beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

+9
Admin
roska88
bebe_bebe
descata
Мимка
МimchetoOo
Димитра
жужагад
Hrisi_Kari
13 posters

Страница 17 от 24 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Пет Окт 08, 2010 6:16 pm

Вън момичета наистина е много студено,ние бяхме за кухнята и веднага се прибрахме.
Хриси относно игрите погледни в сайта на памперс има някои интересни предложения.
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 08, 2010 6:42 pm

олеееееееееееееее хора луднах,приспивам това мойто диване от 1 час и половина и неще да заспива друсах ,носих и нещ бе,луда станах и и се развиках преди малкочесно ви казвам жестоко ме изнерви,понякога направо н есъм н асебе си,от нерви ,н е еистина,Незнам дали само аз не съм така ,но съм способна в такъв момент яко да я ошамаросам.

Жу,честита ви рожденничка ,да ви е жива и здрава още дължи години и винаги да ви е във помощ.Весел празник ви пожелавам ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 553117 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 584148 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 584148 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 584148
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Окт 08, 2010 7:13 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 дружина!
Ние бяхме навън,хем напазарих,хем поигра на пързалката до нас.Наистина си е доста студено,но като се заинати го оставих да играе. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919
Прибрахме се и дойде една приятелка с бебчето си.Тео нали е щурак веднага му заби една книжка в ръчичката. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 707684 Много се ядосах,пляснах го през ръцете и го наказах.Бебчето се разплака много силно и Тео реши че трябва да се извини.Явно му стана жал,отиде до него и взе да го гали.Сега го сложих да спи и седнах да ви видя.

Жу,честита ви рожденичка!Жива и здрава да е и много да ви помага. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 604421
Весело празнуване. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 3323 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 3323 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 3323

Дими ние най-редовно сме тримата на спалнята.Преди като го кърмех ми беше удобно и явно му е добре,но на нас вече ни е тясно.Разполага се като ЦАР и неможе да се спи.
Хриска,аз от скоро Тео го слагам на леглото му на обяд и сам си заспива.Опитай ако искаш да я слагаш Карито по-късничко.Може да заспи по-бързо.
За играта при нас е много сложно.Не се заиграва с играчки.Одеве двамата правихме кекс.Обича да си играе с лъжици,бъркалки и по-голямам купа. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624820 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624820 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624820
Скоро е рожденик и направо се чудя какво ще купуваме.От Дари има мн инструменти които са пластмасови,но не ги признава. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 331740
Боре,как си ти?Кога ти е термина?Какво ще е бебчето знаете ли?
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 08, 2010 7:43 pm

Вени би ли ми пуснала линк към сайта че нещо неможах да намеря подобни неща за каквито си говорим.
Мими,много се ядосах вярваш ли ми,по точно се изнервих,кръвното ми се дигна сега ме боли главата,ужас.До като не яраздрусах с ръце не миряса,Разплака се но мрънка 10 мин и заспа.Охххххххххх жал ми е но много ме изнервя и ми къса нервите в подобни ситуации.Искам да я свикна да заспива по едно и също време.Преди няколко седмици я слагах на кухненския диван ,зяпа си нещо и като и се доспи заспиваше а сега какво и става незнам ,може би не с еумори достатъчно и стана по късничко сутринта. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пет Окт 08, 2010 8:04 pm

ХРИСИ,МИМИ благодаря ви.
Хриси сега като са в къщи какво да се уморяват????мисля че е нормално да не и се спи а отосно игрите аз лично немога да се оплача Радост си играе с него макар играта да им завършва с рев отстрана на Пламчо но не се оплаквам .А за нервите мисляче всички попадаме в такива ситуации аз после обаче много съжелявам те децата не са виновни.
ОХ МЕН ЕДНА ТИКВА МЕ ЦЕПИ И КОРЕМ А НЕ ЩЕ ДА МИ ДОЙДЕ УЖАС ТОЗИ МЕСЕЦ МЕ ГОНИ ЯКО ПМС.
ВЕНИ как е АЛЕКС позабравили вече чишкали?
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 08, 2010 8:43 pm

Жу,искам да ти кажа че децата поне моето ,много ни маниполират.Точно за това си говорихме с Мимка,че те ни командват не ние.Говоря в моят случай поне.Неможе да ме гледа и да ми се хили,в тая цялата система трябва да има РЕД,и то каквото каже родителя,Може да реве и да се тръшка ,но небива да ги оставяме ,те каквото кажат.Мен така са ме възпитавали,Татко или мама казваха последната дума не аз.И всичко е било за добре,мога да кажа с радост,че въспитанието ми е много добро.Аз непозволявам на Карина да ми се лигави и качва на главата,искам да е контролирам още от малка ,макар това да микоства вече за 2 години много бели косми по косата и много нерви.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Окт 08, 2010 8:55 pm

Хриска и аз разсъждавам като теб.Тео обаче не се поддава на контрол.Дари като малък мн ме слушаше за разлика от сега.Преди ден разговарях с психолог.Обяснява ми,че било нормално.Навлизал в пуберитета пък и представи си бил момче. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 30672 Сегашните деца не били като едно време. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 849100 За мен не е нормално да ми се пери и отговаря.Говоря,обяснявам,наказвам.Промяна няма.Сега си сложи блузка с къс ръкав,якето и изчезна.Казах да си вземе чадър.Отговори ми,че не го кефел десена. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627
Навън заваля.Предупреди ме да не го притеснявам по телефона.Щял да се прибере когато прецени. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 316149
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 08, 2010 9:08 pm

Мимка написа:.Сега си сложи блузка с къс ръкав,якето и изчезна.Казах да си вземе чадър.Отговори ми,че не го кефел десена. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627
Навън заваля.Предупреди ме да не го притеснявам по телефона.Щял да се прибере когато прецени. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 316149
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Пет Окт 08, 2010 9:24 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 651982 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 651982 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 651982
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Пет Окт 08, 2010 9:33 pm

Hrisi_Kari написа:
Мимка написа:.Сега си сложи блузка с къс ръкав,якето и изчезна.Казах да си вземе чадър.Отговори ми,че не го кефел десена. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 476627
Навън заваля.Предупреди ме да не го притеснявам по телефона.Щял да се прибере когато прецени. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 316149
ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 776283 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919
малееее, момичета какво ни чакааа
първо да честитя и тук празника
Жу, честита ти рожденничка, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 524503 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 524503 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 524503
лелеее, Мимка, не знам как си с тия мъже
Хриси всички сме нервни, аз съм имала периоди когато ме е докарвал до истерия моят хубостник, ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 958129
сега вече се поуталожиха нещата, но неговото мнение никoй не може да го обори,
иначе за възпитанието и аз съм със вас, никакво отстъпване-вкъщи аз съм твърдата ръка-мъжа ми е малко по-,, лабав,, но аз го допълвам, като скръцна със зъби ....
просто все се надявам да успеем да възпитаме един добър и честен човек колкото и това да са все по-рядко срещани добродетели
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Пет Окт 08, 2010 9:39 pm

ХРИС напълно съм съгласна с теб относно възпитанието и мен са ме държали доста строго за което съм им благодарна че от мен е станало човек.НО днешните деца са огън и пламък ти си до детската градина изцяло после започват да изграждат съвсем друг характер а да не говоря за училището че понякога си казвам това не е моето момиче такава промяна от това на което съм я възпитавала да оставим че навлизат в пубертета и е нещо страшно както се хили изведнъж започва да реве и да тръшка вратите. с една дума УЖАС
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Пет Окт 08, 2010 10:08 pm

лелелелел момичета да са ни здрав нервите ,а явно е без значени дали са момчета или момичета.Хормоните непощават..... ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 76919
Ние след малко тръгваме за село ,така че късничко ще ви пиша.Лека вечер на всички ви ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Пет Окт 08, 2010 11:14 pm

Хриси,едо го линка:www.pampers.bg/bg_BG/baby-activities/
Жужка честита рожденничка и от мен,жива и здрава и много обичана баба!
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 09, 2010 1:12 am

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 09, 2010 3:43 am

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 ХРИСИ
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 09, 2010 4:11 am

ехо каво правите Жу.при нас вси1ко живо спи.Кари и тя преди 10-15 мин заспа.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 09, 2010 4:25 am

децата заспаха и влезнах да видя дали има някой буден
много мами не се разписват дано да са добре
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Съб Окт 09, 2010 7:47 am

Има ли някой буден.Аз нещо не мога да заспя.Вече съм в 4месец.Термина ми е на 13април.
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  veni 69 Съб Окт 09, 2010 2:51 pm

Добро утро!Момичета не мога да поднеса кафенце,защото нещо имам проблем с компютъра,така че нека друг го направи.
Хриси успяли да намериш каде са игрите?
Боряна гледай сега да се наспиваш,аз през бременноста си лягах рано и ставах рано,а на обяд задалжително спях,абе глезотийки ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 571838
Но април е чудесно време за раждане,започва да се стопля времето и много скоро ще можеш да изведеш бебока,живи и здрави само!Аз също родих на 18.04,а моят р.д. е на 14.04
Хайде мамита лек и успешен ден! ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 764370
veni 69
veni 69
упорито мамче
упорито мамче

Регистриран на : 15.10.2009
Местожителство Местожителство : Пловдив

Брой мнения : 186

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  bebe_bebe Съб Окт 09, 2010 3:49 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Kafe

хайде от мен да е кафетоо ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  borqna miteva Съб Окт 09, 2010 4:42 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 347885 Вени на мен също ми харесва април месец.Много сладко детенце имаш да ти е живо и здраво и много да ви радва.Аз по принцип си лягам късно и ставам рано а за следобеден сън не мога да спя като е светло,а и не ми се спи.Аз съм зимата и се радвам че детето ми ще е април ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 281525
borqna miteva
borqna miteva
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 05.10.2010
Местожителство Местожителство : Сливен

Брой мнения : 388

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Димитра Съб Окт 09, 2010 5:13 pm

здравейте и от мен мадами.
ние зкусихме с малкия и сега той си гледа детските а аз си пийвам кафе
днес ще гледам да релаксирам, че утре имам две сватби една след друга и ще ми се види нагоре ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 827222
Димитра
Димитра
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 05.01.2010
Местожителство Местожителство : blagoevgrad

Брой мнения : 1895

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  жужагад Съб Окт 09, 2010 6:05 pm

БОРЕ наистина много хубаво време е пролетта при мен и двете дечица са ми април,май така че улучила си.
ДИМЕ хубаво че има работа как си опазваш гласа????
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Hrisi_Kari Съб Окт 09, 2010 7:18 pm

Здравейте момичета!Днес късно се включвам ,но на село нямам никакво време,все им анещо за правене.Кари заспа преди близо час ,обядвахме и седнах да изпия едно кафе.Хайде пием заедноТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 D0bad0b0d184d0b5
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Мимка Съб Окт 09, 2010 7:23 pm

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 624477 момичета!
Най-накрая и аз успях да вляза да ви видя.От сутринта съм се забутала в кухнята та до сега. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 77465
Тео заспа току що. ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 883330 Аз си направих кафенце и ще си пийвам с вас.
Мимка
Мимка
Admin
Admin

Регистриран на : 22.01.2010
Брой мнения : 1475

Върнете се в началото Go down

ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии - Page 17 Empty Re: ТУК СЕ СПРИ И С НАС СИ ПОБЪБРИ-ежедневна темичка за дискусии

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 24 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите