beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

има ли бременни майчета?

+7
МimchetoOo
жужагад
Елица
Admin
mimix1979
bebe_bebe
Hrisi_Kari
11 posters

Страница 8 от 23 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 6:09 pm

Здравейте момичета! има ли бременни майчета? - Page 8 624477 Къде се губите днес?
Аз днес доста си поспах,но снощи малката толкова до късно ми раздаваше едни гооолеми ритници,че докато заспя...
А сега нещо ме наболява ниски долу,но предполагам,че е нормално.
Аз в понеделник ще съм на консултации дано всичко да е наред има ли бременни майчета? - Page 8 915122 Сега трябва да си направя един гоолям списък с нещата които трябва да питам доки има ли бременни майчета? - Page 8 305872
Вие как сте днес маминки??? има ли бременни майчета? - Page 8 922711
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 6:46 pm

има ли бременни майчета? - Page 8 624477 Миме аз преди малко станах.напоследък много до късно спя.сега хапвам малко и мисля да изляза за малко навън.сама ми е скучно да се разхождам,но и вкъщи не е хубаво да се затварям.днес има и малко има ли бременни майчета? - Page 8 66682 .ти сега колко често ходиш на консултация?Миме знаеш ли езика?как се разбираш с лекаря? има ли бременни майчета? - Page 8 239517
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 6:51 pm

Да Стели излез макар и сама,важно е да си правиш разходчици.Ходя веднъж месечно,първо си пускам иследванията които предния път доки ми е казал,като са готови си запазвам час и така.Ами не нре знам езика,ние сме тук от 6 месца,подразбирам какво ми се говори,но да говоря немога.Иначе на консултациите ходя с майка и така има ли бременни майчета? - Page 8 624820 има ли бременни майчета? - Page 8 624820 има ли бременни майчета? - Page 8 624820
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 6:58 pm

значи и при нас е така.взех си изследванията и утре ще ходя док да ги видии май пак ще ме гледа на ехограф.хайде Мимка до после.ще излезна за около час. има ли бременни майчета? - Page 8 575763
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 7:06 pm

здравейте и от мен има ли бременни майчета? - Page 8 624477 аз спинках и аз до касно до 9:30 после станах хапнах и чудих се чудисе и взех да чистя както винаги та сега вече съм готова чакам само тераската и коридора да исъхнат че още са мокри и отивам на ванка че тука е мнооого топло има ли бременни майчета? - Page 8 66682 има ли бременни майчета? - Page 8 66682 кам 17 17 градуса е и е чудесно нямам какво да правя ноо ще се напичам като змиичка на слънцето хахахха чакам и моя да ми зване на почивката и така сега ви оставям утивам на слънчице има ли бременни майчета? - Page 8 849732 до после има ли бременни майчета? - Page 8 361307
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 7:20 pm

Ами на мен ми е даден един картон още в началото и там пише кои иследвани м/у кои седмици трябва да се направят.Доки всеки път ми подчертава,кои да направя,защото има такива които се заплащат и други безплатни зависи в коя седмица си.Аз ходя с този картон до личния и тои ми вади направление за иследванията и така или ми излизат минимални пари или направо безплатни.В България тези които се правят в 4-5 месец за синдром на Даун тук са безплатни а там се заплащат и тук са задължителни а там ако неискаш можеш да не ги правиш.А мен всеки път ме преглежда и на ехографа и ми вади винаги снимчици,вече имам към 30 снимки на бебка има ли бременни майчета? - Page 8 624820
Наска отивай на слънчице,не се затваряй.Хайде скоро очакваме добри новини и да си събираж багажа за Германия. има ли бременни майчета? - Page 8 764370
Пипилотка няма май да се появи одеве беше онлайн но исчезна.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 8:07 pm

не ми се вярва че ще си сабирам багажа скоро ноо милото сега на обяд трябва да ми зване а още никав не сее обадил та като ми се обади трябва да ми каже нещо повече за въпросното заминаване или ако не става кога ще си дойде той ама не ми звани аз седя и отчаяно чакам има ли бременни майчета? - Page 8 77465 има ли бременни майчета? - Page 8 894575 има ли бременни майчета? - Page 8 894575 а вънка вече ми стана скучно самичка решавах кръстословица ама и тя ми омръзна сега незнам какво да правя вече има ли бременни майчета? - Page 8 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 8:47 pm

аз се завърнах от разходка.Миме аз не съм здравноосигурена тук и ще плащам всичко.първите изследвания бяха доста солени,но бяха и много де.милото има здравна,но като нямаме брак,няма как да ме впише в нея.иначе в бг смятам като се върна да отида в ниамед в ст. загора и там да бъде и раждането.но и там ще се заплаща,защото е частна клиника.всичко да е наред,пък пари се изкарват има ли бременни майчета? - Page 8 922711 има ли бременни майчета? - Page 8 922711 уфффф уморих се от тази разходка и навън една жегааа.
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 8:58 pm

Стели ти не си ли в 8 г.с.,малко ми се струва раничко за иследвания.В БГ и тук се правят след 3-тия месец,иначе в БГ или трябва да платиш ,за да ти купят всичко необходимо за раждането и бебето или да ти да си ги купиш нещата,незнам точно как е де но не съм чувала до сега някаде да се ражда безплатно дори и да е държавна болница.Абе трябва много да се разбитва,аз в самото начало си нямах и на идея какво трябва да питам и да знам.
Ох а аз се изморих докато се пообравя,много ми тежи вече и нищо не мога да правя.
Дано скоро ти се обади Насе и да е с хубави новини. има ли бременни майчета? - Page 8 616893
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 9:13 pm

ами тези които направих сега са -кръвна картина,урина,захар,кръвната група,спин,хепатитите,токсоплазма и там още има,ама не ги разбирам.в края март доки каза че ще правим за Даун.дори ми каза тези първите изследвания да му ги занеса най-късно до края на февруари,за да види от какви витамини имам нужда и да ги изпише.спомена ми само за желязо и калций,ако има нужда.сигурнокъм третия месец пак ще пускам изследвания.навсякъде явно е различно.а покупките са лесни.от тук ще са повечето неща,че са по евтини.има време.до там да се стигне има ли бременни майчета? - Page 8 915122ти ще даваш после съвети за покупките има ли бременни майчета? - Page 8 571838
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 9:19 pm

на мен в 2 месец ми пусна само кръвна група доки сега в 3 ми пусна хепатит ,кравна захар,хемоглобина там и урина това е следващите сигурно сега 4-5 месец и витамините ще почвам 4 мсец да ги пия тогава каза че ще ги изпише де има ли бременни майчета? - Page 8 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 9:31 pm

На мен тези първите ми бяха в трети месец,а за Даун в 5 -ти и тогава почнаха и допълнителните витамини,до 3-ти пих само фолиева киселина.А за желязото ти да не би да имаш нисък хемоглобин?На мен в 7-ми месец ми исписаха желязото че тогава много пада хемоглобина,дано нямаш проблеми по- нататък дето още от сега ти исписват желязото.
Насе ти какви витамини смяташ да пиеш,на мен доки ми препоръча 3 вида и аз сама да си избера,аз започнах да пия Мултицентрум матерна.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 9:40 pm

ами на мен каквито ми изпише каквото док каже това пия на сама глава нищо не пия има ли бременни майчета? - Page 8 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 9:45 pm

Е и аз на сама глава не мия нищо,да не съм не добре.Ама доки ми показа 3 вида витамини и ми каза избери си един от трите вида и пий от тях. има ли бременни майчета? - Page 8 883330
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 9:53 pm

ами тя тази мойта доки хриси я знае нали и тя беше при нея ама с нея май няма такива работи тя гледа колкото се може по бързо да ни оправи и да си трагваме или да приеме друг хаха или да си почине но пак се води една от най-добрите
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 10:13 pm

хейй мими и дртугите мами ако влезнат да ви питам забравих да ви се похваля 2-3 вечери и днеска усетих нещо като потуоване отвътре дали е бебчо или си въобразявам то си му е време и мисля че може наистина да е той
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 10:22 pm

Да знам я,Насе.Да ти кажа мойто мнение за димитровградските лекари не е много добро.Най-добре е да нямаш проблемна бременност,че никакво внимание не обращат.Една моя приятелка направи аборт там заради невниманието на докторите,не ми се разказва сега за това.Сега другата седмица чака да ражда стискам и палци всичко да е наред.Просто ако ти разкажа какво отношение имаха,докато на момичето му истичаше кръвта лошо ще ти стане.Тя беше при съсщата АГ.
А за това дали усещаш бебчо малко е раничко,чакай към 5-ти месец или края на 4-ти. има ли бременни майчета? - Page 8 616893
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 10:51 pm

ами така е с тея лекари ама какво да се прави и без тях не може хах може и да не е от бебчо но аз ще си мисля че е той има ли бременни майчета? - Page 8 624820
а моя мъъъж още не ми се е обадил и ще има има ли бременни майчета? - Page 8 196645 има ли бременни майчета? - Page 8 196645 има ли бременни майчета? - Page 8 196645 има ли бременни майчета? - Page 8 196645 по телефона много мразя така да ми каже нещо и да не го направи и той много добре го знае и пак така прави дриско такъв
охх бебо огладня отивам да папна нещо и пак идвам при вас има ли бременни майчета? - Page 8 654567 има ли бременни майчета? - Page 8 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Фев 25, 2010 12:07 am

ами и аз засега съм само на фолиева.ще видим по нататък.оххх тия лекари в бг са просто ужасни.трябва да си плащаш, за да ти обърнат внимание.но аз съм решила за раждането да си платя и да отида на частно.не бих издържала мизерията и унижението в държавните болници и то в най-хубавите моменти от живота ми.баща ми миналата година го оперираха в университетската болница в Ст.загора и докато беше в операционната му обрали парите от стаята,после му обрали и каквото имал в банята,сапуни и там други.направо ужас.че накрая плати и 1000лв,нищо че е здравноосигурен.това е българия.миналата година в Хасково умориха бебчето на братовчедка ми,защото в тъпата държавна болница на двупотопния видеозон не видели ,че пъпната връв имала възел.това е положението.ако искаш да оцелееш в бг трябва да си платиш.бих родила тук,но заради майчинството ще трябва да се прибера.поне това да е на кяр от нашата родина българия.извинявайте за песимистичната ми позиция,но няма как да е друга,след 8 години в чужбина има ли бременни майчета? - Page 8 922711 хайде нещо весело.как ви мина деня днес?Насе не си хаби нервите,че твоя не ти се обажда.и аз бях така,когато бяхме разделени с моя.все чаках да ми се обади,апък той се прибираше уморен от работа и заспиваше има ли бременни майчета? - Page 8 361307
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Чет Фев 25, 2010 12:21 am

Остави Стели,в БГ поне частните неса скапи.Моя позната още от началото трагна на частен.А за моята приятелка много гадна беше случката.На нея и беше потекло малко крав и отиде при АГ-то си и тя незнам там какво и каза,нещо от сорта,че при някои бременни се случвали.Да така е случва се,но като след една седмица я схвана корема и започна да тече обилно и отиде пак в болницата,а една сестра и вика,ами докторката си трагна и никой не и обарна внимани,до вечерта болките станаха непоносими и като отиде и казаха,ако не махнем веднага плода ще ти истече кръвта и че плода бил мъртав.Махаха и го без упойка без нищо.И ни изгониха от болницата дори и бащата щото не и бил роднина още нямаха сключен брак.Просто беше ужасно.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Фев 25, 2010 12:24 am

има многооо такива истории.за съжаление има ли бременни майчета? - Page 8 331740
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Чет Фев 25, 2010 12:31 am

Да,но ме е яд на такива доктори.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Чет Фев 25, 2010 4:05 pm

има ли бременни майчета? - Page 8 71724224814925770521267084865PUNglbcQGfu1HuIbN86p

Добро утро сладуранки!!! има ли бременни майчета? - Page 8 66682 има ли бременни майчета? - Page 8 66682 има ли бременни майчета? - Page 8 66682
Как сте днес???
Аз тъкмо ставам и отивам на раходчица,че викам с кафенцето първо през вас да мина да ви видя,но забравих,че сте гооолеми сънливки има ли бременни майчета? - Page 8 624820 има ли бременни майчета? - Page 8 624820 има ли бременни майчета? - Page 8 624820
Хайде момичета по-късничко ще се включа,дано намеря някой.
има ли бременни майчета? - Page 8 88140
има ли бременни майчета? - Page 8 575763
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Чет Фев 25, 2010 4:30 pm

добро утро мими не пия кафенце но един сок мога да пийна аз ставам рано по принцип кам 7 понеже моя тогава трагва за работа и ми пише смс за добро утро ама нали ви казвах вчера че не ми се обажда е така и не се обади вечерта в 12 ми писа смс че утре щял да ми зване и аз не идаржах и му се накарах и от каране се разсъних и до сутринта не сам спала та за това се поуспах малко това е от мен вие как сте о да мими приятна разходка има ли бременни майчета? - Page 8 66682
аз днекса няма да мога да си поседя на вънка че времето е мрачно и леко хладно дано по касничко да се пооправи оо и да ви кажа също като съм почнала да ви палня главите с моите глупости май няма да ида и аз снощи нищо не спомена каза само че днекс ас сигурност ще каже на коя дата ще си идва има ли бременни майчета? - Page 8 331740
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Чет Фев 25, 2010 5:29 pm

има ли бременни майчета? - Page 8 347885 Миме кафенцето е много хубаво има ли бременни майчета? - Page 8 624820 и при нас е много слънчево днес и може би по късно и аз да му дръпна една разходка.Насе не се тревожи.все ще се намери решение има ли бременни майчета? - Page 8 922711 сега трябва да си спокойна и да не се притесняваш има ли бременни майчета? - Page 8 239517
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 8 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 23 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите