
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Окт 20, 2010 12:33 am

тууук сaaaaaaaм!!!
браво за разходчицата,и на мен ми се ходи ама нашият тати работи на две места и няма време
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 20, 2010 1:18 am

и аз съм тук!!!
бяхме на вън цял следобед,Карина спа почти 3 часа,и тази вечер няма да си легне рано,аз как да ходя на вън без да е заспала,ще има ревове.Ще видя как ще се развият събитията ...............
Роси хубаво беше времето използвайте го максимално.
Боре как е коремчето?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Окт 20, 2010 1:31 am

Добре е Хриси шава по малко
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Окт 20, 2010 2:55 am

лелеее,станало 10 h а моят мъж още го няма  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 316149
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Окт 20, 2010 4:00 am

Лека нощ милички!!!  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 6148  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 762111
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Окт 20, 2010 5:03 am

Лека и от мен мамчета и коремчета  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 721867
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 20, 2010 1:24 pm

добро утро!!! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Www.PicsDesktop.com_397
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 20, 2010 1:38 pm

добро утро Хрис мерси за кафето ние не спахме хич добре проплаква си нервен е заради бибата незнам колко време ще издържа така .
Хриси ти излиза ли снощи?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Окт 20, 2010 1:51 pm

Добро утро как сте мерси за кафето Хрис
аз нямам никакво натроение снощи моя ме изнерви до Н-та степен и днес ми е супер смотано нямам настроение за нищо
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 20, 2010 1:55 pm

не,Жу неизлизах ,заспа в 11.30 часа след като ме изнерви пак супер много,неиска и неиска бе,вече аз си мисля че на мен ми има нещо и аз немога да я приспа.
Насе ,не се ядосвай,мъжете са си мъже,всички имаме такива моменти ,важното е пазбирателството...има една приказка която старите хора казват..."Няма къща без комин...."Всички сме така,затова не си го слагай много ,много защото ние жените се тормозим повече....  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 764370  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Сря Окт 20, 2010 2:52 pm

здравейте момичетаа
Хрис мерси за кафенцето-надали ти не мокеш да я приспиш,и те си имат характер-моят син снощи заспа в 12:30 например Насе,не се нервирай много-ще ви мине и ще се разберете накрая
жу,ще издържи-няма къде да ходи-щом cте започнаки да я отказвате-давай смело  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 56080
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Окт 20, 2010 2:54 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 625405 от мен.Хриси мерси за кафето.Тази сутрин бебчо е решил да ме тормози много ми е зле и май пак се разболявам  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 331740
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 20, 2010 3:15 pm

май нещо им става на тези деца ние 3 вечер заспиваме около 24 ч.аз едам клепам те и двамата им се играй.
БОРЕ взимай витамини
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Сря Окт 20, 2010 4:41 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 624477
ние след малко отиваме на първата ни консултация.после ще пиша как е минало.че и ваксина ще ни бият.ще плаче милата
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Neri_84 Сря Окт 20, 2010 4:51 pm

Здравейте и от мен! Ние вчера цял ден спахме и за сметка на това през ноща само мрънкахме и плакахме. Не щеше и да суче от мен, та изцеждах и така и давах.Вчера си направихме първата разходка - милата ми само спеше. Днес искам пак да излезнем, но ще видим.
Насе не се ядосвай мила, всички имаме такива моменти. Стели дано да не плаче много Криста. И ние другата седмица ще водим Нернур на консултация и за ваксина. Още от сега го мисля, че ще плаче много.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Сря Окт 20, 2010 6:29 pm

Здравейте!  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 624477  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 624477
Ние бяхме на вън надивя се едно хубаво и заспа.Аз се захванах да чистя че край няма тази домакинска работа.Сложих и една манжда,че да има за довечера ,защото като стане пак мисля да я изведа докато е хубаво времет да използваме максимално.Даже одевябеше нечовешко топло,имаше хора по къс ръкав,предполагам как ще плъзнат бацилите тези дни с тези аномалии.
Стелче чакаме да се отчетеш за консултациата.Няма да плаче Криста както и Нернур,те когато са малки неразбират толкова и неусещат.
Нери използвай сега времето за разходки че после цяла зима ще сте затворени в къщи,ще видиш колко ще е спокойна и как през цялото време ще спи на вън,това най много им харесва на бебетата.
Жу,незнам какво да я правя тая моя Кари,неще и неще да си ляга,явно не се уморява достатъчно,а аз само ми дай възглавницата и заспивам,ужас какво да ги правим незнам
.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Сря Окт 20, 2010 7:25 pm

и ние бяхме на разходка и с това късно лягане заспа още в 12ч. и чака сега се събуди да обядва.дано тази вечер легне на време че съм като парцал от безсъние  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 76919  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 76919  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 76919
НЕРИ,СТЕЛИ много малко плачат на ваксина докато сте излезнали от кабинета и ще забравят.СТЕЛИ да кажеш колко е пораснала КРИСТА.
другите къде са
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Сря Окт 20, 2010 7:32 pm

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 347885 и от мен!
Ние бяхме навън на разходка.Днес лято направо.И аз като другите луди бях по къс ръкав  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 571838 Ми топло ми беше...
Насе не си го слагай миличка.Тепърва ще има такива моменти.Особено заради децата да знаеш колко кавги имаааа...
Жу вие да не би да махате бибата?
Аз издържах 10 дни и му купих нова.Като бомба е.Държи я ,върти я в ръцете но без нея е ад.Той и без това ми бушува нощем.Отказах се да я махам.
От вчера сме и с памперс.Отново реши,че ще тръцка навсякъде.Терасата ми е пълна с панталони и гащи.Дано изсъхнат днес на хубавото време.
Хрис,не се упреквай.Просто явно са в такъв период.Тео снощи легна в 11.15.Сутринта ми сеизкуми в 6.50.Преди малко легна да спи.Пред вратата на площадката бесня с една тротинетка.Едва го прибрах.
Дими и твоят сладур ляга късно.
Роси,къде си миличка?Нещо ми се губиш.
Боре,ти как си?Поотмина ли ти?Иди на лекар ако имаш възможност.
Стели успешна консултация.Дано не плачка Криста.
Нери хубаво сте направили.Разхождайте се докъто времето позволява.
Аз чакам приятелка.Ще дойде да пием кафенце и да побърборим.
Момичета някой ползва ли ЕКО продукти.Аз мисля да пробвам.

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Сря Окт 20, 2010 8:45 pm

Здравей Мимке.Добре съм само ми е тежко и имам киселини.Аз вече боледувах един път дано не се повтори.В понеделник съм на лекар.При нас е мрачно и ходих само до магазина.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Сря Окт 20, 2010 9:31 pm

здравейте отново на мен малко ми поумина яда моя малчо пак спинка много заспа в 2 часа сега трябвае в 4 да стане да яде той още спи през това време аз използвах лъснах цялата къща и един куп дрехи изгладих две перални пуснах и сам разглобена ама много ми се беше насъбрало Наско е ми оставя време да оправям апък нали сама си го оправям сега малко почивка докато се сабуди че напоследък като се наяде и иска на ръце да го разкарваш спра ли на едно мястоили да седна с него и почва да реве вече вижда хубаво и иска да разглежда навсякъде самоп дето нямам ръце вече търсихме кенгуру в нашия град но никаде нямало само по поръчка вие знаете ли от каде мога да взема и на какви цени са горе долу
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Admin Чет Окт 21, 2010 3:31 am

Здравейте мамитас  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 347885 Как сте,надявам се всички да сте добре,както вие така и сладурите.
Аз започнах приготовления по рд-то на Теичка,много разправии с покупки, торти ужас.
Хриска, дано не съм ви разсънила аз на обяд с телефона. Ама колкото растат,толкова по-големи инати стават. Тея от няколко дни категорично отказва да спи на обяд,но дано е временно :Д
Admin
Admin
Admin
Admin

Регистриран на : 22.05.2009
Местожителство Местожителство : Асеновград

Брой мнения : 3171

https://beboci.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Чет Окт 21, 2010 4:36 am

ние спимммммммммммммммм от половин час  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 27395  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 27395  ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 27395 ужассссс днес спа само час и половина и пак искарадо 23 часа,направо незнам,но явно е от времето ли от това че порастват ,ама много майки се оплакват.
Хриси,не миличка тя дори заспа ,на нея не и пречи чум или приказки стига да и се спи ляга и заспива.Ох кога си излетя времмето и И Тея и Тео и Росито ще станат съвсем скоро на 2 год,после ние и останалата дружинка от децата,
Днес следобяда максимално бяхме на вън и случайно се заговорих с една детска учителка пенсионерка която беше с внучето си и повдигнахме въпроса за яслите дали ще се даваме.Много неща ми обясни женицата и достаме светна и единсвеното което ми каза за да ми докаже че на ясла по принцип си дават децата родителите които нямат друг избор и трябва да започнат работа,Съвсем откровенно ми зададе въпроса"На запад ,защо няма ясли..."И аз се зачудих,И този разговор ме накара да се замисля окончателно дали да я давам в ясла или направо на градина.Ще видим живот и здраве ,времето е пред нас само да сме живи и здрави ,ще преценим.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии - Page 9 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ 2-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 28 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите