beboci


Join the forum, it's quick and easy

beboci
beboci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

има ли бременни майчета?

+7
МimchetoOo
жужагад
Елица
Admin
mimix1979
bebe_bebe
Hrisi_Kari
11 posters

Страница 7 от 23 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Вто Фев 23, 2010 1:51 am

Ох маминки аз да ви кажа през бременността ми много ме удрят хормоните.Както ми е весело и ми става нервно,разревавам се за кви ли не работи и така.Много промени настъпват има ли бременни майчета? - Page 7 382274
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Вто Фев 23, 2010 1:55 am

маминки сега се връщам от банята и като си погледнох тумбака и ми се струва по голям бая бая по голям може и да си въобразявам като се знам ноо ако иска аз ще му се кефя и така има ли бременни майчета? - Page 7 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Вто Фев 23, 2010 2:32 am

Насе ще порасне няма страшно има ли бременни майчета? - Page 7 571838 качила ли си килограми досега?Мимче ти колко кг качи досега?
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Вто Фев 23, 2010 2:39 am

3-4 килограма до сега съм качила 53 станах има ли бременни майчета? - Page 7 361307
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Вто Фев 23, 2010 3:21 am

Ох Наска аз отдавна пък не си виждам путчицата има ли бременни майчета? - Page 7 651982 и ако знаеш колко ми е странно,а като се бръсна е цяло испитание.Ще порасне няма и да усетиш колко бързо.
Стеле аз съм качила 10 килограма,като забременях бях 56 ама първия месец отслабнах и на 54 и си ги броя от там.Иначе си бях 52 ама много хора тогава ми казваха че съм вече грозно слаба,но това се получи защото 1 месец не можех да оздравея миналата зима и не ядох и само повръщане и много бях отслабнала.Искам като родя да съм 55 нали да си стана толова.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  Hrisi_Kari Вто Фев 23, 2010 4:09 am

Момичета нормално е да ви е променливо настроението и дори да ви се плаче много повече отколкото да се усмихвате.Хормоните ви се га бушуват и за това е така.дори някой хора стават много по чувствителни след бременноста.
Мими,ти винаги си била слабичка ,така че ще отслабнеш няма страшно....
Насе браво на коремчо че расте...само така ,ще расте няма къде да иде......пусни снимки да го видим....
Стели ти как се чувстваш,имаш ли някви неразположения?.
Hrisi_Kari
Hrisi_Kari
Admin
Admin

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 5466

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Вто Фев 23, 2010 5:08 am

Hrisi_Kari написа:Момичета нормално е да ви е променливо настроението и дори да ви се плаче много повече отколкото да се усмихвате.Хормоните ви се га бушуват и за това е така.дори някой хора стават много по чувствителни след бременноста.
Мими,ти винаги си била слабичка ,така че ще отслабнеш няма страшно....
Насе браво на коремчо че расте...само така ,ще расте няма къде да иде......пусни снимки да го видим....
Стели ти как се чувстваш,имаш ли някви неразположения?.
Хриси добре се чувствам засега има ли бременни майчета? - Page 7 624820 апетита ми понамаля малко.няма храни,които да ми се ядят повече от другите.но напоследък все попарка ми се хапва има ли бременни майчета? - Page 7 651982 със сиренце,масло,хляб и топла водичка.при мен няма променливи настроения засега.може по късно.няма повръщане,няма гадене.за сега всичко е супер има ли бременни майчета? - Page 7 922711
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Вто Фев 23, 2010 2:39 pm

Добро утро маминки има ли бременни майчета? - Page 7 239517 има ли бременни майчета? - Page 7 239517 има ли бременни майчета? - Page 7 239517
Хрис и аз мисля,че с такава упоритост като моята няма каде да ида да не ги сваля тези пусти килограми има ли бременни майчета? - Page 7 56080
Стели и аз в началото нямах апетит.А като ми се прихапваше нещо и хапна и след 1-2 мин. айдеее в тоалетната та после ме беше страх пак да ям.Но после всичко се оправи и от 4 месец до сега нямам никакви оплаквания освен болките.Пожелавам ви много лека бременност и на теб и Наска и многооо гооолеми коремчетс накрая. има ли бременни майчета? - Page 7 764370 има ли бременни майчета? - Page 7 764370 има ли бременни майчета? - Page 7 764370
Мен всички ме бъзикат да не били близначета има ли бременни майчета? - Page 7 888247 има ли бременни майчета? - Page 7 592679 има ли бременни майчета? - Page 7 592679 има ли бременни майчета? - Page 7 592679 има ли бременни майчета? - Page 7 592679
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Вто Фев 23, 2010 6:13 pm

има ли бременни майчета? - Page 7 624835 Добро утро и от мен.преди час станах и ми е едно шантаво и мързеливо.никаква домакинска работа не ми се върши има ли бременни майчета? - Page 7 651982 Миме та толкова ли ти е голямо коремчето,че те бъзикат с близнаци.каза че 10 кг си качила.това не е много.ама ако телцето ти е малко,може би затова коремчето да изглежда по голямо има ли бременни майчета? - Page 7 361307 офффф днес навън е има ли бременни майчета? - Page 7 66682 а мен никъде не ми се мърда.и настроението ми хич го няма.дано скоро се пооправи,че иначе е много подтискащо така.Миме ти ходиш ли на разходки?Насееее къде си днес? има ли бременни майчета? - Page 7 764370
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Вто Фев 23, 2010 11:22 pm

Здравейте сладички има ли бременни майчета? - Page 7 347885 Аз тъкмо се прибирам.Ами Стели 10 килограма не са много но има майчета като Хриси дето качват толкова,че и по-малко за цялата бременност.А за коремчето като гледам снимки на Хриска в 9 месец нейния тогава е колкото моя сега.2 мои приятелки една роди преди 1 седмица другата я чакаме другата ми казаха че мойто е колкото техните а съм след тях.Но аз мисля че ще е голямо бебче че и аз и мъжо сме се родили 4 килца изгледани бебоци има ли бременни майчета? - Page 7 951600 има ли бременни майчета? - Page 7 951600 има ли бременни майчета? - Page 7 951600 Ще си направя тези дни снимчица и ще кача.Иначе се разхождам,но има дни в които не мърдам от нас.Все пак правя всичко възможно да си направя поне по една малка разходчица.Ти как си,имаш ли някакви оплаквания.
Насе каде си днес не те виждам,как си? има ли бременни майчета? - Page 7 883330
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Вто Фев 23, 2010 11:34 pm

оххх здравейте най накрая се прибрах и аз има ли бременни майчета? - Page 7 305872 сутринта рано станах отидох в хасково там до обяд се разправяхме с тази нотариуска да ви се похваля вече имам палномощно дано сега да може моя да ме вземе при него има ли бременни майчета? - Page 7 610885 има ли бременни майчета? - Page 7 610885 от там хайде до димитровград ходих до сестрата на моя да му взема едни документи от там хайде на борсата да го отписвам и там ме помоткаха после пак ходих да пия кафенце при сестра му после и при моята сестра и най накрая в кащи капнала сам че днеска се кордисах и на токчета краката така ме болят но минах да ви видя има ли бременни майчета? - Page 7 63717 мерси за пожеланията за леката бременност моята е много лека до сега 1 пат не сам поварнала не ми се е гадело само месо дето не можех да ям но не е голяма загуба има ли бременни майчета? - Page 7 624820 и така за сега е много лека и дано така да продължава дай боже вие как сте в касния следобед има ли бременни майчета? - Page 7 922711
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Вто Фев 23, 2010 11:35 pm

после пак ще мина да вивидя лягам да гледам размяна на съпруги има ли бременни майчета? - Page 7 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Вто Фев 23, 2010 11:52 pm

Здрасти Наска.И аз много не ям месо и това малко ми пречи за иследванията щото в месото има много важни витамини,но какво да се прави като не ми се яде.Рибата пак е много важна,но един път в началото така повръщах като чдох риба,че не искам да я накуся.А,и бегетарианките как си карат бременностите без месо,така че каквото ти се хапва си хапвай.Гледай да си ядеш плодчета и зеленчуци,зелени салатки,аз най-много на това наблягам.Като ида в магазина и гледам първо това да си купя. има ли бременни майчета? - Page 7 906345 Дано бързо да намери твоя квартира и да вягаш при него успех. има ли бременни майчета? - Page 7 915122
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 12:16 am

благодаря мими аз минавам през рекламите има ли бременни майчета? - Page 7 23690 дано наистина да отида много го искам има ли бременни майчета? - Page 7 361307 а за рибата аз много обичам риба и само нейното месо мога да ям а за плодове и зеленчуци ям страшно много чак доки ми каза да не се тапча чак толкова много ами да разнообразявам и сдруги храни има ли бременни майчета? - Page 7 624820
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 12:36 am

има ли бременни майчета? - Page 7 624477 и от мен.и аз съм скарана с месото.напоследък съм го ударила на печени картофи и сиренце.аз съм малко малокръвна,така,че имам нужда от месо.ама като не ми се хапва има ли бременни майчета? - Page 7 77465 дори и любимата си рибка спрях да ям.тук при нас има едни ципури.по половин кг.цели си ги печах във фурната.ама сега не ми се поглеждат,а рибата е много важна храна.сега съм си намислила да си пека цели картофки небелени .странни вкусове има ли бременни майчета? - Page 7 849100 ама какво да се прави;Насе ти си се убила от път днес.не се ли умори?Миме ти имаш ли си компания там или сте сами с милото? има ли бременни майчета? - Page 7 239517
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 1:03 am

охх как да несе уморих направо се скапах но какво да правя се важни работи ми са наглавата от както моя го няма преди аз ноищо ама нищо не правих всичко той оправяще а сега всичко е на моята глава има ли бременни майчета? - Page 7 361307
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 1:11 am

Стеле много си сладка,сега ти видях снимката има ли бременни майчета? - Page 7 616893 И аз обичам пекани небелени картофки.Ами майка ми и брат ми са тук,но те са на отделно не са със нас. има ли бременни майчета? - Page 7 624820
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 1:14 am

аааа стели извинявай сега разбирам че има снимка аз щото направо на последната страница влизам има ли бременни майчета? - Page 7 624820 и не сам видяла много си хубавка харесваш ми има ли бременни майчета? - Page 7 764370
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 1:19 am

Миме а ние сме сами с милото тук.всички близки са в бг.ама се свиква.вече 7-8 години сме така,далеч от близки и роднини.ходим си един-два пъти в годината за малко има ли бременни майчета? - Page 7 922711
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 1:23 am

ами трички сме си и сме хубавки има ли бременни майчета? - Page 7 281525 засега няма други майчета на първа страница.дано скоро се появят
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 1:24 am

Да мъчно е но като няма свежички нямаш друг избор.Сега да стискаме палци Насето по-бързо да се събере със мъжлето си.Абе казват по новините ,че в Гърция много на зле вървяла вярно ли е?
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 1:30 am

и АЗ ТАКА ЧУВАМ МИМЕ ама днеска чух едни жени в автобуса говореха и за германия а милото не се оплаква и нищо не казва и си мисля колкото и сле да са другите държави пак ще е по добре от колкото тук
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  stella80gr Сря Фев 24, 2010 1:38 am

Миме така говорят по тв,ама засега работа има.а и колкото и зле да стане,по зле от бг няма да стане.засега сме тук.по натам ще видим
stella80gr
stella80gr
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 04.01.2010
Местожителство Местожителство : Гърция

Брой мнения : 1732

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  bebe_bebe Сря Фев 24, 2010 1:56 am

мами аз ви оставям че нещо не сам добре незнам какво ми стана изведнаж много ми е гадно и главата ме заболя и главата ми е една замаена все едно всеки момент ще падна за сега ви оставям ако се пооправя пак ще мина да ви видя има ли бременни майчета? - Page 7 77465
bebe_bebe
bebe_bebe
VIP персона
VIP персона

Регистриран на : 28.08.2009
Брой мнения : 1903

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  МimchetoOo Сря Фев 24, 2010 2:10 am

Да по зле от БГ няма накъде.Насе мен имаше периоди в които главата ме съсипваше,уж било нормално за бременните,но аз едвам издържах,че и хапчета не можем да пием,ужас.
МimchetoOo
МimchetoOo
Admin
Admin

Регистриран на : 16.02.2010
Местожителство Местожителство : Италия

Брой мнения : 1419

http://www.beboci.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

има ли бременни майчета? - Page 7 Empty Re: има ли бременни майчета?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 23 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите