beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
roska88
bebe_bebe
descata
Мимка
МimchetoOo
Димитра
жужагад
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Нед Окт 10, 2010 8:37 pm

Здрасти Роси! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 14944
Как си мила?Ивка знае ли вече,че ще става кака?

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Нед Окт 10, 2010 8:46 pm

Здравейте на всички,аз чак сега пиша,защото Алекс цяла нощ се буди,през час и почти не бях спала,та легнах и аз на обяд,а сутринта домакински задължения ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Нед Окт 10, 2010 8:57 pm

мимка как сте мила Тео слуша ли
ива нищо не усеща ще разбере като се прибереме живе и здрави чак ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 382274
аз другата седмица ще ходя на доки дали е късно как мислите или незнам с ива отидох по задължение получих кръвотечение и незнам
Вени ох милата защо така дане са зъбките ох милияяяяя ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Нед Окт 10, 2010 10:19 pm

РОСИ как си расте ли коремчето ?А ОТНОСНО ХОДЕНЕТО ПРИ ДОКИ аз отидох в края на септември с термин 21 май така че мисля че навреме си отиваш на консултация.
ВЕНИ защо така с АЛЕКС.
МИМИ племеника ми е кротък и много добре се разбират с РАДОСТ нямаше проблем освен с Пламчо че не се беше наспал и беше супер крив.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 11, 2010 2:57 am

Привет!Преди да легнем да ви видя набързо.
Роси,Тео хич не слуша.Одеве ми изкара акъла.Намерих го да пищи в кухнята,масата паднала и му затиснала и двете крачета. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 331740 Видял,че на хладилника има бонбони и ножица и решил да ги вземе. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 889460 Като го видях изтръпнах.Добре,че се залиса и спря да плаче.Сега си играе и е забравил СЛАВА БОГУ.
Хайде,приятна вечер и всички дребосъчковци да спинкат непробудно. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 63717
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 11, 2010 12:40 pm

Добро утро!ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcSJxMqBBCfaXd9HdVOgD5PwnJ9zFMsCMYsfZx6x396LxbNbfE8&t=1&usg=__YDVLvGr1cZg1uFWctMZ8nPLSgvU=
Ние се наспахме.
Хайде,на кафенце мили дами. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 239517
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 11, 2010 1:55 pm

Здравейте ,момичета ,Мерси за кафето.И ние сме наспани ,плака пак на сън,обаче забелязвам че покашляше през ноща и днес има и сополчета.Веднага реагирах с Проспан и Алиум цепа,дано я пресече.Какво да и дам друго ,казвайте маминки че да не се стигне до по се по сериозно. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 610885 Ама той всички кихат и кашлят на село.Мъж ми и той,майка ми вчера цял ден е била в леглото със силни стомашни болки и повръщане.
Роска ,добре си се завърнала,Как сте с кака Ивка,почна ли да свикваш с мисълта че ще имаш още едно бебче.Няма страшно всичкоще се подреди,важното е ти да не се стряскаш.
Мим,ужас дано не се е оплашил Тео и по точно няма контузии,другото се забравя.Верно е че Кари и Тео са от най мрънколивите деца във форума,ама са си и бая беладжии. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 305872 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 305872 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 305872
Бори ти как си?Айде ставайте маминки,
Стелчето, Нери,Деска и Роси 78 липсват доста?Дими днес ще разказва как са минали сватбите ,нали вчера беше 10.10 .2010 г.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Окт 11, 2010 2:08 pm

добро утро МИМЕ мерси за кафето
и ние спахме горе долу само един път Пламчо плака и като го гушнах се успокои.
доста мами наистина липсват
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 11, 2010 2:19 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885 Хрис,има две сини големи черти над коленцата.Явно го боли защото ми показва.
Иначе си играе.Залисва се,но продължава да прави бели и да се катери.Главатоа му е в джонги защото като види,че го гледам бърза да се изниже.
Хрис алиума цепата е за сополки които течат.Ако има сополки,но не течат и дай сангвинария канадензис 5 сн.Дано наистина се размине,че това време ще ни побърка.
Дими чакаме да разказваш.
Жу,Пламчо да не е сънувал нещо?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Окт 11, 2010 2:31 pm

здравейте как сте как са калпазаните хиихихих
милия Тео голямо диване значи хих
ние сме в града сега пиша от сестра ми и катогледам времетоще ни позволи да си направим повече разходки вчера никаде не ходихме та дано днеска да можем моя калпазанин сега като ревна катодойдохме иска на ръце а на мен така ми се ходеше в тоалетната няма да ви казвам как отидох ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 651982 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 651982 в едната ръка Наско с другата си вдивдигах дънките ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ужас ама иначе не може оставям го той започва да се дере ама се дере от рев ужас сега ще се изцедя хапваме и и злизаме на разходка
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 11, 2010 2:35 pm

Мим,текат и като водичка.затова и давам алиум цепа,дано се рамине наистина.При нас си е студено,на село вече сме със включени печки.И снощи в къщи пуснахме климатика че си беше доста студенко!!!
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 11, 2010 2:36 pm

bebe_bebe написа:здравейте как сте как са калпазаните хиихихих
милия Тео голямо диване значи хих
ние сме в града сега пиша от сестра ми и катогледам времетоще ни позволи да си направим повече разходки вчера никаде не ходихме та дано днеска да можем моя калпазанин сега като ревна катодойдохме иска на ръце а на мен така ми се ходеше в тоалетната няма да ви казвам как отидох ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 651982 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 651982 в едната ръка Наско с другата си вдивдигах дънките ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 461660 ужас ама иначе не може оставям го той започва да се дере ама се дере от рев ужас сега ще се изцедя хапваме и и злизаме на разходка
Ххххахах Насе това ми е крайно познато,ВИНАГИ съм ходила така до WC-то,ужас ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 62694 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 62694 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 62694 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 62694
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Окт 11, 2010 2:52 pm

ХРИСИ можеш да капваш витамин ц ако тече нослето
НАСЕ чакай от сега ти започват ей такива приключения
МИМИ този ТЕО наистина е голям калзпазанин колкото ти си кротка толкова той е огън и пламък
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 11, 2010 3:14 pm

оле,незнам защо така тез наще деца са диви бе,на-право са чудо на моменти.Карито хем е момиченце и тя все е по белите немога да я изтърва от поглед.
При нас е много студено все още,напича ,но си е хладничко
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Пон Окт 11, 2010 3:24 pm

Добро утро момичета,Мимка мерси за кафето.
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  stella80gr Пон Окт 11, 2010 4:59 pm

ооооооооо тук ли сте се покрили.а аз пиша в другата темичка и се чудя че от събота никой не е влизал там.значи ще пиша направо тук вече. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 456823
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Пон Окт 11, 2010 5:58 pm

охх ние се разходихме сварших си работата купихме си даждобран за количката и нова биба и сега пак ще папкаме Хриси не е лошо времето много е хубаво дори след тези студени дни които бяха аз минавах там близо до съвета ходих до този магазин детския под тунелите от там купих нещата мисля днес цял ден ще сме навън малко като хаймани ама ние само в къщи стоим пък и времето взе да не ни позволява много та ще използвам днешния ден
имаше много мами по центъра с дечица ама все бяха по големки ние бяхме наймалките от тези които срещах иххихихи
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 11, 2010 6:15 pm

Aaaa Насе и ние бяхме вън само че около час някъде зад нашия блок ,защото нали е със сополи и не я събирам с другите деца че да не се накачат и те.Това е най неприятнто защото тя пък не си играе сам аи само викам по нея.От сутринта само мрънкоти сега заспа чакам мъж ми да се прибере и изчезвам до Социалните да подавам декларацията за детските.Дано само няма много хора че да не чакам но май ще има то винаги е гъкано ,ама ще чакам кво да правя докато не ги подам няма да си тръгвам.Честити ви покупки,дъждобрана ще ти върши страшна работа ,дори и да духа мятай го на количката и няма страшно ,бебо е на завед,мен ме е спасявам многократно....та и сега ми върши страхотна работа.
Взех и капки за сополи Вибрцил,но тя не ми дава да и слагамвъпреки това я натискам и капвам,няма начин реве не реве трябва че да не стане по -лошо и да се налага да ходим на доки.
Стелче,това че никой не е писал от събота в другата тема за Бебето,незначи че няма д апишем повече.Просто понякога се събираме тук и "Забравяме"да се запишем там.Пишете особенно вие с малките бебенца как сте,какво правят децата ,няма да се притесняявате че никой не е писал.Целувки за Криста ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 11, 2010 7:20 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 92955105312419998981286794418lhU9ufEHw5dqEWSR4Xqo
Привет,момичета!
Излезнахме сутринта на дълга разходка.Тео не се спря за минутка.Прибрахме се,хапна,изкъпах го и вече ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 6148
Аз си направих кафенце второ за деня и сядам да го изпия с вас.
Хриска,давай честичко от цепата и ще спрат да текат.Аз ползвам хомеопатични капки Еуфорбиум композитум.
Ето ги.
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 159581824413553120601286795050mJkKi3BBMRR5JI2ljJ1H
Не са неприятни и не миришат на нищо.
Успешно подаване на документите и дано не чакаш много.
Насе,честити ви покупки.Ползвайте ги със здраве.
Жу,да са живи и здрави.Вие какво правите?Излизате ли?

Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  roska88 Пон Окт 11, 2010 7:30 pm

eхооооо и аз съм тук сега заспа бяхме малко на гости на една приятелка та поиграха децата да свигвам на лудницааа ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 951600 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 951600
roska88
roska88
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 20.09.2009
Местожителство Местожителство : Сливница

Брой мнения : 1550

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Окт 11, 2010 8:01 pm

и ние бяхме на разходка и на ваксина последната вече бихме
ходих и да си запиша час за личната карта че ми изтича на 20 януари последен срок и няма свободна дата и май-май ще си отнеса глобата
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 11, 2010 8:12 pm

Здрасти Роска!Как си?
Жу ние се записахме август месец и подадохме сетември.Тогава записваха за 20 Април 2011.
Защо да отнасяш глоба?Ти какво си виновна,че администрацията е туткава.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пон Окт 11, 2010 10:15 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 347885 В социалните не чаках въобще ,оправих се много бързо,сега ще чакам 20 дена да ми излезе решението за детскиде добавки,ужас толкова документации и чакане ,а накрая една проверка,друга проверка ужас,не ми се приказва,лудницата е н аМАкс.Ще чакам да ми издадът и дебитна Карта че моята не отговаря на критериите им ,трябвало да е само от една определена МкБ Юнион банк.
Прибрах се и мойте хора се бяха сабудили,бащи я беше оправил ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 148195 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 148195 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 148195 ,нахранил и тъкмо щяха да тръгват за мен.Ох останах много доволна,слушала го е ,но също так аоткривам че него повече го слуша,мен ме прави на луда калинка.
После ходихме да плащаме сметки и по магазините.Взех си едни много готино ботички.После ще ги щракна
. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 571838
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пон Окт 11, 2010 11:18 pm

Здравейте момичета!
Хриска браво,успяла си бързо да свършиш.А Кари е сладурана,тя знае да слуша,но го прави когато си иска. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 764370
Честити ботушки,със здраве да си носиш. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 239517
Сега да ви почерпя.Преди много,много години на днешния ден с моят мъж си казахме ДА.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 1169503
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 1413376
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пон Окт 11, 2010 11:24 pm

МИМИ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗАЕДНО ОЩЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ.
аОТНОСНО ЛИЧНАТА КАРТА НЕЗНАМ ЗАЩО ТРЯБВА ДА СИ ПЛАЩАМ ГЛОБАТА ТАЗИ ДЪРЖАВА УПРАВИЯ НЯМА я ми кажи молбата от там ли аз отивам с лична карта и пари нали така
ХРИСИ честити ботушки
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 19 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 19 от 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите