beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
roska88
bebe_bebe
descata
Мимка
МimchetoOo
Димитра
жужагад
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 18 от 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 09, 2010 7:29 pm

Вени,не съм видяла че си ми пуснала ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 30632 линк,ужас извинявай ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 651982 !Ще погледна довечера като остана свободна или после.
Дими,Лелел наистина как си оправяш гласа след такива мероприятия,две сватби едно след друго си е изтощително.Да ти кажа много искам да те чуя как пееш>моята свеки е певица ,но не работи това.Завършила е Музикалното у-ще в Широка Лъка ,и пее предимно Родопски песни.
Боре,по принцип на мен през бременноста много ми се спеше,но защото ходех и на работа ,ставах рано и се прибирах късно.Работех до последно до като ми издадът първият болничен преди раждането.Спинкай сега че после колко ще искаш ,а няма да можеш.Пролетта е идеалният сезон за бебетата,поне ще си стоите малко време в къщи и повечето време ще се поразходки.Кога мислите да е сватбата ,тази година или догодина?
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 09, 2010 7:34 pm

жужагад написа:БОРЕ наистина много хубаво време е пролетта при мен и двете дечица са ми април,май така че улучила си.
ДИМЕ хубаво че има работа как си опазваш гласа????
ами, не знам, той си е все дрезгав иначе през деня, но най-лошо е като не се наспя, тогава направо Hе мога да отлепя Мимка ти какво правиш толкова цял ден в тая кухня
Хриси мерси за кафенцето с удоволствие се присъединявам ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 366169
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 09, 2010 7:40 pm

Дими,нямаш ли записи или снимано кличе ?ако си бяхме по на близко щяхме да се посетим и на живо да те чуем.
Мимка,ккаво прияготвя ,явно доста ястия щом досега се била в кухнята.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Окт 09, 2010 7:42 pm

Дими,пълних чушки,че снощи неможах.После храних Тео.Спретнах бишкотена торта с бял и кафяв крем.Накрая мих сумати време чиний.Сега обаче чопля семки и релаксирам.
Не хапваш ли мед с масло за гласа?Знам че много помага.
Бори,големия син ми е март месец роден и много се радвам,защото малко време се стои вкъщи.Времето се затопля и все навън по парковете бяхме.
Хрис вие какво работите на село?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 09, 2010 8:02 pm

Мими пускай рецептата после на бишкотената тортичка в сладкиши и снимай,много апетитно ми звучи.Аз пък за гласа съм чувала сурово яйце,но незнам колко е ефикасно,трябва да питам свекито.Насявам се Карито да наследи нейният талант някое време,поне знам от сега че и е много силен гласа....
ами бутаме се,правихме буркани,баща ми и мъж ми работят по стаята на брат ми ,нали ще си идват с Мимчето и Марая декември и сега и правят основен ремонт.А и ми е трудно да сядам на компа когато е в движение ,че все прави някоя поразия,сутринта шеше да падне пак по стълбите грабнала един голям леген
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 76919


Последната промяна е направена от Hrisi_Kari на Нед Окт 10, 2010 4:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Окт 09, 2010 8:17 pm

Хриска нямам рецепта.Действам по фантазия.Взимам голям пакет бишкоти от Метро.Прясно мляко,нишесте,банани и отгоре украса ако имам слагам.Бишкотите ги топя в компот,прясно мляко или сок може и в кафе,но заради децата избягвам.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 18640699226696144212866265504rei5ICAfO7lP6JwikkY
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 09, 2010 11:40 pm

оооо, Мими, страхотна тортичка ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 727302 как ми се приядееее ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 754689
Хриси и аз съм завършила широка лъка-с тракийско и родопрко пеене, имам клипчета някои, но няма как да ги покажа, защото не искам да ги качвам по разни сайтове ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 651982
иначе ми помага най-много чай от лайка защото нямам сливици и имам хроничен фарингит, това ми действа най-добре
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Съб Окт 09, 2010 11:47 pm

Затова харесвам месеца.С таткото не исках ме зимно бебе и се радвам,че ще е пролетта.
Хриси тази година ще е сватбата.Като се прибера в Сливен ще запазя дата.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 09, 2010 11:54 pm

borqna miteva написа:Затова харесвам месеца.С таткото не исках ме зимно бебе и се радвам,че ще е пролетта.
Хриси тази година ще е сватбата.Като се прибера в Сливен ще запазя дата.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 616385 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 616385 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 616385
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Окт 10, 2010 12:03 am

Дими,прати ми на скайпа някой ден, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 883330 не е хубаво наистина да се пускат по сайтове лични неща,но пък ти си професионална певица няма от какво да се притесняваш.
Боре,радвам се че си сред нас.В Сливен значи ще е сватбата и значи ще е съвсем скоро,лелле колко вълнуващо.
Мммммммммм ,Мими,страхотна е тортата,ох супер все качвате някакви вкусотии,ще проверя в някой магазин че а з не пазаря от мерто,ние нямаме
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Нед Окт 10, 2010 12:13 am

Да в Сливен ще е но само подписа,а другата година на 07.01.2011г.ще направим малко тържество в Русе,защото баща ми е в чужбина и ще го чакаме да си дойде.Мими много хубава торта си направила. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 616385
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Нед Окт 10, 2010 12:15 am

добре Хрис
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 651982 някой ден ще ти пратя
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Окт 10, 2010 1:03 pm

Добро утро!
Как спахте мацки?
Хайде да пием по ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 N8281
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Окт 10, 2010 1:33 pm

добро утро мими мерси за кафето сега ще си направя и идвам
за спането спах много хубаво само че докато заспим беше малко зор какво му е какво му е накрая се оказа че не му стига пак яденето и му дадох още малко и заспа за секунди после седнахме малко на маса с моя че той черпи за зраве щял да се убие с колата ужас беше доста стреснат милия та като си пийна се поотпусна и после си легнахме и спахме спокойно
времето при нас май ще е хубаво та после като се варне нашия тати от пазара ще го карам да идем някаде на разходка заедно
сега наско заспива ,а аз тук да ви видя
ВСички как сте как са децата как е малкия калпазанин ТЕО ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 456823
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Окт 10, 2010 1:50 pm

Здрасти Насе!
Лелеее,да пази Господ.Дано не се е изплашил много.Нека си лее куршум или поне солена вода да пийне.Да не си носи уплахата с него.
Насе,ти даваш ли капчици против рахит,Вигантол или нещо друго?Четох в нета,че бил изтеглен от аптечната мрежа.
Тео тази вечер спа добре.Сега е на кукуто и вика,че било "ЯКО" ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 23690 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 23690
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Окт 10, 2010 2:07 pm

хахаха този Тео е страшен много забавно дете тоа е хубаво ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 849732
дааа и аз четох че този Вигантол са го изтеглили даже мога да напиша кои партиди точно са опасните за другите мамита аз му давам Диавит ни изписаха всяка сутрин по 2 капчици макар че съм чувала че ако яде АМ няма нужда но аз си му давам и капки че нали варвим по едрички , а такива като нас които барзо наддават имало по голям риск при тях
а на моя още снощи пратих баба ми да му леят куршум едвам са го събрали пооправи се добре е уж поне така твърди
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Окт 10, 2010 2:10 pm

Партиди с последни цифри:
452
129
701
603
801
802
102
и партиди
6557202
6565202.
Установено е взаимодействие между гумения аспиратор и лекарственото вещество с втора степен на риск и затова се изтегля."
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Нед Окт 10, 2010 2:23 pm

добро утро
НИЕ снощи бяхме в майка ми че си празнуваше рожденния ден и ПЛАМЧО заспа още в 8 часа и го оставихме, там но пък Радост не ме остави да си поспя ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 591337 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 591337 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 958129 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 958129
и съм с ъс страшно главоболие нагълтах се с хапчета и чакам да ми мине и да ставам да чистя
и АЗ ЧУХ ЗА ВИГАНТОЛА И НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ няма никакъв контрол не можаха ли по рано да го изследват това нещо ами колко шишета изпихме........
НАСЕ добре че са му ляли куршум на твоя ние като катастрофирахме понеже беше на рожденния ми ден и в часа и минутата която съм се излюпила правихме курбан по точно пуснахме гълъбче че беше преди коледа
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Окт 10, 2010 2:46 pm

защо така бе Жу Радост не те е оставила какво стана
охх вече за 2 път тази година поредния се вращахме от морето двамата точно преди да родя седмица предо това и моя като провери колата след морето и се оказьа че спирачния маркуч се даржал на косъм от скъсване а иначе му е за стотен път колко шпъти се е удрял с колата голям късметлия е
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Нед Окт 10, 2010 2:56 pm

леле НАСЕ имате още да живеете......
а РАДОСТ тя си е от малка такава не може тя да е станала и другите да спят много е лоша много
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Нед Окт 10, 2010 4:14 pm

охх жу и аз понякога съм така другите като спят аз да съм будна и ми е скучно и гледам по някакв начин да ги сабудя хаххахаха гадно е ама какво да правя хиихихихи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Нед Окт 10, 2010 4:28 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 347885 момичета и аз сега ставам.спах като бебе дори мъжа ми щеше да зъкаснее за работа.При нас времето днес май ще е хубаво и като се прибере моя ще го накарам да излезем на разходка.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Нед Окт 10, 2010 6:54 pm

Зсравейте момичета!
Насе ,това е хубаво че сте лели куршум на мъжът ти,поне малко има успокоение.Дано повече не се повтарят тези неприятни случки.А за Вигантола аз не съ давала ,давах Деавит на Карина.По принцип лекарите ги изписват на зимните бебета защото тогава децата не се изважтат на слънце и са повече застрашени от рахит.Хубаво е фонтанелата на главичката да се показва на слънчице ,да се напича за няколко минутки.
Жу,много неприятно че Радост не ви е оставила,той и ние пак ревахме през ноща,незнам защо така това дете не е спокойно.
Боре,приятна разходчица както на теб така и на останалите маминки и бебчовци
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 388308 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 686358 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 501281 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 686358 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 686358 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 686358 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 686358
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Окт 10, 2010 7:09 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 624477 Здравейте и от нас!
Бяхме навън на разходка и обядвахме дори на припек. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 571838 Сега сложих тео да спи и сядам да ви видя.
Жу,то ако не е единия е другия.Как беше на рож ден?Братовчедите разбират ли се?
Насе,наистина се е разминало.Дано се е поуспокоил човека.
Бори,приятна разходка.Днес е супер времето.
Хрис,вие да не би да вадите кътниците?Тео и Кари са шампиони по рев и мрънкотене. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 889460
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Нед Окт 10, 2010 7:35 pm

здравеитееее пак съм на линияяяя засега цял месец ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 883330
как сте момичета ние сме добре много сте изписали немога да ви изчетаа ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 484399
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 764370 на всичкииии
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 18 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите