beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 09, 2010 2:51 pm

Здравей Насе май доста си се забавлявала вчера единственото приятно развлечение и за мен е ходенето по магазините в този период от живота ми. Не се притеснявай за бебко сигурно ще порасне имаш време ,а и за обръщането също има време повечето бебета се обръщат в последния месец много хубави неща си му накупила снощи ги видях Нашите коремчета растат 2 - Page 6 56080
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 09, 2010 4:16 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 347885
Насе радвам се че всичко е наред.споко има още време.ще се обърне бебока.не се тревожи.започнало е и при вас голямото бебешко пазаруване Нашите коремчета растат 2 - Page 6 616385 това е най-вълнуващия момент
мамчета май ни хванаха жегите.снощи и аз се поразходих хубаво.много е приятно към 9 вечерта.днес пак ще съм на късна разходка
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 616893
лек ден ви желая и Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 09, 2010 7:17 pm

Така ще е вече само жеги ни очакват единствения начин да се разтъпчим са среднощните разходки стига да не е задух. Аз направо незнам как ще се оправям с моите деца сега ще започнат да искат да ходим на плаж ще започнат да ми мрънкат все пак са във ваканция това лято ще ми е кошмарно . Сина ми нещо го боли глава от вчера е така давам му панадол екстра ,вече взе да ме притеснява ще изчакам да видим как ще е и днес и утре ако продължава така ме мятаме по доктори дай боже да му мине Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юни 10, 2010 3:48 pm

Здравейте мамчета как сте как са бебоците много слаба активност в последно време никакви ви няма.При нас днес е голяма жега излязох на терасата то направо ти спира дъха нямам намерение да ходя никъде въпреки че полудявам вече така да го мразя това лято и тия жеги нямам търпение да идва есента вчера изчистих идеално целия апартамент днес какво ще правя голяма скука се очертава това лято Нашите коремчета растат 2 - Page 6 651982
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юни 10, 2010 5:22 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 347885
Роси почивай си.и аз днес смятам да си стоя вкъщи че 2 дена по разходки и се поуморих.
днес ще мързелувам
последно време темичката стана много пуста и скуката е още по голяма
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 77465 Роси ти каза че почти си накупила всичко на бебо.освен дрешките какво друго си взела?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Чет Юни 10, 2010 7:33 pm

Здравейте мамчета, как сте?
И при нас жегата е ужасна, направо не се търпи. Как ще изкараме лятото не знам. Аз днес бях на консултация. Пуснаха ми изследване за кръв и урина. Хемоглобина ми е много нисък - 96. Изписа ми някакви таблетки - комбинация от желязо и няколко витамина са били. Имам и пясък в урината и това също е водело до подуването на краката ми.
Първо сестрата набързо ми измери кръвното и го изкара 130/100. Това просто беше абсурдно според мен, като се има пвредвид че преди 1 ден почти припаднах от ниско кръвно. А и от нас до доктора вървях тази сутрин и изобщо не ми беше лошо. Много добре се чувствах. Сутринта като си го мерех беше 110/60. И като го казах на доктора ми каза, че след кръвните изследвания пак ще ми го измери. Аз направо се изнервих много и след малко почна да ме боли глава. Викам си вече наистина ми се дигна кръвното. И така си беше - после доктора го измери и беше 130/80. Аз му казах, че като чух че ми е високо кръвното почна да ме боли глава. А той вика сигурно от това вече наистина се покачи. Изписа ми и някакви билкови хапчета за успокоение на нервите, че напоследък съм много изнервена. Не знам дали е само от хормоните или и някои обстоятелства ме карат да съм така. Но всяка втора минута почвам да плача, понякога и от нищото, много бързо се ядосвам. На мен ми се струва, че аз съм права де. Но най вероятно не съм права винаги. Постоянно бърборя на мъжа ми и той вече наистина не ме търпи и повече полудявам и аз. За изключение днес е много добър с мен - сигурно има вличние поредния ми скандал от вчера. Както и да е. Много дълго и разбъркано писах. Дано да не съм ви тормозила и вас поне.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 11, 2010 4:44 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 347885 как сте във жегата?
Нери нормално е да се карате с твоя.сега и ти си по изнервена,а мъжете това не го разбират.и тези лекари допълнително те разстройват.може ли такова нещо.милост нямат.ти не се поддавай много много на докторските коментари.бъди по спокойна,макар и да е трудно постижимо това.пий си хапчетата за краката и като ти пада кръвното хапвай и шоколад да се подсилваш.желязото си го пии.на мен доки от втория месец ми го изписа,макар че хемоглобина ми е добър.каза да го пия до раждането.желязото ще ти даде допълнително сила.може и от ниския хемоглобин още повече да ти е било отпаднало.така че си го пий.
днес мей пак няма да се излиза.няма как в тази жега.може би по вечерна разходка.
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 за всички коремчета
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 11, 2010 8:44 pm

Здравейте майчета аз до сега обикалях бях на разходка с една приятелка голяма жега е едвам се издържа разходих се чак ми пушат краката поне купих по нещо на всеки на големите взех сандали на мен си взех рокля чехли шал и на бебко няколко дрешки ще ги кача по късно да ги видите. Стели освен дрешки, юрганчета спален чувал друго не съм взела всичко друго го е купила свекито даже и кошарата и количката искала да я купува тя само ме помоли да излезем един ден и да и покажа на какво съм се спряла ама то аз не съм много сигурна още в избора си а и до септември има време ще излязат още модели,моята свекърва е много припряна иска всичко да накупи от сега няма търпение нали и е първородно внуче и се е побъркала от вълнение а толкова дрехи е накупила без да се консултира с мен че просто незнам какво ще ги правим.Нери аз също на моменти съм много изнервена и си го изкарвам на мъжа ми той го отнася най-вече защото не е до мен сега ама той да не е от хубаво там отишъл е да работи да има за нас защото стандарта който ни осигурява е на високо ниво то нестава и едното и другото такъв е живота дишай спокойно брой до десет и мисли за бебко трябва да сме спокойни да не си изнервяме бебоците
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 18e905a08e4d
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пет Юни 11, 2010 9:38 pm

Здравейте милички!
И при нас е голяма жега, а в следващите дни дават да е още по-горещо. Аз вчера си направих доста дълга разходка, чак тази сутрин ме боляха стъпалата от ходене. Е като не съм свикнала много ми идва. И забелязвам, че като вървя корема ми много се втвърдява или се разтяга, не знам точно как да го обясня. Но не е дразнещо, просто като докосна го забелязвам това. А иначе като ставам от седнало положение ме боли, въпреки че бавно се изправям. Може би е за това, че дълго време седя на едно място. А нощем като се обръщам от едната страна на другата ужасно ме боли корема. Това дали е нормално. А много бавно и внимателно се обръщам, че иначе имам чувството, че бебето в мен ще се подразни, сякаш целия му свят се преобръща.
А мъжа ми е малко по внимателен от два дена, от поредния ми скандал, или по точно поредното ми разреваване. И той е много натоварен на работа, до стъмване работи без почивни дни и му е много тежко така. Имаме и заем за плащане и много се притеснява. И в крайна сметка почти без думи лягаме да спим, ставаме и пак всеки по работа. Мен това много ме изнервя. Няма да ни се върнат тези дни за напред. А аз точно сега имам нужда от него.
Роси честито за покупките, вълнуващо е да се пазарува за бебо.
Много Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 11, 2010 10:04 pm

Нери не се притеснявай за втвърдяването и на мен така ми става даже като карам колата и вляза в някоя трапчинка пак така ми става това са подготвителни контракций нормално е също като си легна и ставам от леглото ми става по същия начин като теб боли ме а и вече когато нещо не съм в подходящата поза усещам как ме ритка по силен начин противи се и с всяка изминала седмица започвам да усещам по ясни ритничета но това няма значение важното е да ги има това ме прави безкрайно щаслива Нашите коремчета растат 2 - Page 6 951600 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 492262 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 27395
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 11, 2010 10:15 pm

Нери и аз като походя малко и корема ми става по твърд и дори изкача малко повече,но без болка.и моя работи от сутрин до вече късно.и то всеки ден.вече години е така.но както казва Роси,за да имаме висок стандарт няма друг начин.
Роси качвай покупките да ги видим.да ги носите със здраве.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 11, 2010 10:25 pm

Качила съм ги Стели
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Юни 12, 2010 3:50 pm

Добро утро момичета аз сега ставам събудих се от адска болка в прасците усещането е ужасяващо все едно ти забиват хиляди игли. Направих закуска хапнахме с децата и сега палим колата и на село при майка ми ще отидем да ги видим и после съм обещала на децата да ги водя на плаж как ще издържа незнам
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 610366
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  ???? Съб Юни 12, 2010 8:35 pm

Здравейте мамчета Нашите коремчета растат 2 - Page 6 624477 Как сте? Аз покрай тези изпити нямам никакво време да седна на компа. Иначе с бебка сме добре Нашите коремчета растат 2 - Page 6 281525 като изключим гадните жеги. Роси и аз като теб много често се будя от такива болки в прасците. Пробвай като те заболи да си размърдаш пръстите на краката и внимателно отпускай крака, иначе като започнеш да го разтриваш още повече боли. Наистина е много гадно, а на мен ми се случва доста често Нашите коремчета растат 2 - Page 6 827222 А за втвръдяването, Нери не се притеснявай това е напълно нормално. На мен също много често ми се случва. А за болките се консултирай с докито, може да е нормално, но все пак попитай, че да си по-спокойна. Мен понякога ме наболява съвсем леко, когато се уморя или пък бебчо ме бомбандира по-силно Нашите коремчета растат 2 - Page 6 23690

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Нед Юни 13, 2010 2:25 pm

Добро утро на мамките и бебоците в коремчетата...
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 2219994C
Хайде на кафето, със сладолед е, точно за тези жеги!
После пак ще намина че сега имам работа.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Нед Юни 13, 2010 7:32 pm

Нери мерси за леденото удоволствие.наистина е жега.с милото чакаме да стане към 5 и да тръгнем към плажа.моята беборанка вече доста силно ритка и чак ми мести корема и с моя само се забавляваме Нашите коремчета растат 2 - Page 6 624820
Роси как мина плажа?ходихне ли с децата?
Ванче радвам се че си добре.доста време те нямаше и се чудехме какво ли става с теб
лек ден от мен и
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 610366 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 951600
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пон Юни 14, 2010 3:28 pm

Здравейте мамчета уйкенда отмина прекарах си добре водих децата на плаж ходим след 16 h тогава е много приятно водата е страшно топла аз сядам на брега и си държа краката през цялото време във водата като ги движа постоянно, останових че така вечер не ме болят. Бебко е все по активен дай боже да са ни живи и здрави движенията му са все по силни като усещане малко ни остана края се вижда и сякаш ми става все по страшно до сега с предните бременности не ми е било така явно е от възрастта. Ходих да гледам и кошарите казаха ми че трябва да я поръчам месец преди термина защото им трябва месец за изработката Стели това е като твоя модел на който си се спряла и ти и аз реших да е такава най практична ми се вижда 3 в 1 е хем кошче хем шкафчета има и става и за повиване най удачна е и си мисля за другия месец да я поръчам средата на месеца тъкмо средата на август да е готова че то след 14-ти август влизам в 9-тия месец да съм подготвена да няма изненади нашия татко ще си доиде края на август аз нямам време да го чакам исках да сме двамата в избора на кошчето ама няма да се получи !Нашите коремчета растат 2 - Page 6 9d438455fc29
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пон Юни 14, 2010 4:54 pm

Здравейте! Как сте? Днес времето е облачно при нас, но е много задушно, не се диша. Аз едвам се съвземам сега вече, че всяка сутрин ми пада кръвното и то доста. После с кафе и шоколад идва в норма. Не знам до кога ще е така. Без да пия хапчетата пак ми пада, не знам вече, сигурно все ще е така. Събота пак се подух като балон и вече не знам какво да правя. Май лека е само да лежа, понякога да седя и разходки по малко. Никаква домакинска работа. Пък аз като съм си вкъщи гледам да пооправя малко, да наготвя нещо и хоп - до вечерта съм се подула вече. После и да си почивам не се оправя. Вчера направо ме боляха краката от отоците - все нетърпимо става. Направо усещам горещина в краката от тези отоци, парят вече. Трябва постоянно да ги държа в студена вода, това малко облекчава.
Ванче радвам се, че си добре. Почивай си понякога недей само да учиш. Бебка ще се роди направо професор Нашите коремчета растат 2 - Page 6 23690
Роси морската вода е лек и на други неразположения. Кошарката си избери ти, не мисля че на таткото нама да му хареса. Хем през повечето време ти ще си с бебо, на теб да ти хареса.
Стели ти как си?
Май само аз се оплаквам от неразположения. Аз ли имам най-много проблеми или съм глезла не знам вече. Но по принцип съм си търпелива на болки.
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Юни 14, 2010 5:42 pm

Привет и от мен!
Нери почивай си повече.няма друг начин.и не се обвинявай че си глезла.не е така.при някои бременността минава тежко,при други леко.всяка жена е различна.аз не усещам че съм бременна,освен когато бебка шава.чувствам се дори по добре от преди.има жени,които изкарват цялата бременност в болницата на системи.така,че не се тормози излишно.бременността има много неразположения.при едни се появяват всички накуп,при други не се появяват изобщо.
Роси кошарката наистина е супер.но защо цял месец трябва да чакаш.не провери ли и в друг магазин.струва ми се много цял месец.в такъв случай по добре да я поръчаш по интернет и ще я докарат на адрес до 2-3 дена.в http://www.pakostnik.com ги има тези кошарки.прочети от там ако искаш как става с доставката до вкъщи.
вчера бяхме на плаж.отидохме към 6.и си поплувах малко.беше супер

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 178933394810922470601276508522t2iBd0mCxdScFAZxp9WA
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Юни 14, 2010 9:17 pm

http://vbox7.com/play:7fb387c1

момичета това е много хубаво видео.това е втора част.сега ще дам и първата
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пон Юни 14, 2010 9:31 pm

http://vbox7.com/play:28eecdd0
това е първата част
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Пон Юни 14, 2010 9:38 pm

Ще ги гледам след като се прибера от работа, че сега не мога да го пусна със звук.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Юни 15, 2010 12:34 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 624477 Как сте мамчета ? Аз сега влизам у дома след дълга разходка. Стели благодаря за образователните филмчета от голяма полза ще са ни ,а относно кошарката аз искам да ми я направят определен цвят като обзавеждането ми в спалнята но,един месец наистина е доста дълъг срок и аз се позачудих,Нери много съжалявам че не се чувстваш добре искренно ти съчувствам аз в началото на бременността бях много зле повръщах по 6 пъти всичко ми миришеше ужасно,а в третия месец прокървих беше кошмарно бях три дни на системи в майчин дом направиха ме на решето системи инжекций,след три дни ходене по мъките и неяснота за в бъдеще се прибрах в къщи продължих да кървя всяко ходене до тоалета ме караше да изпадам в паника и ужас толкова рев изплаках това продължи двайсет дни ,както и да е надявам се вече всичко да е ок. Днес голяма разходка му дръпнах в новооткрития ни мол по средата на магазина ме срешна една аниматорка и ме попита дали може да нарисува нещо на коремчето ми естествено съгласих се купих и нещо за бебко сега ще кача снимки поздрави на всички и да се пазите Нашите коремчета растат 2 - Page 6 764370 Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Bccc3bac3ae9
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 15, 2010 12:58 am

Роси много сладко са ти направили коремчето.пу пу.днес беше тежък ден,а тази седмица се очертава около 40 при нас.добре че квартирата не е много гореща,защото още не сме сложили климатици.филмчетата са много хубави.аз си ги запаметих вече
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Вто Юни 15, 2010 2:16 pm

Добро утро на всички коремчета!
Нашите коремчета растат 2 - Page 6 2226280e
Заповядайте на сутрешното кафе.
Как сте днес мамчета? Аз съм добре. Все още не ми прилоша и се надявам днес да не се случи. Предварително си изпих кафето. В началото на бременността бях почти отказала кафето, но сега пак почнах всяка сутрин да го пия заради ниското кръвно.
Роси много ти е сладко коремчето. Дани ли ще се казва бебчето?
Стели много ми харесаха филмчетата, много ще ни улеснят със сигурност.
Насето я няма от дълго време. Дано да е добре.
Приятен ден мамчета. Стойте на сянка в жегите.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 6 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите