beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нашите коремчета растат 2

+5
жужагад
Neri_84
МimchetoOo
stella80gr
bebe_bebe
9 posters

Страница 7 от 24 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 15, 2010 4:35 pm

Нери пийвай си сутрин кафе за да се подсилваш.по едно кафе на ден не е вредно.
гадна жега.ще си стоим затворени тази седмица.какво деа се прави.
другите коремчета липсват.Насето я няма.сигурно е заета с обзавеждането на дома.
хайде до скоро Нашите коремчета растат 2 - Page 7 575763
че нещо не ми се пише в тази жега
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Вто Юни 15, 2010 6:40 pm

Хайде на по фреш бебоците имат нужда от витамини ! Нери бебко ще се казва Даниел на дядо си Димитър и баба си Деспа. Насито наистина липсва вече сериозно, Стели как си как е беба ?Нашите коремчета растат 2 - Page 7 D539f478fd7b
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Вто Юни 15, 2010 7:45 pm

Роси мерси за сокчето.добре ще ни се отрази в тази жега.аз съм добре и бебка си шава постоянно.най много вечер като легна и сутрин рано.все по ясни стават движенията.
честито на теб и на Нери.вече сте в седмия Нашите коремчета растат 2 - Page 7 616893
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 16, 2010 1:09 am

Здравейте милички днес си поръчах кошарата,скрин,възглавничка,обиколник,балдахин подложка за повиване и протектор в петък трябва да са при мен сега ще кача снимките в покупки да ги видите Нашите коремчета растат 2 - Page 7 382274
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 16, 2010 6:18 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 347885
КАК СТЕ СЛАДУРАНКИ?
Роси добре си решила да поръчаш всичко готово.иначе много трябваше да чакаш за да направят креватчето.
мами днес тук е поредния горещ ден.дано свърши скоро и малко да паднат температурите поне до 35гр.днес е 40.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 16, 2010 6:20 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 16459958843471205651276683619TIFNBgiWhItWanqCHLmc

хайде на обедно кафенце
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Юни 16, 2010 7:31 pm

Стели мерси за кафето, как ми се допи сега, нямаш си и представа. Отивам да си направя едно.
Вчера си държах краката във леген със студена вода. Много ми облекчи уморета. Отоците не падат по този начин, но ми успокоява краката. А дали това може да ми попречи с нещо. Не мисля, че ще настина - то времето е горещо. Но за нещо друго да не пречи само.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 16, 2010 7:55 pm

Нери не мисля че ще ти навреди.щом те облекчава го прави.трябва да пиеш и много течности
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  жужагад Сря Юни 16, 2010 9:06 pm

здравейте коремчета хайде да се разхладите
Нашите коремчета растат 2 - Page 7 11382902277644349391276693341EfhnAUXIfIvZ489tqWpu
СТЕЛИ вече си пораснала бебка започва да се "показва" .
РОСИ коремчето ти е много сладко нарисувано“
НЕРИ дано като ти е гадна бременноста пък бебо да е кротък и да се радваш на спокойно майчинство.
момичета почивайте си в тези жеги.
жужагад
жужагад
спящ на клавиатурата
спящ на клавиатурата

Регистриран на : 27.09.2009
Местожителство Местожителство : пловдив

Брой мнения : 3110

http://www.bgbaby.net/malkagad/index.php

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Сря Юни 16, 2010 9:32 pm

Жу благодаря ти много! Дано на всички ни е леко майчинството.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Сря Юни 16, 2010 11:11 pm

Жу благодарим ти много. Нашите коремчета растат 2 - Page 7 239517
в тази жега добре ще ни се отрази
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Сря Юни 16, 2010 11:57 pm

Здравейте аз цял ден се излежавам нещо ми е много сънливо Жу радвам се че ни навестяваш Стели и Нери радвам се че сте тук надявам се и да сте добре аз съм се зачела в стари темички интересно ми е а и така ви опознавам повече и научавам повече неща за всяка една Насито я нама Мелани също не се е разписвала Еми и тя Ваня липсва също. Май сме си само трите тук започвам да ни оприличавам на отчаяни съпруги Нашите коремчета растат 2 - Page 7 951600 това в кръга на шегата
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юни 17, 2010 12:58 am

Роси май наистина сме отчаяни съпруги.сравнението е добро Нашите коремчета растат 2 - Page 7 616893
ох едвам издържам вече на тази жега.само се наливам със студено,а сега и покрай котлона направо заврях.но какво да се прави.трябва да се готви.
другите мами наистина скоро не са се разписвали.надявам се всичко при тях да се развива нормално.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юни 17, 2010 1:07 am

Стели защо не си вземеш някакъв вентилатор. При нас днес преваля малко сега излезе лек ветрец утре пак го дават да превали и температурите да се понижат аз за това се моля вече цяла седмица ,че не ми се стои в къщи искам да се движа било то и под дъжда стига да е хладничко на студ трая но на жега определено здавам багажа аз много се притесних за Насето дай боже да е добре и да ни посети скоро Нашите коремчета растат 2 - Page 7 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юни 17, 2010 2:49 am

Роси имаме вентилатор.понеже се приместихме зимата в нова квартира и не сме купували климатици още.но ще трябва,защото ще ги ползваме после и за зимата.по принцип сме с парно,но като се има впредвид каква е зимата в гърция,ни го пускат само вечер за 4-5 часа.а сега с бебчето ще ми трябва постоянно топло.затова ще са и климатиците.и за зима и за лято.а вентилатора не помага особено.но снощи го бяхме насочили да духа към краката ни.тази вечер ще е пак така.30гр е в стаята,а отвън е 31 в момента.дават го чак в петък да станат към 34.ох дано.ще се диша по добре.
хайде лека нощ милички и утре на кафенце Нашите коремчета растат 2 - Page 7 849732
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Neri_84 Чет Юни 17, 2010 3:04 pm

Здравейте! Как сте днес? Аз пак съм зле. От сутринта не мога да се опрадя. Падна ми кръвното пак и едвам помолих колегите пак да ми помогнат, че иначе припадам. Не знам какво да правя вече. Вчера бях изпила четвъртинка от хапчето за краката, че ми са много подути. Спаднаха малко наистина, но сега кръвното не мога да го оправя. А съм изяла половин щоколад от сутринта насам и кафе съм изпила. По вече не знам какво да правя.
Вчера излязох до аптеката да си взема хапчетата за желязо. Буквално се влачех по пътя. Толкова много се изморих. Даже си починах малко по пътя. Цяла вечер докато мръдна ме болеше корема от умората. Наистина трябва по често да излизам на разходки, но няма с кого и сама малко ме е страх вече да изляза, че често ми прилошава и по пътя, ако се случи няма кой да ми помогне. Ох аз пак се олях по оплакванията. Спирам вече. Вие как сте? Поне вие да сте добре? И аз почнах да се притеснявам за Насето, че по принцип беше редовна.
Neri_84
Neri_84
фен на форума
фен на форума

Регистриран на : 24.03.2010
Местожителство Местожителство : Дулово

Брой мнения : 481

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Чет Юни 17, 2010 4:58 pm

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 347885 Нери лошо е това положение,но ще трябва да се трае.както виждам нищо не ти помага.едно се влошава друго се оправя.ходи ли скоро на консултация?а за излизането не рискувай сама.вярно,че в това положение е добре да се разхождаш,но ако ти става лошо недей.
много от рано те започна тебе това подуване.иначе знам че последните месеци се появява у повечето бременни.повече вдигай краката и това е.
Насето най вероятно е заета с дома.те нали обзавеждат сега.дано се включи скоро да каже как е.
моето коремче вече изпъкна доста
Нашите коремчета растат 2 - Page 7 624820 сега ще расте с по бързи темпове.иначе се чувствам добре.немога да задпивам вечер.въртя се наляво надясно.голямо обръщане.иначе като заспя че чак до 11 наобед Нашите коремчета растат 2 - Page 7 30632 обърквам режима на бебка тотално.
това е от мен.и днес се очертава горещо но от утре обещават по хладно.а в неделя сме на плаж
Нашите коремчета растат 2 - Page 7 610366
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юни 17, 2010 6:05 pm

Здравейте мамчета, Нери съжалявам , че не си добре по мое мнение трябва да се вземат мерки и да си смениш докторите явно си попаднала на най-некъдърните след като не ти помагат тия хапчета има други все пак живеем в 21 век медицината е толкова напреднала ако трябва влез в болницата вземи си болнични щом не ти е добре си постой в къщи все пак на първо място трябва да мислиш за себе си защото в теб расте още един живот и неговото здравословно състояние зависи от твоето спирай с тая работа гледай си спокойствието и си почивай. Стели дай боже да се разхлади и при вас при нас вече е по поносимо от снощи подухва ветрец и е 25 градуса. Аз днес съм на консултация като се върна ще ви пиша да ви кажа как е минало лек и усмихнат ден от мен ! Нашите коремчета растат 2 - Page 7 922711
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Чет Юни 17, 2010 10:05 pm

Привет мацки аз тукощо влизам бях на консултация всичко е наред дай боже и така да е за напред тоновите на бебко са силни което било добър признак кръвното ми е 90/60 за три седмици съм качила 1,5 кг изчислявахме с акушерката колко са общо от началото на бременността до момента са 10 кг.каза ми внимавай оттук нататък каквото качиш си е за теб Нашите коремчета растат 2 - Page 7 587689 предупреди ме да не спя по-гръб защото можело да колабирам отзад се намирала съната артерия и когато се лежи по гръб бебко я притиска и можело да се колабира такаче внимавайте и вие каза ми да пия витамини аз до сега не можех повръщах ги но ще се постарая това е от мен пишете Нашите коремчета растат 2 - Page 7 764370
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 18, 2010 1:54 am

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 616385 Роси.радвам се че всичко е наред с бебо.а за спането наистина по гръб не е хубаво.най добре е на лявата страна и аз се опитвам така да спя,но все се въртя.лява дясна.немога място да си намеря.а като легна по гръб и полежа малко ми става тежко на корема.
и моето кръвно се движи като твоето Роси.АЗ СИ ПИЯ ВИТАМИНИТЕ ОЩЕ ОТ ВТОРИЯ МЕСЕЦ ДОК МИ ГИ ИЗПИСА.ПИЯ КАЛЦИЙ И ЖЕЛЯЗО.ТАКА ЧЕ Е хубаво да ги започнеш да ги пиеш Роси.има и много комбинирани.
Нери наистина виж за друг лекар.нека си каже и той мнението.както казва Роси може да ти смени и хапчетата и да ти изпише нещо по добро.трябва да има начин
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Пет Юни 18, 2010 5:29 am

И аз се опитвам да спя така от два месеца ама все се въртя като луда нещо не се свиква лесно и цяла вечер се обръщам като пумпал а относно витамините Стели те ми ги изписаха в началото казват се Пренатал канадски са и са само на разтителна основа съдържат абсолютно всичко струват 40 лв ама не ми понасят никави витамини пия ги и след час най много съм ги повърнала само фолиевата киселина ми понасяше нея я пиех до четвъртия месец после доки ми каза да я спра и така сега пак ще се опитвам с витамините дано да се получи ,незнам при вас дали беше така при мен в началото първите три месеца ми беше много гадно в устата един метален вкус от хормоните после изчезна и сега пак ми е така бях спряла да повръщам от три дни гаденето и драйфането пак се завърна но не както в началото по 3-4 пъти сега по 1-2 пъти стискам зъби и продължавам напред и си казвам в името на бебо всичко си заслужава утре до обяд трябва да ми пристигне кошарата и другите неща като я сглоби баща ми ще я снимам и ще ви я покажа и ще ти кажа Стели дали е същата като на снимката Нашите коремчета растат 2 - Page 7 571838
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Пет Юни 18, 2010 3:01 pm

Роси на мен постоянно ми е гадно в устата.още от самото начало.един горчив вкус.в началото пиех желязото на гладно.така ми беше казал доки.но ми ставаше гадно и започнах да го пия след хапване и нямам проблеми.ти се опитай да ги пиеш тези витамини,защото пжследните месеци организма доста се изтощава и трябва да се подсилиш.
хайде като сглобите кошарката я качвай да я видим
Нашите коремчета растат 2 - Page 7 616893
аз тази нош пак се въртях.нещо не ми се спи напоследък.
хайде до после мамчета
Нашите коремчета растат 2 - Page 7 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Съб Юни 19, 2010 3:22 am

Добър вечер Стели аз влизам да ти кажа ,че за тази кошара на човек му трябват три виши от един на обяд сме я започнали и чак сега преди час я сглобихме луда работа то толкова чаркове толкова плоскости няма номерца няма надписи кое от къде е гадаеш мериш за да разбереш кое от къде е направо ужас хубава работа ама българска като решиш да си купуваш кошарата ще ти дам номера направо на производителя ще ти излезе много по евтино
аз си я поръчах през интернет и сега когато пристигна ,а тя дефакто доиде от завода на опаковката е адреса и телефона
така че надявам се с едно 100 лв да ти е по евтино Нашите коремчета растат 2 - Page 7 382274
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  stella80gr Нед Юни 20, 2010 2:01 am

Роси от кой сайт я поръча?
не се учудвам че ви е било трудно сглобяването.българска работа.и ние тук си купуваме мебели и си ги сглобяваме сами но има упътване и е като за малоумници.толкова е подробно и се сглобяват много бързо нещата.
при нас от снощи се позахлади малко и се диша вече.мамчета да ви питам ималили сте досега през бременността проблеми с хемороидите?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  rosi78 Нед Юни 20, 2010 3:41 am

Стели аз имам постояннен проблем от един месец казах на акушерката тя ми каза така ще е и ме посъветва да пия прясно мляко да ям много плодове и да ходя редовно до тоалетната. Мен ме облекчава тоя бебшкия крем на нивея ползвам него сега ,също можеш да използваш и ихтиьолова пастичка и тя има облекчение. Сайта ще ти го пратя утре че сега съм на лаптопа ,а съм си го запаметила на компа Нашите коремчета растат 2 - Page 7 764370


Последната промяна е направена от rosi78 на Нед Юни 20, 2010 3:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
rosi78
rosi78
наш човек
наш човек

Регистриран на : 18.04.2010
Местожителство Местожителство : Варна

Брой мнения : 610

Върнете се в началото Go down

Нашите коремчета растат 2 - Page 7 Empty Re: Нашите коремчета растат 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 24 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите